PDA

Zobacz pełną wersję : Ile rodzin?


Fizzly
01.11.2004, 22:46
Ile rodzin mieszka w waszej okolicy (Miłowo, Dziwnowo, Werona lub własna)?
Rodzin, nie simów! ;)

U mnie w Miłowie mieszka już 14 rodzin. :D

Erin91
01.11.2004, 22:52
Eee.. nie pamietam:\ Ale chyba z 9 w miłowie.. :huh: Teraz bawie sie tylko z jedną rodzinką..:D

rainne
01.11.2004, 22:53
Ile rodzin mieszka w waszej okolicy (Miłowo, Dziwnowo, Werona lub własna)?
Rodzin, nie simów! ;)

U mnie w Miłowie mieszka już 14 rodzin. :D
yy, a ile na początku mieszka, bo musiałabym dodać ;)
obojętne... w ogóle stworzyłam ponad 20 rodzin :) które mieszkają w Miłowie, dziwnowie, Veronie i moim własnym otoczeniu (oczywiście tutaj najwięcej).

Osioł
01.11.2004, 23:02
Cóż u mnie nie wiem ale często ktoś nowy sie wprowadza więc zaznaczyłem ostatnią odpowiedz. Hmm...może przesadziłem z tą 20 i więcej ale wydaje mi się, ze tylu już tam mi mieszka :).

Kash
02.11.2004, 13:43
ja gram w Miłowie tylko i tam mieszka... czekajcie niech policzę... n pewno 12 ale chyba kogoś pominęłam.

Lipa_5
02.11.2004, 17:41
hhhmmm... ja chyba mam tak z 13 rodzin, ale nie jestem pewna:D

AstroDesta
02.11.2004, 18:30
Mam dużo domków w Miłowie ze 14 ale i tak w góra 3 rodzinki gram :)

Brightness
02.11.2004, 19:01
Stworzyłam sobie swoją okolice i tam już mieszka gdzieś 25 rodzin :) Na tych maksisowskich mało gram :D

simOmaniak
02.11.2004, 19:05
A ja stworzyłem sobie jedną rodzinę i gram nią z pokolenia na pokolenie :)
Wiecie jakie ciekawe jest moje drzewo genealogiczne?!
:P

Narya
02.11.2004, 19:07
ja tez mam swoją... mam w niej 13 rodzin... ale rzadko gram bo simy2 znudziły mi się... :\

madziaczek:)
02.11.2004, 19:32
a wogóle ile rodzin może być w jednej okolicy??

Brightness
02.11.2004, 19:35
To zależy od wielkości planszy i od tego ile jest parceli mieszkalnych

Endi
02.11.2004, 19:41
W sumie zajmuje się teraz tylko dziwnowem i dodałem tam jedną rodzinkę która rozrosła się na cztery (wszystkie o tym samym nazwisku :P) Klan Pendzel :D

Shèène
03.11.2004, 15:36
Ja mam w Miłowie chyba z 15. Ale gram tylko rodzinką

Nowicjusz. Nazywają

się tak, bo to była moja jedna z pierwszych rodzinek.

Maga
21.01.2005, 16:11
Ja mam około 15 w Miłowie.W reszcie to niewiem ale i tak gram tylko jedną. :P

Toxic
21.01.2005, 17:32
Ja mam w Weronie 61 rodzin było więcej ale wykasowałem razem z domami bo mnie denerwowały a w innych miastach sam nei pamiętam ile . W Miłowie napewno zero a w Dziwnowie około 3 - 4 :)

Fayy
21.01.2005, 18:21
Ja gram tylko w mojej okolicy ( Los Angeles )Tam jest gdzieś ok. 10 rodzin ;)

ania500
21.01.2005, 18:49
ja tez mam swoją... mam w niej 13 rodzin... ale rzadko gram bo simy2 znudziły mi się... :\


siemka :) ja dokładnie nie pamietam ile rodzin ale przeważnie dość długo gram w jedna rodzinke chyba ze tworze nowa na wyprónowanie (np. jak sobie poradze z szóstką małych dzieci itp.) ale mysle ze w miłowie mam około 15 rodzin i tak zagłosowałam

