PDA

Zobacz pełną wersję : Najbardziej haniebna śmierć w TS 2


Wampirencja
13.11.2004, 18:58
Jaka śmierć w TS 2 jest najmniej godna sima o wielkich aspiracjach?
wg mnie zabicie przez... kosmiczny złom! Kiedy to zobaczyłam spadłam z krzesła!

postanowił położyć się na trawie i popatrzeć w gwiazdy...
I spadł na niego satelita...

Ametyzd
13.11.2004, 19:05
Ja nie widziałam jeszcze żadnej śmierci oprócz tej ze starości (u Oliwki Widmo), więc nie mogę powiedzieć.

MonioXa
13.11.2004, 19:16
ło bosh, satelita lol
Masz mozę fotki, jak to wyglądało? Zgniotło sima i został tylko ślad sima, czy krew czy satelita stała tam cały czas XD

FaNtA
13.11.2004, 19:45
przez satelite...no tak, widziałam screeny :D:D to jest równie idiotyczne jak poślizgnięcie sie na drabince od basenu...:D:D:D szkoda że nie na skórce od banana <hahaha>

Lena15
13.11.2004, 19:48
Ale serio są takie śmierci! Jak np. upadek z drabinki albo ta satelita! Bo zdeczka ja takich bajerów nie mialam.....

Aithieel
13.11.2004, 20:18
Tajemnicza choroba xd ...

Wirus elboa zaraził sławnego naukowca...
Pokój jego duszy...

Wampirencja
13.11.2004, 20:18
Sim sobie leży, podziwia gwiazdy nagle taki swist i BAM! Widzisz tylko wystającą rękę sima i dymiący złom. Najgorsze że wtedy jego rodzina spała i nie można go było odratować ... -- " Ale Śmierć (jako Kostucha) jest genialna, jak z Pratchetta (czytał ktoś?) przygląda się, bada, bierze dłoń (myśląc zapewne "no tak, martwy"), notuje coś, pstryka i pojawia się grób. Śmierć wzdycha, zarzuca kosę na ramię i idzie dalej...
(Postaram się spowodowac śmierć pod satelitą i dac screena, ale czuję się jak morderca XD )

Paddie
13.11.2004, 20:33
To musiało być piękne. Jak ja bym chciała to zobaczyć!
No właśnie. Zaraz sobie popróbujemy zasatelizować jakiegoś sima.
Może... Kasandrę? Mwahahah!

Lea
13.11.2004, 21:25
Sim sobie leży, podziwia gwiazdy nagle taki swist i BAM! Widzisz tylko wystającą rękę sima i dymiący złom. Najgorsze że wtedy jego rodzina spała i nie można go było odratować ... -- " Ale Śmierć (jako Kostucha) jest genialna, jak z Pratchetta (czytał ktoś?) przygląda się, bada, bierze dłoń (myśląc zapewne "no tak, martwy"), notuje coś, pstryka i pojawia się grup. Śmierć wzdycha, zarzuca kosę na ramię i idzie dalej...
(Postaram się spowodowac śmierć pod satelitą i dac screena, ale czuję się jak morderca XD )
Ja mam wrażenie że polscy tłumacze też byli pod dużym wrażeniem Pratchetta. Niektóre ich perełki są boskie! :-))))) A może to twórcy?

stforek
13.11.2004, 22:49
Wszystko super !!! Piękna śmierć !!! Napewno ten ,,grup" jest bardzo interesujący ;P
P.S Grób bo groby. ;)

Eveline
13.11.2004, 23:00
" Ale Śmierć (jako Kostucha) jest genialna, jak z Pratchetta (czytał ktoś?) ...
(Postaram się spowodowac śmierć pod satelitą i dac screena, ale czuję się jak morderca XD )
Jasne!! Ja czytałam !! Wszystko (poza ostatnią, czeka na mój czas). (Mam wszystkie w domu, jest re-we-la-cyj-ny!!) (zwłaszcza niania i babcia)
Jak dla mnie najbardziej przykrą śmiercią jest ta z głodu. Chyba tylko w tym wypadku żal mi umierającego sima.

Wampirencja
13.11.2004, 23:20
Cieszę się ze jest ktoś kto lubi Pratchetta! (i przepraszam z ortograf, przejęzyczenie klawiaturowe)

Powinnam dodać jeszcze jedną opcję wyboru śmierci, ale jest zbyt dziwna.
Sim idzie do pracy... nagle łapie się za głowę i... łubudu, śmierć przychodzi!
Mój mały, biedny sim! ;( Co mu się stało?

Osioł
14.11.2004, 08:04
Wiesz według mnie zapomniałaś jeszcze o dwóch śmierciach....jedno już mówiłem spalenie żywcem a drugie.....zawał serca :D. Dla niewiedzących: niech sim z kiepskim samopoczuciem zobaczy ducha :).

