PDA

Zobacz pełną wersję : Problem- Zombie


LindSay
13.11.2004, 14:19
W domku moich simów zrobił się pożar, jeden sim się palił, przyszła kostucha. Moja simka poprosiła ją o życie dla sima i grały w "papier, nożyczki, kamień". Niestety, po chwili kostucha coś takiego powiedziała: "Niestety, przegrałeś z kostuchą, ale nie martw się, ożywię twojego sima. Ale nie podniecaj się tak, bo teraz twój sim to zombie...". Po czym kostucha poszła, a sim jest zielony, ma wszystko na czerwono i ma podarte ubranie...Mam pytanko: co taki zombie może zrobić???Czy jest groźny???

koslawy
13.11.2004, 14:59
ja pamietam ze chyba mozna go zrobic normalnym simem sprzedajac go (move_objects on) i klikajac na jego ikonke

Lillian
13.11.2004, 15:01
Cóż,mój zombie nigdy nie był groźny i nie miał podartego ciuchu.Musisz się przekonać na własnej skórze czy jest groźny.

Eveline
13.11.2004, 15:02
W domku moich simów zrobił się pożar, jeden sim się palił, przyszła kostucha. Moja simka poprosiła ją o życie dla sima i grały w "papier, nożyczki, kamień". Niestety, po chwili kostucha coś takiego powiedziała: "Niestety, przegrałeś z kostuchą, ale nie martw się, ożywię twojego sima. Ale nie podniecaj się tak, bo teraz twój sim to zombie...". Po czym kostucha poszła, a sim jest zielony, ma wszystko na czerwono i ma podarte ubranie...Mam pytanko: co taki zombie może zrobić???Czy jest groźny???
U mnie taki sim zachowywał się jak wszystkie inne. Nawet rozmansował z jednym z moich simów. Poza kolorem niczym się nie różnił :)

Wampirencja
13.11.2004, 17:36
ja pamietam ze chyba mozna go zrobic normalnym simem sprzedajac go (move_objects on) i klikajac na jego ikonke

O NIE! Nie kasujemy zombie!! NIe możemy! Bo nigdy go już nie spotkamy!
Najlepiej pojechać (jeżeli masz zwierzaki) na starówkę i poprosić wróżkę
(taka na żółto ubrana, nie wiem jak się zwie w grze...) aby ożywiła zombie.
Zombie nie jest groźny. No i nie zginie ;) A tak poza tym to jest to zwykły sim !

apes666
13.11.2004, 17:46
Tak, on zawsze bedzie zielony :/ chyba że move_objects.. bo to takie.. okropne, zielony człowiek ;/

Ira
13.11.2004, 20:31
Wróżka jest na starówce, wiesz taka w kapeluszu i w kanarkowej sukience, poproś by ozywiła tego zombi(np. Ożyw Jacka), chyba że nie masz zwierzaków to pozostaje move_objects on.

Zombi jest nie grożny, może zostać w rodzinie oprócz wyglądu się niczym nie rózni.

patenka
15.11.2004, 18:03
Też tak miałam (albo tylko podobnie) i pojecham na starówke do wrózki (miała żółtą suknie i żółty kapelusz) i poprosiłam ją o wskrzeszenie mojego sima.

Sim magiczek
23.11.2004, 14:47
Ja też tak miałem mój dzieciak zginął w pożarze i stał się zombi chodził normalnie do szkoły
Jeśli sim ci znowu umrze zanim kostucha pzyjdzie zapisz grę jeśli znowu przegrasz poprostu wyjdź i wejdź do rodziny jeśli będziesz nadal przegrywała po prostu rób to samo

zagrodzka
23.11.2004, 15:13
;P ;P :O Zombi jest taki sam jak normalny sim. Sama się przekonałam. Nie różni się niczym więcej jak kolorem i już. Jak miałam zombie to i tak mi spalił bo nie umiał gotować. I przyszła kostucha, i jak się ożywi to znów będzie zombie, lub zamieni go z powrotem w zombie, gdy przegrasz tą gre w papier.... itd. ZOMBIE TO NORMALNY SIM!!! :wacko: :wacko: :P

