PDA

Zobacz pełną wersję : Ukośne przedmioty...


Cludii
17.11.2004, 16:18
Co zrobić żeby postawić jakiś mebel pod innnym kątem, tzn, tak na ukos ??? Mi raz tak przez przypadek wyszło (nie wiem jak :P) próbowałem jeszcze raz każdym klawiszem na klawiaturze ale mi nie wyszło. :P

adi1570
17.11.2004, 17:05
kurde nia mam zielonego pojęcia !! jak ci sie uda to napisz do mnie na GG 6348753

Fizzly
17.11.2004, 17:10
Tak się nie da. :) Mi tez tak wyszło kilka razy przez ptrzypadek ale to tylko błąd w grze, ponieważ meble "na krawędzi" MAXIS wycofało. :D NAwet jeśli tak ustawisz to sim nie potrafi z niego skorzystać. ;)

mariq
17.11.2004, 17:57
No niestety nie idzie ustawiać mebli na skosach a szkoda :| MAXIS jeden błąd poprawił z 1 części ale terka 2 !! nie idzie ustawiać mebli :| mogli by to w przyszłym dodatku naprawić :)

pozdrawiam 3maycie sie

patiiiii20
17.11.2004, 18:19
Nie wiem, ale chyba był już taki temat i był jakiś kod ale nie wiem czy do tego...
Pozdrawiam :)

rainne
17.11.2004, 18:24
Nie wiem, ale chyba był już taki temat i był jakiś kod ale nie wiem czy do tego...
Pozdrawiam :)
boolProp snapObjectsToGrid false <włączone>
boolProp snapObjectsToGrid true <wyłączone>
te kody? :)
one tylko odpowiadają za niestandardowe stawianie przedmiotów poza siatką gry (znaczy że można coś ustawić bardziej po środku albo coś bliżej innego przedmiotu). Nie dotyczą one okien i drzwi.

Fizzly
17.11.2004, 20:41
boolProp snapObjectsToGrid false <włączone>
boolProp snapObjectsToGrid true <wyłączone>
te kody? :)
one tylko odpowiadają za niestandardowe stawianie przedmiotów poza siatką gry (znaczy że można coś ustawić bardziej po środku albo coś bliżej innego przedmiotu). Nie dotyczą one okien i drzwi.
Wypasiony kod! Nie znałem go. :D

patiiiii20
18.11.2004, 13:47
boolProp snapObjectsToGrid false <włączone>
boolProp snapObjectsToGrid true <wyłączone>
te kody? :)
one tylko odpowiadają za niestandardowe stawianie przedmiotów poza siatką gry (znaczy że można coś ustawić bardziej po środku albo coś bliżej innego przedmiotu). Nie dotyczą one okien i drzwi.
Tak, o ten kod mi chodziło :). A już myślałam że zrobie z siebie głupiutką dziewczyne :). Pozdrawiam... :)

Cludii
20.11.2004, 08:20
niebardzo oto mi chodziło... bo jak mamy te ukośne fundamenty ,to chyba po coś one są! musi się jakoś dać stawiać takie meble. PS ; ale kodzik fajny ;)

Moonia
20.11.2004, 08:55
niebardzo oto mi chodziło... bo jak mamy te ukośne fundamenty ,to chyba po coś one są! musi się jakoś dać stawiać takie meble. PS ; ale kodzik fajny ;)
To jest tylko do ozdoby niestety. Z takimi ukośnymi ściankami domek ładniej z zewnątrz wygląda i to wszystko. W TS2 możesz tylko ustawiać tam okna i drzwi. Lepsze to niż nic ;)

rainne
20.11.2004, 12:15
To jest tylko do ozdoby niestety. Z takimi ukośnymi ściankami domek ładniej z zewnątrz wygląda i to wszystko. W TS2 możesz tylko ustawiać tam okna i drzwi. Lepsze to niż nic ;)
a nieprawda, bo można przy tych ukośnych ścianach wieszać obrazy, firanki, zasłony oraz karnisze :P

Moonia
20.11.2004, 12:34
a nieprawda, bo można przy tych ukośnych ścianach wieszać obrazy, firanki, zasłony oraz karnisze :P
Hehehe, racja, racja, ale wiadomo o co mi chodziło ;) Szafy niestety na ukos nie postawimy, prawda?:P

rainne
20.11.2004, 12:37
Hehehe, racja, racja, ale wiadomo o co mi chodziło ;) Szafy niestety na ukos nie postawimy, prawda?:P
no... nie... chyba że ktoś wymyśli jakiś kod na to :P

Shèène
20.11.2004, 12:37
No niestety.:( A szkoda!:(