Moriquendë
14.11.2004, 10:06
Jest jeszcze lepsza śmierć od wszystkich innych! Jeśli pokój jest obłożony cały brudnymi naczyniami, i jak sim do niego wejdzie... To już po simie! A mianowicie zjada go rój much :D Ochyda ;)

Hunter666
14.11.2004, 10:17
Zabicie rojem much jest najlepsze. Poza tym to haniebna śmierć to nie to samo co spektakularna śmierć :\.

Shèène
14.11.2004, 12:50
A raz mi sim z głodu padł,(no dobra, zagłodziłam go :P)to nie pojawiła się kostucha tylko był od razu grób.:O

Wampirencja
14.11.2004, 14:26
Jest jeszcze lepsza śmierć od wszystkich innych! Jeśli pokój jest obłożony cały brudnymi naczyniami, i jak sim do niego wejdzie... To już po simie! A mianowicie zjada go rój much Ochyda

Ooo ja teog nie miałam, faktycznie nie ma takiej miłej śmierci w sondzie. Może ktoś ma zdjecie jak owady mordują sima...???

I faktycznie,mój simek pracujący w nocy zobaczył duszka :D (a niemłody był...)

Nindë
14.11.2004, 15:51
Hmm...Haniebna smierc..Satelita!!!

Nie rozumiem jednej smierci..Utopienie...Utopilam sima wszytko w porzadku przyszla kostucha pojawil sie nagrobek...Ale gdy ten duch w nocy wstaje i lazi sobie po ogrodku pojawiaja sie kaluze!!! Caly ogrodek zatopiony kaluzami!! Myslalam ze zwariuje..Musialam simowi myc i wyrywac chwasty po od razu sie pojawily...Nie chce sprzedac nagrobka...To co mam zrobic aby ten duch przestal zalewac moj ogrodek..???!!!!! :\ :\

Osioł
14.11.2004, 15:55
Hmm...Haniebna smierc..Satelita!!!

Nie rozumiem jednej smierci..Utopienie...Utopilam sima wszytko w porzadku przyszla kostucha pojawil sie nagrobek...Ale gdy ten duch w nocy wstaje i lazi sobie po ogrodku pojawiaja sie kaluze!!! Caly ogrodek zatopiony kaluzami!! Myslalam ze zwariuje..Musialam simowi myc i wyrywac chwasty po od razu sie pojawily...Nie chce sprzedac nagrobka...To co mam zrobic aby ten duch przestal zalewac moj ogrodek..???!!!!! :\ :\Sprzedaj ten nagrobek i zabij innego sima innym sposobem niż utopienie :).

Nindë
14.11.2004, 17:34
Ha...Tylko mi chodzi o to że nie chce sprzedac nagrobka...Moze ktos zna jakis inny sposob??

Tak samo dzialo mi sie w domu Oliwki Widmo...Ale tam nikogog nie zabilam.... :O

Moriquendë
14.11.2004, 17:40
Dziwne że niematerialny duch zostawia materialne kałuże... Rzeczywiście jest to spory problem... A duchy przechodzą przez ściany?? Jeśli nie to go zamuruj :)

Cocco
14.11.2004, 18:00
Mnie gineli tylko w pożarach, ale i tak nie zapisuję w tedy gry, wię co?

Wampirencja
14.11.2004, 18:50
Ano nic, simy żyją.
Oto satelita (chciałam dać filmik, ale się spóźniłam...). Niestety już się pojawił nagorbek, więc nie widać tej sterczącej spod satelity łapki... ^^" http://wampifoto.w.interia.pl/wypadek.gif

Ktoś o wielkiej chęci pozbycia się sima: postaraj się aby sim lezał sobie na trawce z opcją "obserwuj chumry/gwiazdy". Po jakimś czasie coś spadnie... :)

Meliana
14.11.2004, 20:18
Zrobiłam tak . I rzeczywiscie!!! Po kilku minutach spadł jakis taki grat hehe!!! Biedny Simek :D A własciwie Don :P

rainne
14.11.2004, 20:47
A ja siedze i nic :(. Ile to trzeba leżeć? bo simowi zabawa i komfort rośnie a jak zabawa będzie na full to wiadomo nie będzie mu się chciało siedzieć na trawniku i patrzeć. Meliana ile tak siedziałaś około minut?
ech... a ile patrzysz się przez teleskop zanim porwie ufo?
kwestia szczęścia, a nie czasu.