Windrider
23.11.2004, 18:20
Może... ja też muszę :] Pytanie - co to znaczy "nie zginie"? NIby jest nieśmiertelny? Nie wydaje mi się :P

Maciek S.
24.11.2004, 09:36
W domku moich simów zrobił się pożar, jeden sim się palił, przyszła kostucha. Moja simka poprosiła ją o życie dla sima i grały w "papier, nożyczki, kamień". Niestety, po chwili kostucha coś takiego powiedziała: "Niestety, przegrałeś z kostuchą, ale nie martw się, ożywię twojego sima. Ale nie podniecaj się tak, bo teraz twój sim to zombie...". Po czym kostucha poszła, a sim jest zielony, ma wszystko na czerwono i ma podarte ubranie...Mam pytanko: co taki zombie może zrobić???Czy jest groźny???

Naprawdę? Ja miałem simkę zombie.Też była zielona, ale miała dobry nastrój (po przegraniu z kosiarką). Nie miała także ubrań jak z psiego pyska wyjęte. Aha i nie był groźny.

Też tak miałam (albo tylko podobnie) i pojecham na starówke do wrózki (miała żółtą suknie i żółty kapelusz) i poprosiłam ją o wskrzeszenie mojego sima.

A był potem zombie??

patenka
24.11.2004, 17:15
A był potem zombie??

Po tym jak go wróżka wskrzesiła to był normaly.

Caro'tka
25.11.2004, 17:06
Cóż,mój zombie nigdy nie był groźny i nie miał podartego ciuchu.Musisz się przekonać na własnej skórze czy jest groźny.
moj mial i chyba potem gadal gadal i gadal ze swojom przyjaciolką stal sie normalny :O (a to nie sa zombie tylko porazenie prądem wlasnie gdy twoj sim bedzie porazonym umiera przegrywasz z kostruchą to on z wilekim jesli masz szczecie oddaje mu takie zycie)
P.S:Jak wiecie lub nie jeste strasznie ciekawska więc prosze powiedz w jakiej to sie stalo rodzince Nazwisko i czy stworzona przez ciebie czy jush byla w grze??

LindSay
26.11.2004, 13:03
Naprawdę? Ja miałem simkę zombie.Też była zielona, ale miała dobry nastrój (po przegraniu z kosiarką). Nie miała także ubrań jak z psiego pyska wyjęte. Aha i nie był groźny.



A był potem zombie??
Maciek, mój zombie jest jakis głupi, cały czas ma zły jumor, tak jakby komuś chce dac w mordę. I jest taki uparty...jak chcę żeby się wykąpał, to on nic nie robi...Dobrze,że to zombie a nie jakiś Frankeinstein. Dopiero z tego Franiego to niezłe ziółko. Cały czas tylko zapycha kibelek, rozwala telewizory...

Domcia
26.11.2004, 15:55
Hehe no franki potrafi byc okropny hehe ale zombi hmm moze sprzedaj go ii potem bedzie mial dobry humor i mu sie polepszy :]

LindSay
26.11.2004, 19:00
Hehe no franki potrafi byc okropny hehe ale zombi hmm moze sprzedaj go ii potem bedzie mial dobry humor i mu sie polepszy :]
Taaaak , Franki to dopiero wnerwiający gośc!!Wszystko mi rozwala. Co do zombie, to moge Domciu spróbować...

lavander0
27.11.2004, 13:53
Nigdy nie sprzedawaj zombiego! Jest szans 50%, że wtedy zniknie i już go więcej nie zobaczysz! (Będzie na ikonce członków rodziny). A juz na pewno nie sprzedawaj Frankenstaina bo wtedy jest 1% szansy, że zostanie w Twoim domu ( a nie zniknie).

