PDA

Zobacz pełną wersję : Raz chłopiec raz dziewczynka...itd


Cludii
20.11.2004, 15:23
Mam problem. Czy może zauważyliście że jak simy mają dzieci, to rodzą się one ZAWSZE w kolejności : Chłopiec, dziewczynka, chłopiec, dziewczynka.... itd itd. U was też tak jest czy to tylko u mnie ? To troche wkurza bo np nie mogę mieć 2 chłopców ,albo tylko 1 dziewczynki (chyba że skasuje simy, ale i tak bez sensu, bo trzeba czekać 3 dni ciąży i kolejne 3 dni.... :\ ) Czy to jest błąd gry, czy tak specjalnie zrobili żeby było po równo simów różnej płci ???

rainne
20.11.2004, 15:28
Mam problem. Czy może zauważyliście że jak simy mają dzieci, to rodzą się one ZAWSZE w kolejności : Chłopiec, dziewczynka, chłopiec, dziewczynka.... itd itd. U was też tak jest czy to tylko u mnie ? To troche wkurza bo np nie mogę mieć 2 chłopców ,albo tylko 1 dziewczynki (chyba że skasuje simy, ale i tak bez sensu, bo trzeba czekać 3 dni ciąży i kolejne 3 dni.... :\ ) Czy to jest błąd gry, czy tak specjalnie zrobili żeby było po równo simów różnej płci ???
nie, nie zrobili tak specjalnie, bo mi urodzili się raz po kolei dwaj chłopcy, kiedy indziej trzy dziewczynki pod rząd, czyli nie jest to nigdzie ustawione. prawdopobnie na płeć dziecka ma wpływ płeć osoby starającej się o dziecko, jak jest to kobieta, to rodzi się chłopiec, jak mężczyzna, to rodzi się dziewczynka.

Cludii
20.11.2004, 15:41
Tobie się urodzili 2 chłopcy pod rząd ??? bo mi się kiedyś bliźniaki urodziły, i oczywiście w kolejności Chłopiec ,dziewczynka. Ta sama rodzina chyba z 6 dzieci miała to kolejnośc była taka sama, więc wątpie żeby był to zbieg okoliczności . Kto jeszcze tak ma ??

Eveline
20.11.2004, 15:49
KrOn już tłumaczył to w tym temacie http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=10663&highlight=Bli%BCniaki . Kiedy klika się simem na simkę, jest chłopiec, a kiedy odwrotnie - dziewczynka (czy jakoś tak).

Ametyzd
20.11.2004, 17:07
Jedni mówią, że jak się klika Simem, to chłopiec, drudzy, że jak Simem, to dziewczynka... Eee tam. Ja nie wiem, mi się chyba "losuje" płeć.

Shèène
20.11.2004, 17:21
Wybór jest losowy. Ale jak się stara facet to jest większe prawdopodobieństwo że będzie chłopiec, a jak kobieta to prawdopodobnie będzie dziewczynka.

Xtinka
20.11.2004, 18:44
nie, nie zrobili tak specjalnie, bo mi urodzili się raz po kolei dwaj chłopcy, kiedy indziej trzy dziewczynki pod rząd, czyli nie jest to nigdzie ustawione. prawdopobnie na płeć dziecka ma wpływ płeć osoby starającej się o dziecko, jak jest to kobieta, to rodzi się chłopiec, jak mężczyzna, to rodzi się dziewczynka.
nie wiem czymożna mieć np. 2 dziewczynki.Ja np. miałam już 2 razy chłopiec,dziewczynka :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :bow: :bow: :mbounce: :mbounce:

Trish
20.11.2004, 18:50
co zrobic zeby nie urodzily się blizniaki????

ajatakarozczochrana
20.11.2004, 18:53
Ja to mam szczescie do chlopcow. Gralam raz rodzina Biedak i mi ta baba urodzila 3 chlopca ale ona byla juz wczesniej w ciazy. W mojej pierwszej rodzince tez urodzil sie chlopiec i w jakiejs tam jeszcze rodzince mi sie chlopiec urodzil ale nie pamietam juz w jakiej ;) ;)

rainne
20.11.2004, 19:17
nie wiem czymożna mieć np. 2 dziewczynki.Ja np. miałam już 2 razy chłopiec,dziewczynka
taaa... nie można... bo co to by była za gra, gdyby się urodziły dwie dziewczynki... :O jeeeeej, przecież to w dużej mierze losowe jest.