..::PIRATKA::..
21.01.2005, 21:33
hmm no ja mam w weronce ok. 15 rodzinek .. niee no moze przesadziłam bo ja za dużo nie lubie pakować do okolicy :/ nie wiem dlaczego, ale ja jakoś takiego bałaganu nie lubię. w weronie właśnie zawsze gram, no może od czasu do czasu zajrzę np do Miłowa, EWENTUALNIE do dziwnowa zobaczyc tamtejsze rodzinki itp. ale tak to werona górą dla mnie :) niektórzy jej nie lubią i mówią, że jest nudna, ale to już ich sprawa

Kamirurosu
22.01.2005, 16:29
ja to wole grac w jednej rodzinie wiec w sumie nie wiele mam rodzin (ok. 7), ale gram tylko w Weronie. Tak pomyslałem na początku ze tam jest najładniej i tak romantycznie i tam własnie gram od początku. :)

Łowca simów
22.01.2005, 18:10
Stworzyłam sobie swoją okolice i tam już mieszka gdzieś 25 rodzin :) Na tych maksisowskich mało gram :D
witaj w klubie!
tylko że nie mam aż tyle rodzin
najpierw trzeba rozbudować miasto co nie

ssparrow
22.01.2005, 18:26
Jezu, jakie dzikie tłumy... U mnie w mojej okolicy mieszka tylko 5 rodzin :D Wszyscy przy tej samej ulicy :D

nossace
22.01.2005, 18:29
W Weronie mam ich okolo 15-20. W mojej wlasne ukochanej okolicy mam caly zapas domków ale rodzin malo :)

Pinia
23.01.2005, 22:39
u mnie powyżej 10 rodzin, no bo w miłowie jest 7 rodzin maxisowych i kilka moich wiem że 4 mam na pewno, ale obecnie gram jedną rodzinką

Foczki
24.01.2005, 09:41
Ja mam ok. 6 rodzinek... (pozdorwienia)

HoUse_BabY
24.01.2005, 09:50
u mnie (jeszcze przed formatem) mieszkało.. hmm... nie liczylam dokladnie ale wiem że wszystkie domy były zajęte i jeszcze dorabiałam ;) ale teraz juz oszczędzam miejsca bo mi gra wolniej chodzi jak mam tak zawalone ;)

fanka_dory_liisy
14.02.2005, 16:52
Heh, ja mam najczęściej tak, że gram jedną rodzinką, potem ona mi się nudzi i robię kolejną, i kolejną, i kolejną... I w ten oto sposób w moim własnym mieście mieszka około 20 rodzin ;)

Biała dama
14.02.2005, 16:59
Ja ogólnie mam dośc sporo rodzinek:) Najwięcej mam w miłowie i tam gram najczęsciej. Stworzyłam tam nawet siebie i moich rodziców!!!

OlaSims2
14.02.2005, 17:04
Gdybym miała liczyć to by mi sie w głowie pomieszało. Ale około to kilkanaście w Miłowie i około 10 w dziwnowie i 10 w Weronie :D

Nulka
14.02.2005, 17:13
Ja ostatnio odinstalowałam simy i zainstalowałam ponownie, więc teraz mam mało rodzinek. No zaledwie 3
- Anaszek
- Ornal
- Fikuś
Ale Ornalowie to już maja dość rozbudowane drzewko genealogiczne:)

FaNtA
14.02.2005, 18:24
ja mam tylko dwie :D i to we własnej okolicy, bo rodzinki Maxisa mnie denerwują;] gram tylko jedną, a ta druga jest po to żeby dorośli się zaprzyjaźnili, a dzieci (konkretnie nastolatki, młodszych nie "produkuję" :P) żeby ze sobą się związały ;]

Sheep:)
14.02.2005, 19:08
u mnie mieszkają 3 rodziny :P Nie mam weny twórczej, więc gram Maxisowymi ;P

Khaterine
14.02.2005, 20:32
Ja mam często takie napady, że nie gram tylko tworzę i urządzam domy. Ale czasem gram, nawet częściej niż urządzam domki :D .

czasza
14.02.2005, 21:26
U mnie,w Valentine City mieszka:

W sektorze 1 klasy:

14 rodzin (co ciekwe wywodzą się z jedynie 3 rodów:Valentine,Lee,Monroe,a teraz każda ma inne nazwisko!!!)