Wampirencja
15.11.2004, 16:33
ba! Nie wiem czemu ale wszystkie satelity spadają albo około 12.00 albo około godziny przyjazdu qautobusu (może to kwestia szczęścia, ale na wiele najróżniejszych satelitów trafiałam tylko w tych godzinach)

panna_x
15.11.2004, 19:05
Mi się najbardziej chaniebna wydaje śmierć przez zjedzenie przez muchy...bleeeee.O satelicie cośtam słyszałam,ale w życiu nie widziałam...wogóle to tylko śmierć Oliwki Widmo widziałam...

MoNiCzKa71
15.11.2004, 20:14
mi kiedys simka tak o sobie umarla niefiem czemu nie byla stara ani nic ale naszczescie koles uratowal ja wygrywajac ze smiercia :D

Guralka
16.11.2004, 08:57
Sim sobie leży, podziwia gwiazdy nagle taki swist i BAM! Widzisz tylko wystającą rękę sima i dymiący złom. Najgorsze że wtedy jego rodzina spała i nie można go było odratować ... -- " Ale Śmierć (jako Kostucha) jest genialna, jak z Pratchetta (czytał ktoś?) przygląda się, bada, bierze dłoń (myśląc zapewne "no tak, martwy"), notuje coś, pstryka i pojawia się grób. Śmierć wzdycha, zarzuca kosę na ramię i idzie dalej...
(Postaram się spowodowac śmierć pod satelitą i dac screena, ale czuję się jak morderca XD )


Z tym samym już na początku go skojarzyłam. :D Tylko śmierci szczurów brakuje :D

Najbardziej haniebna śmierć, to uważam że przez muchy a spektakularna przez satelitę

Thorin
16.11.2004, 10:22
Jeżeli chodzi o spektaakularną śmierć to ta satelita.

P.S. A od spalenia się już nie umiera, bo widze, że tej opcji w twojej sondzie nie ma ??

Calintz
16.11.2004, 11:02
Według mnie najbardziej spektakularna śmierć to spadający satelita, a najbardziej haniebna to zjedzenie przez muchy... Niestety w sądzie nie zauważyłem śmierci przez spadającą satelitę, więc zaznaczyłem głód...(jak coś źle napisałem to mnie porawcie:))

Eveline
16.11.2004, 15:37
... Niestety w sądzie nie zauważyłem śmierci przez spadającą satelitę,

Czwarta od góry :D

Guralka ... PIP ... :D

panna_x
16.11.2004, 19:55
Widać,że nie tylko ja mam Prachettomanię...ciekawe,czy w którymś dodatku po iluśtam pokoleniach nie zacznie zamias Śmierci przychodzić Suzan(czytał ktoś Muzykę Duszy?).Fajnie by było....ale pewnie tak nie będzie....:(

...PIP...PIP...

Eveline
16.11.2004, 20:32
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=4233&highlight=Pratchett - temat o Terrym Pratchetcie, może pora odświerzyć :D (bo ten jest inny)
Serio satelita zabija sima? Mi się jakoś nie udało :( Długo musi patrzeć w to niebo?

rainne
16.11.2004, 20:35
Serio satelita zabija sima? Mi się jakoś nie udało :( Długo musi patrzeć w to niebo?
zależy od szczęścia... czasami spadnie, czasami mi nie... mi jeszcze nigdy się nie zdarzyło :)

Wampirencja
16.11.2004, 21:05
(czytałam Muzykę Duszy, muzyka wykrokowa rządzi!)


Heh, Eveline, Rainne... Chyba satelity z waszego nieba spadaja na moje simy. Ostatnio boję się w ogóle wybierać opcję "patrz w chmury"... Za każdym niemalże razem... po kilku sekundach, po godzinie, różnie...

tybetix
17.11.2004, 11:15
niedawno umarł mi mój pierwszy Sim, oczywiście ze starości. Ciekawe jak by było ze spadającą satelitą
spasiaba

MarekS
17.11.2004, 11:24
(czytałam Muzykę Duszy, muzyka wykrokowa rządzi!)


Heh, Eveline, Rainne... Chyba satelity z waszego nieba spadaja na moje simy. Ostatnio boję się w ogóle wybierać opcję "patrz w chmury"... Za każdym niemalże razem... po kilku sekundach, po godzinie, różnie...

Za każdym razem przed wybraniem takiej opcji proponuję zapisać grę. Zawsze będzie możliwość zmiany historii i ocalenia nieszczęśnika. :)

mariq
17.11.2004, 13:42
wczoraj probowałem "zwabić" tę satelite :| ale nić :( nic z tego siedziałem w dzień i w nocy nie przyleciała ;(

Wampirencja
17.11.2004, 19:11
A może tylko nastolatki zabija? Jakby nie patrzeć to mi tylko na nastolatki spada (może nastolatki mają taką siłę woli, nie wiem, a może wyobraźnię...). Spróbujcie więc! Bo przez to ze na wasze simy nie spadają to u mnie cały ten złom leży ;)

ps. NIECH KTOŚ DA SCREENA ZE ŚMIERCIĄ SPOWODOWANĄ ROBACTWEM!!! Prosze...? :D

Kubeczek
17.11.2004, 20:12
o qrcze... dzięki za uprzedzenie... dobrze, że u mnie na nikogo nie spadło (chociaż może byłoby fajnie?)
a robactwo? muchy? pierwsze słysze

Wampirencja
18.11.2004, 16:37
A może jak ma sie tylko zły nastrój??

