PDA

Zobacz pełną wersję : najciekawsze i najbezsensowniejsze marzenia i obawy


Strony : [1] 2

Toxic
28.11.2004, 19:52
Jakie uważacie za najbardziej bezsensowne i najciekawsze marzenai i obawy?? ja uważam że najciekawszym marzeniem jest "mieć 10 dzieci" a naj bezsensowniejszym "zjeść płatki " a obawy nie ma według mnie ciekawych eheh :D

rainne
28.11.2004, 19:55
Jakie uważacie za najbardziej bezsensowne i najciekawsze marzenai i obawy?? ja uważam że najciekawszym marzeniem jest "mieć 10 dzieci" a naj bezsensowniejszym "zjeść płatki " a obawy nie ma według mnie ciekawych eheh :D
hmmm najciekawsza - zobaczenie ducha konkretnego, żyjącego sima.
bezsensowna - przebrać się w bieliznę/piżamę.
obawy... "zostać przyłapanym na zdradzie" (przy czym obawę tę mają wszystkie moje simy rodzinne, pomimo że nie zdradzają). a głupia obawa to np. obawa przed skorzystaniem z toalety publicznej.

nie jestem pewna, ale chyba podobny temat był...

Toxic
28.11.2004, 19:57
masz racje z tą głupią obawą niecierpie jej i jest jeszcze jedna tak samo mądra zasnąć przy wszystkich a nie w łóżku (jeśli taki temat był to sorki ale nie znalazłem ja zawsze sprawdzam czy był taki czy nie )

mikebal
28.11.2004, 20:02
bezsęsowne marzenie-zapłacić rachunek
bezsęsowna obawa-zapchanie klozetu

kylie_
28.11.2004, 20:03
dla mnie gupia obawa to "zmienic pieluszke", kiedy ma sie dziecko(ja tak miałam)

rainne
28.11.2004, 20:08
dla mnie gupia obawa to "zmienic pieluszke", kiedy ma sie dziecko(ja tak miałam)
heh, dlatego nauczyłam się robić simy, które mają w sobie więcej punktów porządkowości w swojej osobowości... wtedy nie ma z tym problemów ;)

kolejne bezsensowne pragnienie - mieć 20 wnucząt.

Zaria
28.11.2004, 20:39
był już taki temat :\

no cóż... ale się można wypowiedzieć


najfajniejsza - mieć niemowle (w simsach wychowałam ponad 30 dzieci do wieku przynajmniej szkolnego)... lubie ich rozmnarzać
najgłupsza- mieć 20 wnucząt (al'a moja Ofelia Kowal)
najbardziej beznadziejna - zobaczyć karalucha :\

Versa
28.11.2004, 20:41
kolejne bezsensowne pragnienie - mieć 20 wnucząt.
:O 20 wnucząt.... :O
Głupie pragnienie- barabara z 10 simami
ciekawe pragnienie- napisać powieść, pierwszy pocałunek, uchronić się przed śmiercią

głupia obawa- obawa ze skorzystania i publicznej toalety, zmiana pieluszki przy dziecku

uważam że pragnienie jakiejs potrawy nie jest głupie, przecież ty też masz na coś ochotę do jedzenia czasem ;)

kylie_
28.11.2004, 20:42
kolejne bezsensowne pragnienie - mieć 20 wnucząt.

no wiesz...jak normalnie chce miec 10 dzieci....potem ma 2 no to pomnożymy i wychodzi 20....

Adi
28.11.2004, 20:53
Ja kiedyś miałem w obawach posprzątanie, chyba najgłupsza jaka była.

A najfajneijsze mazeni? Nie ma! Ale niegdy nei miałem tego zaplacenia rachunków i zapchania kibla :P

rainne
28.11.2004, 20:56
no wiesz...jak normalnie chce miec 10 dzieci....potem ma 2 no to pomnożymy i wychodzi 20....
niessamowite...
mi chodziło o to, że ono jest bez sensu z tego względu, że ciężko je osiągnąć podczas, mimo wszystko, dosyć krótkiego życia emeryta.

apes666
28.11.2004, 21:22
Ta co mi się najmniej podoba to "Zjedz kanapki z szynką". A ja tak chciałam, zeby moje simy były wegetarianami.. a oni żrą to mięsoj ak najęci.. ale trudno, mająswoje potrzeby. Poza tym panicznie boją się iść do kibla na parceli publicznej, posiadania dziecka, a wogóle to najgłupsza jest "odmowa wspólnej rozmowy". Wątpię, żeby jakikolwiek sim powiedział drugiemu - "Nie chce mi się z tobą gadać"...

Zerat
28.11.2004, 21:29
oj jest tak jest :P
wystarczy ze sa w stosunkach wrogich lub tuz po zerwaniu zareczyn :\

Toxic
28.11.2004, 22:30
mi z tymi płatkami chodziło o to że od tego jest głud a po co takie pragnienia robic ale mają zalete łatwo zrealizować :)

Lea
28.11.2004, 22:45
Mi się najbardziej podoba: Zreperować telewizor" jak facet nie ma żadnych punktów techniki :D
Nie ma głupich pragnień Każde mi sie wydaje w miarę normalne... No może z tymi 10 dziećmi to lekka przesada :)
Najciekawsza obawa? Mieć dziecko podczas gdy w pragnieniach też je mamy a najgłupsza? Nie wiem, po prostu nie wiem. Bo nawet strach przed skorzystaniem z publicznej toalety ma jakieś podstawy... choćby to że można złapać jakąś chorobę.

Slimak78
29.11.2004, 08:54
niessamowite...
mi chodziło o to, że ono jest bez sensu z tego względu, że ciężko je osiągnąć podczas, mimo wszystko, dosyć krótkiego życia emeryta.


Poprawcie mnie jeśli źle powiem... ale to nie prawda, Przecież emeryt może sobie spokojnie mieszkać w swoim domku i nie starzeć się Chyba te wnuczęta nie musząbyć robione na oczach babci, nie?
a najgłupsze pragnienie to chyba zjeść kanapke z szynką
obawa? hmm odmowa rozmowy:P

-tamatha-
29.11.2004, 10:12
Dla mnie najgłupsze pragnienie to ,,dostać spadek po Kasi" przy czym w obawach jest ,,Kasia umiera" :D

elaja2
29.11.2004, 10:58
zdażyło mi sie kiedyś u jednej simki w średnim wieku matki bliżniaków , pragnienie mieć niemowle , obawa mieć niemowle i bądz tu człowieku mądry czego ta kobieta chce bez sensu prawda

Lisa
29.11.2004, 11:21
Dla mnie najgłupszym pragnieniem jest "zjeść kanapke z szynką". A tak w ogule moja simka o aspiracjach naukowych pragnie "wywinąć się śmierci". To pragnienie jest za 8000 punktów, a ja nie wiem jak je spełnić. Jeśli ktoś może mi pomuc to bardzo bym prosiła, żeby odpowiedział.

berata
29.11.2004, 12:00
Dla mnie najgłupszym pragnieniem jest "zjeść kanapke z szynką". A tak w ogule moja simka o aspiracjach naukowych pragnie "wywinąć się śmierci". To pragnienie jest za 8000 punktów, a ja nie wiem jak je spełnić. Jeśli ktoś może mi pomuc to bardzo bym prosiła, żeby odpowiedział.
Gdy kliknie się na jakieś pragnienie lub obawę to pokazuje się jego opis (jest też wytłumaczone jak je wykonać). Z tego co zrozumiałam to trzeba doprowadzić sima do stanu kiedy przyjdzie po niego kostucha np. go zagłodzić i wziąść simem najlepiej kochającym umierającego na kostuchę i wybrać coś w stylu poproś o uratowanie sima czy jakoś tak. Gdy mieli oni ze sobą dobre stosunki, wtedy pragnienie się spełnia. Najlepiej zobacz sobie opis tego pragnienia. Tam jest wszystko napisane. :)

Calintz
29.11.2004, 12:05
No więc Liso... Jak twój sim będzie umerał i przyjdzie po niego mroczny kosiarz to inny sim musi poprosić mrocznego kosiarza żeby darował życie temu pierwszemu (mam nadzieje że zrozumiałaś) A co do tego tamatu...Ja jeszcze nie mam simsów 2 więc się nie wypowiadam ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

rainne
29.11.2004, 12:09
Poprawcie mnie jeśli źle powiem... ale to nie prawda, Przecież emeryt może sobie spokojnie mieszkać w swoim domku i nie starzeć się Chyba te wnuczęta nie musząbyć robione na oczach babci, nie?
a najgłupsze pragnienie to chyba zjeść kanapke z szynką
obawa? hmm odmowa rozmowy:P
może... ale jeżeli sterujesz nim, to jasne jest że się starzeje i w efekcie umiera. no chyba, że korzystamy z kody "aging off" albo z eliksiru życia. tyle że wtedy co ta gra ma wspólnego z rzeczywistością...

Still
29.11.2004, 12:21
naj glupiej jest w tedy kiedy sims chce miec dziecko i ma obawe ze nie chce go miec ;/

Ritta
29.11.2004, 12:56
mam pytanie:
jak zaspokoic pragnienie 10 dzieci skoro w domu moeze mieszkac tylko 8 osob?? :O a tych bezsensownych obaw ktorewymienialiscie jakos nigdy ie mialam

rainne
29.11.2004, 13:00
mam pytanie:
jak zaspokoic pragnienie 10 dzieci skoro w domu moeze mieszkac tylko 8 osob?? :O a tych bezsensownych obaw ktorewymienialiscie jakos nigdy ie mialam
dorosłe dzieci wyprowadzać z domu. a żeby dorosły, to trzeba wstrzymać się z kolejnymi porodami, do czasu, gdy zwolni się miejsce na następne dzieci.

Moonia
29.11.2004, 14:22
dorosłe dzieci wyprowadzać z domu. a żeby dorosły, to trzeba wstrzymać się z kolejnymi porodami, do czasu, gdy zwolni się miejsce na następne dzieci.
Ewentualnie codziennie adoptować po jednym ;)

Cocco
29.11.2004, 14:30
mi z tymi płatkami chodziło o to że od tego jest głud a po co takie pragnienia robic ale mają zalete łatwo zrealizować :)

głÓd.
Nie wiem, może ta 10-tka dzieci.

