PDA

Zobacz pełną wersję : problem z instalacją :(


shania21
08.11.2004, 17:40
witam Was wszystkich, jestem tu nowa i proszę o pomoc. kupiłam na allegro THE SIMS 2, gdy wkładam płytkę nr 1 to ona przez chwilę kręci się w stacji dysków i potem przestaje a na ekranie wyskakuje polecenie: włóż płytę nr 1, kiedy ona jest włożona. czy ja coś źle robię? jak to zainstalować??? pomożecie???

tinka
08.11.2004, 17:48
Może jest porysowana?

Fayy
08.11.2004, 17:50
Nie wiem jak to jest na Allegro ale ja kiedyś tez miałam taki przypadek i zgłośilam reklamacje.

shania21
08.11.2004, 21:46
nie jest porysowana, ani uszkodzona, poprostu nie jest oryginalna, w słyszałam, że z takimi płytkami są zawsze kłopoty, a wy macie same oryginalne płyty? czy może ma ktos taką jak ja i pomoże...?

MarekS
09.11.2004, 00:35
nie jest porysowana, ani uszkodzona, poprostu nie jest oryginalna, w słyszałam, że z takimi płytkami są zawsze kłopoty, a wy macie same oryginalne płyty? czy może ma ktos taką jak ja i pomoże...?

Spróbuj otworzyć "Mój Komputer" i na ikonie płyty "Sims2 1" kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Eksploruj". Otworzy Ci się zawartość płytki i tam kliknij na "Setup".
Jeżeli to nie pomoże to spróbuj przekopiować zawartość płytki do dowolnego pustego folderu i z tego folderu uruchom Setup.
Trzecia możliwość jest taka, że być może nie jest to płytka instalacyjna, tylko np płytka z obrazem płytki oryginalnej - wtedy musisz nagrać sobie tę płytkę sama, albo po prostu masz złą numerację płytek i wrzucasz nie tę co potrzeba.

m-double-u
09.11.2004, 11:34
nie jest porysowana, ani uszkodzona, poprostu nie jest oryginalna, w słyszałam, że z takimi płytkami są zawsze kłopoty, a wy macie same oryginalne płyty? czy może ma ktos taką jak ja i pomoże...?

zapewniam cię, że sporo osób spośród polskich fanów gry The Sims2 posiada wyłącznie pirackie płytki do gry. po piratach można się spodziewać wszystkiego, nawet zawirusowania komputera (żeby była jasność, wcale ci tego nie życzę).
pytanie: wiedziałaś o tym, że gość oferuje podróby? jeśli tak, to dlaczego kupiłaś?

rada: zwróć płytki Sprzedającemu i bez skrupułów donieś na niego adminowi. a gdy ten zostanie zawieszony - wystaw odpowiedni komentarz (a co? niech inni się dowiedzą i mają na niego baczenie :P )

Dzichat
10.02.2006, 08:37
zapewniam cię, że sporo osób spośród polskich fanów gry The Sims2 posiada wyłącznie pirackie płytki do gry. po piratach można się spodziewać wszystkiego, nawet zawirusowania komputera (żeby była jasność, wcale ci tego nie życzę).
pytanie: wiedziałaś o tym, że gość oferuje podróby? jeśli tak, to dlaczego kupiłaś?

rada: zwróć płytki Sprzedającemu i bez skrupułów donieś na niego adminowi. a gdy ten zostanie zawieszony - wystaw odpowiedni komentarz (a co? niech inni się dowiedzą i mają na niego baczenie :P )

.....a teraz to was zaskocze pewnie bo ja mam orginal.. i mam ten sam problem.. zainstalowalem gre pogralem 1 dzien wylonczylem kompa wlonczylem i jak wchodzilem do gry pisalo ze "signal of range" czy jakos tak... odinstalowalem gre
chcac zainstalowac ja znowu no i (tu pojawia sie problem "prosze wloz plyte nr1"
....

Angela
10.02.2006, 11:13
A może to wina czytnika? Mialam podobne problemy i jak się okazało nie chodziło o porysowaną płytę ;)