W sektorze 2 klasy

13 rodzin

W 3 klasie

10 rodzinek

nikt-szczególny
15.02.2005, 11:25
Em... o co chodzi z tymi sektorami 1, 2 i 3 klasy?:D

U mnie w mojej okolicy mieszkają 4 rodzinki, ale jedna jest tylko żeby dorośli mieli przyjaciół, mężów, żony itp :P.

..::PIRATKA::..
15.02.2005, 11:58
u mnie sie troche pozmienialo i teraz nie gram w Weronie (choc to nadal moja ulubiona okolica, ale tylko sposrod tych maxisowych...) tylko w ... SERONIE haha alez oryginalna nazwa, co?? ;) nie mialam co wymyslic x-p !! i mam tam ok. 7 rodzinek. jakos wiecej mi za specjalnie nie potrzeba, bo najczesciej jak spodoba mi sie jakas rodzinka, ktora stworzylam, to tylko nia sie zajmuje przez dluzszy czas. tak to wsrod wszystkich jakie mam serona jest teraz moja ulubiona okolica :D

moniczka12
15.02.2005, 12:44
No ja mam chyba 17 rodzinek, i gram nimi wszystkimi po trochu

czasza
15.02.2005, 19:17
Em... o co chodzi z tymi sektorami 1, 2 i 3 klasy?:D

U mnie w mojej okolicy mieszkają 4 rodzinki, ale jedna jest tylko żeby dorośli mieli przyjaciół, mężów, żony itp :P.

1 klasa -bogacze,oddzielne centra handlowe,baseny,parki itd
2 klasa-biedniejsi:"tańsze" sklepy,biedniejsze baseny
3 klasa-bieda,1 centrum na wszystkich,brak basenów

Andromeda
15.02.2005, 20:20
Ja pokasowałam wszystkie rodzinki maxisa.W Miłowie mam 14 rodzin,w Dziwnowie 10 w Weronie 8,ale w niej wogóle nie gram stworzyłam rodzinki bo mi się nudziło. :D

cornishonka
16.02.2005, 14:14
ja w Milowie mam chyba 13 rodzin, a w Weronie 6... w Dziwnowie tylko 1, reszta od Maxisa ;p ;d

Karo
16.02.2005, 15:27
Ja mam ok. 10 rodzin w każdym otoczeniu.Są to głównie rodziny Maxisa, bo
sama nie lubię tworzyć.

Margotka
25.02.2005, 19:39
u mnie mieszka 21 nie licząc tych niezakwaterowanych, których jest 5 lub 6 (nie jestem pewna)

Binek
26.02.2005, 10:36
Ja gram tylko swoją rodziną i ona rozeszła się na 20!Boje sie bo niedługo może zaabraknąc mniejsca w miłowie!

Neillé
01.07.2007, 15:33
Pozwólcie, że odświeżę temat (po 2 latach, ale to szczegół :O).
Ja pokasowałam wszystkie maxisowe okolice i mam tylko swoją jedną o nazwie Hokkaido. Na początku była tam 1 rodzina, ale tak się trochę rozrosła, że są teraz 3 rodziny (w osobnych domkach) o tym samym nazwisku Lithimente. Czyli te 3 rodziny dodać jeszcze 1 do testowania hacków + 1 spokrewnioną z Lithimente + 1 mojej koleżanki + 2 inne to wyjdzie 8 rodzin, ale mogłam jeszcze jakąś pominąć, no to będzie coś około 10 :)

