PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z zapisem gry


Sensiqúe
17.12.2004, 17:32
No mam taki dużyyy problem...więc: Mam sims 2..ekhm..no pirackie....I tak sobie któregoś dnia postanowiłam pograć, włączyłam grę..było ok. Następnego dnia ściągałam obikety do sims 2, rozpakowałam je. w dniu ściągnięcia już nie włączałam gry..:P Ale..po dwóch dniach włączyłam grę, aby pograć i sprawdzić czy wszytsko co dwa dni temu ściągnęłam na pewno jest w grze...No i własnie tu jest problem...Włączam grę, a tam tylko jest jedna okolica..Miłowo ale ona jest napisana po angielsku..jakos..Pleasantview....I nie ma więcej żadnych okolic, ani werony ani dziwnowa, nawet nie ma mojej własnej okolicy którą tworzyłam..nazywała się Silent City...Jedyne co jest, to tylko ściągnięte ubrania, oczy, makijaż...Nie ma moich zapisów też w folderach z grą...Ciagle włączam gre i wyłączam...nic....wyłączam komp i włączam go i grę..dalej nic..już tak drugi dzień! Czy mogę jeszcze jakos uratować moje wyniki, których nie ma???? Jest jeszcze jakas szansa???? Błagam o pomoc..tak dużo ugrałam i nie chciałabym wszystkiego tak stracić :/ Może to przez obiekty które ściągnęłam??? TYLKO z tych stron mam obiekty...4eversimfantasy i z http://simplystyling.simvibes.com/ Z 4eversimfantasy brałam juz dawno obiekty i gra mi szła normalnie...Tylko jak ściągałam z tej drugiej strony, po ściagnięciu z niej mam problemy....Obie stronki są znane.., nie są takie "lewe" czy badziewne...Co mam robić???????!!!!!!!!! Prosze, kto umie mi pomóc, niech pomoże...BO kurczę CHCE SOBIE WRESZCIE POGRAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;( ;( ;( ;( ;( :1smutny: :1smutny: :1smutny:

mariq
17.12.2004, 19:26
no niestety takie są uroki pirata


moja rada

KUP ORYGINALA:)

R@fcio
18.12.2004, 13:11
Moim zdaniem to nie musi być wada pirata. Mogą to być skutki różnych rzeczy np:
-wirus
-błędy w plikach konfiguracyjnych gry (niesety wymaga reinstalki gry)
-źle przygotowane obiekty (czasem wystarczy usunąć z folderu Downloads)

Mogą być także inne przyczyny.

Sensiqúe
18.12.2004, 16:02
odrazu mówię, że wirusów mój komp nie ma...., miałam wszytsko dokładnie przeskanowane...