PDA

Zobacz pełną wersję : nieudana amy lee-


ktos
13.11.2004, 15:04
to link do zdjecia amy lee w ts2,zrobionej przeze mnie, potrzebuje pomocy, w sensie, zeby mi powiedzeic,co zmienic, bo naprawde nie wiem , a wiem,ze nie wyszla. no wiec grzecznie prosze o ee...wyrozumialosc, ubranka robilam wczoraj w nocy:) i oczywiscie o te komentarze,co zmienic.

ps. blagam,nie mowcie,ze nie podobna do amy, bo to mnie zalamie- wystarczy,ze sama to sobie uswiadamiam;)

ps2. zapomnialabym o linku- http://elus12.w.interia.pl/AmyLee.bmp

Korinthiana
13.11.2004, 20:10
Nie obraz sie ale ten obrazek mi sie nie wyswietla! ( chyba nie masz o co sie brazac wkoncu to nie moja ani twoja wina :D )

Aithieel
13.11.2004, 20:16
Szczeże? TRAGEDIA ... niestety .... Popracuj nad nią :wacko: moze będą jeszcze z niej ludzie :D

kawania
13.11.2004, 20:51
już spox widze więc tak - często jak nad simką pracuje to im bardziej się staram tym mniej wychodzi:) może po prostu przekombinowana:D prawde mówiąc to ja podobieństwo w twarzy widze , niemożliiwością jest zrobić ją tak zupełnie identycznie - przykładem może być Chylińska ( tu głównie strój był chyba brany pod uwagę ) - popracuj nad ustami i troszkę nad kształtem twarzy- idziesz w dobrym kierunku.

andonezja
14.11.2004, 02:23
e... no nie podoba mi sie. ta spodnica - co to w ogole jest tam po prawej stronie? bo wyglada dosc dziwnie ;| bluzka - moze byc, ale bardzo prosta, kilka kresek... co do twarzy - niestety nie podoba mi sie i amy lee zbytnio nie przypomina...

Shavonda
14.11.2004, 07:51
Nawet jest spox.No ale troszke podobna do niej jest:P :D .Troszke sie pewnie nameczyłaś z nią

Megi
14.11.2004, 08:19
Nie podoba mi sie spodnica niedopracowana to z boku dziwnie wyglada po za tym Amy zwykle nosi dlugie spudnice ale mniejsza z tym.Buzia nie jest wogule buzia Amy;d Noi z tego wszystkiego najladniejsze sa buty.^^I ewentualnie bluzka.Sprobuj ja zrobic jeszcze raz napewno lepiej Ci wyjdzie.:)

Gać
14.11.2004, 08:20
nio za bardzo nie........hm................ale torszke jest spox! Spodnica ok........ale tak ogolniue no nie wiem......:/

ktos
14.11.2004, 10:44
dzieki za odpowiedzi:) nie wiem,czemu obrazek sie niektorym nie wyswietla, u mnie jest ok:(
co do dopracowania,mecze sie i mecze,ale nie wiem,co zmienic:( tzn dokladniej- jak zmienic. fryzury niestety nie moge, bo moja wlasna nie chce mi sie wczytac, a nic podobnego nie ma w body shopie. ubranka- mniejsza o nie, mi raczej chodzi o twarz. bo chocbym miala zdjecie amy lee w identycznej pozie, i to zrobione przeze mnie, wydawaloby mi sie , ze moja amy to ktos zupelnie inny. no wiec jakbym mogla bardziej dokladniejsze rady:)

Cocaine
14.11.2004, 11:03
Zwsze możesz jakoś bardzo spróbować, jak się zaprzesz to ci się udas...ale to faktycznie nie przypomina mi Amy

ktos
14.11.2004, 11:26
oki,narazie ubrania zmienilam, tez nie są swietne, ale nie mam do nich talentu;)
http://elus12.w.interia.pl/AmyLee.bmp

Zła Pani
14.11.2004, 13:57
teraz ładniej wygląda :) Bluzka ładna. Mi się podoba. Ale gdybys nie napisała że to Amy Lee to byś sie nie skapła :P

Meginia
16.11.2004, 22:22
Ok. Jeżeli mam być szczera, to twarz mi sie nie podoba, ale reszta jest ok!