Lizek
01.07.2007, 17:01
hmm...
w swoim wlasnym miescie, co Ustroń sie zowie ;) mam chyba 3 rodziny :) tzn mam wiecej, ale ktos z kims sie ozenil, ktos za kogos wyszedl i wiekszosc rodzin sie spokrewnila ;)
najczesciej gram rodzina G******k (moje nazwisko).
Zawsze robie tak:
- Robie rodzine G******k w squadzie: Gosia (moja Mama :D), ja, moje dwie przyjaciółki, (niech się zwą C. oraz A.) które są zaznaczone jako moje siostry. Gosia - dorosła, ja i dwie "siostrzyczki" - nastolatki;
- wprowadzam specjalnego Sima (zwie się Adam :D) i zapoznaję go z Gosią (vel Mamusią :P);
- wprowadzam trzech nastolatków - Piotrka, Syriusza i Adriana. Z biegiem czasu stają się naszymi (moją, A. oraz C.) sympatiami. Moją sympatią jest ten pierwszy ;P Syriusz jest chłopakiem C., a Adrian chodzi z A. ;)
- ślub Gosi i Adama, oczywiście wszyscy zachwyceni itd.;
- rodzi się mała Laura (zawsze się staram, żeby miała karnację po "tatusiu", bo moja mama jest blada, a chcę, żeby Laura była opalona. Reszta po mamusi <czyli brązowe oczka itd.> Gosia ma tę drugą od lewej Maxisową karnację, a Laura i ja mamy taką pomiędzy drugą a trzecią - zrobioną przeze mnie)
- Ja i te dwie przyjaciółko-siostry dorastamy, za ten czas Laura staje się nastolatką :)
- Wspomnieni wyżej nastolatkowie - Piotrek itd. też dorastają i żenią się z dawnymi sympatiami, czyli mną, A. i C. :)
- Dalej prowadzę życiem swoim i Piotrka - dzieci, praca itd. ;) Piotrek ZAWSZE ma nazwisko po mnie, a nie ja po nim ;)
- potem dzieci (Małgosia, Lidka i Grzesiek) dorastają, pobierają się z innymi simami i się wyprowadzają :)

Jak widać, jeśli wprowadzam jakieś rodziny, to są one mi potrzebne w rozwijaniu tej głównej ;)

Oczywiście żaden taki Adam nie istnieje w rzeczywistości, moja Mama ma męża B. (mojego Tatę :P) i nie mam sióstr A. i C., tylko starszych braci - Gabriela i Sebastiana :P Laurę też mam, ale jest młodsza ode mnie :) więc w życiu jest trochę inaczej niż w Simsach (i całe szczęście) :P
__________________________
a jak mialam stary Ustroń (inne miasto) to mialam sporo rodzinek ;) oczywiscie najczesciej gralam taka "glowna" rodzina. :wub:

karolcia92
01.07.2007, 19:55
W moim własnym mieście mieszka 6rodzin. 5małżeństw(mam co do nich plany:P ) i jedna simka z 5kotami i jednym psem;)

Kuba_xD
01.07.2007, 20:18
No ja niestety przedwczoraj usunąłem i zainstalowałem Simy jeszcze raz, bo za wolno chodziły, teraz mam tylko Zwierzaki i 4PR (ale to tak na marginesie).
Ale zrobię (jak zawsze) swoją okolicę, w której zacznę od jakiegoś Centrum Handlowego i Parku (lub ściągnę), a potem zapewne zrobię jakieś 5 rodzin.
W jakiejś będzie kobieta z psem, w innej z kotem a w innej z kotem i psem. Kolejna to będzie jakiś kawaler, szukający romansów :P Na pewno też będą większe rodziny :D Zacznę od małżeństwa i psa... potem już samo pójdzie... :)

The FerG
02.07.2007, 01:41
Ja w swoim mieście mam 9 rodzin :)
Ale ciągle robie nowe i wszyskimy po trochu gram :P

Oto nazwiska tych rodzin:
Miss.
Trojan.
Chen.
Bloddy.
Żonne.
Chen (to nie pomyłka).
Na studiach:
(To te nazwy ze studiów)
Elegant.
Wybuchowe.

