PDA

Zobacz pełną wersję : Seks simów


Fizzly
28.12.2004, 16:14
Witam po raz kolejny, tym razem chcę przedstawić, jak wygląda seks simów pod pierzynką, czyli to, czego normlanie widzieć nie powinniśmy. Takiego tematu chyba nie było? :D
Oto jak świetnie bawią się nasi simowie:
Simka bez głowy, ręce i nogi powykręcane chyba z 10 razy w osi, 'głowa do góry nogami', po prostu świetne... :\

http://www.sims2resource.republika.pl/s2/seks.jpg

Się postarali, żeby zmieścić całe postacie pod taką ciastą pierzyną... ;P Dla nieuświadomionych 'wyjąłem' simów z łóżka kodem "moveobjects on". Fajnie się można uśmiać jak się na nich patrzy gdy nie są w tym łóżku. ;) Wygibasy jak niewiem.

Ps. Oczywiście to kolejny mój eksperyment, nie jestem żadnym erotomanem. :)

Z-I-E-L-A-K
28.12.2004, 16:20
WOW fajnie to wyglada!!!!!!!!naprawde nie wiedzialem o tym dzieki za informacje musz to zrobic sam to zobacze jak to wyglada z roznych ustawien widoku

no ale co sie czepiasz do glowy tejj babki wyglada na pierwszy rzut oka jakby miala wlosy spuszczone do ramion i jak by usta zamienic oczy

Rosaly
28.12.2004, 16:21
Pamietam, jak wyjęłam simów z łóżka w jedynce. To dopiero się uśmiałam! :D Całe łóżko się telepie, a oni leżą skuleni nieruchomo pod kołdrą, jakby się ukrywali przed czymś! Ale w dwójce jeszcze nie patrzyłam. Tu dopiero jest swietnie! :D Tam prznajmniej normalnie wyglądali.

Fizzly
28.12.2004, 16:36
Hihi. :D Nom, tylko że nie można długo ich oglądaćbo się "teleportują" do łóżka. :\

Erin91
28.12.2004, 16:41
Jestem w szoku:O Moje biedne simy.. Co one wyprawiają?:P
A mi za pomoca kody moveobjects on się nie dało:/ Jak chciałam ich wyjąć z łózka, to całe łóżko się przenosiło:O

Nisinën
28.12.2004, 16:41
Hehe, dobre :P Jakby jakieś małe dziecko rozwaliło ich na części, a potem próbowało poskładać "do kupy", ale coś mu to chyba nie wyszło :P

PS. Widzicie gdzie ten facet ma głowe?! :D

Fizzly
28.12.2004, 16:53
Jestem w szoku:O Moje biedne simy.. Co one wyprawiają?:P
A mi za pomoca kody moveobjects on się nie dało:/ Jak chciałam ich wyjąć z łózka, to całe łóżko się przenosiło:O
Tak, bo to musisz dać PAUZĘ, gdy tam gdzie poduszki wystają im nogi podczas tego Bara-Bara i wtedy chwytasz ich za nogi i 'wyciągasz'. :D

Wampirencja
28.12.2004, 17:02
mam wrażenie że z tym łóżkiem to maxisowcy zrobili specjalnie, aby dzieci nie wyjmowały swoich simów i nie podglądały. W końcu w ts1 simy "bawily się" ubrane w samą mozaikę panoramiczną ;)

dodatkowo: na razie simy mi kaput, ale może ktoś doda zdjęcie "wyciągniętych" z jacuzzi simów (w wiadomych okolicznościach). Przeniosłam je swego czasu do basenu i upełnie jak delfinki! kółka, skoki... ładnie wygląda!! B)

koslawy
28.12.2004, 17:04
Hehe, dobre :P Jakby jakieś małe dziecko rozwaliło ich na części, a potem próbowało poskładać "do kupy", ale coś mu to chyba nie wyszło :P

PS. Widzicie gdzie ten facet ma głowe?! :Dna jej ekhmm :D na jej bieliźnie :P
to wygląda jakby on jej cośw tej bieliźnie robil a ona sie gapila co on robi ;D

patenka
28.12.2004, 17:05
Hehe, dobre :P Jakby jakieś małe dziecko rozwaliło ich na części, a potem próbowało poskładać "do kupy", ale coś mu to chyba nie wyszło :P