Sugerujesz że źle się nimi zajmuje? ;) NIe, wszystkie miały dobry nastrój. Może ZA DOBRY... B)

moniczka92
21.11.2004, 08:47
Satelita serio :O :O :O :O :O :O :O :O Jescze tego nie mialam
Ja też nie miałam ale dla mnie najgoesze jest utopienie(ale nie w życiu simów) tylko w prawdziwymJa też nie miałam ale dla mnie najgoesze jest utopienie(ale nie w życiu simów) tylko w prawdziwym

rainne
21.11.2004, 12:09
Ja też nie miałam ale dla mnie najgoesze jest utopienie(ale nie w życiu simów) tylko w prawdziwymJa też nie miałam ale dla mnie najgoesze jest utopienie(ale nie w życiu simów) tylko w prawdziwym
w życiu simów też - wygląda dosyć strasznie :\

rainne
23.11.2004, 19:44
simsa muchy zjeść mogą - pisało o tym w gazecie w 100% poświęconej simom... chociaż nie kracze bo jeszcze mi nie zeżarły sima ...

(dziś spróbuje choć nie gwarantuje że sie uda)

---
A jak można zginąć przez satelitę???
ja też czytałam i wiem, że to jest możliwe (chociazby instrukacja o tym mówi). ale nie widziałam nigdy na oczy czegoś takiego, czy to we własnej grze, czy w postaci screena z tego zdarzenia.

satelita spada na oglądającego obłoki/ gwiazdy sima.

Sesca
23.11.2004, 19:49
Zaraz spróbuję to zrobić ;)
Jak się uda, to od razu dam screeny :)

Edit: Obstawiłam cały pokój w talerzech (dosłownie cały!), czekałam ze 4 dni aż wszystko porządnie 'zgnije'.
Wszedł tam mój Sim. I nic. Normalnie wszystko było :/

Kubeczek
25.11.2004, 16:15
krwiożercze muchy.... dobre... nie wierze wam
jak sim patrzy w chmury/gwiazdy to wtedy (raz kazałem w nocy w gwiazdy patrzeć, nagle się przerzuciło na innego sima, nie dało się go zaznaczyć, zastanawiałem się (o co tu chodzi) a tu zaraz BUM!!! i latające kawałki ziemi, satelita leży, przychodzi Pan Mroczny, na szczęście udało mi się sima uratować(ale fajnie się wyczołgał spod tego satelity))

a kiedy asteroidy będą spadać na domy simów??:-P a może statki kosmiczne??

o właśnie wyślijcie screena albo najlepiej nakręćcie filmik jak muchy sima zżerają to uwierzę

p.s. a wiecie co fajnego było po spadnięciu sateity? można było jego sprzedać za 1999$:)

Aquila_Ardens
28.11.2004, 02:35
Spadający satelita. Nie przydażyło mi się to jeszcze (mimo że wciąż celowo kuszę los) ale wyobrażam sobie jak to wygląda.
Sim-naleśnik.

Zaś najszlchetniejszą śmiercią wdłg mnie jest spłonięcie. O waśnie.. tu nie ma spłonęcia:|

A i jeszcze dla mnie, jako wielkiej miłśniczki ognia (nieoficjalni piromanki) haniebna byłaby śmierć pzez utonięcie.

Kubeczek
28.11.2004, 18:53
Spadający satelita. Nie przydażyło mi się to jeszcze (mimo że wciąż celowo kuszę los) ale wyobrażam sobie jak to wygląda.
Sim-naleśnik.

Zaś najszlchetniejszą śmiercią wdłg mnie jest spłonięcie. O waśnie.. tu nie ma spłonęcia:|

A i jeszcze dla mnie, jako wielkiej miłśniczki ognia (nieoficjalni piromanki) haniebna byłaby śmierć pzez utonięcie.
przykro mi, sima pod satelitą nie widać (albo jestem ślepy)

Lena15
28.11.2004, 20:32
Fajne jest ze potem mozna tą satelite sprzedać za 1 700$ nawet bez kodów!! Ona sie tak fajnie dymi.... A ja coś wcześniej czytalam o jakims roju much, to chcialam sprobowac i trzymam i ch juz przez dlugi czas w pomieszczeniu z talerzami zbieranymi przez trzy dni i mają wystrój na maxa zły i nic ich nie chce zjesc!!:\

Wampirencja
29.11.2004, 16:50
U mnie tak samo. Za to jak ju wspominałam jest prawdziwy grad satelit.