Rocket
02.07.2007, 01:55
Ja ma w sumie 2 duze rody które "nieco" się rozrosły i rozbiły na inne domy. Nie byłabym w stanie ich powymieniać do ich nie pamiętam :). Ale te główne rody nazywały się Alvir Mondezo i Goldplate. Mam jeszczę rodzinę na której sprawdzam działanie Insimenatora (nazywa się Inse), rodzinę w której są same wampiry - a raczej były bo jedna z nastolatek urodziła dwie córeczki i to jest rodzina More, rodzinę mojej kuzynki - Rose, rodzinę mojej siostry - Pysia (:)) i rodzinę którą stworzyła moja kuzynka jak się nudziła nie pamiętam jak się nazywają. Gram Dziwnowem.

kornelia911
02.07.2007, 11:24
Ja teraz po zainstalowaniu na nowo simsów mam w Weronie - 0 rodzin, Dziwnowie - także 0 , Kwitnacych Wzgórzach- 1 (clean) , a w Miłowie 2- jedną zrobił mój kuzyn i dał taki wielki dom (clean ;P) i taki brzydki, że nie dało się grać, bo się zacinało xD 2 to moja rodzinka- Acrita (Natasha i Miguel) :P
(może dam ich domek na forum..nie jest może najpiekniejszy.. no,ale jak dla mnie fajny :P )

Pepsiik
01.10.2009, 20:49
Z 9 się ma...
Ale ja gram najwyżej dwoma ;)

Matt
01.10.2009, 20:55
u mnie mieszka chyba z 18 rodzin bo grają dwie osoby

zelkam
01.10.2009, 21:00
Ja obecnie gram trzema, ale to może dlatego, ze miałam reinstaljkę, no i poprostu wciąga mnie to co robię w jednej rodzince i nie mam ochoty kierować inną.

Liv
01.10.2009, 21:39
Nazwisk w okolicy mam ok. 25, a rodzin 35 (dlatego, że dużo nazwisk mi się powtarza- pokolenia :P)

I nie ma tak, że gram cały czas jedną, tylko każdą wg swej kolejności ;)

Fatamorgana
01.10.2009, 22:10
W Sunset Valley mam chyba 10 rodzin. :)

aluminium.
01.10.2009, 22:14
W TS3 mam 4, a w TS2 1. (wolę grać mieszą ilością rodzin :D bardziej lubię jedną, taką "pierwszą")

Searle
02.10.2009, 10:36
Jak na razie mam jedna rodzinę, a to dlatego, że dopiero zasiedlam miasto :)
Wolę grać jedną rodziną, aż wypełnię ich cele i umrą, niż je porzucać i stwarzać nową.

Merve
02.10.2009, 16:13
Ja stworzyłam Zieloną Dolinę i mieszka w niej około 7 rodzin.

Krzykaczus_Pospolitus
02.10.2009, 21:21
Ja w sumie tez można powiedzieć, że trzema, bo zacznę grać jedną to znudzi mi się i nową stwarzam. Na dzień dzisiejszy gram trzema rodzinami.

Charionette
02.10.2009, 21:24
Teraz to tak ok. 10-15
Ale zdarza się więcej lub mniej (własne okolice :P)

Alexiel
03.10.2009, 11:27
Miałam kiedyś od cholery rodzin w Miłowie. Potem mi się znudziło i mam teraz własne otoczenie.
Pamiętam, jak na początku byłam załamana, iż nigdy nie uda mi się tego miasta zaludnić. A teraz kombinuje i usuwam rodziny którymi od dawna nie gram bo miejsca brak ;)
Aczkolwiek z reguły, mimo iż rodzin mam wiele, gram przeważnie kilkoma (tak do 5,6). Imo te "moje" po jakimś czasie mi się już nudzą, więc tworze nowe.. potem mam sentyment do tych starych i ich nie usuwam i tak w kółko, do czasu kiedy sentyment zniknie i mogę z premedytacją usuwać starocie ;)

blakistoni
04.10.2009, 14:43
Ja w swojej wlasnej okolicy mialam okolo 15-20 rodzin,wiekszoscia nie gralam,ale zal mi bylo ich wyprowadzac :d

lilia123456
04.10.2009, 22:07
ja mam w miłowie ok. 27 rodzin

jutinamina11
15.10.2009, 14:18
u mnie w miłowie mieszka z 40 rodzin bo nie mam już miejsca na domy