Lea
29.11.2004, 15:31
Dla mnie najgłupszym pragnieniem jest "zjeść kanapke z szynką". A tak w ogule moja simka o aspiracjach naukowych pragnie "wywinąć się śmierci". To pragnienie jest za 8000 punktów, a ja nie wiem jak je spełnić. Jeśli ktoś może mi pomuc to bardzo bym prosiła, żeby odpowiedział.
Ja takiemu delikwentowi na ogół każę reperować sprzęt pod prądem oczywiście pod warunkiem że akurat jest w domu jego żona żeby wybłagała u śmierci jego dalsze życie :D Inna rzecz że ledwie się tej śmierci wywinie to znów chce się śmiervi wywinąć :|

Toxic
29.11.2004, 19:34
żeby wywinąć sie smierci to tten sim musi umrzeć i jak przyjdzie mroczny kosiarz to innym simem który mial z nim bardzo dobre stosunki dać błagaj o życie czy jakoś tak a ja kwygra to sim ożywa w TS1 też tak było ale tam mogłeś być też zombi:D

Kalwin
29.11.2004, 19:42
Moim zdaniem obawa "skorzystać z toalety publicznej" jest jak najbardziej na miejscu. Dlaczego? Ano może tam zajeżdźać grzybami i ogólnie być zaniebdane. A taki sim z aspiracją "Pogoń za bogactwem" woli czyste kible ;)

Toxic
29.11.2004, 19:48
mialem ostatnio jeszcze jedną obawe taką bez sensu "pujśc do pracy" jak ma prace to musi do niej chodzić a nie że on nie chce

kylie_
29.11.2004, 19:50
to ja miałam pójsc do szkoły w obawach...u nastolatka

Shèène
29.11.2004, 20:03
Masz jakiegoś nieuka!:P

kylie_
29.11.2004, 20:05
chyba 3 miał.....za to jego młodsza siostra była prymuską....

Liar
29.11.2004, 20:19
No wlasnie moj maz (simowy) chcial miec 10 dzieci... musialam to sfotografowac i uwiecznic bo to jest marzenie madre, moze najlepiej od razu miec 10 dzieci w rodzinie ktora pomiesci tlyko 8 osob?! ;P Madre jest!a te platki i inne to sa bardzo potrzebne moim zdaniem, gdy ktos nie moze spelnic aspiracji swojego simsa, apojawi sie takie "zjesc platki czy indyka" to mozna nawet platynowy wskaznik dzieki temu zarobic... :D

rainne
29.11.2004, 20:22
No wlasnie moj maz (simowy) chcial miec 10 dzieci... musialam to sfotografowac i uwiecznic bo to jest marzenie madre, moze najlepiej od razu miec 10 dzieci w rodzinie ktora pomiesci tlyko 8 osob?! ;P Madre jest!a te platki i inne to sa bardzo potrzebne moim zdaniem, gdy ktos nie moze spelnic aspiracji swojego simsa, apojawi sie takie "zjesc platki czy indyka" to mozna nawet platynowy wskaznik dzieki temu zarobic... :D
ale... jak ktoś tu pisał (żebym tylko to ja nie była), to dzieci, jak dorosną, moga się wyprowadzić! no więc w czym tu problem... wyprowadza się 2-3 i już jest miejsce na spełnienie tej aspiracji. głupie jest to tylko, że żeby ją spełnić trzeba grać albo na kodzie albo pijąc iliksir życia, ponieważ simka nie wyrobi się z tyloma ciążami podczas swojego życia. no chyba, że trafią jej się pare razy bliźnięta.

vana
30.11.2004, 11:41
Takim zwyczajnym pragnieniem jest "wziąć zwolnienie i zostać w domu" - chyba każdy czasem ma dni, że nie chce iść do szkoły czy pracy. Lubię też pragnienie "zakochać się" i "mieć niemowlę". Nie lubię pragnienia "zobaczyć ducha" , bo w domu nie mam samych z pragnieniem wiedzy a nie chcę żeby jakieś duchy straszyły mi simy z aspiracją np. rodzinną. Nie lubię też pragnienia "dorosnąc" , bo jakoś nie wiem, do czego tym simom się spieszy.

Adi
30.11.2004, 11:52
ja lubie jak małe dziecko staje sie dziekciem, bo wtedy jest 80% mniej opiekowania sie, tylko dawać jeśc i pilnować by ktoś był w domu :{P

*dumando*
30.11.2004, 13:31
ale... jak ktoś tu pisał (żebym tylko to ja nie była), to dzieci, jak dorosną, moga się wyprowadzić! no więc w czym tu problem... wyprowadza się 2-3 i już jest miejsce na spełnienie tej aspiracji. głupie jest to tylko, że żeby ją spełnić trzeba grać albo na kodzie albo pijąc iliksir życia, ponieważ simka nie wyrobi się z tyloma ciążami podczas swojego życia. no chyba, że trafią jej się pare razy bliźnięta.
ja sięwyrobilem z 5 dzieciakami a dalej mi się nie chciało... male była jeszcze mloda ta simka.. na pewno da się mieć 10 dzieci ;] eh ale ja bym nie wyżył.. z połową takich miałem kłopot :P

Liar
30.11.2004, 13:53
ale... jak ktoś tu pisał (żebym tylko to ja nie była), to dzieci, jak dorosną, moga się wyprowadzić! no więc w czym tu problem... wyprowadza się 2-3 i już jest miejsce na spełnienie tej aspiracji. głupie jest to tylko, że żeby ją spełnić trzeba grać albo na kodzie albo pijąc iliksir życia, ponieważ simka nie wyrobi się z tyloma ciążami podczas swojego życia. no chyba, że trafią jej się pare razy bliźnięta.
No wiem ze sie moga wyprowadzic... :) Ale... Miec przy sobie te dzieci... Wlasnie najsmieszniej by bylo zeby wlasnie takie pragnienie "Miec 10 niemowlat"... To by juz chyba byl problem...

rainne
30.11.2004, 17:47
ja sięwyrobilem z 5 dzieciakami a dalej mi się nie chciało... male była jeszcze mloda ta simka.. na pewno da się mieć 10 dzieci ;] eh ale ja bym nie wyżył.. z połową takich miałem kłopot :P
da się, ale jak mówiłam, tylko przy kodzie aging off lub eliksirze życia, inaczej nie. skąd wiem? sim żyje 29 dni jako dorosły, ciąża trwa 3 dni. więc dziesięć ciąż razy 3 dni, to jest 30. czyli już o jeden za dużo, a przecież o starać się można na 3 dni przed przejściem simki w wiek emeryta.

Moonia
30.11.2004, 18:00
da się, ale jak mówiłam, tylko przy kodzie aging off lub eliksirze życia, inaczej nie. skąd wiem? sim żyje 29 dni jako dorosły, ciąża trwa 3 dni. więc dziesięć ciąż razy 3 dni, to jest 30. czyli już o jeden za dużo, a przecież o starać się można na 3 dni przed przejściem simki w wiek emeryta.
Dlatego też po raz kolejny wspominam o adopcji. Jeżeli ktoś jest na tyle ambitny, by spełniać te najdziksze aspiracje Simów, to może codziennie adoptować jedno dziecko aż do skutku ;)

rainne
30.11.2004, 18:01
Dlatego też po raz kolejny wspominam o adopcji. Jeżeli ktoś jest na tyle ambitny, by spełniać te najdziksze aspiracje Simów, to może codziennie adoptować jedno dziecko aż do skutku ;)
ano, ale adopcja z kolei nie powoduje spełnienia się aspiracji o posiadaniu niemowlęcia (mimo że adoptujemy nawet niemowlę).

vana
30.11.2004, 18:07
starać się można na 3 dni przed przejściem simki w wiek emeryta.

No nie wiem. Moja simka ma 5dni do emerytury i już nie ma opcji "staraj się o dziecko" :(

Toxic
30.11.2004, 18:09
ja próbowałem obawe mieć niemowle adoptacją spełnić i ise nie działa ale mozna mieć 10 swoich jak sie eliksir życia pije :D

-tamatha-
01.12.2004, 17:25
A ja tak już nie o niemowlęciach i dzieciach.
Kiedyś mój sim zakochał się w sprzątatce, ale ja tego nie chciałam więc tak obmyśliłam mój plan, aby ona przyłapała go na zdradzie i... źle zrobiłam. Teraz on ma cały czas w pragnieniach, aby np: zaprosić, porozmawiać, grać itp. z nią. Ale ona nawet nie chce z nim rozmawiać. I co mi zostało uśmiercić ją, ale kosztem samopoczucia mego kochanego simka, który ma również w obawach że ona umiera ;(

ssparrow
25.12.2004, 21:01
Postanowiłam odświeżyć temat czymś takim:
http://butterfly-project.republika.pl/pragnienie.jpg
Ona jest chyba nienormalna :wacko: To pragnienie jest niewykonalne, musiałaby chyba zaprzyjaźnić się nawet z bobasami w moim Miłowie :wacko:

Oazis
25.12.2004, 21:06
Postanowiłam odświeżyć temat czymś takim:
http://butterfly-project.republika.pl/pragnienie.jpg
Ona jest chyba nienormalna :wacko: To pragnienie jest niewykonalne, musiałaby chyba zaprzyjaźnić się nawet z bobasami w moim Miłowie :wacko:
O matko 30 !!!!!!!!!!!!!!!!!
JA mam aspiracje rodzinna i nigdy mi nie wyskoczyło 10 dzieci...mam fartas :)

wacia
25.12.2004, 21:08
dla mnie gupia obawa to "zmienic pieluszke", kiedy ma sie dziecko(ja tak miałam)
Oh tak..i to bardzo,trace bez sensu 500 punktow aspiracji...
Krotko gram w the sims,i jeszcze bezsensownego nie spotkalam (dla mnie) :D
XD

Lillian
25.12.2004, 21:19
Mi się podobała obawa mojej dziewczynki.Posprzątać bałagan.Nie dziwię jej się.Taki miała zasyfiony pokój że szok.Ech....zupełnie jak ja.

Artusek
25.12.2004, 21:39
Hmmmm... wedlug mnie prawie wszystkie pragnienia, sa ciekawe xD,
ale najglupszym jest ,,Napic sie wody z umywalki" xP. Kiedy to zobaczylem to malo nie spadlem z krzesla! Najciekawsza obawa to ,,Zobaczyc ducha", dwie najglupsze zas to ,,Rybka zdycha w akwarium" i ,,Skorzystac z toalety publicznej" (swoja droga to nie dziwie sie simom xD)

Cocaine
25.12.2004, 23:00
30?? O maj gash, w życiu bym tylu nie zarobiła, choćbym chyba stanęła na głowie :P:P
A ja mam tak:
Pragnienie:
Zmienić pieluszkę
Obawa:
Zmienić pieluszkę.
Ale najpierw nastepuje obawa a potem pragnienie więc nie tracę punktów. ;P ;P ;P ;P ;P

Liar
26.12.2004, 19:28
Heh.. Tez tak mialam... Tyle ze z niemowleciem...

Mariell
27.12.2004, 11:54
Hmmm najlepsze. . . to chyba te co dają najwięcej punktów aspiracji np:szczyt kariery itd. Ale mi najlepsze to przytrafiło się jak simka chciała zjeść indyka a to dało jej aż 3,500 putktów!

Najgłupsze- zatrodnic majstra! :]

-tamatha-
27.12.2004, 13:56
A ja lubię te zatrudnić majstra ta łatwo je zrealizować.
To z pieluszką też miałam.
Albo dwójka dorosłych simów mają dwa małe niemowlaki (bliźniaki) i pragnienie mieć niemowle, ale wybredni

Pinia
27.12.2004, 14:50
pragnienie:
najgłupsze: kupić sprzęt rozrywkowy co najmniej za 1 500 $ (a te flipery takie brzydkie są :\)
najfajniejsze: ... dużo jest fajnych

obawa:
najgłupsza: ... dużo jest głupich
najfajniejsza: ... chyba takiej nie ma

vana
27.12.2004, 15:46
Śmieszy mnie jedno pragnienie: gdy mój sim pojedzie sam na miasto to często ma w pragnieniach zadzwonić po swoją małżonkę :D I ciekawe jak mam mu to pragnienie zaspokoić...

