PDA

Zobacz pełną wersję : "Druga szansa" jest czy nie ma


compawo
26.12.2004, 21:28
Chcialbym, zeby moj sim przezwyciezyl smierc, wiec zgodnie z pomoca klikam na Mrocznym Kosiarzu drugim simem. Jednak nic sie nie dzieje, nie wyswietla sie zadne menu, nic. Co sie dzieje? Czy istnieje jakis path o ktorym istnieniu nie wiem? Jakby to mialo pomoc uzywam Windows XP

Pawlq
26.12.2004, 21:53
Masz pirata?
Ja mam i mi chodzi. Może masz jakiś błąd

Cocaine
26.12.2004, 21:57
Moment, ten drugi sim go kocha? Bo jeżeli nie, jest jedynie jego współlokatorem / lokatorką to niestety nici z tego, to muszą być dwie kochające się osóbki.

compawo
27.12.2004, 07:44
mam orginalne TheSims2 i probowalem wszystkimi: zona, dziecmi, wnukami, itd.

Moonia
27.12.2004, 09:39
Chcialbym, zeby moj sim przezwyciezyl smierc, wiec zgodnie z pomoca klikam na Mrocznym Kosiarzu drugim simem. Jednak nic sie nie dzieje, nie wyswietla sie zadne menu, nic. Co sie dzieje? Czy istnieje jakis path o ktorym istnieniu nie wiem? Jakby to mialo pomoc uzywam Windows XP
A w jaki sposób zabiłeś Sima? Jeżeli przez utonięcie, to nie ma żadnych opcji przy kosiarzu. Przynajmniej jak ja topiłam dzieciaki to nie było :P
mam orginalne TheSims2 i probowalem wszystkimi: zona, dziecmi, wnukami, itd.
Wnukami? To może próbowałeś wyratować Sima od nieuchronnej śmierci ze starości? Jeśli tak, to rodzinka nie mogła nic zrobić ;)

Lea
27.12.2004, 09:39
A może ten Twój sim umiera ze starości? Bo jeśli tak to już za późno. Żeby wywinąć się śmierci to musi być "nieszczęśliwy wypadek" i oczywiście kochająca rodzinka :D

compawo
01.01.2005, 11:06
Aha nie mozna wyratowac od smierci ze starosci, ok dzieki