Liv
15.10.2009, 14:46
@up: Jeszcze możesz wprowadzić Simów nad przedmieście :)

@topic: mam dużo rodzin, ale ciągle przybywa nowych :) [by moje Simki miały kandydatów na mężów (w szczególności!), a Simowie mieli się z kim żenić, albo żeby dzięki nowym mieszkańcom skomplikowało się życie moich obecnych Simów :D (ostatnimi czasy lubię się nad nimi znęcać np. poprzez rozwody itp.)]

@down: właśnie! :D

brzos
15.10.2009, 16:06
@topic: mam dużo rodzin, ale ciągle przybywa nowych :) [by moje Simki miały kandydatów na mężów (w szczególności!), a Simowie mieli się z kim żenić, albo żeby dzięki nowym mieszkańcom skomplikowało się życie moich obecnych Simów :D (ostatnimi czasy lubię się nad nimi znęcać np. poprzez rozwody itp.)]



u mnie jest tak samo XD musi się coś dziać.

zelkam
17.10.2009, 12:37
Ejjj... ja też zawsze biorę kandydatów do małżeństwa ^^
Czasami tylko łączę duże rody simów.

nmin
17.10.2009, 21:08
Gram w Jaskini Pokrzyku i nie gram maxisowymi Simami. Mam jedną dużą rodzinę, rozbitą na cztery domy - zaczęło się od pary studentów, którzy teraz są już emerytami (gdyby nie eliksir życia z nagród, dawno by nie żyli, ale mam do nich sentyment...) i mają dzieci, te dzieci mieszkają w pozostałych trzech domach. Niestety, wnuków tyle, że w jednym domu by się nie zmieścili ;) Staram się grać tymi rodzinami po równo, żeby nie było, że jedno z bliźniąt w swoim domu dochodzi do wieku emerytalnego, a drugie w swoim dopiero skończyło studia. Kandydatów do małżeństwa biorę z przypadkowych Simów poznanych na studiach lub na parcelach publicznych, staram się nie ruszać rodzin w JP, sama nie wiem, dlaczego. Niedługo domów będzie jeszcze więcej, bo część wnuków wybiera się na studia i po ich ukończeniu się usamodzielni :)

Teraz zaczęłam też grać Jaśkiem z Dziwnowa i Stellą z NS i chcę im zrobić zieloną rodzinkę, już kiedyś grałam Jaśkiem, gdy nie miałam studiów, miał "ludzką" żonę poznaną w mieście i czwórkę zielonych dzieci, ale olałam, bo sześć osób, które co chwilę chciały się kąpać, to była przesada, więc teraz dzieci będzie max dwójka...

Liv
17.10.2009, 22:09
Jedn z moich ulubionych tematów- wielkie simowe rody.
W Nieznanowie mam kilka takich- Domańscy, Graczykowie, Kernerowie i Tischnerowie.
Domańscy i Graczykowie są już od dawna ze sobą spokrewnione [od marca, kiedy to siostra p. Domańskiej (panieńskie nazwisko sióstr to Papużka) wyszła za pana Graczyka.] Domnańscy z Kernerami spokrewnieni są od nie tak dawna, kiedy to jedna z panien Domańskich wyszła za jednego z licznego rodzeństwa Kernerów. Kernerowie z Tischnerami mogą się nazwać rodziną, gdyż jedyna panna Kerner wyszła za najstarszego brata z rodziny Tischner.
Oczywiście te wielkie rody są spokrewnione z wieloma mniej licznymi rodzinami. I tak naprawdę tylko nowi mieszkańcy nie są jeszcze częścią tej wielkiej rodziny ;)

ultraviolence
19.10.2009, 18:59
Hmm, na dzień dzisiejszy będzie tego sporo. A pomyśleć, że zaczynałam od maksisowych simów z Miłowa... :). Myślę, że z 15-20 rodzinek się znajdzie.