Madziuch
28.12.2004, 09:56
Hm..miałam taką głupią obowę : wymknąć sie z domu " :O

Lapis_Lasuli
28.12.2004, 11:31
da się, ale jak mówiłam, tylko przy kodzie aging off lub eliksirze życia, inaczej nie. skąd wiem? sim żyje 29 dni jako dorosły, ciąża trwa 3 dni. więc dziesięć ciąż razy 3 dni, to jest 30. czyli już o jeden za dużo, a przecież o starać się można na 3 dni przed przejściem simki w wiek emeryta.
Ale czasami rodzą się bliźniaki=3 dni dodatkowo :))) A poza tym, właśnie można adoptować maluchy i to też sie liczy (przynajmniej u mnie). A i babka na emeryturze ii mój gość mogli mieć dziecko...dziwne

vana
28.12.2004, 12:22
A i babka na emeryturze ii mój gość mogli mieć dziecko...dziwne

Taa, dziś trochę mnie zdziwił jeden z moich merytów, bo w pragnieniach miał mieć niemowlę a jego żona też jest emerytką ale u mnie nie mogą starać się o dziecko. Nawet bym mu tego mażenia nie spełniła bo i tak mają 8dzieci i 3 wnucząt. Może masz jakiś hak wgrany?

Wampirencja
28.12.2004, 16:58
u mnie też staruszkowie mogą mieć dzieci. jak widać prawdziwa "druga młodość"!!! Enyłej, do tematu: najbezsensowniejsze wydaje mi się "zatrudnij tępiciela robactwa" kiedy w domu ani 1 robaczka nie ma!! najciekawsze: "bara-bara w miejscu publicznym z 15 simami" (najzabawniejsze: spelnilam je u jednego sima....!!!!!!)

nie podoba mi się pragnienie posiadania dziecka. wybaczcie, ale więcej jak z 5 to nie wydolę z kierowaniem!!! :O

Łowca simów
28.12.2004, 17:06
naj naj głupszą obawą jest 'korzystać z toalety publicznej'
a pragnienie to zjeść chrupki

Pinia
28.12.2004, 21:02
ja ostatni miałam pragnieni Mieć niemowle i obawe mieć niemowle i przez to że w pragnieniach dostaje sie +8000 za spełnienie a w obawach -5000 moja simka dostała tylko +3000 :( bez sensu

kawaii
29.12.2004, 11:58
najbezsensowniejsza obawa- chyba urządzić przyjęcie :laugh:
marzenie- seks ze sprzątaczką :laugh: (ale to chyba każdy zna)

taSEka
29.12.2004, 12:36
Najbezsensowniejsza obawa: Iść spać
Najfajniejsza: zosatć Sprzątaczką :w00t:

Najgorsze marzenie: Skoczyć z trampoliny do basenu :\
Najfajniejsze: Zostać Emerytem :P

donika
29.12.2004, 21:26
Ja kiedyś miałem w obawach posprzątanie, chyba najgłupsza jaka była.

A najfajneijsze mazeni? Nie ma! Ale niegdy nei miałem tego zaplacenia rachunków i zapchania kibla :P

Najfajniejszwe : mieć niemowle
Najgłupsze : bara-bara z 10 simami ;)

GosieQ
29.12.2004, 21:58
najfajniejsze : nie mam takiego xd

najglupsze : chciec miec 10 niemowlat (jako emeryt) xd

Fayy
30.12.2004, 07:18
Najfajniejsza: Miez niemowle
Najgłupsza: Miec w tym samym czasie w obawach i pragnieniach Mieć niemowle

Sesca
30.12.2004, 14:35
Ejj, mi się coś zepsuło :\
Aspiracje mam na dole, a obawy na górze, do tego simowie na pasku mają wielkie oczy i rodzą mi się sami kosmici, nawet z normalnych związków.
Chyba musżę przeinstalować grę.

Najgłupsza aspiracja - mieć 10 dzieci -_-', popływać w basenie, pokłócić się z Simem X.
Najgłupsza obawa - ktoś niszczy urnę X, X przewraca kosz na śmieci, korzystanie z toalety publicznej, zepsuty komputer.

A tak apropo, to ja słyszałam, że ta aspiracja, napisanie powieści nie może być zrealizowana. Od tego miał być patch, coś takiego.

Bazuka Rozi
30.12.2004, 15:23
Najlepsze pragnienie:kupic duza wanne (hydromasaz) i to jjest za 6000 pkt.aspiracji
Najgorsza obawa:Przyłapanie na zdradzie i (dla nastolatków) pojechac do szkoły

Nisinën
30.12.2004, 15:24
Najfajniejsza: Miez niemowle
Najgłupsza: Miec w tym samym czasie w obawach i pragnieniach Mieć niemowle

Też tak miałam simka jednocześnie chciała i nie chciała mieć dziecka :wacko: głupota
najfajniejsze pragnienie..hmm...chyba takiego nie ma
najłupsze pragnienie: bara-bara z xxx simami

najgłupsza obawa: skorzystać z toalety publicznej, zostać przyłapanym na zdradzie, chociaż nikogo się nie zdradza :|

Narya
30.12.2004, 16:48
taa albo MIEC 10 DZIECI!!!
Obawa???
eee... JAK KOBIETKA JEST W CIAZY TO WYMIOTY... przeciez zawsze tak jest ze kobiety w ciazy wymiotuja ale to mniejsza z tym

tinka
30.12.2004, 20:10
taa albo MIEC 10 DZIECI!!!



Moja koleżanka to miała u Balbiny Biedak:\

mw00
30.12.2004, 20:29
ja też zbyt długo nie gram w kochane TS2 ale chyba najgłupszym pragnieniem było u mojej córeczki (jeszcze jako dziecko) zatrudnienie majstra-rodzice mają to samo pragnienie :). A najgłupszą obawą dla mnie jest dostać e-maila. Gupie jakieś takie.

asiolin
31.12.2004, 17:26
Albo obawy kłopoty z pęcherzem przy swojej ukochanej ;D

Pinia
31.12.2004, 17:46
Mam nową beznadziejną obawe: nie wychodzi mi chessburger :\
gosh... co za obawy...
ja nie wiem kto coś takiego wymyślił :closedeye

Nesy
31.12.2004, 17:53
według mnie najgorsza obawą jest :
sprzatać ... przecież jak sim nie będzie sprzatał to utonie w śmieciach ... albo będzie miał zawsze niski wskaźnik "wystroju"
a pragnieniem :
np.krzesło w cenie conajmniej 120$
co to wogóle za marzenie ... przecież te krzesła powyzej 100 sa takie brzydkie i bednadziejne ... a do tego co ma cena do krzesła ... :/

R@fcio
03.01.2005, 14:14
Najfaniejsze : Mieć 10 dzieci.
Najgłupsze : Kupić grę w cenie conajmniej 1000$ (a najdroższa gra jest za coś ok. 890$) :(

Meliana
03.01.2005, 14:45
Bezsensowne: Mieć 10 dzieci, Zmienić pieluszkę :\ i Skorzystać z toalety publicznej
Najciekawsze: Brak

tinka
03.01.2005, 14:47
Albo miałam rodzinkę 3 osoby. No i dziecko miało obawę "zrobić przyjecie", tylko w tym samym czasie rodzice mieli takie pragnienie :O

Ametyzd
03.01.2005, 15:08
Oj, to się zdarza. ;)
R@fcio, na pewno jest jakaś droższa gra.
Właśnie wczoraj pojawiło mi się u Balbiny Biedak: mieć 10 dzieci.
Dla mnie "zjeść (coś)" to najfajniejsze pragnienia, bo łatwo je zaspokoić! Najgłupsze: "flirtować z...", "zadzwonić po..." (czyli np. do majstra), "zaprosić kogoś".
Obawy: raczej nie mam ulubionej ani głupiej, ale głupawa jest ta z pójściem do publicznego kibelka. xP

asiolin
03.01.2005, 18:24
Albo u mnei:obawa-skorzystać z toalety publicznej.
Przecież jak sim ejst w miescie i chce mu się sisiu ;D to pzrecież chyba lepiej by poszedł do ,że tak powiem klopa publicznego niż by się zlał.

Albo: pragnienei-mieć dziecko.
Moja simka urodziła i za arz znowu jej się pojawiło,że chce meic dziecko.Nei starcyz jej jedno?? A nawet go nakarmić nei chciała.



Jeszcze miałąm dziwne taki iż było,ze simka chce się bawić z kims.. Bawiła sie tam pare razy i nei znika to pragneinei.. Ja nei wiem co sie dzieje,ona 5 godzin sie bawiła i ejszcze etgfo chce. Poz atym dalicza mi się z akażdą zabawą 500 punktów.ZNika na chwile to pargneinei i za sekunde znwou wraca.Pomocy!!

rainne
03.01.2005, 18:35
Albo: pragnienei-mieć dziecko.
Moja simka urodziła i za arz znowu jej się pojawiło,że chce meic dziecko.Nei starcyz jej jedno?? A nawet go nakarmić nei chciała.



Jeszcze miałąm dziwne taki iż było,ze simka chce się bawić z kims.. Bawiła sie tam pare razy i nei znika to pragneinei.. Ja nei wiem co sie dzieje,ona 5 godzin sie bawiła i ejszcze etgfo chce. Poz atym dalicza mi się z akażdą zabawą 500 punktów.ZNika na chwile to pargneinei i za sekunde znwou wraca.Pomocy!!
proste - unikaj aspiracji "rodzina", ponieważ te simy chcą właśnie bawić/rozmawiać/masować domowników gdy im się... powiedzmy, że nudzi.
a dziecko chciała jeszcze jedno, ponieważ one (rodzinne simy) lubią mieć duuużą rodzinę.

asiolin
03.01.2005, 19:36
proste - unikaj aspiracji "rodzina", ponieważ te simy chcą właśnie bawić/rozmawiać/masować domowników gdy im się... powiedzmy, że nudzi.
a dziecko chciała jeszcze jedno, ponieważ one (rodzinne simy) lubią mieć duuużą rodzinę.
Dzięki serdecznei Rainne.... Tylko jakto to teraz niby,że jak mam zrobić by to znikło??? Bo właśnei ja klikałam by się baiwła z rodziną(to mam na to w ogóle nie zwracać uwagi)?? A co do tych 10 dzieci u innych to to nei możliwe,bo w domu simowym może być tylko 8 simów(no chyba,że sie pzreprowadzą lub ich zabijemy).