PS. Widzicie gdzie ten facet ma głowe?! :D

Tak widzimy (przynajmiej ja widzę). Hehehehehe śmiesznie to wygląda. Nieźle musieli sie napracować żeby zrobić "takie coś". Hehehehehehe

Fizzly
28.12.2004, 17:10
No, ciekawe co on robi... ;P

Ametyzd
28.12.2004, 17:19
Hehe... ja raz wyjęłam tego starego zielonego i żonę, Jadźkę (z Dziwnowa) i byli poprzekręcani i w ogóle... :P
A widzieliście, jak Simy ŚPIĄ?? Stopy mają powykręcane i śpią prawie na baczność... :P
Wiecie, co mnie denerwuje w tym "bara-bara"? To, że potem Simy nagle mają na sobie bieliznę. :| xP

Lewy
28.12.2004, 17:23
tak mocno sie tegowali ze az ich wykrzywilo:P:P:P:P:P:P:P:P:P ;P ;P;P;P

Cocaine
28.12.2004, 17:26
Bosz jak zobaczyłam temat to myślałam że znowu chodzi o jakies pytanie np. "Jak doprowadzic do Sexu simów"...a tu...buehehehe super to wygląda, jejtus ta babka ma glowe kompletnie nie w tą strone...:P:P:D

marza4
28.12.2004, 17:28
Hahah dobre spoko :) zrub jeszcze kilka fotek z róznych stron chetnie pooglądam (nie że by było coś tak z ciekawości:P)

Artusek
28.12.2004, 17:36
HAHAHA!!! Malo nie spadlem z krzesla :tu:! Kiedys sam probowalem ich wyciagnac,
ale jakos tak mi nie wyszlo, bo zapadli sie pod ziemie... :O To chyba ,,Gwiezdny trening Kamasutry" :D

Cocco
28.12.2004, 17:40
Witam po raz kolejny, tym razem chcę przedstawić, jak wygląda seks simów pod pierzynką, czyli to, czego normlanie widzieć nie powinniśmy. Takiego tematu chyba nie było? :D
Oto jak świetnie bawią się nasi simowie:
Simka bez głowy, ręce i nogi powykręcane chyba z 10 razy w osi, 'głowa do góry nogami', po prostu świetne... :\

http://www.sims2resource.republika.pl/s2/seks.jpg

Się postarali, żeby zmieścić całe postacie pod taką ciastą pierzyną... ;P Dla nieuświadomionych 'wyjąłem' simów z łóżka kodem "moveobjects on". Fajnie się można uśmiać jak się na nich patrzy gdy nie są w tym łóżku. ;) Wygibasy jak niewiem.

Ps. Oczywiście to kolejny mój eksperyment, nie jestem żadnym erotomanem. :)
A widzeliscie jak one spia?
Sa przytuleni:P

Ja tak próbowalam, ale mi nie wyczodzilo:(
A jak probowalam wyciagnac to tylko reke itp.

-tamatha-
28.12.2004, 17:49
Ja raz wyciągnęłam, ale oni byli odzieleni, ale jeszcze zanim zaczęli

Fayy
28.12.2004, 17:55
Śmieszne nawt bardzo:D :D :D! W końcu pomyślecie troche o autorach gry.. sporo się napracowali że zmiesci dwóch simów pod kołdrą :D

Paddie
28.12.2004, 18:29
Wiecie, co mnie denerwuje w tym "bara-bara"? To, że potem Simy nagle mają na sobie bieliznę. :| xP

Bo jak się ten-tego, to się chyba traci pewne części odzienia, nieprawdaż?

A co do tematu: zdjęcie jest genialne. A nasi ludzie-gumy mogą się schować! ;)

Profesor Parker
28.12.2004, 18:30
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!! :laugha: :laugha: :laugha: :laugha: :laugha: :laugha: :laugha:

Wyborne! Doskonałe!


