PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe błędy


Fizzly
19.12.2004, 13:50
Ostatnio pobrałem z oficjalnej strony pierwszą łatkę do THE SIMS 2 i większość błędów w grze się rozwiązała, ale niestety... są nowe! :\ Napisz, jeśli jakieś znalazłeś(aś).

Mój:
- Gdy przychodzi dostawca z zakupami i nie otweram drzwi, a przed domem jest tzw. ganek, to sklepikarz stoi i niechce się ruszyć do domu. :\ Niewiem, dlaczego!? Muszę wtedy skasować go przez MOVEOBJECTS bo nie ma wogóle interakcji z tą postacią. :|
- Kasandra była zaręczona z Donem Lotario, zerwała z nim i wyrzuciła go z domu. Zaręczyła się i wzięła ślub z Dariuszem Marzycielem i tutaj zaczyna się problem... Teraz Dariusz ma na nazwisko Lotario, tak jak Kasandra, a syn Dariusza, który mieszka z nimi - Marzyciel. :\ Poryte... Powinni zrobic że nazwisko od faceta się daje i już by było po kłopocie.

karolina
19.12.2004, 13:56
założyłeś 2 takie same tematy :|

Still
19.12.2004, 14:03
założyłeś 2 takie same tematy :|
morze sie pomylil , ostatnio forum sie pieprzy i zacina wiec wiesz ..

A co do tematu to nie zauwarzylem rzadnych bledow ale mialem po zainstalowaniu patcha fajna sytucje otoz bella mi sie znalazla a mortimer przez przypadek pocalowal sie z diną !! bella go uderzyla w policzek a mortimer rownierz . iteraz uwaga mortimer z dina zaczeli ogladac televizor , usiedli na kanapie dina wlączyla tv, i nagle bella stoi przed diną (tak aby dina nie widziala teliwizora) i caly czas ma gniwena mine oraz obrazona odwraca sie w strone kochanka ( mortimera ) . wiem ze to nie do tematu ale ...

sephora
19.12.2004, 14:14
Jak to się znalazła? :O Ja mojego Mortimera już dawno ożeniłam :D