PDA

Zobacz pełną wersję : Mała wada


Fayy
06.11.2004, 13:28
Mój problem polega na tym ze mam pirata The sims 2 ale na gwiazdke dostane orginał. I otóz w mojej grze nie moge robić zdjęc wychodza czarne, jak wprowadzam rodzine do domu a potem wracam do okolicy to ten dom ma tylko dach! Nie ma scian a jak w chodze do tej rodziny to wszystko jest (łącznie ze ścianami)! I kolejna wada w czasie gry w menu rodziny nie mam wizerunków simów co troche utrudnia gre. Nie szukam sposobu jak to rozwiązac (ale jak ktoś ma to pisac) ale mam pytanie czy komus kto miał ORGINALNĄ wersje gry też miał take wypadki? Chce sie dowiedziec bo boje sie ze jak kupie orginal to nadal tak bedzie.
Pozdrowienia!

VioletSoul
06.11.2004, 13:37
dobra rada czekajac na orginal spraw sobie sprawnego pirata ;) ale nie ludz sie zludna nadzieja ze orginal jest wolny od bledow :)

Moonia
06.11.2004, 13:47
Tu nie chodzi o piraty czy oryginały, tylko o kartę graficzną. Spróbuj ściągnąć sobie najnowsze sterowniki do Twojej karty. Tutaj jest taki temat: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9212&highlight=czarne+pole

marza4
06.11.2004, 16:13
stery trzeba nowe też tak miałam !!! ściągnełam nowe i jest wszystko okkiiii!

Fayy
06.11.2004, 22:06
dobra rada czekajac na orginal spraw sobie sprawnego pirata ;) ale nie ludz sie zludna nadzieja ze orginal jest wolny od bledow :)
Kolego nie zrozumiałeś sensu rzeczy?

A tak wogole mysle że wasze rady są dobre ale mogli byście mi powiedziec dokladnie jak ściągną sterowniki dla Nividy? Jak by cos namieszala to tata simsy by mi usunąl wiec pomozcie!

bandito
06.11.2004, 22:57
hey jaką masz karte graficzną?? bo najprawdopodobniej to wina karty graficznej

ps:po co ci zdjęcia :O

Fayy
07.11.2004, 10:04
Mam Nivide (czy jakoś tak)napisze potem dokladnie bo najpierw się musze zapytac. A zdjęcia chce bo ogolnie lubie je robić!

Moonia
07.11.2004, 12:23
www.nvidia.com - znajdź na tej stronie swoją kartę i ściągnij do niej sterowniki.

Fayy
08.11.2004, 15:48
Oki. Tata zaprosł na jutro swojego kolege ( bo ani ja ani tata nie chce się tego tykać) i on ściągnie mi te sterowniki już nie moge się doczekać:rofl: potem napisz wam jak mi poszło.:hooray:

Fayy
11.11.2004, 17:47
Oj! Sorki że pisze posta pod postem ale muszę sie wyrzalić! Jak przyszedł ten taty kolega, to mój kochany tatuś zapomniał mu o tym wspomnieć!!!!!!! I teraz Poczekam sobie. Acha ma jeszcze pytanie bo niechce tematu zakładać czy jest jakis spodób by urodziły sie bliźniaki czy trzeba liczyc na fart?

MarekS
11.11.2004, 18:48
Oj! Sorki że pisze posta pod postem ale muszę sie wyrzalić! Jak przyszedł ten taty kolega, to mój kochany tatuś zapomniał mu o tym wspomnieć!!!!!!! I teraz Poczekam sobie. (...)

Kliknij na ikonie "Mój Komputer" prawym przyciskiem myszy i wybierz "Właściwości". W zakładce "Sprzęt" wybierz "Menedżer Urządzeń". Pokaże Ci się drzewko z wykazem wszystkich wnętrzności kompa. Kliknij na "+" przy pozycji "Karty graficzne" i w rozwinięciu pokaże Ci się nazwa Twojej karty np: "NVIDIA GeForce2 MX/MX400 (Microsoft Corporation)". Z tego wszystkiego najważniejsze jest właśnie to "GeForce". Okno to możesz spokojnie zamknąć tak, jak każde inne. Jest to operacja bezpieczna i nic komputerowi nie grozi.Następnie wchodzisz na stronę:

http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp

i w pierwszym okienku wybierasz "Graphics Driver", w drugim typ karty a w trzecim system zainstalowany na komputerze (np Windows XP/2000 - gdy masz Win XP lub Win2000 lub Windows 95/98/ME gdy masz któryś z nich). Po zaznaczeniu wszystkich trzech pozycji klikasz na przycisku "Go!" pod pierwszym okienkiem. W nowym oknie klikasz w okienku "International" na "Primary Download Site". Wyświetli się dodatkowe okno, na samym jego dole klikasz na "Accept" i komputer przechodzi do ściągania pliku. Zapisz go gdziekolwiek i potem po prostu uruchom. Oczywiście wcześniej pozamykaj wszystkie pootwierane okna. Instalacja przebiega tak, jak instalacja każdego programu. Po zakończeniu ponownie uruchom komputer. To jest cała filozofia. :)

Fayy
11.11.2004, 21:01
Dzięki! Pokaże tacie sama sie nie bede za to zabierać ale pokarze tatci jak on cos zepsuje to nie bedzie na mnie( Dokładnie mam GeForce Fx 5200)! I powtarzam pytanie Czy jest jakis sposob na bliźniaki?

