PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie na thesims2.com


Moonia
11.12.2004, 10:29
Do dziś było wszystko w porządku. Wchodziłam na oficjalną stronę Simsów, odrazu byłam zalogowana i mogłam ściągać co chcę. A dziś wchodzę i okazuje się, że nie jestem zalogowana. No dobra, wpisuję login, hasło... i wyskakuje mi tekst: "You are not product-registered for The Sims 2 and are not allowed to log in. You can find information on how to register your product in the help section.". Wysyłałam już e-maile o podanie mojego loginu i hasła i wszystko się zgadza, a mimo to nie mogę się zalogować. Próbowałam zarejestrować się jeszcze raz, ale mój numer seryjny był już wykorzystany wcześniej (pewnie, że był, sama się przecież rejestrowałam :\). Nikomu nie podawałam żadnych danych, więc nie mam pojęcia skąd ten błąd. Czy ktoś ma pomysł co zrobić?

35C4R00N
11.12.2004, 10:48
[...]Czy ktoś ma pomysł co zrobić?Poczekać!

Oni coś grzebią przy zabezpieczeniach, błąd logowania wyskakiwał mi już wcześniej (ale po kilku godzinach znów było OK).

Still
11.12.2004, 11:28
ja tez sie nie moge zalogowac !!! eno!!

mariq
11.12.2004, 14:38
no yto napiszę tu bo się pomyliłme :) no to ja też nie mogę się zalogować ;/ cos tam robią może wciepną jakieś nowe dodatki :D:D:D

Moonia
11.12.2004, 17:08
Chciałam tylko napisać, że już jest wszystko ok. Trochę się pospieszyłam z nowym tematem, ale taka już jestem w gorącej wodzie kąpana ;) Temat do zamknięcia.

mariq
11.12.2004, 17:16
no racja mi teżjuż działa to spoko :) już sie wystraszyłem :O

pozdrawiam

Elún
11.12.2004, 17:56
A ja to się w ogóle zalogować nie mogę.... wyskakuje taki komunikat 'You must be product registered to log in' wiecie co zrobić? bo ja nie ;( pomocy ;(

Moonia
11.12.2004, 18:14
Elun, wejdź sobie jeszcze raz teraz i już powinno wszystko działać. Mi też takie coś wyskakiwało, ale najwyraźniej cośtam robili na stronie. U mnie przynajmniej jest już wszystko ok ;)