Prrrroszę, niech ktoś przyłapie robale w akcji!!! :D Dla mnie ^_^

Katyaa
04.12.2004, 14:37
Najgorsza top chyba satelita. Moi simowie umarli ze starości (Oliwka Widmo - przyjechała z pracy - i kopnęła w kalendarz..)

Liar
04.12.2004, 19:54
ja też czytałam i wiem, że to jest możliwe (chociazby instrukacja o tym mówi).
Na ktorej stronie? hmmm? :D

mariq
04.12.2004, 21:45
wczoraj moją simkę zabił prąd :( probowała naprawić TV no ale niestety, tak jest jak sie ma 0 techniki eheh

pozdrawiam

Jav
04.12.2004, 22:58
wczoraj moją simkę zabił prąd :( probowała naprawić TV no ale niestety, tak jest jak sie ma 0 techniki eheh

pozdrawiam

ech... szkoda, ze prad zabija, bo simy fajnie wygladaja po takim 'kopnieciu' :].
Najbardziej haniebna smiercia moim zdaniem jest smierc glodowa. Za to najfajniejsza ze starosci.

Wampirencja
04.12.2004, 23:49
A z satelitą te przez teleskop czy poprostu polożyć się np. na trawie?


połóż się na trawie. w nocy, w dzień... jakkolwiek. U mnie za kazdym razem gdy ktoś się położy spada satelita, ale jak widać nie u wszystkich tak jest.

Kurczę, wasze satelity spadają do moich ogródków :P

Jav
05.12.2004, 19:43
połóż się na trawie. w nocy, w dzień... jakkolwiek. U mnie za kazdym razem gdy ktoś się położy spada satelita, ale jak widać nie u wszystkich tak jest.

Kurczę, wasze satelity spadają do moich ogródków :P

Za kazdym? Bo wiesz, ja mam takie cos, ze za kazdym spojzeniem w gwiazdy z tego duzego teleskopu mojego sima porywaja kosmici. I tak jest zawsze. Z malym teleskopem mi sie tak nie zdaza.

Moj sim siedzi w ogrodku patrzac w gwiazdy, i tak siedzi, siedzi, siedzi... w koncu wstaje i idzie sobie :/. Moze to zalezy od jakichs punktow w osobowosci, zeby spadla na niego satelita? Albo jak ma jakies radioaktywne mozliwosci? A moze ma byc wlaczony telewizor (przypuscmy ze maja satelitarna).

Coz... Wampirencja, sprobuj zrobic filmik.
Ave,
Jav

Moonia
05.12.2004, 19:53
U mnie też zawsze spada satelita, ale tylko dlatego, że pobrałam z modthesims2 takie coś, co warunuje tą funkcję... sorry, nie wiem, jak to się nazywa ;) Jak chcecie, mogę wkleić screena. Szkoda, że nie udało mi się jeszcze zobaczyć tego słynnego roju much, ale chyba nie jestem jedyna.

Erin91
05.12.2004, 20:16
Ja błagaaam! niech ktoś da zdjęcie Sima zjadanego przez robale!!! Prrrroszę! ;P
Wpisz sobie ten kod: boolProp testingCheatsEnabled true i dzieki niemu zakosztujesz prawie wszystkich rodzajów smierci:D Ja próbowałam i błeeeeeee:\ Nie lubie gdy mi simy umierają.. Dla mnie najgłupsza jest śmierć z głodu i walnięcia przez satelite..

Artusek
05.12.2004, 22:13
o qrde! smierc przez muchy?! fuj... takiego czegos jeszcze nie mialem
satelita: http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=30682
najbardziej spektakularna smierc to zabicie przez satelite...
najbardziej haniebna to... utopienie.

PS. u mnie Mortimer Cwir mial raz bardzo zly nastroj,
kazalem mu w nocy wyniesc smieci, wystraszyl go
duch jego taty, Gwidona i nie umarl na zawal.
dostal za to 3000 pkt. aspiracji :D.

ania500
12.02.2005, 15:18
ja (chociaż nie widziałam, tylko na sreenach) wolę śmierć przez pożeranie sima przez muchy (trzeba mieć jak najwięcej "zgnitych" talerzy np. w kuchni, sim wchodzi, czekasz chwile, muchy zabierają się do niego). :P