rainne
03.01.2005, 19:42
Dzięki serdecznei Rainne.... Tylko jakto to teraz niby,że jak mam zrobić by to znikło??? Bo właśnei ja klikałam by się baiwła z rodziną(to mam na to w ogóle nie zwracać uwagi)?? A co do tych 10 dzieci u innych to to nei możliwe,bo w domu simowym może być tylko 8 simów(no chyba,że sie pzreprowadzą lub ich zabijemy).
ech, no właśnie o to chodzi (w opisie pragnienia chociażby o tym pisze), że żeby spełnić pragnienie posiadania 10 dzieci, należy starsze dzieci wyprowadzić z domu i wtedy nie ma problemu (o ile również pije się eliksir życia).
możesz nie zwracać uwagi, ponieważ codziennie (po każdej przespanej nocy) pragnienia się zmieniają. albo wykonywać trzy pozostałe. w końcu tamto powinno ruszyć i na jakiś czas się nie pojawiać. ale wróci. rodzinne simy są w końcu rodzinne i potrzebują sporo uwagi.

asiolin
03.01.2005, 19:55
ech, no właśnie o to chodzi (w opisie pragnienia chociażby o tym pisze), że żeby spełnić pragnienie posiadania 10 dzieci, należy starsze dzieci wyprowadzić z domu i wtedy nie ma problemu (o ile również pije się eliksir życia).
możesz nie zwracać uwagi, ponieważ codziennie (po każdej przespanej nocy) pragnienia się zmieniają. albo wykonywać trzy pozostałe. w końcu tamto powinno ruszyć i na jakiś czas się nie pojawiać. ale wróci. rodzinne simy są w końcu rodzinne i potrzebują sporo uwagi.
Nie wiem,bo ja nei maiąłm mazrenia z 10 dzieciami,wiec ech...
Co do tych stosunkó to juz u tej baby to o zabawie jest cały dzień i sie nei zmeinia,a te trzy pozostałe to juz 2 arzy mi sie zmieniały,a to nic..

rainne
03.01.2005, 19:58
Nie wiem,bo ja nei maiąłm mazrenia z 10 dzieciami,wiec ech...
Co do tych stosunkó to juz u tej baby to o zabawie jest cały dzień i sie nei zmeinia,a te trzy pozostałe to juz 2 arzy mi sie zmieniały,a to nic..
w końcu się zmienią... zmieniają się po śnie (wtedy wszystkie, chyba że jest jakaś ważna potrzeba, jak np. posiadanie dziecka, to może być dłużej), albo po powrocie z pracy. po prostu poczekaj i olej jej aspiracje na razie.

Pinia
03.01.2005, 20:49
ja mam bezensowne dw pragnienia i nie wiem zupełnie jak je spełnić :\
jedno: poprosić o pomoc w odrabianiu lekcji/ a u dorosłego pomóc w odrabianiu lekcji,
drugie: dostać najwyższą ocenę w szkole, co ja mam zrobić żeby dostał tą ocenę?
kiedy klikam na regał z książkami żadnnej opcji odrób lekcje, poproś o odrabianie lekcji nie ma! co mam zrobić??? HELP!

Wampirencja
03.01.2005, 20:52
dostac najwyższą ocenę to tyle, co miec przez jakiśczas szóstkę. a co do pomocy przy lekcjach to kiedy się klika na książkę którą młody sim przytachał ze szkoły powinna być opcja "poproś o pomoc przy odrabianiu" ----> np. Kasia.

Pinia
03.01.2005, 20:56
ok dzięki Wampirencja. :D :bow: :D :D Wielkie dzięki :d

rainne
03.01.2005, 21:06
ok dzięki Wampirencja. :D :bow: :D :D Wielkie dzięki :d
a na przyszłość... każde pragnienie jest opisane, wystarczy na nie kliknąć myszką i wszystko staje się jasne.

donika
03.01.2005, 21:15
Ja miałam taki przypadek że simka miała naraz w pragnieniach mieć dziecko i w obawach też mieć dziecko :O dziwne, nie?? Pozdrawiam

rainne
03.01.2005, 21:29
Ja miałam taki przypadek że simka miała naraz w pragnieniach mieć dziecko i w obawach też mieć dziecko :O dziwne, nie?? Pozdrawiam
normalne bo i mi się to zdarzało... nawet w przypadku sima o sapiracji "rodzina". po prostu odczekać do następnego dnia...

KubuS
04.01.2005, 11:19
Moim najbezsensowniejszym moarzeniem mojego sima to miec wnuczke. Juz na pozor wydaje sie ta glupie,ale to bylo marzenie nastolatki... ;P

asiolin
04.01.2005, 12:18
Moim najbezsensowniejszym moarzeniem mojego sima to miec wnuczke. Juz na pozor wydaje sie ta glupie,ale to bylo marzenie nastolatki... ;P
Kuba tzreba było kliknać na to!! I sprawdzić co psiz eo tym;xdek.,,
Co do Pini to także wystarcyz klikać i wiem,że juz Ci wytłumaczone,ale pisano juz o tym wiele arzy na forum..A te ksiażki możesz znaleść na podłodz elub np:w ogrodzie..

trawka
04.01.2005, 14:02
najglupsza obawa jest dostac maila
a najglupszym pragnieniem jest zjesc: kanapke z szynka, platki i chilli con carne (nie wiem czy dobrze napisalam) w tym samym momencie.

-tamatha-
04.01.2005, 14:12
Moim najbezsensowniejszym moarzeniem mojego sima to miec wnuczke. Juz na pozor wydaje sie ta glupie,ale to bylo marzenie nastolatki... ;P

To jest niemożliwe.... Chyba coś ci się pomyliło

Madziuch
04.01.2005, 14:17
Miałam jedno głupie :O No bo pragnienie było spoko "Dostać się do szkoły prywatnej" ale razem z tym miał obawę "jechać do szkoły" :\
To jak ma pojechać do tej szkoły, jak nie chce? ;P

taSEka
04.01.2005, 14:58
U mnie było podobnie w obawach było jechać do pracy, a sim ma aspirację ,,Bogactwo" :O .

berata
04.01.2005, 16:13
Miałam jedno głupie :O No bo pragnienie było spoko "Dostać się do szkoły prywatnej" ale razem z tym miał obawę "jechać do szkoły" :\
To jak ma pojechać do tej szkoły, jak nie chce? ;P
Da się to zrobić, bo żeby się dostać do szkoły prywatnej sie wzywa do domu dyrektora, a nie do niej jedzie. :)

Kumagoro
04.01.2005, 16:35
Raz miałem
obawa: mieć dziecko
pragnienie: mieć dziecko
JEDNOCZEŚNIE!
le nawet gdybym zrobił dziecko dostałbym +500 punktów :)

limonka_as
05.01.2005, 13:28
moja simka miala ostaatnio pragnienie "miec 10 dzieci" (to bylo za 15 000 punktow)

KubuS
05.01.2005, 13:30
To jest niemożliwe.... Chyba coś ci się pomyliło
Alez oczywiscie ze jest to mozliwe. Zwlaszcza ze mam patch, w ktorym nastolatki i emeryci moga miec dzieci. Tylko to tak mnie zadziwilo. No bo kto w tym wieku mysli o wnuczetach :P :ashoot:

Pinia
05.01.2005, 15:25
Raz miałem
obawa: mieć dziecko
pragnienie: mieć dziecko
JEDNOCZEŚNIE!
le nawet gdybym zrobił dziecko dostałbym +500 punktów :)
Też takie miałam akurat w momenci rodzenia mi doszło... ale dostałam +3000 punktów, bo na obawach odejmowało -5000 a na pragnieniach dodawało +8000

vana
28.02.2005, 15:02
Mi najbardziej podobała się obawa mojej simki- dwukrotnie wychodzącej za mąż i mającej 3dzieci, obecnie wdowy mającej 7dni do zostania emerytką:

http://img162.exs.cx/img162/8929/starapanna16gy.jpg

---ariss---
28.02.2005, 15:11
dla poinformowania w ts2 university będzie o dużo dużo więcej pragnień i obaw
np. pójść na studia
zdać jakiś test

a co do dodatku: będzie jeszcze kilka nowych przyjęć jednym z nich będzie to wieczór kawalerski przy piłce nożnej piwku :D

dalva
28.02.2005, 16:55
Nie zgadzam się z Wami w kilku kwestiach. Piszecie,że niektóre obawy czy pragnienia są bezsensu, np. zjeść płatki. Przecież każdy ma czasami na coś ochotę. Albo mieć dziecko jednocześnie w obawach i pragnieniach. Przecież to naturalne,że pragnie się mieć maleństwo, ale boi się, że sobie nie poradzi z jego wychowaniem. Mnie sie to podoba, to bardzo ciekawe.

Są aspiracje, które mnie intrygują - np. u nastolatka obawa,że ucieknie z domu. Czy komuś się to zdarzyło żeby sim uciekł? Jak to wygląda?
I pragnienie - napisać powieść. Ile trwa pisanie powieści i co się dzieje kiedy sim ją już napisze?
Nie miałam też nigdy w aspuracjach - posprzątać bałagan. To też mi się ciekawe wydaje :)
Pozdrawiam wszystkich

vana
28.02.2005, 17:03
Nie miałam też nigdy w aspuracjach - posprzątać bałagan. To też mi się ciekawe wydaje :)


Mi się to pojawia w obawach u simów mających mało punktów schludności.

Sabina i Patrycja
01.03.2005, 10:35
Tak, to prawda, że pisanie powieści trwa bardzo długo, ale opłaca się, bo jeżeli sim na wysoki wskaźnik aspiracji i umiejętności to może za powieśc dostać nawet coś koło 3000 Simleonów (nie wiem czy tak to się nazywa :P ). No więc z ta powieścią to jest tak: jak sim skończy pisać to pojawia się taki komunikt: pisanie powieści dobiegło końca, mamy nadzieję, że sprzeda się dobrze (czy coś w tym stylu), potem dzwoni telefon i sim, który napisał tą powieś ma go odebrać i tam pisze czy powieść się dobrze sprzedała i za ile. Życzę wytrwałości w pisaniu powieści :P . A teraz do tematu: Za najbardziej bezsensowną obawę uważam np. zmienić pieluchy (a, co mały sim ma chodzić w brudnych? xP )lub skorzystać z publicznej toalety (może lepiej "narobić" w gacie?). Za najciekawsze uważam np. właśnie sprzedać powieść literacką lub doczekać się wnucząt.

dalva
01.03.2005, 13:32
No to na temat powieści już wiem więcej :) Muszę zmobilizować mojego sima do pisania.
Teraz tylko czekam aż ktoś mi wreszcie napisze jak to jest z tym uciekaniem z domu ( nie mylić z wymknięciem się). Chodzi mi o tę ikonkę z czerwonym tobołkiem. To chyba nie dzieje się gdy sim ma złe kontakty z domownikami, tylko gdy ma tragiczny poziom aspracji. Nie wiem jak zrobić żeby zwiał. Czy on wtedy coś mówi? Zarzuca tobołek na plecy i idzie ?? :D

ajatakarozczochrana
12.03.2005, 17:56
Z tym uciekaniem to nie mam pojecia bo mi sim nigdy nie uciekł. Dla mnie dziwne pragnienie to : " zarudnić majstra" i to pragnienie ma małe dziecko. To jest bez sensu, przecież małe dziecko nie potrafi korzystać z telefonu ;) A głupia obawa to u simów rodzinnych " dać się przyłapać na zdradzie" choć sim nie zdradza żony :P

trawka
13.03.2005, 07:56
matka mojej simki miala raz w pragnieniach ze chce aby jej corka poszla do szkoly prywatnej a w obawach ze ja wywalaja z tej szkoly.
za to ojciec tej samej simki mial w obawach ze wywalaja jego corke ze szkoly prywatnej mimo ze ona uczeszczala do publicznej. :O

Aragornek
13.03.2005, 08:06
Najgłupsze pragnienie : Kupić krzesło za conajmniej 5 $ XD

najgłupsza obawa:zmienić pieluszkę

liliana_przyjemniak
13.03.2005, 12:56
najgłupsze pragnienie: iść do pracy
najfajniejsze pragnienie: gorące pocałunki z 3 simami, mieć 10 dzieci
głupia obawa: zmieniać pieluszkę
fajna obawa: włamywacz

Predus
13.03.2005, 14:55
-pragnienie miec 10dzieci
-pocalozwac sie po raz pierwszy(TONIE CHODZI O ODMOWE!!!!!) :O

♪Suzka♪
15.03.2005, 10:50
Hmmm....ja troshke tego mam:
Najciekawsze marzenia: zostać porwanym przez UFO 5 razy, zobaczyć dushka , wywinąć się od śmierci.
Najdurniejsze marzenia: mieć 20 wnucząt :yikes: ,zjeść kanapkę z szynką, iść popływać, załatwić się (o boshe...ja raz to miałam)
Najciekawsze obawy: eee....a skąd ja mam wiedzieć!?
Najdurniejsze obawy: skorzystać z taolety publicznej, zjeść owsiankę - na serio, jak można się bać OWSIANKI!?

