PDA

Zobacz pełną wersję : Karta Telewizyjna A The Sims 2????


zabcia
10.12.2004, 21:57
Mam problem, dostałam the sims 2 ale jest pewien problem on przy instalacji upomina się o direct9c czy coś takiego ja mam 9b i niestety nie mogę ich zainstalować bo ja zainstalowałam to musiałam robić format c : żeby oglądać z karty telewizyjnej. Jest jakieś inne rozwiązanie poza zmianą karty lub nie graniem w gierkę ;( ????????

*dumando*
10.12.2004, 22:07
primo: nie ten dział

a dx 9.0c MUSISZ POSIADAĆ.. albo rypku albo pipku ;)

edit:
albo: ani be ani me ani kukuryku :laugh:

MarekS
11.12.2004, 08:14
Mam problem, dostałam the sims 2 ale jest pewien problem on przy instalacji upomina się o direct9c czy coś takiego ja mam 9b i niestety nie mogę ich zainstalować bo ja zainstalowałam to musiałam robić format c : żeby oglądać z karty telewizyjnej. Jest jakieś inne rozwiązanie poza zmianą karty lub nie graniem w gierkę ;( ????????
Muszę przyznać, że zaskoczylaś mnie trochę. Co ma DirectX do karty telewizyjnej? Dlaczego musiałaś zrobić format?

35C4R00N
11.12.2004, 10:08
Co ma DirectX do karty telewizyjnej? Dlaczego musiałaś zrobić format?DierctX pośredniczy w wyświetlaniu ;)
Ja już widziałem taki numer, sterowniki tunera przestawały działać pod Dx9.0c (brak obrazu).
... a format to pewnie dlatego że tak jest najłatwiej.

mariq
11.12.2004, 11:29
zainstaliuj DirectX 9.0c i ściągnij najnowsze sterowniki do tunera TV ze strony producenta
powinno zadziałać

pozdrawiam