PDA

Zobacz pełną wersję : Jedzenie


-tamatha-
24.11.2004, 18:43
kiedyś jak robiłam jedzenie to mogłam zrobić na przykład spagetti, a teraz nie. Moja simka podchodzi jedynie do lodówki wyciąga tą tace z produktami i nagle to wszystko znika. Kiedyś się wkurzyłam i kazałam jej robić to kilka razy pod rząd, aż w końcu pojawił się ten komunikat. ,,Burczy w brzuch.."

Ps: jeśli taki temat już był to naprawdę przepraszam

rainne
24.11.2004, 18:46
kiedyś jak robiłam jedzenie to mogłam zrobić na przykład spagetti, a teraz nie. Moja simka podchodzi jedynie do lodówki wyciąga tą tace z produktami i nagle to wszystko znika. Kiedyś się wkurzyłam i kazałam jej robić to kilka razy pod rząd, aż w końcu pojawił się ten komunikat. ,,Burczy w brzuch.."

Ps: jeśli taki temat już był to naprawdę przepraszam
możesz podać zawód simki i ilość umiejętności gotowania?

-tamatha-
24.11.2004, 18:47
Pracuje na najwyższym szczeblu kariery biznes. Została jej tylko jedna kreska do zapełnienia całej umiejętności gotowania

rainne
24.11.2004, 18:49
Pracuje na najwyższym szczeblu kariery biznes. Została jej tylko jedna kreska do zapełnienia całej umiejętności gotowania
no to zgłupiałam :O
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=10936 przeczytaj ostatni post, może cos Ci pomoże z tego.
dodałabym jeszcze odpowiedź d) przeprowadzka :\

-tamatha-
24.11.2004, 18:51
Mam oryginalną grę i kasowałam już wcześniej lodówkę i nic ;(

▫Molly▫
24.11.2004, 18:53
Sprawdź czy simka ma miejsce do przygotowania jedzenia i czy piekarnik i gazówka są wolne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kocham świat!!!!!!!!!!!!!! :*

rainne
24.11.2004, 18:53
nie miałam przeprowadzki i mam oryginał
ale mi chodzi o to, żebyś (cytuję):

a) sprzedać lodówkę i kupić nową.
b) kupić jedzenie.
c) jeżeli simka pracuje i miała rozwinięte gotowanie na maxa, a w trakcie pracy pojawiła się karta, w której jako nagordę otrzymała jeszcze jeden stopień umiejętności gotowania (czyli w praktyce ma 11, chociaż można mieć tylko 10), to pojawia się błąd w grze, który uniemożliwia gotowanie. Jedyny na to sposób, to spowodować aby simka straciła ten jeden punkt (np. poprzez hełm mądrości, czy jak to się zwie, czy poprzez kolejną kartę w pracy i błędną odpowiedź).

albo przeprowadziła w ostateczności.

Lisa
24.11.2004, 18:57
Sprubuj dokupić jedzenia[ można to zrobić przez komputer, albo na jakimś rynku (parceli wspulnej)]. Jest też możliwość, że przez pomyłkę sprzedałaś kuchenkę.

-tamatha-
24.11.2004, 18:57
Moja simka ma miejsce do przygotowywania posiłków. np: na śniadanie może zrobić naleśniki i omlety, ale zapiekanek, szybkiego dania, i płtaków z mlekiem już nie. Próbowałam usunąć tą lodówkę.

Lisa
24.11.2004, 19:01
A prubowałaś dokupić jedzenia( parę postów wyżej pisałam jak to robić)?

-tamatha-
24.11.2004, 19:08
Tak w lodówce mam jedzenie "sprawdź zapasy żywności" Ja gram tą rodziną dość długo. A dokładnie od kupna nie grałam inną :D . I tak się zaczęło dziać naprawdę nie tak dawno. Narazie da się z tym żyć jak pisałam niektóre potrawy są (a spagetti tak apetycznie wyglądało) . Ona wyciąga tą tacę, ale czemu ona znika!!!to nie wiem