PDA

Zobacz pełną wersję : Jak usunąć cenzure?


Hanulcia
11.11.2004, 14:43
Mam problem z grą . Jak tworzę rodzine to straznie wolno chodzi mi gra. Jak jeden z simów idzie do toalety i sie wlacza cenzura to strasznie wolno działa gra. Ktoś mi powiedział że można tą cenzure usunąć tylko nie wiem jak może wy wiecie ?? Prosze o pomoc. Paraetry mojego komputera to
Duron Athlon 1,7
Ram 256
Karta Grafiki Geforce 4 Mx400

renata14
11.11.2004, 15:59
Ja też wpisałam ten kod na cenzurę.. i kiedyś wyszłam z the sims 2 normalnie jak zawsze.. i ten kod ..jakoś sam mi się ununął...może Ty też tak spróbuj...:) Powodzenia! a jak nie ..to wpisz może na końcu off... albo poszukaj w necie wyłańczanie cenzury..powinno zadziałać Nara :D

simdam
11.11.2004, 18:56
dzieci :możesz ściągnąć pacha do zlikwidoania cenzury lub w prostszy sposób wpisując kod (shift+ctrl+c) " intprop censorgridsize 0 ".Nie ma cenzury i po kłopocie

SIMS 2 THE BEST !!!!!!! :D :D :D :D

my famylly:

rodzice : Marcin i Joanna Nowak

dzieci: Kasia, Łukasz

wujostwo : Darek,Iza

kuzyni : Jare,Arek

dziadkowie : Elżbieta, Ferdynand

simdam
11.11.2004, 19:00
możesz ściągnąć pacha do zlikfidowania cenzury lub w prostszy sposób wpisując kod (shift+ctrl+c) " intprop censorgridsize 0 ".Nie ma cenzury i po kłopocie :)


SIMS 2 THE BEST !!!!!!! :D :D :D

my famylly :

rodzice : Marcin i Joanna Nowak

dzieci: Kasia, Łukasz

wujostwo : Darek,Iza

kuzyni : Jare,Arek

dziadkowie : Elżbieta, Ferdynand

Anasha
12.11.2004, 11:47
Po co napisałeś 2 takie same posty Simsdam??

simdam
12.11.2004, 16:14
pomyliłeś się nie simsdam tylko !!! [COLOR=Black]SIMDAM[/COLOR !!!!.Tak wogule to napisałem sorry że napisałem jeszcze raz to samo ponieważ pomyliłem się i napisałem poprawioną wersje jeszcze raz. :\

viper_88
07.12.2004, 16:16
dzieci :możesz ściągnąć pacha do zlikwidoania cenzury lub w prostszy sposób wpisując kod (shift+ctrl+c) " intprop censorgridsize 0 ".Nie ma cenzury i po kłopocie
Ja mam z tym problem :1smutny: Kiedy wpiszę "intprop censorgridsize 0", to nie widzę dwuch najwyższych pienter:( Czemu tak jest????

Primek111
07.12.2004, 20:49
Coi prawda ja nie próbowaem jeszcze tego kodu, ale moi znajomi tak i u nich wszystko działa normalnie, dziwne...........

Lea
07.12.2004, 21:09
Viper -> zjadłeśco prawda "D" ale to nie powód żeby nie było widać pięter. U mnie kod działa bez żadnych problemów.
A co do patcha to ja nie wiem... Jak chcesz, miałam go jeszcze przed łatką i aspiracje u moich simów leciały straszliwie szybko. Teraz cały czas mam platynowe rodzinki :D Ale nie mam już pacha.

Artusek
07.12.2004, 21:17
pomyliłeś się nie simsdam tylko !!! SIMDAM !!!!.Tak wogóle to napisałem sorry że napisałem jeszcze raz to samo ponieważ pomyliłem się i napisałem poprawioną wersje jeszcze raz. :\
EKHEM... obok kazdego twojego posta pojawia sie ikonka [EDYTUJ]
Ale powrocmy do tematu...
www.killersims.com <- tu znajdziesz patcha do zdjecia cenzury. (musisz byc
uzytkownikiem YAHOO)