PDA

Zobacz pełną wersję : Okienko do kodów


Lodówa
19.12.2004, 14:41
Siemka!
Niekturzy pisali ze nie pokazuje im sie okienko do wpisywania kodów. Ja mam inny problem. U mnie w grze gdy chce wpisac kod np. w rodzince Biedak okno do kodów pokazuje mi sie normalnie ale gdy chce wpisac kod w rodzince Król(sama robilam ta rodzinke) okienko robi sie na pól ekranu i ten kod pokazuje mi sie w tym okienku w taki sposub:
>motherlode
a okno juz nie chce zniknac. Żeby zniknelo musze wyjsc do widoku okolicy.No ale dla mnie robi sie juz to menczace.
Pomużcie jak mozecie.

Moonia
19.12.2004, 15:01
A dzieje się tak dlatego, że pewnie kiedyś wpisałaś źle kod w rodzince Król i stąd to duże okno. Jak chcesz ich wzbogacić, to normalnie wpisujesz "motherlode" (uważaj, żeby nie zrobić żadnej literówki itp.), a potem jeszcze exit, które zamyka okno.

Cocaine
19.12.2004, 15:03
Tak jest, ja tak miałam w rodzince Sims :D:D. Jak kliknęl am ne Esc to wychodziłam z okienka kodów i jednocześnie ten kod działał. :P

▫Molly▫
19.12.2004, 15:09
Też zrobiło mi się kilka razy takie okienko! To proste, kiedy ono Ci się włączy naciśnij Esc i sprawa załatwiona. Jeśli ponownie włączysz okno kodów powinno mieć normalne rozmiary :)
-------------------------------------------------------------------------------------- - - - - - - - -
My computer, you ***** Reply

Lodówa
19.12.2004, 18:18
Dzieki za odpowiedzi.To naprawde bylo wnerwiajace.Jeszcze raz dzieki!

*dumando*
20.12.2004, 09:02
dużą konsolę z logiem włącza/wyłącza się choćby tyldą (~) - czyli poprostu powiększa lub pomniejsza okno do wpisywania kodów.. ot co cały problem..