PDA

Zobacz pełną wersję : Wiewiórcze głosy


Wampirencja
12.12.2004, 17:50
No tak. Moje simy (kurde, mam więcej kłopotów z simami niż gry!) zaczeły mówić jak kreskówkowe wiewiórki. Głosiki cienkie, wysokie, piskliwe. U facetów dorosłych da sięjakoś znieść, ale u kobiet, nastolatków i dzieci to po prostu zgroza! I to nie zależy od niczego. Po prostu, nagle rozmowa zmienia się w romozwę piskliwą.

rainne
12.12.2004, 17:53
No tak. Moje simy (kurde, mam więcej kłopotów z simami niż gry!) zaczeły mówić jak kreskówkowe wiewiórki. Głosiki cienkie, wysokie, piskliwe. U facetów dorosłych da sięjakoś znieść, ale u kobiet, nastolatków i dzieci to po prostu zgroza! I to nie zależy od niczego. Po prostu, nagle rozmowa zmienia się w romozwę piskliwą.
u mnie się tak dzieję, kiedy przełączam simy na szybszy upływ czasu, znaczy na najszybszy... wtedy jak się te głosy się zmieniają i takie pozostają na chwilę po tym jak znowu przejdę w normalny upływ czasu.
ale żeby samo z siebie tak? dziwy.

pantera007
13.12.2004, 15:43
Ja też tak mam i ma tak każdy. To taki specjalny efekt kiedy przełączamy na szybsze tempo, nie ma się czym martwić.

Shèène
13.12.2004, 15:52
A masz to cały czas, czy tylko na wysokich obrotach? Czyżby mutacja?

Wampirencja
13.12.2004, 17:17
Eh, w tym problem właśnie, ze cały czas! ;)

Królik
13.12.2004, 17:40
To jeden z wieeeeeeeelu błędów w grze :\ (tak mi się zdaje :huh: )

kubasm
13.12.2004, 18:18
wspoczuje nie chcialbym aby moje simy gadaly jakby sie nawdychaly helu:P dobrze ze ja tak nie mam...

Z-I-E-L-A-K
13.12.2004, 18:23
Ja tez mam dentyczny problem. Ale kiedys dzialalo dobrze!!!
Informacja dla tych co maja normalny dzwiek:ten glos jest identyczny jak glos dziecka (ktory jest straszny) tylko ze u doroslego/emeryta.troche glupio to brzmi

Wampirencja
13.12.2004, 18:51
NO co ty nie powiesz? :D Zrobiłam rodzinę idealna czyli mąż ma kochankę. I co? Zaprosił ją do łóżka a ona tutaj piszczy z radości gdy jej cos proponuje. Myślałam wtedy że się popłaczę ze śmiechu... ale na dłuższą metę jest to wyjątkowo uciążliwe

marza4
13.12.2004, 19:19
Też tak mam ale jak sie przyspieszy czas a jak sie zmniejszy to wszystko jest ok tak samo jest z telefonem:D:P ale jaja:D