Godfex
23.10.2009, 18:13
Od dawien dawna gram w Miłowie. W tym jakże pięknym mieście jest ponad 30 rodów (są rody mające nawet 5-6 rodzin). Najstarszymi i największymi rodami są Chinek, Rembrandt, Probówka (po złączeniu z jedną z linii Rembrandtów), Forrester. Jedną z pierwszych rodzin, którymi grałem, była rodzina Bubek, a dokładnie Edzio Bubek zamieszkały przy Alei Leśnej 35 :)

Obecnie mam zamiar odbudować ród Rembrandtów, gdyż niestety powoli wymierają :(

caalam
02.12.2009, 17:41
zaznaczyłam, że 10 - 15. moją najdłuższą rodzinką to jest niepowtarzalna Williams <333. 3 pokolenia odkąd zainstalowałam simsy ponownie [październik].

Invidia Semper
02.12.2009, 19:23
Ja ostatnio przeinstalowałam grę i nie mam ani jednej rodziny, tylko simów, których pokazuję w swoim temacie
Nie mam czasu nawet już : /

Milou
02.12.2009, 19:57
Już tyle razy na nowo instalowałam grę, że odechciało już mi się grać w te rodziny. Usunęłam wszystkie miasta i stworzyłam własne. Obecnie mam tam.. dwie rodziny ;d, z czego gram póki co w jedną, aż mi się nie znudzi. Ale coś mnie ciągnie, żeby kogoś jeszcze stworzyć i zaludnić moje małe miasteczko.

Elajza
17.12.2009, 16:21
U mnie licząc wszystkie reinstalki simów to dziś byłoby ok 15 rodzin w każdym mieście i do tego różnych.

simunia
31.03.2010, 16:45
ja w swoim otoczeniu mam ze 3 rodzinki ;)

Sherlock
31.03.2010, 17:07
Komuś się nudzi, że usuwa moje posty? o.O

Napiszę jeszcze raz: Mam około dwudziestu rodzin i każdą gram po trochu ;) Ale zwłaszcza moim ulubionym simem - A.Z. :)
W specjalnym "kąciku" mieszkają 'samotne' emerytki, którymi też bardzo często gram, jednak chyba nikt nie dorównuje "częstością" rodzinie Ząb ;D

Starlight
01.04.2010, 16:02
Może twoje posty są bez sensu dlatego?
ja gram 15 rodzinami czasem więcej.

Elizabeth Swann
02.04.2010, 11:27
ja z reguły lubię tworzyć dużo rodzin :P nie bawię się w legacy :) a w moim otoczeniu miałam tyle rodzin, że miejsca na domy brakowało :D

Ana021
02.04.2010, 21:51
W Kwitnących Wzgórzach aktualnie mam ich bardzo dużo, łącznie z maxisowymi.Z czego gram ostatnio góra dwoma.W pozostałych okolicach ok. 10

Dastina
03.04.2010, 13:31
narazie gram w jaskini pokrzyku i mam tu sporo rodzin,no tyle że miejsca brakuje na kolejne to moze nie,ale już prawie.

Simoleon
09.04.2010, 13:35
Gdy kiedyś grałem to 20+ ale, że Simsy kupiłem nie dawno (tamte komuś pożyczyłem i nagle zniknęły ^^) mam dopiero 5-10. Na przykład taka Nina Kaliente wyszła z mąż za mojego Jeesy'ego Sobota, który "zrobił" pięknego Jack'a :P

granat00
28.06.2010, 11:52
Ja zrobiłem nową okolice i tam są 32 rodziny

Emil96
28.06.2010, 14:46
Wszystkie rodziny z miast Dziwnowa Werona i Kwitnące wzgórza przeniosłem do Milowa łącznie to około 70 rodzin .