Vel
12.02.2005, 17:19
Hmm...najbardziej haniebna? Trudno powiedzieć. Najbardziej spektakularna to chyba porażenie prądem..(fajerwerki! łiiiiiiii ^.^)..a najlepsza dla Sima będzie ze starośći przy platynowej aspiracji. Btw. Widzę, że nie tylko ja mam skojarzenia z Pratchettem.:>

Wampirencja
12.02.2005, 18:07
Ja tak sobie tutaj czytam i się zastanawiam, jakże gracze żyli, kiedy były jeszcze tak mało ciekawe (w ts1) i efektowne sposoby na śmierć... ;P

Brakuje tylko śmierci z powodu ujrzenia wielkiego, żółtego królika... :]

Xia
13.02.2005, 18:53
Ja kurcze miałam doczynienia z satelitą moja simka patrzyła na chmury,ja też chciałam zobaczyć w co ona sie wpatruje.Wciskam Tab patrze a na niebie jakieś carno-żółte coś.Kazałam simce przestać bo to moja ulubiona była:)

tinka
13.02.2005, 19:59
Hm... Chyba najgorsza, to śmierć spowodowana przez muchy (w którymś temacie widzialam foty - bleee), a najbardziej spektakularna to ta satelita (też widziałam foty).

FaNtA
13.02.2005, 20:22
tak się zastanawiałam dlaczego nie ma takiej śmierci:

sim wraca po pracy zmeczony do domu
je coś...
komfort czy jak to sie tam zwie cały czerwony, marzy wprost o gorącej kąpieli
człapie do wanny
i jak już tam siedzi
nagle zaaaasypia...
no i tonie :P

albo sim stoi na środku ulicy i go przejeżdża autobus szkolny ;(
ehh sadystka ze mnie :)

asiolin
15.02.2005, 15:52
Wszystkie śmiercie są straszne,ale szczególnie takie jakich sie niespodziewamy.
Tak satelity są i kiedyś nawet na screenie z Maxisa była,ale wieksza od tej co pokazywała Wampirencja.
PS:NIe mam zbytnio jakichś przypadków ze smeircią,ale z chorobami.
Jak mnie denerwuja te kałuże,ale nic!! No wiec:W pewnym domu simka sie wykompała,no i oczywiscie w koło było 100 kałuż:D.No,ale cóż..Wyszła z tego prysznica i sie poślizgneła.Wywaliła sie i nei chciała wstać..Leżała jakiś czas i pojawił się doktorek,że niby tam chora,przeziebienie i w ogóle,a za raz przyszła rodzina do tej simki i pokazywali jak na nienormlaną. też tak macie?Piszcie na pm by nei zaśmiecać tematu..Moze sie uderzyła w głowe:D i postradałą zmysły ,,,
Dałabym wam screena i opisałą co dalej sie stało,ale niestety mam nowy system(buu)

Wampirencja
17.02.2005, 19:13
Wyszła z tego prysznica i sie poślizgneła.Wywaliła sie i nei chciała wstać..Leżała jakiś czas i pojawił się doktorek,że niby tam chora,przeziebienie i w ogóle,a za raz przyszła rodzina do tej simki i pokazywali jak na nienormlaną. też tak macie?Piszcie na pm by nei zaśmiecać tematu..Moze sie uderzyła w głowe:D i postradałą zmysły ,,,
Dałabym wam screena i opisałą co dalej sie stało,ale niestety mam nowy system(buu)


Ohoho, szczerze powiedziawszy to w życiu mi się coś takiego z simem nie działo (no, ale biorąc pod uwagę, że także mi się złodziej jeszcze nie włamał to...) i wydaje mi się dość intrygujące. (była w ubraniu?)
A z tymi satelitami to aż się prosi o pytanie: czy można coś zrobić aby one nie spadały? To takie piękne gdy sim delikatnie uśmiecha się i patrzyw chmury... a u mnie co siępołoży sim na trawce to od razu obrywa...! :wacko:

Keisy
17.02.2005, 20:20
Jakieś tandetne te satelity, skoro zamiast spadać do morza, spadają na nasze biedne simy. Życie jest brutalne... nawet na podwrórku spokojnie posiedzieć nie można... Ciekawe jakiej są produkcji... (satelity, nie życie, chociaż jeśli chodzi o życie to też jestem ciekawa :P)

Kash
18.02.2005, 10:14
Według mnie najgorsza jest satelita, bo utonięcie, zagłodzenie i spalenie sa bardzo pospolite.

Dafnee
18.02.2005, 10:45
Ooo ja teog nie miałam, faktycznie nie ma takiej miłej śmierci w sondzie. Może ktoś ma zdjecie jak owady mordują sima...???

I faktycznie,mój simek pracujący w nocy zobaczył duszka :D (a niemłody był...)


