PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne(?) odbicie


Lapis_Lasuli
16.11.2004, 18:58
Może nie jest to wielki problem, ale oglądałam na forum Wasze domki i zdziwiło mnie odbicie w lutrze. Tu wszystko (całe otoczenie) ładnie się odbija a ja mam w środku tylko niebieski kolor!!! Czy mam coś z grą czy tylko nieliczni mają normalne lustro??? :|

rainne
16.11.2004, 18:59
Może nie jest to wielki problem, ale oglądałam na forum Wasze domki i zdziwiło mnie odbicie w lutrze. Tu wszystko (całe otoczenie) ładnie się odbija a ja mam w środku tylko niebieski kolor!!! Czy mam coś z grą czy tylko nieliczni mają normalne lustro??? :|
zmień w "opcjach grafiki" status z wyłączonego na włączony przy polu "odbicia światła". miałam to samo i teraz wszystko ładnie się odbija :)

mariq
16.11.2004, 19:00
hmmm ja kiedyś też tak miałem, po czasie jakoś widziałem już odbicie w lustrze

PS - sproboj w ustawieniach grafiki zrobić min na srednie, bo może masz na najniższych detalach


pozdrawiam

rainne
16.11.2004, 19:02
hmmm ja kiedyś też tak miałem, po czasie jakoś widziałem już odbicie w lustrze

PS - sproboj w ustawieniach grafiki zrobić min na srednie, bo może masz na najniższych detalach


pozdrawiam
a ustawienia grafiki są nie od tego.
zresztą, już napisałam co działa.

Lapis_Lasuli
16.11.2004, 19:03
Dzięki bardzo za odpowiedzi :) Zaraz sprawdze czy działa, jak nie to reklamacja :D

bandito
16.11.2004, 20:11
aha jeśli dalej nie idzie to wina karty lub starych sterowników tu są do rivaTNT2 i GeForce www.nvidia.com
a tu do radka czyli radeona www.ati.pl

malootka
16.11.2004, 21:20
to już wszytsko wiemy...:D
Mi się wszystko pięknie od początku odbijało :D

Wampirencja
17.11.2004, 15:49
Korzystając z tematu... Kiedy wybieram "odbicie" to udaje mi się sprawić, by simy się odbijały (co widać choćby w moim fotostory) ale, ale... Kiedy zapisuję grę z tymi ustawieniami to gra niedość że się wyłącza to jeszcze nie zapisuje rodzinki.
Wszystko zgodnie z ustawieniami, ponad 4 GB wolne, Pentium IV... czemu mi nie chodzi? (nie-jest-to-wina-karty-graficznej)

rainne
17.11.2004, 18:15
Korzystając z tematu... Kiedy wybieram "odbicie" to udaje mi się sprawić, by simy się odbijały (co widać choćby w moim fotostory) ale, ale... Kiedy zapisuję grę z tymi ustawieniami to gra niedość że się wyłącza to jeszcze nie zapisuje rodzinki.
Wszystko zgodnie z ustawieniami, ponad 4 GB wolne, Pentium IV... czemu mi nie chodzi? (nie-jest-to-wina-karty-graficznej)
hm... jakoś wątpię, żeby było to spowodowane włączeniem wyłącznie tych odbić, zresztą czegokolwiek. ja na początku odbić nie miałam, detale również były niższe, ale pozmieniałam parametry w opcjach i zapisuje się bez problemu.

▫Molly▫
17.11.2004, 18:45
To zalerzy jakie masz simksy czy zwykłe czy 2!! Od tego wiele zalerzy!!

rainne
17.11.2004, 18:47
To zalerzy jakie masz simksy czy zwykłe czy 2!! Od tego wiele zalerzy!!
hm... no to spójrz Einsteinie, ze to forum dotyczy simsów 2... a o ile pamiętam w simsach 1 nie można było zrobić, żeby simy odbijały się w lustrze.
czyli masz zagadkę.

Wampirencja
17.11.2004, 19:00
No wa! Mówię jak mi się wydaje, bo tylko jak wybieram tę opcję to mi zmienia...
Rainne, to może mi powiesz jak to zrobić aby "uszczegółowić" moje simy. Byłabym wdzięczna :)

rainne
17.11.2004, 19:02
No wa! Mówię jak mi się wydaje, bo tylko jak wybieram tę opcję to mi zmienia...
Rainne, to może mi powiesz jak to zrobić aby "uszczegółowić" moje simy. Byłabym wdzięczna :)
znaczy, ja też mówię, co mi się wydaje, i wiem, że u mnie tego nie ma, pomimo odbić w lustrze :)
uszczegółowić? w opcjach grafiki są detale sima, detale tekstur (znaczy podłóg, trawy) i inne... detale, które mają trzy opcje do zaznaczenia... można się pobawić i popatrzeć, co spowalnia grę, a co nie. mi zwłaszcza detale tekstur powodowało wolniejsze chodzenie simsów.

Wampirencja
17.11.2004, 19:09
chodzi o samo odbijanie się w lustrze... Tylko o to mi chodzi... I tylko to wyłącza grę... I to mój problem ;(

Marta MeM
18.11.2004, 12:57
chodzi o samo odbijanie się w lustrze... Tylko o to mi chodzi... I tylko to wyłącza grę... I to mój problem ;(

U mnie tez nie bylo odbic,ale poradzilam sobie z tym.A jezeli chodzi o wylaczanie sie gry to raz mi sie to zdarzylo,ale teraz jest "ok"(powiedzmy)Tez z checia sie dowiem czym to jest spowodowane. :\