PDA

Zobacz pełną wersję : Czemu moj komp nie widzi płyty jak przed chwila z niej instalował??:(


asiundaa
01.12.2004, 15:58
Jestem zdesperowana- pomocy! ;( Zainstalowałam gre The Sims 2, ktora mieści się na 4 cd. Wszystko się elegancko instalowało, a jak skończyło, napisali mi ze jak chce grać, to muszę włożyc cd nr. 1. no to włozyłam.... i lipa. wyswietliło mi sie ze nie widzi płyty. Ale jakim cudem nie widzi, jak przed chwila z niej instalował?? Wrrr... POMOCY! :( Co sie mogło stac? Czy ktoś wie?
Mam win xp i gra powinna działac na moim kompie.

Ameryka
01.12.2004, 17:09
Miałam podobny problem. Prawdopodobnie na xp simsy świrują! Ale gdy zmieniłam procesor zadziałały! Jednak radzę tobie: zainstaluj simsy na 98!

Fayy
01.12.2004, 17:30
Miałam podobny problem. Prawdopodobnie na xp simsy świrują! Ale gdy zmieniłam procesor zadziałały! Jednak radzę tobie: zainstaluj simsy na 98!


Świrują!? Chyba u Ciebie ja mam XP i jest cacy!!!

Szynszyl
01.12.2004, 17:34
sprobuj jeszcze raz zainstalowac a jak to nic nie da to pojdz do sklepu i wymien, nie masz wyjscia :P

Ciara
01.12.2004, 19:10
ja mam 98 :PJak narazie simsów nie mam 2 ale mam załatwione :P Mam nadzieje, że mi sie pożądnie zaistalują :)

*dumando*
01.12.2004, 21:46
boże Ameryka nie gadaj idiotycznych bezpodstawnych bzdur! xp nei dość, że jest stabilniejszy i bezpieczniejszy, to jeszcze ma więcej funkcji i lepsze API od 98.. aktualnie z xp korzysta wiecej osób.. więc sądzę, że EA podpasowywałoby grę pod XP.. a nie 98.. mam xp i gra chodzi cacy..

a asiundaa pewnie nie wgrała obrazu płyty, bo ma pirata ( nie próbuj brać sie za cracka ;) bo to zablokuje budowanie )

Mesmerize
02.12.2004, 08:30
bez cracka jej sie gra wyrypie bo bedzie widziala orpogramowanie emulujace. juz to bylo na forum

Wojtek_
02.12.2004, 14:11
jeśli gra jest przegrywane to musisz zrobić sobie wirtualny dysk (najlepiej alcoholem 120%)potem ściągnąć obraz cd1 do nagrania na wirtuala i odpalasz :]

apes666
02.12.2004, 16:26
XP jest najlepszy do sims2, mojej kolezance chodzą po prostu pięknie...

tinka
02.12.2004, 21:05
Jestem zdesperowana- pomocy! ;( Zainstalowałam gre The Sims 2, ktora mieści się na 4 cd. Wszystko się elegancko instalowało, a jak skończyło, napisali mi ze jak chce grać, to muszę włożyc cd nr. 1. no to włozyłam.... i lipa. wyswietliło mi sie ze nie widzi płyty. Ale jakim cudem nie widzi, jak przed chwila z niej instalował?? Wrrr... POMOCY! :( Co sie mogło stac? Czy ktoś wie?
Mam win xp i gra powinna działac na moim kompie.


Hm... włóż inną płytę, jak ci się od nowa wyświetli włóż z powrotem 4. Powinno chodzić na 4, bo instalowalam komus i chodzilo na plycie nr.4

MarekS
03.12.2004, 00:17
Jestem zdesperowana- pomocy! ;( Zainstalowałam gre The Sims 2, ktora mieści się na 4 cd. Wszystko się elegancko instalowało, a jak skończyło, napisali mi ze jak chce grać, to muszę włożyc cd nr. 1. no to włozyłam.... i lipa. wyswietliło mi sie ze nie widzi płyty. Ale jakim cudem nie widzi, jak przed chwila z niej instalował?? Wrrr... POMOCY! :( Co sie mogło stac? Czy ktoś wie?
Mam win xp i gra powinna działac na moim kompie.
Problem Twój polega na tym, że w trakcie instalacji pracuje program instalacyjny, któremu jest wszystko jedno jaka płytkę mu wkładasz - byle by na niej były potrzebne mu pliki. W trakcie próby zagrania uruchamiasz zupełnie inny program, który najpierw sprawdza czy płytka spełnia wszystkie jego wymagania, a jednym z nich jest sprawdzenie, czy płytka jest oryginalna, czy nie. Najprawdopodobniej używasz płytki nieoryginalnej i w tym jest Twój problem.
Jedni w takiej sytuacji stosują sztuczki, żeby oszukać ten program, a inni ida do sklepu i kupują oryginalną grę. Ty też stoisz przed takim wyborem, jeżeli chcesz grać w The Sims.

Mesmerize
03.12.2004, 12:51
do tinki... simsy dzialaja na 1 plytce a nie na 4 to po pierwsze. po drugie ad tego co napisal MarekS.. jak juz masz pirata to najprawdopodobniej plytka ma zabezpieczenia, wiec nie mozna jej nagrac od tak sobie zwyczajnie, tylko trzeba sie pobawic ustawieniami, ale to powinno byc gdzies napisane co i jak z plikami iso ktore sciagalas, jezeli Ci ktos nagrywal to Ci zrypal plyte i juz. jak juz chcecie piracic to sie nauczcie to robic z glowa.

polaff
26.12.2008, 18:08
hej ja nie mam pirata i mój problem wygląda podbnie. Tyle, że jestem swierzo po formacie dysku z winZgrozą. Przed formatem z tych samych nośnikow chodziło bez zgrzytu a teraz nie moge odpalić tej gierki. Przed chwilą zainstalowałem ją na notebook'u i tu chodzi super a na stacjonarze nie chce wywala że nie widzi CD-1

Intenso
26.12.2008, 18:14
hej ja nie mam pirata i mój problem wygląda podbnie. Tyle, że jestem swierzo po formacie dysku z winZgrozą. Przed formatem z tych samych nośnikow chodziło bez zgrzytu a teraz nie moge odpalić tej gierki. Przed chwilą zainstalowałem ją na notebook'u i tu chodzi super a na stacjonarze nie chce wywala że nie widzi CD-1

czytałeś regulamin?

Gio
26.12.2008, 18:26
czytałeś regulamin?

Z tym, że on powiedział, że nie ma pirata :)

Intenso
26.12.2008, 18:38
UPSSSS... Sorka nie zauważyłam :(

Tuptuś
26.12.2008, 18:58
Dla uprzedzonych do obrazów płyt - to co napisałem niżej jest całkowicie legalne, oczywiście mając oryginała :>

haughton: usunąłem Twoje wskazówki. Wiem, że napisałeś to w dobrej wierze, ale jest to dokładna instrukcja jak zrobić sobie grywalną kopię gry nie posiadając oryginału.