PDA

Zobacz pełną wersję : Zwalona gierka


dodka1989
03.12.2004, 18:06
Mam pewien problem z grą the sims 2 . Czasami jak w nią gram, w środku najlepszej (nie zapisanej gry) samo mi kompa resetuje, gdzie z innymi grami tak nie robi :\ :( . W ogóle grafika jest jakas dziwna i nie moge domów budować. Nic mi nie chodzi z trybu budowania. Mało tego. Gra mi się strasznie przycina. Czy wiecie co może być tego przyczyna? Pomózcie...a jak nie to chociaz mi powiedzcie jak w szybki sposób zarobic kase na oryginał =D Dzieki =* Pozdro =)

Lapis_Lasuli
03.12.2004, 20:20
He, ja mam minimalne wymagania (no chyba procek nieco lepszy), karta graficzna taka że już takiej nawet nie kupicie a śmiga mi bardzo płynnie...tylko trzeba pokombinować :D

berata
03.12.2004, 21:51
Chodzi ci wolno bo masz pewnie nieco słabego kompa. A tryb budowania ci nie działa bo masz pirata! Poczytaj sobie tematy o budowaniu. Jest tego mnóstwo. :\

Lea
03.12.2004, 23:38
Mam pewien problem z grą the sims 2 . Czasami jak w nią gram, w środku najlepszej (nie zapisanej gry) samo mi kompa resetuje, gdzie z innymi grami tak nie robi :\ :( . W ogóle grafika jest jakas dziwna i nie moge domów budować. Nic mi nie chodzi z trybu budowania. Mało tego. Gra mi się strasznie przycina. Czy wiecie co może być tego przyczyna? Pomózcie...a jak nie to chociaz mi powiedzcie jak w szybki sposób zarobic kase na oryginał =D Dzieki =* Pozdro =)
:witaj:
Mamy tutaj wyszukiwarkę, to 3 opcja od prawej. Naucz się z niej korzystać :)
Jak rozwiązać problemy z budowaniem opisała KrOnica o tu: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9849
Przycina Ci się bo pewnie masz mało pamięci, ale to i tak tylko gdybanie. Musiałabyś podać parametry komputera żeby się czegoś dowiedzieć albo... poszukać na forum (ta trzecia opcja :D ) dlaczego kiepsko Ci chodzi.