Calintz
17.11.2004, 11:54
Szczeże? TRAGEDIA ... niestety .... Popracuj nad nią :wacko: moze będą jeszcze z niej ludzie :D
Potwierdzam...ona..jakby ci to...Jest "troszkę niepodobna" do amy lee. Popracuj nad nią...

Halka
03.10.2005, 22:17
oki,narazie ubrania zmienilam, tez nie są swietne, ale nie mam do nich talentu;)
http://elus12.w.interia.pl/AmyLee.bmp
Słoneczko drogie!
Twoja Amy Lee jest śliczna, ale niestety niepodobna do tej Amy Lee.
Ciuchy są fajne, mogłabyś je jednak trochę zmienić; no i oczywiście popracuj nad buźką, nad całą buźka, zauważ że Amy ma mniejsze, węższe usteczka, bardziej podłużny kształt twarzy i ZIELONE oczy!
Pozdrawiam gorąco i życzę udanej Amy:))
Ps. Nie myśl że jestem jakaś wredna. A Amy naprawdę ma zielone oczy, przyjżyj się. :music: :|

Snake Eye
04.10.2005, 14:34
Czyt tylko mi sie wydaje ze ta głowa jest za duza ?? ;>


Ja zmienił bym jeje "uamylował" twarz.Czyli jakies charakterystyczne dla Ame rzeczy powciskał tam :>

i co najwazniejsze - wychudził twarz.

twój stary
04.10.2005, 15:23
no cóż, niezbyt to podobne do amy lee, ale wiesz, troche pracy i może wyjdzie. ja wiem, że trudno jest zrobić kogoś podobnego, sam próbowałem kiedyś zrobić gwen stefani. ta twoja amy lee ma za szeroką twarz i usta i jakiś taki spłaszczony nos. ciuchy jakoś ujdą. pracuj dalej

Nivette
04.10.2005, 17:08
Za duża ta głowa i z tą twarza wygląda jak jakiś grubasek ale jak nad nią popracujesz to się uda "dont worry be happy" :D

Halka
05.10.2005, 19:21
Chusteczkowe to jest! Chyba ciągle się wyświetla to co ty"ktoś" piszesz...:/
Jaki wał! Ale dobra.
Chciałabym ci powiedzieć, że te oczęta naszej ukochanej Amy są NAPRAWDĘ zielone!
Dlaczego nikt mi nie wierzy?! Tzn. moja kuzynka się ze mną kłóci że Amy ma niebieskie oczy, ale przyjżyjta się! Ona ma zielone oczy, a niebieskie to nosi SZKŁA KONTAKTOWE.
Możecie mi coś odpisać? Co myślicie na ten temat? Itd.
POZDRAWIAM gorąco:))
Ps.(kolejny na ten temat) Naprawdę nie chcę być jakaś wredna i niemiła, ale jeśli to jest forum, to chyba mam prawo wyrazić swoje zdanie! Poza tym chyba nie jestem zbyt "ostra"?!
Ps2.Zmieniłabym jej też włosy na twoim miejscu.

Nadine
11.10.2005, 22:17
Nie załamuj się ktoś :)
twoja simka to łądny pulpecik
ale do amy nie jest podobna,trudno jest zrobić
podobną simkę kiedyś próbwałam aquilere męczyłam się
a efekt:
Samara z TheRing :)
Nie jest źle
ale podobieństwa nie widzę:-/

Fraise
01.11.2005, 17:01
Nie chce mi się czekać,aż się wyświetli ;)

sasha fierce
09.11.2005, 14:31
oł gad, wiesz co ci powiem: popracuj jeszcze z kilka tygodni nad nią ^^'

olcia3622
25.01.2009, 21:33
mam być szczera? do Amyś to niepodobne, a ubranie wogóle mi się nie podoba

_________________
www.evanescencejade.bloog.pl
www.gothgirl.bloog.pl

Aya de Chat
25.01.2009, 23:40
Nie chce mi się czekać,aż się wyświetli ;)

Nie sądze, żeby kogokolwiek to interesowało :)



W Amy przede wszystkim powinnas zmienic szerokosc twarzy, szczegolnie na wysokosci oczu

scarlett
26.01.2009, 00:08
Poza tym, że było to ponad cztery lata temu...

Aya de Chat
26.01.2009, 00:18
fakin stupid nieuwaga.... ;/