PDA

Zobacz pełną wersję : trzecie pietro gratis? o_O??


sims_rules
04.12.2004, 20:10
:O
mam dosc nietypowy problem

moje simy wprowadzily sie do gotowego domku (Milowo, chyba 70, w tym bialym ciagu z czerwonymi dachami :P za 12 tys, czy cos takiego.

no i byly tam dwa pietra (parter i pierwsze) i tarasik. urodzilo sie dziecko i juz mi sie nie miescilo duzo rzeczy wiec tarasik przerobilam na pokoj i... stalo sie cos dziwnego :O dach zamienil sie w parkiet, taki jak na tarasie byl :O co wiecej moge na nim stawiac rzeczy :O. jak klikam zeby mi pokazal dach to nic nie pokazuje :/.

i jak klikam zeby mi pokazalo moje 1 pietro (nie parter, tylko 1) to mi pokazuje ten nieszczesny dacho/strych :/ dopiero zaczynam grac w sims2, ale to chyba nie jest do konca normalne?

moge skasowac podloge, ale wolalabym jakos to wykorzystac :] (a co :P). tylko ze nie wiem jak w takim ukladzie wejsc na srodkowe pieterko? :>

dzieki za pomoc :) pozdro

Wampirencja
04.12.2004, 20:13
Ogrodź to bareirkami, daj schody i postaw na dachu teleskop (wtedy łatwiej bedzie sciagnąć ufo) albo postaw kanapę na romantyczne wieczory :P

rainne
04.12.2004, 20:15
:O
mam dosc nietypowy problem

moje simy wprowadzily sie do gotowego domku (Milowo, chyba 70, w tym bialym ciagu z czerwonymi dachami :P za 12 tys, czy cos takiego.

no i byly tam dwa pietra (parter i pierwsze) i tarasik. urodzilo sie dziecko i juz mi sie nie miescilo duzo rzeczy wiec tarasik przerobilam na pokoj i... stalo sie cos dziwnego :O dach zamienil sie w parkiet, taki jak na tarasie byl :O co wiecej moge na nim stawiac rzeczy :O. jak klikam zeby mi pokazal dach to nic nie pokazuje :/.

i jak klikam zeby mi pokazalo moje 1 pietro (nie parter, tylko 1) to mi pokazuje ten nieszczesny dacho/strych :/ dopiero zaczynam grac w sims2, ale to chyba nie jest do konca normalne?

moge skasowac podloge, ale wolalabym jakos to wykorzystac :] (a co :P). tylko ze nie wiem jak w takim ukladzie wejsc na srodkowe pieterko? :>

dzieki za pomoc :) pozdro
hm... musiałaś przypadkiem kliknąć, na taki typ dachu, który pokrywa cały płytką. przez co stworzyło Ci się piętro. aby połozyć a tym dach, musisz tę płytkę usunąć. jeżeli nie chcesz, to otocz to co jest wyłożone płytką, ścianą i na tych ścianach stwórz dach.

mariq
04.12.2004, 21:11
:O
mam dosc nietypowy problem

moje simy wprowadzily sie do gotowego domku (Milowo, chyba 70, w tym bialym ciagu z czerwonymi dachami :P za 12 tys, czy cos takiego.

no i byly tam dwa pietra (parter i pierwsze) i tarasik. urodzilo sie dziecko i juz mi sie nie miescilo duzo rzeczy wiec tarasik przerobilam na pokoj i... stalo sie cos dziwnego :O dach zamienil sie w parkiet, taki jak na tarasie byl :O co wiecej moge na nim stawiac rzeczy :O. jak klikam zeby mi pokazal dach to nic nie pokazuje :/.

i jak klikam zeby mi pokazalo moje 1 pietro (nie parter, tylko 1) to mi pokazuje ten nieszczesny dacho/strych :/ dopiero zaczynam grac w sims2, ale to chyba nie jest do konca normalne?

moge skasowac podloge, ale wolalabym jakos to wykorzystac :] (a co :P). tylko ze nie wiem jak w takim ukladzie wejsc na srodkowe pieterko? :>

dzieki za pomoc :) pozdro


niwiem co w tym takiego dziwnego jest, przecież wiadomo że w simsach mozna budować 3 piętra + piwnice i poddasze

Lapis_Lasuli
05.12.2004, 14:14
Przy budowaniu dachów jest taka opcja "usuń wszystkie dachy"(taka przekreślona ikonka dachu) jak klikniesz, ten niby parkiet powinien zniknąć i pokazać sie zwykła "siatka" na której możesz dopiero postawić podłoge albo dach:)