Możesz doprowadzić do tego kodem.... ale nie wiem czy moge o tym tu mówić... ;P

Andromeda
18.02.2005, 11:15
Hej,a jak zrobić,by sim umarł od porażenia prądem? Bo u mnie po tym nie umierają tylko maję kiepski nastrój. :O

panna_x
18.02.2005, 14:35
Jak doprowadzić do porażenia prądem?

najpierw niech niechlujny sim weźmie prysznic, powinny pojawić się gustowne kałuze. Potem, gdy coś się zepsuje sim która my być *dead*, bierze się za naprawiane tego bez punktów techniki, stawiamy pod nim kałużę, przeniesioną kodem moveobjects on. Powinno działać.

Wampirencja
18.02.2005, 18:38
Ostatecznie można ściągnąć maszynę zwaną "the inseminator" (z modthesim2 bodajże...) i gdy już sięzaopatrzymy w takową przy naszych simach powinna pojawić się nowa opcja: suicide. Tam znajdziemy wszystkie znane graczom sposoby wyciągnięcia kopyt.. :)

Marta 13
23.02.2005, 12:23
Ok, może mi się uda. A więc... Patrzcie i podziwiajcie!!! :D
http://img209.exs.cx/img209/527/nr18ac.jpg
http://img215.exs.cx/img215/2341/nr24qq.jpg
http://img209.exs.cx/img209/5539/nr39rc.jpg
http://img219.exs.cx/img219/7417/nr53uh.jpg
http://img223.exs.cx/img223/778/nr62yd.jpg
http://img228.exs.cx/img228/6390/nr70wq.jpg
http://img215.exs.cx/img215/3556/nr41uq.jpg
http://img231.exs.cx/img231/2632/nr82od.jpg
http://img233.exs.cx/img233/253/nr96zl.jpg

No i to by było na tyle. Fajna śmierć, nie? :D

Kubeczek
23.02.2005, 12:55
Bardzo ciekawe :P :fun: :fun: . Chociaż już jestem pewny że taka śmierć istnieje :) . Mam jeszcze jedno pytanie: kiedy simka staje się nieaktywna (nie da się zaznaczyć?)

Marta 13
23.02.2005, 12:57
Wtedy, kiedy zostanie z niej już tylko kupka popiołu, przyjdzie śmierć, postawi grób i po jakichś paru sekundach.

*Neina*
23.02.2005, 15:13
Moj brat sam czsem zabija simow (dla kasy dla innego sima,raz dostal nawet kase za wymuszona smierc). I najgorsze jest zabicie przez poslizgniecie! to jest straszne zwlaszcza jesli sim jest jeden a ma duzo forsy!

A propos fajna ta smierc zjedzenie przez muchy! Jak to zrobic??

rainne
23.02.2005, 19:38
A propos fajna ta smierc zjedzenie przez muchy! Jak to zrobic??
naustawiaj burdnych talerzy w pokoju i innych śmieci. postaw na tym sima i czekaj. albo się uda, albo nie.

śmierć przez poślizgnięcie... dziwna sprawa. niby umarł tak mąż Balbiny Biedak, ale do końca w to nie wierzę. jeśli już, to sim może w ten sposób zginąć, wychodząc z basenu, na drabince.
inną dziwną śmiercią jest zadławienie. czasami sim jakby się dusił, jak je (a czasami dusi się, mimo, że nie jadł niczego) i również umiera. screeny były z tych zdarzeń, ale dlaczego się tak dzieje i dlaczego nie jest to wpisane do oficjalnego spisu sposobów uśmiercania simów, nie wiadomo.

Marta 13
24.02.2005, 14:29
Poślizgnięcie? Hmm... Jak można to zrobić???

OlaSims2
24.02.2005, 14:58
Mi się zdażyły prawie wszystkie śmierci oprócz przez satelitę i poślizgnięcie :O .Najbardziej haniebna śmierć to zjedzenie przez much. OCHYDA :\

talvi
24.02.2005, 15:39
Zgadzam się całkowicie z Oląsims2.
Zjedzenie przez muszki to najhaniebniejsza z możliwości śmierci.
O bleee to jest zdecydowanie najgorsze...