Vanilla
15.03.2005, 11:03
Najglupsze:
-Miec 10 dzieci
-zjesc platki
-umiec przyzadzac np.spagetti
-Przebrac sie w pizame
-przebrac sie w bielizne
-przebrac sie w ubranie codzienne
-przebrac sie w stroj kapielowy
-przebrac sie w stroj sportowy
-pogadac na czacie

Najlepsze:
-Pocalowac sie poraz pierszy
-miec niemowle
-flirtowac
-.............................. :D

Predus
15.03.2005, 13:10
no nie ktorzy nie lubia owsianki (ja lubie:P)

Anksunamun
15.03.2005, 13:29
Najgłupsza - zmienianie pieluch, skorzystanie z taolety publicznej
najciekawsze - hmmm to było cos w stylu wyjście z domu przed północą czy jakos tak :)

Predus
16.03.2005, 17:55
heh moj kolega mial zostac emerytem :O :wacko: (marzenia sa dziiiiiiiiwne) w simach

Rapunzel
17.03.2005, 06:50
Mój sim miał taką obawę "Rybki zdychają" :\ To było małe dziecko i obawa była baaaaaaaardzo dobrze "punktowana" ;) Poza tym najgłupsze pragnienie-przebrać się w piżamę.Mój sim miał to pragnienie,kiedy przyszła jego kochanka(od razu potem pragnienie "Bara bara w łózku")Wygląda na to,że pomyślał,iż w piżamie wygląda pociągająco i atrakcyjnie :\

Xia
17.03.2005, 14:48
Najgłupsze pragnienie: zjeść coś tam,iść popoływać
Najlepsze pragnienie:osiągnąć szczyt kariery,rozwinąć maksymalnie wszystkie umiejętności
Najgłupszy obawy:zmienić pieluche,złapali mnie(ja zawsze jak mam tą obawę a mi sie nastolatek wymyka to go policja przywozi :O )

Predus
18.03.2005, 12:10
JAK OLICJA NASTOLATKA PRZYWIOZLA?????? mi sie to nigdy nie stalo a mialem z gdzies 20 nastolatkow w grze

Xia
18.03.2005, 12:24
Nieraz jest tak że kiedy nastolatki wymykają się z domu potem wracają w radiowozie policyjnym.To poprostu łut szczęścia.

Predus
18.03.2005, 13:09
Nieraz jest tak że kiedy nastolatki wymykają się z domu potem wracają w radiowozie policyjnym.To poprostu łut szczęścia. no tak ale dlaczego sie wy,mykaja??

Xia
18.03.2005, 13:23
Około godziny 22 kliknija n telefon i wybierz opcję "wymknij sie z domu" wybirasz sima z którym ma się wymknąć i o 1.00 przyjedzie samochód i klikasz na niego jest opcja"wymknij sie z domu" i zabiera sima.Wymykać mogą się tylko nastolatki.Wymykając się musisz wyciągnąć jego rodziców inaczej go przyłapią i nie pojedzie.

Toxic
18.03.2005, 14:58
Po zainstalowaniu the sims 2 na studaich miełem głupie pragnienie : stać się zombi

Reiko
18.03.2005, 15:02
A najgorsze jest to kiedy simka w pragnieniach ma miec niemowle - w obawach tez :/

Xia
18.03.2005, 20:10
:) :):)):):):):):):)):
Co ma znaczyć ten post :O :O

Po zainstalowaniu the sims 2 na studaich miełem głupie pragnienie : stać się zombi
Uuu... nie wiedziałam że w The Sims 2 Na Studiach będzie taka możliwość.

flower
23.03.2005, 21:30
Ja uważam, że najciekawsze pragnienie to sprzedać arcydzieło lub wygrać walkę, niezłe jest też bara-bara w miejscu publicznym z 3 simami.
Natomiast najtrudniejsze to 30 simów mnie kocha, lub bara bara z 30 różnymi simami.... kto ma mieć tylu partnerów???
Najgłupsze to mieć niemowle w pragnieniach i obawach, zmienić pieluszkę, skorzystać z publicznej toalety.

..::PIRATKA::..
25.03.2005, 10:22
Bezsensowne obawy to zmiana pieluszki, zapchanie kibla i zostać przyłapanym na zdradzie, chociaż moje simy nie mają żadnych kochanków :\

dzekus1234
27.03.2005, 07:05
Najciekawsze to według mnie stać się zombi albo wskrzesić kogoś.
Najgłupsze to naraz w pragnieniach i obawach mieć dziecko.

!Miśka!
27.03.2005, 08:17
Według mnie to jest głupie jak ktoś chce mieć niemowle i niechce w tym samym czasie, albo tak samo u mnie jest z przyjęciami

aquamarine
27.03.2005, 12:00
Natomiast najtrudniejsze to 30 simów mnie kocha, lub bara bara z 30 różnymi simami.... kto ma mieć tylu partnerów???


Moja simka miała kiedyś 25kochanków, kochającego męża i 20 dzieci!
I żyła!

sara lee
04.04.2005, 15:23
Ostatnio moja simka urodziła maluszka i w obawach miała śmierć niemowlaczka :\ Najbezsensowniejsza obawa xP Przecież niemowlaki i małe dzieci w simach 2 nie umierają :O

zuzia22
13.04.2005, 19:36
Ja miałam bara-bara z 50-cioma simami!(u Dona Lotario, który kochał 45 simów)

Kirke
14.04.2005, 17:29
dla mnie najgłupsza jest obawa "ktos ze mna wygrywa" a pragnienie to te cale wskrzeszanie

Irish
14.04.2005, 19:05
moja simka miala obawe miec niemowle a za razem chciala niemowle i jak sie urodzilo to miala aspiracje czarna owca bo malo jej z niemowlecia dodalo xP

Lapis_Lasuli
17.04.2005, 09:06
Wczoraj miałam dziwne dwa pragnienia naraz: odrobić zadaną pracę i zmusić kogoś do odrobienia zadanej pracy... I na co tu się zdecydować? ;)

Jillian
17.04.2005, 13:02
Najgłupsza obawa to zobaczyć robala. Najgłupsze pragnienie to "iść popływać". (nawet jak sim nie posiada basenu). Najfajniejsze pragnienie to roziwnąć maksymalnie wszystkie umiejętności i ozbaczyć UFO. A najfajniejsza obawa to "[imię sima którego kocham] mnie zdradza"

..::PIRATKA::..
17.04.2005, 13:22
Ja mam sima o aspiracji popularność no i chciał mieć niedawno 10 najlepszych przyjaciół :O (przy takiej aspiracji to nic dziwnego, ale az tyle...) Trochę to głupie, bo trudne do spełnienia, ale na szczęście mu przeszło xP

kajtek210
19.04.2005, 20:00
najgłupsze pragnienie to iść do pracy
najciekawsze pragnienie to poślubić bogatego sima
najgłupsza obawa to skorzystać z toalety publicznej

patryk123
20.04.2005, 15:53
najfajniejsze pragnienie sprzedac dzielo literackie najglupsze pragnienie to poslubic bogatego sima a najfajniejsza obawa to robactwo a najglupsza to skorzystac z toalety publicznej ;P

Amarae
20.04.2005, 15:56
http://img193.echo.cx/img193/4912/eee2ia.gif

Pff, od kiedy niemowlaki umierają?...

AmazonkAA
20.04.2005, 20:33
najbardziej debilne to chyba jest miec 10 dzieci :O Kurka wodna, kto by chcial miec w dzisiejszych czasach tyle bachorkow? :P

ania500
22.04.2005, 19:24
najbardziej debilne to chyba jest miec 10 dzieci :O Kurka wodna, kto by chcial miec w dzisiejszych czasach tyle bachorkow? :P


no, albo to jeszcze jest lepsze: miec 20 wnuczątk boże!!! :/ :P`

Zaria
23.04.2005, 09:20
moja simka miala durną zachcianke ostatnio:

- stać się zombie! xP

tego sie nie da spelnic (zamienilam ja a aspiracja sie nie podniosla) xP

Michelle
23.04.2005, 11:15
co jak co ale z ta ubikacją publiczną to przesadzili....heh :)

Sushi007
23.04.2005, 12:28
bezsensowe to miec 12 dzieci a obawy stracić punkt (np charyzmy)
najciekawsze dla mnie poprostu przebrać się a obawy nie wiem :P :P

vana
24.04.2005, 12:14
Bezsensowne marzenie ma cały czas jedna z moich simowych studentek : Miłosz idzie na studia. Taaa, tylko, że Miłosz- kuzyn tej simki-nie żyje, zginął dawno temu w pożarze jako nastolatek.

Nugate
24.04.2005, 13:25
Jeszcze nie mam THE SIMS2...ale już niedlugo będe miala i mam takie pytanko:Czy simka moze zajsc w ciąze przez pocalunek ze swoim partnerem?
Czy simka moze miec dziecko z facetem z sąsiedztwa ktory z nia nie mieszka?

Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI!

:whistle:

berata
24.04.2005, 13:35
Jeszcze nie mam THE SIMS2...ale już niedlugo będe miala i mam takie pytanko:Czy simka moze zajsc w ciąze przez pocalunek ze swoim partnerem?
Czy simka moze miec dziecko z facetem z sąsiedztwa ktory z nia nie mieszka?

Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI!

:whistle:
Simka nie może zajść w ciążę przez pocaunek.
Może zajść w ciążę z facetem z sąsiedztwa.