Mesmerize
21.11.2004, 08:25
a moim zdaniem to nie zalezy kto sie stara o dziecko.. bo mi sie urodzilo z 10 dziewczynek (w roznych rodzinach, i raz sie facet staral raz babka) az sie chlopczyk w koncu urodzil

Z-I-E-L-A-K
24.11.2004, 18:48
ja mialem 1 dziewczyne a przez to ze przeczytalem temat na tym forum o blizniakach to chcialem se jeszcze 2 chlopcow zalatwic
robilem tak jak mowili na tym forum (a mowili tak :jedzenie ciasteczek podczas ciazy zwieksza szanse na blizniaki o ok. 50%) czyli zarlem moja simka tylko i wylocznie ciasteczka i mi sie dodatkowe dwie dziewczynki urodzily czyli razem 3 z rzedu

Lea
24.11.2004, 22:03
To któe się stara o dziecko wcasle się nie sprawdza! Zawsze jest losowo. Na 7 dzieci (tyle razy sprawdzałam) potwierdziło się 3 razy czyli 50% szans. Innymi słowy, Nie ma znaczenia kto się stara o dziecko!!!!!

lavander0
25.11.2004, 18:54
To na pewno jest losowe. Sprawdziłam. Dark Magican Girl skąd masz ksywkę?

ssparrow
25.11.2004, 19:28
Podczas tworzenia dziecka z dwóch simów w tworzeniu rodziny jest tyle możliwości a ja zawsze mam tak, że nawet jeśli się urodzi dziewczynka chłopiec dziewczynka to obie dziewczynki są IDENTYCZNE!!!!!!!!!!!!!!!! :(

rainne
25.11.2004, 19:32
Podczas tworzenia dziecka z dwóch simów w tworzeniu rodziny jest tyle możliwości a ja zawsze mam tak, że nawet jeśli się urodzi dziewczynka chłopiec dziewczynka to obie dziewczynki są IDENTYCZNE!!!!!!!!!!!!!!!! :(
dziwne. chociaż czytałam, że to się zdarza. jak na razie u mnie córki i synowie wychodzą różni, a mimo wszystko podobni do siebie genetycznie.
heh, zawsze możesz poprzez lustro zmienić fryzurę i makijaż, żeby odróżnić od siebie dzieci.

Moonia
25.11.2004, 21:06
Ssparow, nie tylko u Ciebie tak jest. Fakt, że nie zawsze, ale u mnie też zdarza się, że dziewczynki są identyczne. To podobno dlatego, że twórcy chcieli, żeby dzieci były jak najbardziej podobne do rodziców i występują takie oto efekty uboczne ;) Ja robię tak jak mówi Rainne - zmieniam fryzury i makijaże, to działa :D

Fizzly
25.11.2004, 21:33
Ssparow, nie tylko u Ciebie tak jest. Fakt, że nie zawsze, ale u mnie też zdarza się, że dziewczynki są identyczne. To podobno dlatego, że twórcy chcieli, żeby dzieci były jak najbardziej podobne do rodziców i występują takie oto efekty uboczne ;) Ja robię tak jak mówi Rainne - zmieniam fryzury i makijaże, to działa :D

Tak, to prawda. :D Zastosowali "DNA" i teraz ma być upodobnienie do rodziców, no i jest, tyle że ajk się ma więcej niż 3 dzieci to jest piękna KLONIARNIA. :D 'rainne' ma rację, zmiana fryzury, ciuszka i makijaż zmienia postacie nie do poznania. ;)

Slimak78
27.11.2004, 09:34
Ja se w simsach nie radze z jednym dzieciakiem, co dopiero z 3-ma !! A co do Raz chłopiec raz dziewczynka to nie wiem... w dwóch rodzinach miałem po jednym chłopcu :-/ Tej, właśnie zauważyliście że zmiana koloru włosów nic nie daje? i tak dzieci będą miały pierwotny kolor włosów

kubasm
28.11.2004, 10:25
u mnie jest tak ze zawsze sie rodza goscinki tylko raz w rodzinie mojego brata urodzil sie chlopak...

Cocco
28.11.2004, 12:12
Ssparow, nie tylko u Ciebie tak jest. Fakt, że nie zawsze, ale u mnie też zdarza się, że dziewczynki są identyczne. To podobno dlatego, że twórcy chcieli, żeby dzieci były jak najbardziej podobne do rodziców i występują takie oto efekty uboczne ;) Ja robię tak jak mówi Rainne - zmieniam fryzury i makijaże, to działa :D

Ech, ja wolę mieć DWIE IDENTYCZNE dziewczynki.
Mam już plan na Ofelie, ma bachora (chłopca)
jak trochę podrośnie to chcę diewczynkę.