PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z odpaleniem w XP


Maks1989
07.12.2004, 23:06
Hej.Mam problem z sims2.Windows XP.jako administrator -działa,a jako uzytkownik-nie.Pojawia się komunukat "nieznany błąd"..:(.Help!

MarekS
08.12.2004, 00:04
Hej.Mam problem z sims2.Windows XP.jako administrator -działa,a jako uzytkownik-nie.Pojawia się komunukat "nieznany błąd"..:(.Help!
Widocznie nie masz w swoim profilu(użytkownik) plików utworzonych podczas instalacji (chodzi o folder Moje dokumenty). Z poziomu adninistrator musisz przekopiować folder ..Moje Dokumenty/EA Games z pulpitu administratora do swojego pulpitu. Zajmie Ci (administratorowi też! :P ) to dodatkowe 350MB na dysku, więc postaraj się wytłumaczyc nadzorcy swojego kompa (chyba, że to Ty nim jesteś), że sa inne opcje ustawiania przywilejów w Win XP.

SalEmA14
08.12.2004, 11:21
oczywiście można zmienić to kto jest administratorem aczkolwiek po co skoro obaj użytkownicy mogą nim być i wtenczas karzda gra na karzdym koncie będzie ci chodzić wystarczy wejść w panel sterowania/użytkownicy
klikasz na swuj profil użytkownika i tam daj" zmień muj typ konta"
lub coś podobnego ustaw sobie na administratora i będzie dobrze(przynajmniej powinno być)

MarekS
08.12.2004, 12:01
oczywiście można zmienić to kto jest administratorem aczkolwiek po co skoro obaj użytkownicy mogą nim być i wtenczas karzda gra na karzdym koncie będzie ci chodzić wystarczy wejść w panel sterowania/użytkownicy
klikasz na swuj profil użytkownika i tam daj" zmień muj typ konta"
lub coś podobnego ustaw sobie na administratora i będzie dobrze(przynajmniej powinno być)
Jeżeli Maks1989 korzysta z konta z ograniczeniami, to nie zmieni statusu swojego konta. Błąd - może raczej nielogiczność - wynika z tego, że gra została zainstalowana z innego konta i dla tego innego konta został utworzony folder EA Games w Moich Dokumentach (folder Moje Dokumenty jest inny dla każdego konta). Jeżeli już musi mieć konto z ograniczeniami, to nadzorujący komputer powinien na czas instalacji gry poszerzyć uprawnienia konta Maksa, zainstalować grę na jego koncie i ponownie przywrócić ograniczenia.
Można też utworzyć oddzielne konto, tylko do grania w TS2, ale to też jest niezbyt szczęśliwe rozwiązanie.