Loczek
24.04.2005, 13:36
Dla mnie najbezsensowniejsze marzenie to: przebrać się w strój wizytowy i rzucić prace(tylko za 500 p.)
Najciekawsze to: mieć 15 dzieci i doczekać się wnuków(jeszcze mi się to nie udało - zawsze za szybko śmierć przychodziła...)

mar(tunia)
25.04.2005, 13:12
Raz miałam u NASTOLATKA (aspiracja popularności) pragnienie "zrobić przyjęcie sportowe",a obawę "urządzić przyjęcie" jak u małego dziecka :| :O

Hunter666
25.04.2005, 16:09
U mnie Balbina Biedak miała w pragnieniach i obawach (jednocześnie) "Mieć niemowlę" :O . Nie zauważyłem jakiegoś szczególnie beznadziejnego pragnienia czy obawy, a jak znajdę to dam znać.

savana
27.04.2005, 10:37
dla mnie gupia obawa to "zmienic pieluszke", kiedy ma sie dziecko(ja tak miałam)

Dla mnie to nie jest głupie... hmm... to bardzo często się pojawia gdy sim ma aspirację "lovelasa"...

Desiree
23.05.2005, 18:02
Dla mnie totalnie absurdalna była obawa mojej studentki:"urządzić przyjęcie".

ignis
24.05.2005, 15:31
Mój sim zapragnął zrobić zombie ze swojej matki. Może bym się tak nie wkurzyła, gdyby nie to, że jego kochana mamusia jeszcze żyje i ani w głowie jej odchodzić... :O Mnie się tam podoba 10 dzieci, cały czas próbuję ją spełnic, ale jeszcze mi się nie udało....

Biała dama
24.05.2005, 16:18
Mi najbardziej podoba się aspiracja ,,uchronić siem przed śmiercią"
A najgłupsza aspiracja to ,,kupić wannę, lodówkę"


Obawy:
najgłupsze,,skorzystać z publicznej toalety" i ,,zmienić pieluchę" beznadzieja :/
Najciekawszych nie ma!!

apes666
24.05.2005, 17:01
Mnie się spodobało pragnienie Belli - mieć trzydziestu kochanków. I ja jej to pragnienie spełniłam, tyle że skończyła z brzuchem jak bania :)

Biała dama
25.05.2005, 19:27
Apes666 a co myślałeś!! Hehehhehe :D :D :D Kasandra miała dalsze rodzeństwo!!

Ametyzd
25.05.2005, 19:48
Apes to dziewczyna... :| Ja nie pamiętam już, ale chyba najgłupszą obawą jest "Użycie publicznej toalety" czy jakoś tak. :|

Jillian
25.05.2005, 21:36
A ja kiedyś miałaś baaardzo głupią rzecz :D Moja simka dopiero co stała się z nastolatki dorosłą, nawet nie zaczęła pracować a już miała pragnienie "Przejść na emeryturę" ;)

apes666
25.05.2005, 21:39
W jakiejś obskurnej restouracyjce to wielu ludzi brzydzi się pójść do toalety..

a Kasandra nie ma dalszego rodzeństwa prostym sposobem, gdyż po mojej okolicy chodzi kilka Majek Ćwir, jedną mam od Góralki, tą, o której pisałam, a u mnie ona porzuciła rodzinę i jest sama - reszta została w Dziwnowie, więc Kasandra o niczym nie ma pojęcia. A druga Kasandra, która była w grze od początku ma około pięćdziesięciu wnucząt i dawno już nie żyje.

!Miśka!
29.05.2005, 11:36
Jest jeszcze jedno beznadziejne pragnienie które mnie poprostu dobija!!! Moja simka chce sie wyprowadzić chociaż mieszka sama! Nie głupie?

Andromeda
29.05.2005, 12:33
Moja simka raz miała: "20 wnuków" Kto normalny chce mieć 20 wnuków?!

kate_11
09.06.2005, 16:40
Najciekawsza aspiracja: mieć niemowle
Najgłupsza aspiracja: zjeść kanapke z szynką

Najciekawsza obawa: nie mam
Najgłupsza obawa: mieć niemowle w tym samym czasie mieć to samo w aspiracjach

p.s.Jak wymknąć się z domu??!!

Kladź
09.06.2005, 17:55
ja miałam emerytkę któr chciała miec dziecko a przecież nie może :O :O

Margierytka
10.06.2005, 10:26
ja miałam emerytkę któr chciała miec dziecko a przecież nie może :O :O

Może :P Wystarczy zadzwonić i adoptować! :D

pysiacek
12.06.2005, 11:07
Najgłupsza obawa? ==>skorzystać z toalety publicznej....... :rofl:
Najciekawsza aspiracja==>bardzo ambitna osiągnąć max w rozwoju wszystkich umiejętności B)

Lapis_Lasuli
12.06.2005, 11:17
Najciekawsza aspiracja==>bardzo ambitna osiągnąć max w rozwoju wszystkich umiejętności B)
Wg. mnie jednym z najlepszych (nie aspiracji) pragnień jest mieć właśnie max. wszystkich umiejętności. Już raz mi się udało, i to przed osiągnięciem wieku emerytalnego. A zaczęłam od młodego dorosłego... (i nawet dziecko miałam, ja nie wiem jak moja simka to przeżyła)

Gryfka
12.06.2005, 17:40
Mnie się kilka razy zdarzyło mieć 10 dzieci, 20 wnuków i te wszystkie płatki itp.
Dla mnie najzabawniejsze są te które się pokrywają np. zabawić Agatę, opowiedzieć dowcip Agacie, opowiedziec sprośny dowcip Agacie, zabawić krewnego. Opowiadasz sprośnego i wszystkie zaliczone :D .
Obawa "prowadzić nudną rozmwę".
ciekawa jest też zapchanie toalety ale takiego jeszcze nie miałam.
Kiedyś nawet miałam tzw. "mydło" ;P czyli jedno okienko było puste B)

Orzech
24.06.2005, 13:09
Najgłupsza obawa - Zmienić pieluchę (U dziecka!) I korzystać z publicznej toalety
Najgłupsza aspiracja - Przebrać się w piżamę, kupić krzesło<?>

I nie lubię romansowania z aspiracji a najbardziej lubię popularność

Nesy
25.06.2005, 14:57
Ja najczęściej biorę Aspirację 'Założenie rodziny' i zaciekawiło mnie życiowe marzenie sima.

'Gwiazda sportu to ja' << Co ma sport do zakładania rodziny?
'3 dzieci kończy studia' albo 'mieć [ileś tam] wnucząt' to rozumie ale sport? :|

Swift
26.06.2005, 08:59
Ja najczęściej biorę Aspirację 'Założenie rodziny' i zaciekawiło mnie życiowe marzenie sima.

'Gwiazda sportu to ja' << Co ma sport do zakładania rodziny?
'3 dzieci kończy studia' albo 'mieć [ileś tam] wnucząt' to rozumie ale sport? :|


Łatwiej mu żone fają znaleźć, eeee... dzieci będą go szanowały... eee a poza tym będzie zarabiał dużo kasy i wszyscy będą go uwielbiać :P

To chyba proste jest...

A tak w ogóle, to najgłupsze jest dla mnie jak Sim chce naraz Zacząć określoną karierę (np. Obiboka) i Zacząć Określoną karierę (np. jakiegoś polityka lub czegoś) ... to w końcu co on chce...? moze nie jest to głupie, ale jakieś takie jest głupie i bez sensu :\

Andromeda
26.06.2005, 11:30
Może :P Wystarczy zadzwonić i adoptować! :D
Heh a umnie może mieć dziecko. Jest opcja "postaraj się o dziecko". Najwidoczniej musiałam ściągnąć jakiś dodatek...

Nesy
26.06.2005, 12:14
Emeryci moga mieć dzieci.
Ten kosmita co jest stworzony przez autorów u mnie stał się emerytem i znalazłam mu zone Dorosłą i mógł z nią mieć dziecko. Była opcja 'postaraj sie o dziecko'.
I nie ściągałam żadnych dodatków a ni nic.
Po prostu żeby mieć dziecku muszą być (chyba ) małżeństwem.
U mnie musiałam pokłucić tego kosmite z żoną i dopiero się dało.


A co do tego zyciowego marzenia ze sportem to bardziej by pasowało do aspiracji :

'pragnienie popularności' albo 'pogon za bogactwem'... a nie do 'rodziny' :\

vana
29.06.2005, 07:07
Emerytowani simowie-mężczyźni- mogą mieć dzieci z simkami młodszymi, w wieku dorosłym. Natomiast emerytowne simki- kobiety-nie mogą mieć dzieci, obojętnie w jakim wieku byłby ojciec dziecka.

Nie lubię pragnień :nakłonić kogoś do sprzątania/podania posiłku.Te pragnienia mają tylko simowie, którzy skończyli studia (bynajmniej tak zaobserwowałam u siebie). To denerwujące, zawsze rano, po przebudzeniu je mają. A przecież zatrudniają sprzątaczkę i mają rozwinięte umiejętności gotowania :\

kartofelq
29.06.2005, 08:34
Ja nie lubię obawy: Skorzystać z toalety publicznej. To idiotyzm ;P haha chce się kobiecie sikać za przeproszeniem i jest w mieście, ale ma tą głupią obawę i co?... :\

Avrilcia_Korny
13.08.2005, 19:37
Bezsensowne marzenie: Mieć dziecko (+8000)
Bezsensowna obawa: Mieć dzecko (-5000)

efciaq
14.08.2005, 08:34
Jakie uważacie za najbardziej bezsensowne i najciekawsze marzenai i obawy?? ja uważam że najciekawszym marzeniem jest "mieć 10 dzieci" a naj bezsensowniejszym "zjeść płatki " a obawy nie ma według mnie ciekawych eheh :D


A ty czasem nie masz ochoty zamiast kanapek zjeść np. płatki? Tak samo mają simowe! Ale już nie będę komentować.

Najbardziej głupie obawy:
Mieć wpadkę z pęcherzem xP
Ten i ten sim umiera

Najbardziej fajne obawy:
Przyłapać na zdradzie xP

Najbardziej głupie pragnienia:
Bara-Bara z 5 simami
Gorące pocałunki z 20 simami :D

Najbardziej fajne pragnienia:
Mieć niemowlę
Mieć wnuka

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę.