Lubie
14.08.2011, 11:10
Dałem "20 i więcej" bo Mieszkam w Jaskini Pokrzyku, więc w tych domkach wielorodzinnych mieszkają po 3/4 rodzinki, ale zależy to też od tego, ile można tam ich wsypać.. :D

Fisia
15.08.2011, 13:23
Do Jaskini Pokrzyku wprowadziło się jakieś 30 nowych rodzin (dostawiam domki :D). Większość to jedna rodzina, bo niektórzy Simowie się przeprowadzają.

Arisane
07.09.2011, 14:39
Stawiam na 20 i więcej, ponieważ tyle zamierzam się dobić. Jeszcze tyle nie mam, ale będę je rozwijać i w końcu zakwitnie ich aż 100 :P

Meryam
07.09.2011, 14:51
Zaznaczyłam 15-20, bo gra ciężko mi chodzi gdy mam więcej, a do tego dochodzą puste domki, więc moja gra wysiada :P

Madame Marmolini
23.07.2015, 14:34
Chodzi o wszystkie rodziny, czy tylko o te, których przedstawiciele aktualnie żyją? U mnie to jest tego dużo. Rodziny: Allard, Mors, Dziadovsky, Salem, Shelton, Sinclair, Avis, Salieri, Anderson, Reubal, Vandom, Wielka Stopa (jest kilka Wielkich Stóp, a przecież każdy ma tak samo na nazwisko, wiec nie są spokrewnieni), Swift, Palmers, Kahlert, Donovan, Baker, Terrano, Rodriguez, West i Harper... To chyba 21 rodzin, ale zaznaczam, że niektóre z nich są wygasłe, tzn. w tych rodzinach nie było synów, tylko córki, córki powychodziły za mąż i zmieniły nazwiska...

Liv
23.07.2015, 14:48
Obecnie pod moją opieką jest ponad 100 rodzin :D

Hebe
23.07.2015, 15:01
Trudno mi powiedzieć, bo to zależy od wielkości miasta, w którym gram. Jednym z nich jest Lianne i jest zrobione na dużej mapie, więc aktualnie mieszka w nim ok. trzydzieści rodzin (choć większość z nich jest bliżej lub dalej spokrewniona). Inne moje miasto, Biały Klif, jest zbudowane na malutkiej mapie i na razie gram czterema rodzinami, a jest przystosowane do maks. dziesięciu różnych rodzin.

LepkiePaluszki23
23.07.2015, 15:02
Jak na razie gram we własnym otoczeniu Dawidowie i aktualnie zawiera ono 6 rodzin, ale powiększa eis z każdym dniem :)

Nyu Nyu Nyuu
10.08.2015, 11:27
na razie gram jedna swoja w Jaskinii Pokrzyku, ale przed tym jak mi sie zrypala gra mialam spokojnie z 20-30 w swoim miescie 3:

Hatori
10.08.2015, 11:40
Założyłem niedawno swoje miasto, chyba pięć dni temu więc nie gra w nim obecnie dużo rodzin, na pewno jedna oraz druga której jeszcze buduję dom ^^ Jestem dobrej myśli, że do końca wakacji będzie spokojnie pięć-sześć.

x3Kitty
11.08.2015, 12:32
Póki co w Miłowie a dokładnie na Uniwersytecie Simowym mam Szczepana Marzyciela z moją Michaliną Klon

Nina14!
11.08.2015, 18:06
Póki co mam 2 rodziny w mojej Dąbczynie (kreatywna nazwa,należą mi się pokłony :P ),ale pewnie za długi czas będzie więcej...

EDIT (06.09.2015) Już jest u mnie 5 rodzin,międzyinnymi Wielka stopa,jakaś czarownica co prowadzi cukiernię,rodzina Lotario i simka mojego kolegi,Michalina Missała (nie wnikam skąd wytrzasął to połączenie nazwiska z imieniem,ale spoko).

Tenebris
24.08.2015, 11:34
Gram w Lazurowej Promenadzie i mieszkają tam moi Knights'owie, Goff, Noga, Blaszka, Laangraab, Delarosa i Żakiet.

miłośniczka zwierząt
06.09.2015, 16:36
Teraz raczej staram się prowadzić jedną i ją powiększać bo przy większej ilości rodzin robi się chaos