PDA

Zobacz pełną wersję : Włosy


oloo
17.12.2004, 10:27
Witam!!!

Mam mały problem i mam nadzieje, że pomożecie mi go rozwiązać. Mianowicie niewiem jak tworzyć włosy w jakimśprogramie graficznym żeby wyglądały naturalnie. (Umiem tworzyć ubrania makijaże itp. mam tylko problem z włosami)

Prosze pomóżcie:)

*dumando*
17.12.2004, 10:30
Witam!!!

Mam mały problem i mam nadzieje, że pomożecie mi go rozwiązać. Mianowicie niewiem jak tworzyć włosy w jakimśprogramie graficznym żeby wyglądały naturalnie. (Umiem tworzyć ubrania makijaże itp. mam tylko problem z włosami)

Prosze pomóżcie:)
tego się nie da nauczyć.. od tego jest talent

grafiki oczywiście robi się w PS

oloo
17.12.2004, 10:37
Chcę się poprostu dowiedzieć jak robić włosy żeby wyglądały naturalnie

kawania
17.12.2004, 10:56
Może tak : znajdż jakieś włosy ( zdjątko jakieś) wklej na kolorową teksturę ale w miarę dopasuj i długość i kształt, następnie powiel obrazek i na tym obrazku usuń kolory żeby to było czarno białe z tym że włosy muszą być białe tło czarne. Otwórz czarno białą teksturę i tam wklej przerobiony (bez kolorów) obrazek - to same musisz powtórzyć tyle razy ile masz tekstur danych włosów. Zapisz i sprawdź. Mam nadzieję że Ci się uda. Ja używam adobe photoshop , jest on naprawde prosty w obsłudze a dodatkowo dość rozbudowany.
hm nie zagmatwałam za bardzo?

oloo
17.12.2004, 11:11
Może tak : znajdż jakieś włosy ( zdjątko jakieś) wklej na kolorową teksturę ale w miarę dopasuj i długość i kształt, następnie powiel obrazek i na tym obrazku usuń kolory żeby to było czarno białe z tym że włosy muszą być białe tło czarne. Otwórz czarno białą teksturę i tam wklej przerobiony (bez kolorów) obrazek - to same musisz powtórzyć tyle razy ile masz tekstur danych włosów. Zapisz i sprawdź. Mam nadzieję że Ci się uda. Ja używam adobe photoshop , jest on naprawde prosty w obsłudze a dodatkowo dość rozbudowany.
hm nie zagmatwałam za bardzo?
dzięki sprubuje mam ndziejże misię uda a jak nie będę sie pytać

Kalwin
17.12.2004, 12:06
Wiesz co to talent? -_-' Chyba chodziło ci o UMIEJĘTNOŚCI.

PS. Talentu nigdy się nie nauczysz.

Świt
03.03.2005, 00:44
Może tak : znajdż jakieś włosy ( zdjątko jakieś) wklej na kolorową teksturę ale w miarę dopasuj i długość i kształt, następnie powiel obrazek i na tym obrazku usuń kolory żeby to było czarno białe z tym że włosy muszą być białe tło czarne. Otwórz czarno białą teksturę i tam wklej przerobiony (bez kolorów) obrazek - to same musisz powtórzyć tyle razy ile masz tekstur danych włosów. Zapisz i sprawdź. Mam nadzieję że Ci się uda. Ja używam adobe photoshop , jest on naprawde prosty w obsłudze a dodatkowo dość rozbudowany.
hm nie zagmatwałam za bardzo?

Skąd mam wziąść te włosy do edycji? W Body Shopie przy tworzeniu elementów w genotypie można edytować tylko kolor włosów, natomiast przy tworzeniu sima nie ma opcji eksportowanie fryzury . Będę wdzięczna za wskazówki :D

Marta MeM
05.03.2005, 12:48
Wiesz mozesz sprobowac z wlosami ze zdjeci,lub cos takiego.W sumie to kwestia wprawy.