Infitiny
14.08.2005, 08:55
Najgłupsza obawa: Dostać e-mail :O , Korzystać z publicznej toalety
Najgłupsze pragnienie: Przebrać się w ubranie codzienne...

kyk0
16.08.2005, 11:17
ja miałem obawę "zostac przyłapanym na bara-bara" - -8 000
a fajne jest pragnienie wymknąć się z domu za 8 000!!

kyk0
16.08.2005, 11:29
miałem też obawę kupno telefonu!! :| :O

pragnienia uzyskać 2 punkty umiejętnosci gdy mojemu simowi brakowało tylko jednego punktu z kreatywności :O
miałem tez simke która w pragnieniach miała wyprowadzic się z domu!! ;) :P

patrysiaz1992
16.08.2005, 13:15
Hmmm, najbezsensowniejsze pragnienie: przebrać się w ubranie wizytowe :|, mieć 20 wnucząt...
Najbezsensowniejsza obawa: mieć niemowlę, gdy w tym samym czasie sim ma takie samo pragnienie... :O.
A najciekawsze pragnienie? Hmmm, dostać się do szkoły prywatnej :D.
Sensowna obawa... eee... krewny umiera xP.

aneczka1981
16.08.2005, 14:09
Ja miałam pragnienie mojego Casanowy Bara bara z 10 pracownikami!!!! Spełniłam je ale po ciężkim boju:) Poderwałam sprzątaczkę, nianię, ogrodniczkę, policjantkę, listonoszkę, majstra, barmankę, roznosicielkę pizzy, dostawczynię zakupów, policjantkę.

clover 007
19.08.2005, 18:40
Najbezsensowniejsze pragnienie- Zjeść kanapkę z szynką
Najbezsensowniejsza obawa- Skorzystac z toalety publicznej > :P

Albee
19.08.2005, 20:01
OTO LISTA PRANIEŃ

MOIM ZDANIEM:

-Najbardziej bezsnesu - odebrać telefon od ... ( "..." znaczy imię sima)
-Najbardziej z sensem - zjeść galaretkę (każdemu się coś chce zjeść)
-Najbardziej głupie - omdleć
-Najbardziej mądre - zaprzyjaźnić się z simem ...
-Najbradziej trudne - Zdobyć 30 najleprzych przyjaciół naraz
-Najbardziej łatwe - Przebrać się
-Najbardziej dziwne - porozmawiać z simem ... przy jedzeniu (jeśli nie wierzycie to wam pokaze screen)
-Najbardziej normalne - zjeść spagetty (każdy ma ochote na takie pyszności!!!)
-Najbardziej niezrozumiałe - ... ("..." znaczy imie sima ) umiera (takie pragnienie?!)
-Najbardziej zrozumiałe - pocałować się po raz pierwszy (na pewno każdy z was miał ma albo będzie mieć takie pragnienie =)
-Najbardziej ciekawe - Mieć 30 wnuków ( :\ )
-Najbardziej nudne - kupić lodówkę
TO WSZYSTKO PRAGNIENIA!!! NAWET OMDLENIE!DZIWNE :wacko: :wacko::wacko:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

OTO LISTA OBAW

MOIM ZDANIEM:

-Najbardziej bezsnesu - Zadzwonić do sima ...
-Najbardziej z sensem - Stracić Pracę (nie wiele ludzi cieszy sie jak straci pracę)
-Najbardziej głupie - zjeść kanapkę z szynką (jak nie chce to nie musi jeść :wacko: )
-Najbardziej mądre - być ofiarą porwania przez ufo (kto by chciał by go zgwałcił kosmita :grin: )
-Najbradziej ciekawe- ... umiera (ale w moim przypadku moja simka nienawidziła tej osoby i miała na koncie 2 przegrane w bujce...(1 wygrana :D))
-Najbardziej nudne - mieć wpadkę z pęcherzem
-Najbardziej dziwne - Urządzić wesele (dziwne no nie???)
-Najbardziej normalne - <ukochana osoba> umiera (normalne :/)
-Najbardziej niezrozumiałe - pocałować się po raz pierwszy (z aspiracją romansowania :\)
-Najbardziej zrozumiałe - ... umiera ( nie kazdy lubi jak ktos umiera...nawet jak jest to glupia osoba (no chyba ze wyzadzila wieelka krzywde w zyciu :D ))


PS: Dam wam screeny tych najciekawszych bo brechta!!!

..::Maja::..
23.08.2005, 17:03
Dla mnie bezsenswona obawą było dostanie e-maila :P Heh w końcu tą obawę miała emerytka wiec mozliwe że bała się takiego "wynalazku" jak komputer :P

Diaes
25.08.2005, 11:27
najdziwniejsze jakie ja mialam to rozpalic ogień w kominku (+500) Nie moglam uwierzyc ze to widze, za pierwszym razem :P

pieska_SzKoLnA^
25.08.2005, 19:58
heh naj bezsensowniejszae pragnienie<uchronic sie przed smiercia>moj sim tak mial kiedy byl nastolatem :P dziwne pragnienia i obawy:miec dziecko :w obawach i pragnieniach :wacko: narazie najwyzej wypunktowane pragnienie:<poslubic bogatego sima>+15 000 :* beznadziejna obawa <byc wydalonym ze szkoly prywatnej>wydalenie rozumie sie przez nie przyjecie. :(

patrysiaz1992
25.08.2005, 20:27
wydalenie rozumie sie przez nie przyjecie. :(
Ja jak zobaczyłam obawę: "być wydalonym ze szkoły prywatnej" myślałam, że się ze śmiechu poleję :D. Zaraz mi się skojarzyło z wydalaniem;). Ja to mam skojarzenia:P. A, odkryłam jeszcze głupie pragnienie... "(ktoś) i ja rozmawiamy przez telefon"...:\ . Durne :)

Asiunia_10
01.09.2005, 19:38
A ja już tak kilka razy miałam, że moja simka w pragnieniach i w obawach miała "Mieć niemowle". Bez sensu. Tylko, że w pragnieniach było +8000 punktów, a w obawach -5000 punktów.

Nulka
01.09.2005, 19:43
Ostatnio moja studentka miała dwie glupie obawy : Sprzedac obraz i sprzedać powieść
Najbezsensowniejsze pragnienia to np "zjeść płatki", albo "płatki to danie, które umiem przyrządzać"
I chyba tile
:D

Mgiełka
01.09.2005, 21:22
Najfajniejsze pragnienie: Zdobyć punkt umiejętności
Najgłupsze pragnienie: Bara-Bara z 10 simami(i jeszcze więcej)
Najfajniejsza obawa: nie mam takiej
Najgłupsza obawa: Przytyć

Na razie tak dłużej to grałam tylko aspiracjami romansowania i założenia rodziny, więc tych trzech pozostałych tak dobrze nie znam. Więc może są jeszcze jakieś głupsze i fajniejsze, których jeszcze nie widziałam. :D

martencja
02.09.2005, 11:59
najfajniejszą obawą wg mnie, jest kiedy już dorosły sim, który za kilka dni stanie się emerytem, a ma pragnienie tworzenia rodziny, ma obawę "zostać starą panną/kawalerem" :D ;)
pozdrawiam

Fi0let
02.09.2005, 15:57
Tgo nie rozumie. Dzieci co wy piszecie! [Dla mnie najbezsensowczejsze pragnienie to zjeść płatki] A wy nie macie czasem ochoty na 'coś Słodkiego'?

2. Matka danego dziecka ma +8000 z urodzin a ojciec +5000

pink_punk_girl
11.09.2005, 13:41
najciekawsze : bara bara w miejscu publicznym hehehhe :D ;P aa najglupsze to chyba.. miec 15 dzieci.. tyle to sie chyba nawet nie da :wacko:

Zerat
11.09.2005, 20:02
15 dzieci .. w teorii tak
ale psychicznie razej malo wykonalne:
eliksir zycia + "postaraj sie o dziecko" jak wczesniejsze bedzie nastolatkiem

aneczka1981
13.09.2005, 14:36
Najdziwniejsze pragnienie które przytrafiło mi sie pierwszy i jedyny raz to było u nastolatka Damiana Biedaka on miał aspirację pogoń za bogactwem i jego pragnienie było "Sprzedać arcydzieło" i "Sprzedać dzieło literackie" były oznaczone ikonką maszyny do pisania taką kolorową a drugie ikonką palety malarza taką gdzie rozrabia sobie farbę.

madziaq
18.09.2005, 16:59
sprzedac arcydzielo albo powiesc mnie sie podobaja. apropos obawo-pragnien, to mialam zostac wampirem i w obawach i w pragnieniach.

niektore sa takie banalne, jak, np. ogladac tivi, a inne np. miec 20 kochankow takie... za duze :D

w aspiracji pogon za bogactwem nie podobaja mi sie ciagle pragnienia: kupic cos tam... po co mi 4 stoly???

Scarlet_Dragon
19.09.2005, 16:35
Najgłupsze pragnienie:Zdobyć Najlepszego Przyjaciela
Najlepsze pragnienie:Bara-Bara :P
Najgłupsza obawa:Zobaczyć karaluchy :D
Najbezsensowniejsza obawa:Mieć Wroga (Raz miałem taką)

Vanillienné
20.09.2005, 11:21
sprzedac arcydzielo albo powiesc mnie sie podobaja. apropos obawo-pragnien, to mialam zostac wampirem i w obawach i w pragnieniach.

niektore sa takie banalne, jak, np. ogladac tivi, a inne np. miec 20 kochankow takie... za duze :D

w aspiracji pogon za bogactwem nie podobaja mi sie ciagle pragnienia: kupic cos tam... po co mi 4 stoly???

Zostać wampirem? A jaką miałaś aspirację?

Mnie tam wszystkie pragnienia wkurzają...

sasha fierce
20.09.2005, 14:24
Nie ma znaczenia jaka jest aspiracja, wystarczy, że danego sima będą pociągać wampiry. A to już da się ustawić jeżeli masz NŻ.

Vanillienné
20.09.2005, 14:47
Moją simkę pociągają wampiry, a żadnych takich pragnień nie ma. W każdym razie, wydaje mi się że to Poszukiwanie przyjemności.

madziaq
20.09.2005, 15:32
Zostać wampirem? A jaką miałaś aspirację?

aspiracja nauka. takie simy sa strasznie ciekawskie :P

Anex:)
30.09.2005, 13:16
Jakie uważacie za najbardziej bezsensowne i najciekawsze marzenai i obawy?? ja uważam że najciekawszym marzeniem jest "mieć 10 dzieci" a naj bezsensowniejszym "zjeść płatki " a obawy nie ma według mnie ciekawych eheh :D



A ja uważam,że najbezsensowniejsza obawa to "zmienić pieluchy"
:D a najciekawsze pragnienie to zaprosić kogoś :D

Alien X
30.09.2005, 14:30
Najgłupsza obawa-posprzątać (czy jakoś tak) :| :O
Najgłupsze pragnienie-poznać kogoś nowego (no bo mój sim miał ogrooomną liste kontaktu, że ciężko znaleśc kogoś, kogo szukam, a jeszcze on marzy o nowym ktosiu :P )

A najlepsze pragnienie?-zostać porwany przez UFO :P
Najlepsza obawa- wpadka z pęcherzem. No i jak mój sim miał taką obawę, ale zlał się w ostatnie 3 simowych minut imprezy, więc troszkę się z tym pospieszył... No i to się stało w łazience! Ciekawe, czy goście o tym wiedzą? :P I impreza upadła z "balangi" do "klęski" czy jakoś tam :( :con:

Lizzie8
01.10.2005, 09:07
Najciekawszy- moze.... :wacko: miec ufo bliznieta (raz tak mialam, lecz niebylo napisane bliznieta tylko "miec dziecko ufo" czy cos takigo)
najbezsensowniejszy- "miec dziecko" w tym samym momencie kidy w obawach masz "miec dziecko" To co mam zrobic? Miec to dziecko, c zy nie? Tak i tak wyjda mi ujemne punkty i dodatnie :con:
eeehhhh... najglupsze- macie racje, karaluchy i pieluchy to sa najglupsze.

