PDA

Zobacz pełną wersję : Nazwisko - zmiana


Junior
26.11.2004, 18:12
Wiecie może jak zmienić nazwisko rodzince która już gdzieś mieszka? Mój facet wprowadził się do babki no i jest teraz jej nazwisko. :P

Rosaly
26.11.2004, 18:57
Być może jest kod, który pozwala modyfikować sima :\ . Mnie też by się przydał zrobiłam sima (miał być Albus Dumbledore), wprowadziłam go do domu, pograłam, aż nagle spostrzegłam, że podczas pisania jego imienia zgubiłam literkę :P Patrzę, a tu nie jest Albus tylko Alus :D . Nie chcę już go wyprowadzać, kasować i robić od nowa :( . Proszę piszcie, czy znacie sposób na poprawienie sima.

Paddie
26.11.2004, 19:01
Cóż, też kiedyś próbowałam, ale to się chyba na nic nie zda.
Chyba powinnaś zacząć przyzwyczajać się do Alusa ;-)

Wampirencja
26.11.2004, 19:15
Nigdy nie słyszałam o kodzie, szczerze powiedziawszy. Ale jest pewien mądry porgram w którym MOŻE BYĆ funkcja zmiany nazwiska, ale nie jestem pewna, bo nie znam dobrze programu. (u mnie i tak nie działa ;)) You can get it TUTAJ :D (http://sims.ambertation.de/)

Lea
26.11.2004, 19:16
A mi się wydaje że jak jeszcze uczyłam się grać i dorosłam Damiana Biedaka i on się wyprowadził to była opcja że mogę zmienić jego nazwisko. Niestety teraz taki komunikat mi się nie pojawia A już nie pamiętam gdzie to się miało zmieniać :-((

35C4R00N
26.11.2004, 21:20
Nigdy nie słyszałam o kodzie, szczerze powiedziawszy. Ale jest pewien mądry porgram w którym MOŻE BYĆ funkcja zmiany nazwiska, ale nie jestem pewna, bo nie znam dobrze programu. (u mnie i tak nie działa ;)) 1) Kod jest, ale wymaga aktywacji "Debug Mode", i to nie z poziomu konsoli (czyli "wyższa szkoła jazdy"). Jeszcze tego do końca nie rozgryzłem, a nie będę podał niesprawdzonych informacji
2) Masz na myśli SimPE? Dobrze kombinujesz ... ale to jest dość głęboko schowane, trudno znaleźć. Ogólnie: nie przez "Sim Browser", a sprawdzając po kolei pliki w folderze "Characters" odpowiedniej okolicy (N000x). Zmiana imienia i nazwiska jest w "Filetypes / Catalog Description" (Plugin View)
3) Nie działa, bo nie masz zainstalowanej platformy 'Microsoft .NET", albo windows98 (innych możliwych przyczyn niedziałania SimPE jak dotąd nie spotkałem)

rainne
26.11.2004, 22:44
1) Kod jest, ale wymaga aktywacji "Debug Mode", i to nie z poziomu konsoli (czyli "wyższa szkoła jazdy"). Jeszcze tego do końca nie rozgryzłem, a nie będę podał niesprawdzonych informacji
2) Masz na myśli SimPE? Dobrze kombinujesz ... ale to jest dość głęboko schowane, trudno znaleźć. Ogólnie: nie przez "Sim Browser", a sprawdzając po kolei pliki w folderze "Characters" odpowiedniej okolicy (N000x). Zmiana imienia i nazwiska jest w "Filetypes / Catalog Description" (Plugin View)
3) Nie działa, bo nie masz zainstalowanej platformy 'Microsoft .NET", albo windows98 (innych możliwych przyczyn niedziałania SimPE jak dotąd nie spotkałem)
a poprzez to http://modthesims2.com/forum_viewtopic.php?22.12088.0 ? :)

s0senka93
15.07.2008, 22:50
imię można zmienić, chociaż jest to długa operacja. wpisujesz kod boolProp TestingCheatsEnabled true, klikasz na sima naciskając shift, ukazuje Ci się dużo opcji. klikasz bodajże na spawn, potem na Tombstone of L and D (Live and Death) pojawia się koło Ciebie grób i jak klikniesz na niego to jest opcja Rename sim.

ja mam problem inny, jest prawdopodobnie w nowych postach jeszcze, dotyczy simów na laptopie, jakby ktoś mógłby wpaść, byłabym wdzięczna.

arbuzuje
16.07.2008, 10:01
s0senka93 nie odgrzebuj starych tematów! Patrz na daty tych postów. Rok 2004 !