Mateon
25.02.2005, 07:37
Moim zdanie zjedzenie prze muchy jest fajne.Czy sim może sie zadławić/udusić? Może macie jakiegoś screena/filmik jak sim umiera przez poślizgnięcie albo przez satelite???

iwka_1987
25.02.2005, 08:39
Też mi się to przed chwilą stało Niezły widok.... ale na szcescie uratowałam mała (bo to było dziecko) bo matka wyprosiła

..::PIRATKA::..
25.02.2005, 12:05
widzialam obrzydliwa smierc jaka jest zjedzenie przez muchy ... a fuj!! xP i to da sie wlasnie zrobic kodem boolprop testingcheatsenabled true. w ogole jak chce zabic jakiegos "niepotrzebnego" :D sima to zjadaja go muchy albo topi sie w basenie .. hyhyh ale ja miła jestem mwahahaha! :devil: ale te muchy to jest najhaniebniejsza smierc moim zdaniem

WITAMINKA
25.02.2005, 19:13
Całkowicie się z Wami zgadzam! Zjedzenie przez muchy to najochydniejsza śmierć dla Sima. To jest po prostu obrzydliwe! :yucky: :sick:

Wampirencja
25.02.2005, 20:40
Kurczę.. tutaj wszyscy o poślizgnięciu a ja na oczy nie widziałam... (w simach, w każdym razie). Może ktoś jednak pokaże...?

Marta 13
26.02.2005, 08:36
Właśnie, albo niech chociaż powie, jak się poślizgnąć!!!

FaNtA
26.02.2005, 16:03
Właśnie, albo niech chociaż powie, jak się poślizgnąć!!!
Gdzieś (?) czytałam, że poślizgnięcie się to kwestia przypadku. Sim wychodząc z basenu może się poślizgnąć na drabince i upaść, czego skutkiem może być śmierć. Ale w każdym razie ja się z tym nie spotkałam ;)

Mateon
26.02.2005, 17:23
Najgorszą śmierci jest śmierć ze starości bo sima trzeba wcześniej wykończyć :devil: :devil: a prawie najgorsza śmierć z głodu kiedy ktoś maluje ci portret. Inne sposobu śmierci są widowiskowe :P :P .

Aquila_Ardens
14.03.2005, 02:16
tja.... moje ostatnie odkrycie, uwazam za haniebne.... testowałam własnie "na studiach"... Simowie gdy mają najgorzszą popełniają samobójstwo dusząc się.... wygląda to iście kretyńsko...

Predus
14.03.2005, 19:05
ehh zadna nowosc dla mnie jak mialem skrzynke tworcy gry ktora zaniedlugo bede mial bylo tam satelity prad starosc wszystkie smierci zadna nowossc :wacko:

Predus
14.03.2005, 19:06
Mroowka Linkinpark 4ever

simomanka
15.03.2005, 09:19
Co to znaczylo "Gdy testowalam na studiach"? Czy może byla już premiera, czy jak?

nossace
15.03.2005, 09:30
Co to znaczylo "Gdy testowalam na studiach"? Czy może byla już premiera, czy jak?
Czy ty do tylu jestes czy co? I uwazasz sie za simomanke (ah...) Dziecko.. Premiera byla 11.03.05! Niedawno nie?

♪Suzka♪
15.03.2005, 10:29
No co może nie wiedziała i nie czytała prasy i nie oglądała wielkich transparentów z napisem "premiera"...to nic takiego ja tesh sie nieorientowalam... :O a teraz cosik do tematu:
Jak to spadnięcie satelity!? To możliwe!? Mi nigdy nie spadła...a od czego ona spada???? A za najbardziej haniebną śmierć uwasham...eee...moshe zjedzenie przez rój mushek :) too obrzydliiiwee :sick: :nugged: :nuke:
PS:Za chwilę to JA umrę z głooduu...ash mnie mdliii...naprawdęeeee jeeeść!

Anksunamun
15.03.2005, 13:58
z muchami jest naj okropniejsze bleeee :\

kes
16.03.2005, 19:52
ech... szkoda, ze prad zabija, bo simy fajnie wygladaja po takim 'kopnieciu' :].
Najbardziej haniebna smiercia moim zdaniem jest smierc glodowa. Za to najfajniejsza ze starosci.

a mnie kopnelo i nie zabilo. simka miala tylko pozniej kiepski nastroj ( nie dziwie sie) i chodzila taka brudna i spalona (hehe). jak ja umylam wszystko bylo w porzadku.

Sabina i Patrycja
17.03.2005, 07:52
Według mnie najbajdziej haniebno śmierć w TS2 to ta spowodowana przez muchy. Trzeba być strasznym bałaganierzem, żeby za sobą nie posprzątać i potem zostać zabitym przez muchy. Bleh okropne xP .

P.S U mnie simke też kopnął prąd i przeżyła. Była cała czarna, ale najlepsze były jej włosy. Mam nawet zdjęcie ;P . Jakby ktoś chciał zobaczyć to piszcie ;) .

▫Molly▫
18.03.2005, 09:15
Przez satelite, ale przy porażeniu prądem też się można nieźle napatrzec :D

KubuS
18.03.2005, 23:03
Oczywiście, że najbardziej haniebna śmierć to przez spadnięcie n naszego biednego Sima satelity :/ W rzeczywistości nierealne, a jednak :P