Kass
22.04.2006, 09:29
Najciekawsze pragnienie:wygrać ze śmiercią , najgłupsze: zjeść płatki
Najciekawsz obawa:Przyłapać na zdradzie, najgłupsza: ktoś nie chce rozmiawiać :wacko:

Shawnee
22.04.2006, 09:53
Najgłupsze jest to jak kobieta ma i w obawach i pragnieniach miec dziecko :|

A najfajniejsze to pierwszy pocałunek ;) podoba mi się ta animacja, gdy się już całują :)

batmanus
22.04.2006, 10:59
U mnie najciekwaszym marzeniem jest dożyć złotego jublieuszu. A najgorszym to, że w pragnieniach Simka chce mieć dziecko, a w obawach nie.

Vegeta
15.06.2007, 22:01
JEST JESZCZE GLUPIA OBAWA (NIE WIEM CZY KTOS TO PISAL) ZROBIENIA IMPREZY :wacko:

berry
16.06.2007, 06:11
Jeszcze jest głupia obawa "Skorzystać z totalety publicznej" :O

Zozolinka
16.06.2007, 07:38
zdażyło mi sie kiedyś u jednej simki w średnim wieku matki bliżniaków , pragnienie mieć niemowle , obawa mieć niemowle i bądz tu człowieku mądry czego ta kobieta chce bez sensu prawda
ja mialam podobnie w pragnieniach ZOBACZYć DUCHA a w obawach to samo

_czarna_mamba_
16.06.2007, 08:07
"doczekać się 10 wnucząt" to najbezsensowaniejsze, ale najciekawsze to "przyjrzeć się śmierci" xD

Nasti
16.06.2007, 15:46
Jak dla mnie najfajniejsze pragnienia to: pocałować się po raz pierwszy, zakochać się, zobaczyć ducha, spotkać obcych... :D
Najgłupsze pragnienia: mieć 10 dzieci :wacko: , ożenić się z bogatym simem,
a najgłupsze obawy to: zrobić sobie zdjęcie (w tej budce co jest w NŻ) :O , zmienić pieluchę, zaręczyć się (niektorzy simowie nie chcą :P ), skorzystać z toalety publicznej,

Iminashi
18.06.2007, 13:17
jedną z głupich obaw jest też dostać e-mail... Jakiś lęk przed e-mailami?

Castaway
18.06.2007, 16:03
heh, dlatego nauczyłam się robić simy, które mają w sobie więcej punktów porządkowości w swojej osobowości... wtedy nie ma z tym problemów ;)

kolejne bezsensowne pragnienie - mieć 20 wnucząt.

Idiotyczne pragnienie to tzn jak sie najedzie myszka na wskaznik aspiracji pisze "Ten sim chce dorobić się 20 szceniaków/kociaków a wtedy będzie miał wskaźnik platynowy" jakoś tak.wiem że to nie obawa ani pragnienie ale jakoś tak xD

kaka:)
18.06.2007, 16:38
Jak dla mnie "skorzystać z toalety publicznej" to najgłupsza obawa jaką jak narazie zobaczyłam.
A co to jakiś lęk? W miejscu publicznym toalety zjadają, lub lepiej, połykają w całości? :laugh:

Kasiunia14lat
23.06.2007, 10:22
NAJCIEKAWSZE MARZENIE:
Pierwszy pocałunek
BEZSENSOWNA OBAWA:
"Darek odmawia pierwszego pocałunku" , gdy oni się już całowali ;D
BEZSENSOWNE MARZENIE:
"Zatrudnić majstra" no bo po co, skoro wszystko działa?

mabda
23.06.2007, 13:49
no wlasnie jak ma marzenie zartudnic majstra, to jednak cos musi nie dzialac :)

Olutek_eMo
23.06.2007, 19:04
Najciekawsze pragnienie:
-Stać się zombie
Najgłupsze pragnienie:
-Rozmawiać z kimś o smażonym serze

Najciekawsza obawa:
-Ożenić się
Najgłupsza obawa:
-prawie wszystkie ;)

Sacline
24.06.2007, 12:22
Najwajniejsze pragnienie:
-Marko przegrywa ze mna (jakim cudem ,jak sa małzenstwem a ona jest w ciazy )
Najgłupsze pragnienie:
-Złowić sandacza..jakiegos tam ,miec niemowle(wtedy mam w obawie to samo)

Najciekawsza obawa:
-Miec niemowle
Najgłupsza obawa:
-złowić buta .-.

Neillé
19.07.2007, 13:28
Jak już olusia1996 mówiła, dla mnie też najgłupszą obawą jest "Dostać e-mail" :O Tą obawę miała moja simka emerytka i może właśnie dlatego, że jest stara i chyba się nie umie obsługiwać komputerem to bała się dostać e-mail. Ogólnie emeryci mają głupie obawy.
A pragnienia? Najlepsze to jest: mieć dziecko, pocałować się po raz pierwszy, zakochać się, zostać porwanym przez ufo...itd
Najgłupsze to "kupić coś tam za przynajmniej ileś tam simoleonów". Mój sim z aspiracją wzbogacania się ciągle ma takie pragnienia. Wkurza mnie już to xP Najgorsze jest jak chce kupić coś, co nie mam gdzie postawić.

tysiacpostaci
19.07.2007, 15:13
beznadziejna mialam obawe u kobiety ktora byla w ciazy "zostać starym bezdzietnym simem" <lol2>

Iminashi
20.07.2007, 12:26
beznadziejna mialam obawe u kobiety ktora byla w ciazy "zostać starym bezdzietnym simem" <lol2>
hmm... starym? bezdzietnym? czego ci z Maxisa nie wymyślą*
*chociaż nie za bardzo wierzę w takie pragnienie

tysiacpostaci
20.07.2007, 15:39
no to nie bylo pragnienie tyko obawa:/

Nasti
21.07.2007, 12:24
A ja grałam wczoraj taką rodzinką z Lazurowej Promenady i jedna babka (emerytka) miała obawę przyłapać swojego męża na zdradzie. Prawdopodobnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że on nie żyje :O

Iminashi
21.07.2007, 13:29
sorry, nie zauwazylam, ale nigndy nie mialam takiej obawy

Abigail_Kocur
23.07.2007, 21:31
Ja właśnie z tym duchem żyjącego Sima miałam.Ale to były dwie siorki które się nie nawidziły.Może ona tak naprawde chciała żeby ona umarła tylko nie ma takiego marzenia?

EDIT:Chyba potwierdzone.Wrogowie chcą zobaczyć duchy swoich wrogów za dowód tego że umarli.

Kucynka
16.08.2007, 20:45
U mojej Simki najciekawszym pragnieniem było zostać 20 razy porwanym przez UFO :wacko: . A reszta jej rodziny miała ciągle obawę : <Melanie zostaje porwana przez UFO> :wacko: .
Najgłupsze pragnienie mojego Sima? < Rozkochać w sobie 100 Simów> :wacko:

Tonetti
19.08.2007, 18:39
Najdziwniejsze pragnienie które mnie spotkało to przebrać się w bieliznę :O :laugh:

Tittellë
19.08.2007, 19:18
Najbardziej bezsensowne pragnienie
Zjeść płatki
Kupić nowe ubranie - pamiętam specjalnie jechałam na publiczną, żeby je spełnić, a za chwilę było znowu to samo :(
Najbardziej bezsensowna obawa
Mieć niemowlę - gdy w pragnieniach było to samo Blink
Skorzystać z toalety publicznej Blink

Lilith
19.08.2007, 19:58
Pragnienie:
Zjeść kanapke z szynką
Obawa:
Skorzystać z toalety publicznej ;)

Karima
20.08.2007, 17:51
Pragnienie:
Posprzątać
Obawa:
Dostać e-mail
Strasznie glupie no nie? :laugh:

Lun@
21.08.2007, 17:29
pragnienie - flirt z 20 simami
obawa - mieć dziecko

IgaAnne
22.08.2007, 13:11
Pragnienie: Zobaczyć ducha żyjącego Sima.
Obawa: Dostać e-mail.

The FerG
25.08.2007, 09:07
No to popatrzcie na marzenia mojego sima :D
http://img292.imageshack.us/img292/2962/bthrv2.png (http://imageshack.us)
Wszystko oprócz jednego jest związane z tym samym :D

piorun
25.08.2007, 09:52
moja babka chcial zmienic wyglad i to naj glupsze prognienie

psujka
25.08.2007, 10:09
Głupie pragnienie Barabara na parceli publicznej
Głupie obawy wyłowić but i skorzystać z toalety publicznej :)

..::lOvE::..
25.08.2007, 11:35
Najdziwniejsze pragnienie jakie miałam to taki:
Facet miał pragnienie :Urodzić Niemowlę:
A njgłupsze jakie są to dla mnie zjeść cokolwiek..
Najfajniejsze xD--Brak..

Dovelly
25.08.2007, 13:44
Najglupsze marzenie:
Wygrac ze śmiercią <--- pff....
( :) )

Isia_xD
25.08.2007, 15:38
Najfajniejsze marzenie da mnie to spotkanie z obcymi, ja tez bym chciała :) a najgłupsze to hmm.... nie weim :)

Ariedale
26.08.2007, 15:46
Moja simka która ma 4 identyczne córki chce mieć 15 dzieci a ma już 13 dni do starośći pomocy!
A wracając najgłupsze było u mnie to:
-Pragnienie :urodzić dziecko
-Obawa:urodzić dziecko
głupota nie?

Byczu
26.08.2007, 17:37
najfajniejsze: Moja Łaciata miała pragnienie : Wypić sima - MArta

.:Patison:.
27.08.2007, 13:44
Najdziwniejsze pragnienie jakie miałam to taki:
Facet miał pragnienie :Urodzić Niemowlę:

W The Sims 2 nie ma pragnienia "Urodzić niemowlę". Jest jedynie "MIEĆ niemowlę", a to ogromnie zmienia postać rzeczy, bo jego pragnienie spełni się, gdy spłodzi jakiejś Simce dziecko, a te je urodzi. :)

Najciekawsze (dodatek CPR): mieć brązową rangę wędkarza (albo, jak kto woli, złotą :)).

Ale najlepsze - mój Sim otrzymał rangę brązową, gdy łowił ryby, ale był napis "Twój Sim za złowione ryby otrzymuje brązową rangę wędkarza", a tą jedyną rybą był... but nr 43. :)

Najgłupsze: Płatki, to coś, co chcę zjeść.
Najlepsze: Bara-bara z 10 Simami. :D

kajacool
28.08.2007, 11:33
ja uważam że niektóre obawy są bez sensu

Vegeta
11.09.2007, 20:38
Jeju!!!!!Wiadomość z ostatniej chwili!!!!!!Jak zaczęłam grać w simsy to moja simka miała w pragnieniach ogień!!!!!Najeżdżam myszką a tam napis "Włożyć palec do ognia"???!!!JA NIE ZMYŚLAM SERIO!!!Naszczęście się zmieniło!!!

mysza95
16.09.2007, 14:09
Raz miałam u Balbiny Biedak w pragieniach i w obawach mieć niemowlę.Dziwne?