Lea
11.11.2004, 22:46
Temat o blizniakach juz byl. Ponoc pomagaja ciasteczka i spagetti ale u mnie to nie dziala :-(((

patikraw
12.11.2004, 11:38
Dzięki! Pokaże tacie sama sie nie bede za to zabierać ale pokarze tatci jak on cos zepsuje to nie bedzie na mnie( Dokładnie mam GeForce Fx 5200)! I powtarzam pytanie Czy jest jakis sposob na bliźniaki?


ja też mam taką kartę jest bardzo dobra (pamiec 128MB)
u mnie gra chodzi idealnie, zero problemow z grafiką gra chodzi bardzo dobrze
wiec moze to byc tylko sprawa sterowników
ja mam je na płycie
ale nie mam jak Ci je dać
wiec nie obawiajcie się ich scignąc z internetu bo one na pewno pomogą

Fayy
21.11.2004, 20:20
Dobra musze się pochwalić! Udało się! Wszystko działa cacy! Dopiero dzisiaj (Dopiero ?!!!) tata odwarzył się tego podjąc i jeset super! Dzięki wam wszystkim! Bez waz nie dała bym rady!

Radek Speeder *z*
21.11.2004, 20:57
Hmm... To albo faktycznie z powodu pirata (jeżeli tak to nic nie zrobisz), albo masz stare sterowniki do karty graficznej. Pobierz nowe z internetu :|

Fayy
23.11.2004, 09:50
Hmm... To albo faktycznie z powodu pirata (jeżeli tak to nic nie zrobisz), albo masz stare sterowniki do karty graficznej. Pobierz nowe z internetu :|

Jak byś przeczytał wszystkie posty to byś wiedzial że to właśnie zrobiłam

A no i kolejny problem! Kiedy wchodzę w swoją ulubioną rodzinke to wyskakuje mi komunikat zamalo pamieci wirtualnej czy cos takiego, robi sie tylko w tej rodzinie no i jak juz ja zaladuje to gra zaczyna "bzikowac" da sie grac ale nie jest naj lepiej mam windows XP HELP!!!!!

MarekS
23.11.2004, 12:31
Jak byś przeczytał wszystkie posty to byś wiedzial że to właśnie zrobiłam

A no i kolejny problem! Kiedy wchodzę w swoją ulubioną rodzinke to wyskakuje mi komunikat zamalo pamieci wirtualnej czy cos takiego, robi sie tylko w tej rodzinie no i jak juz ja zaladuje to gra zaczyna "bzikowac" da sie grac ale nie jest naj lepiej mam windows XP HELP!!!!!

a) Czy masz jeden dysk twardy?
b) Czy masz jeden dysk twardy podzielony na dwie lub więcej partycji?
c) Czy masz dwa dyski twarde?
d) Jaki (jakie) jest to dysk (dyski), ile miejsca wolnego?

Problem polega na tym, że pamięć wirtualna (jeżeli nic nie było przy niej robione) zmienia swoją wielkość w zależności od potrzeb kompa i od dostępnego miejsca na dysku. Jeżeli na dysku jest niewiele miejsca a potrzeby pamięci wirtualnej są duże to wyświetla się właśnie taki komunikat. Rozwiązaniem może być usunięcie z dysku, na którym jest ten plik pamięci wirtualnej niepotrzebnych rzeczy, zwiększenie rozmiaru tej pamięci (jeżeli do tej pory nie miałaś takiego komunikatu i pojawił się dopiero teraz, tzn niedawno to może to być niemożliwe z powodu braku miejsca na dysku) albo przeniesienie tej pamięci na inny dysk gdzie jest więcej miejsca.

Fayy
29.11.2004, 21:57
a)raczej jeden
b)podzielony na dwie
c)nie
d)C ok 27 GB i D28 GB

MarekS
29.11.2004, 22:49
a)raczej jeden
b)podzielony na dwie
c)nie
d)C ok 27 GB i D28 GB
Czy te 27GB i 28GB to jest cały dysk, czy wolne miejsce?
Kliknij na MójKomputer prawym przyciskiem myszy i wybierz Właściwości. Tam w zakładce Zaawansowane w opcji Wydajność wybierz Ustawienia. W nowym panelu wybierz Zaawansowane i w opcji Pamięc Wirtualna kliknij na Zmień. Tam będzie podana wielkość pliku stronicowania i jego położenie (na którym dysku). Jaka jest wielkość tego pliku?

Fayy
30.11.2004, 15:00
Czy te 27GB i 28GB to jest cały dysk, czy wolne miejsce?


Jest to wolne miejsce

Slimak78
30.11.2004, 23:08
Nie tylko ty czekasz na orginała:D też o to poprosiłem rodziców... jednak teraz nie mam w co grać:D

Tomekb90
01.12.2004, 18:05
Cze mam problem jak wchodze w dzilnice w the sims 2 to drzewa sa takie gazetowe co mam zrobic help.

▫Molly▫
01.12.2004, 18:57
Ja mam na kompie piracją wersję TH2 i wszystko mi działa!!!!!!! Nie mam rzadnych nawet najmnijeszych problemów! Myślę, że oryginał bedzie lepiej działała jeśli nie to spróbuj odinstalować i zainstalować windowsa jeśli się na tym znasz ja kiedyś dla simsów to zrobiłam . Niedziałał mi tryb budowania nawet w oryginale to odinstalowałam windowsa i wrzuciłam go znowu i działało!!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl ciiiiiiiiiiiiiii.... nic nie mówi tylko kliknij na pajacyka

Lea
01.12.2004, 23:31
Cze mam problem jak wchodze w dzilnice w the sims 2 to drzewa sa takie gazetowe co mam zrobic help.
Była już o tym mowa na forum. Poszukaj. O ile pamiętam to była wina sterowników ale pewna nie jestem.
Zlitowałam się bo jesteś młody na forum :D :witaj:
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=10958&highlight=bia%B3e+drzewa
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=10556&highlight=bia%B3e+simy