Ira
28.11.2004, 14:07
Lepiej odczekać, ale mi jeszcze nigdy Frankejsztajn nie został w domu. Tylko Zombi(umarły) mi znikł!

pikol
26.12.2004, 17:23
mi się tak nigdy nie robiło ale mam sposób na frankiego: jak się zmieni to włączyć tryb budowania i zrobić izolatke

ps: to dla moderatorów przepraszam za offtopa

LindSay
27.12.2004, 10:28
mi się tak nigdy nie robiło ale mam sposób na frankiego: jak się zmieni to włączyć tryb budowania i zrobić izolatke

ps: to dla moderatorów przepraszam za offtopa
Hm...a ja mam inny sposób: jak się koleś zamieni w Frankiego, to wczesniej skasuj wszystkie umywalki, kibelki, telewizory, komputery....STRATA CZASU, NIESTEY!!!Dziwne jest to,że mój Franki jak niszczył to nie ruszył komputerka (oh, pewnie mu żal było niszczyć taki komputerek za chyba 3.000 simoleanów...;-) ).

▫Molly▫
30.12.2004, 08:38
Weisz, co? Fajnie masz z takim zombie!! J jeszcze nigny nie prosiłam kostuchy bo zawsze mi uciekała. Mam pytanko. Możesz kazać temu zombie, np. coś zjeść lub iść spać?
---------------- - - -
:O xP

LindSay
30.12.2004, 09:50
Jeżeli chodzi o zombiaka to ja teraz takiego mam, że jak ma straszny humor to nic nie robi, tylko tak głupio stoi. Ale wcześniej miałam zombie takiego,że wszystko robił jak normalny sim.

KubuS
04.01.2005, 21:04
Oczywiscie ze taki Zombie jest jak kazdy inny. Wystarczy tylko poprawic mu nastroj i wszytko jest ok. Tylko ten wyglad.... :/ Tylko ze ja nie moglem nim chodzic do pracy... Pewnie sie go bali :P Heheh :ashoot:

Vavill
04.01.2005, 21:27
A ja mam fajnie bo mi sprzyja to ze jest zombie w rodzinie 1.żyje jak zwykły sim.... 2. chodzi do pracy... 3. mój smok go bardzo lubi 4. Jak skasuje go to zawsze mi wraca tylko ze nie jest juz zombie tylko simem 5. Orginalny so niem? 6. mi to wszystko jedno... czasem mi siem wydaje ze zatrzymuje siem przy grobie zmarłej by ten duch wyszedł i se rozmawiali... oczywiście niemozlife... niepamientam juz nic... normalnie jak normalny sim :D

lipa15
08.01.2005, 16:21
Skasować kodem move_objects on, lub wsadzić do basenu bez drabinki. Zombie chyba nie może już zginąć. :rant:

LindSay
09.01.2005, 10:51
Mój zombie nie pracował. To prawda,że zombie nie chodzi do pracy, bo się go w pracy boją????

Pieśka-simka
11.01.2005, 19:56
on nie jest grożny ale jak cie wnerwia jego kolor to idz na starówke do centrum adobcji
zwierząt i tam tam gdzie morzna kupic zólwia
idz do baby w żółtej sukience i big kapeluszu i klicknij aby go orzywila
jak niemasz zwierzaków to trudno polub go jakim jest

LindSay
13.01.2005, 12:40
Tak wogóle to zombie jak na razie jest zdrowy i sie nie wścieka (ale nadal ma takie głupie ubranie-takie jakby mu pies przed chwilą pogryzł).A ja nie mam teraz Zwierzaków....a właśnie, co ta kolesia w żóltym kapeluszu może zrobic zombiakowi???

Kama2002
13.01.2005, 14:53
Odprawia nad nim jakieś modły, a Sim zmienia się w normalnego. Ta kobieta jest w tym miejscu, gdzie jest cmentarz, na takim dużym polu na Starówce. W pomieszczeniu, gdzie znajduje się biblioteka, czy coś takiego. Poszukajcie, a bez trudu znajdziecie :)

=)Cornelka(=
15.01.2005, 11:32
Ja tez mam zombi ale go nieskasuje bo mi sie podoba...:)tylko maja sprzatacza sie go boji i moja simka musi sama sprzątać sama:|

::SimmaniaczkaKasiunia::
15.01.2005, 18:24
Na starówce znajdziesz tą babke tam gdzie jest stoisko z maskami :)
A jeśli chodzi o Frankiego miałam kiedyś simke które się zmieniła kupiłam jej ok. 30 sztalug i ona se tylko łaziła i malowała potem se je posprzedawała (Jak się zpowrotem zmieniła) i se troche zarobiła :)