PDA

Zobacz pełną wersję : Gra mi sie sama vylancza :-/


Ktos~
29.11.2004, 03:40
do poczotku mialem taki problem ... vszysko sie laduje ... gra sie uruchamia ok jest fajnie ... problem sie zaczyna kiedy czloviek chce sobie pograc .... ok klikam na tvorzenie novej rodziny laduje sie (dosc dlugo no ale trudno takie czasy vszyskie gry vymagaja pentiuma 8 500 gHz no trudno) i v polovie samo sie vylanacza tzn vychodzi z gry jak gdyby nigdy nic ... no dobra to se muvie zagram se juz gotova rodzina ... ale tu jest tak samo ... laduje sie i v polovie vychodzi z gry .... no to se mysle poszperam v plikach z gry moze sa jakies logi ... no i okazuje sie ze sa ... aviec :

Exception time: 11/29/2004, at 03:56:20.
Exception code: 0xC0000005 (-1073741819) ACCESS_VIOLATION.
Current thread ID: 4294604445 (0xfffa769d).
Version information:
Application/module path: D:\THE SIMS 2\TSBIN\SIMS2.EXE
Application/module version name: The Sims 2
Application/module version: 1.0.0.932
System version: Windows 4.10
System memory: 384 Megabytes total, 20 Megabytes free.
Application/module configuration: ReleaseSRT-P

mniejsza o to co jest v "versjion inf." bo to mnie nie interesuje ale co do ........ wafla znaczy ACCESS_VIOLATION ? co to za blond ? milo by bylo jakby sie znalaz ktos kto vie co to jest i co z tym mozna zrobic ... :)

MarekS
29.11.2004, 08:04
do poczotku mialem taki problem ... vszysko sie laduje ... gra sie uruchamia ok jest fajnie ... problem sie zaczyna kiedy czloviek chce sobie pograc .... ok klikam na tvorzenie novej rodziny laduje sie (dosc dlugo no ale trudno takie czasy vszyskie gry vymagaja pentiuma 8 500 gHz no trudno) i v polovie samo sie vylanacza tzn vychodzi z gry jak gdyby nigdy nic ... no dobra to se muvie zagram se juz gotova rodzina ... ale tu jest tak samo ... laduje sie i v polovie vychodzi z gry .... no to se mysle poszperam v plikach z gry moze sa jakies logi ... no i okazuje sie ze sa ... aviec :

Exception time: 11/29/2004, at 03:56:20.
Exception code: 0xC0000005 (-1073741819) ACCESS_VIOLATION.
Current thread ID: 4294604445 (0xfffa769d).
Version information:
Application/module path: D:\THE SIMS 2\TSBIN\SIMS2.EXE
Application/module version name: The Sims 2
Application/module version: 1.0.0.932
System version: Windows 4.10
System memory: 384 Megabytes total, 20 Megabytes free.
Application/module configuration: ReleaseSRT-P

mniejsza o to co jest v "versjion inf." bo to mnie nie interesuje ale co do ........ wafla znaczy ACCESS_VIOLATION ? co to za blond ? milo by bylo jakby sie znalaz ktos kto vie co to jest i co z tym mozna zrobic ... :)
A ile masz miejsca na dysku C? Bo 20MB wolnej pamięcie to może pozwolić kompowi tkwić w bezruchu a nie ładować rodzinkę :) . W ogóle mógłbyś przedstawić jakoś swojego kompa, a szególnie konfigurację jego dysków. Błąd oznacza "zabronienie dostępu" i najprawdopodobniej spowodowany jest brakiem wolnego miejsca.

Pingwin
29.11.2004, 16:02
tu chodzi o ram, ma 384mb ram a w chwili wywalenia błędów zostału mu 20mb :)
a co do problemu to pomóc nie umiem.

MarekS
29.11.2004, 16:46
tu chodzi o ram, ma 384mb ram a w chwili wywalenia błędów zostału mu 20mb :)
a co do problemu to pomóc nie umiem.
Wiem, że chodzi o RAM! :D Mi chodzi o to, że przy 20MB wolnego RAMu dalsze jego wykorzystywanie grozi usuwaniem bibliotek systemu, co może doprowadzić do wywalenia się całości. Ilość samego RAM też jest OK - tu chodzi o pozostałe parametry. Program sam z siebie nie kończy działalności - coś to musi powodować.

xniver
09.12.2004, 11:50
Ja mam RAM 384 i cfhodzi dość szybko :P