PS.
Patrzcie ludzie i nigdy nie bierzcie się za wsadzanie simów pod kołdre bo to ciężka praca ;)

Lillian
28.12.2004, 18:51
Heheeheeee.....dobre.....
Tak się biedni maksisowcy namęczyli by simy pod kołdrę upchnąć a wy co??:P
Też raz próbowałam przestawiać.Się nie dało.Dzięki ci Fizlly za tego screena.


Pytanie na prv do Fizzly'ego.Czy twój nick się wziął z nazwy rollercoastera z rollercoaster tycoon??Czy tak po prostu??

Ametyzd
28.12.2004, 19:22
Padfoot, wiem, ale czy ten-tago nie robi się przypadkiem NAGO? No, chyba, że Simy jeszcze zdążą się szybko ubrać w tą bieliznę. W TS1 był pewien atut: było widać, że Simy nic na sobie nie miały, bo była cenzura.

Oazis
28.12.2004, 19:43
Buhehehehehe dobre :) Awyciągaliscie w TS 1 simów z bójki jakby ktos go za reke ciagnął w góre :)

Ametyzd
28.12.2004, 20:07
Nigdy się u mnie nie bili!

Pinia
28.12.2004, 20:41
WoW! (WoW to mój nowy sposób wyrażania myśli ;) )
Wyglądają jakby się w mikrofalówce poprzekręcali :\ Biedne simy
Ale ciekawy eksperyment. Robuiłam coś takiego w jedynce, ale ponieważ niezbyt ciekawie to wyszło w dwójce już nie próbowałam. A spróbujcie wyciągnąć z jakuzzi to chyba lepiej wygląda :D
PS gdy cytujecie kogoś to nie cytujcie ze zdjęciem! :angry:

Oazis
28.12.2004, 20:45
WoW! (WoW to mój nowy sposób wyrażania myśli ;) )
Wyglądają jakby się w mikrofalówce poprzekręcali :\ Biedne simy
Ale ciekawy eksperyment. Robuiłam coś takiego w jedynce, ale ponieważ niezbyt ciekawie to wyszło w dwójce już nie próbowałam. A spróbujcie wyciągnąć z jakuzzi to chyba lepiej wygląda :D
PS gdy cytujecie kogoś to nie cytujcie ze zdjęciem! :angry:


BNo włąsnie. W jacuzzi o matko ale zabwa :D Musze sprubowac:D\ Fizzly a moze kolejny eksperyment ???:D

Zaria
28.12.2004, 20:54
Jestem w szoku... :| :O To wygląda poprostu strasznie... nienaturalnie :P

btw - jestem za kolejnym eksperymentem! :D

Shèène
28.12.2004, 20:55
Jak ja wyciągnęłam swoich simów z łóżka to ich nie było, tylko obrączki ślubne wirowały. Ps. Nieżle Fizzly, czekam na kolejne 'eksperymenty'

Fizzly
28.12.2004, 21:35
:D Same pozytywy. Jutro kolejny 'ekspermynt', tak... to lubię. :D
Zrobię z tym Jacuzzi. :D

Pinia
28.12.2004, 21:55
koniecznie z jakuzzi bo w jedynce to oni tak jakby troche to robili ;) w dwójce może być podobnie. Musze też zaeksperymentować ;)

tinka
28.12.2004, 22:17
Dobre:) A kolejny eksperyment jest z dżakuzi? (nie wiem jak się to pisze:))

Fizzly
28.12.2004, 23:48
Witam, jużnie chciało mi się czekać do jutra, więc oto obiecany eksperyment. :)

http://www.sims2resource.republika.pl/s2/eksperyment2.jpg

Jak widać w jacuzzi simy sami sobie dogadzają, zamiast wzajemnie. :D

A tutaj mam kolejny eksperyment, który mnie ciekawił:
Czy 'diamencik' widniejący nad simem jest częścią sima, czyli obiektu czy jest nowym obiektem? Okazało się, że jest to nowy obiekt. :P Można go 'wziąść', oczywiscie za pomocą kodu 'MOVEOBJECTS ON'. ;) Można go kasować do woli, bo automatycznie tworzy się nowy. :)

http://www.sims2resource.republika.pl/s2/eksperyment1.jpg

A tak przy okazji, to jest para, którą aktualnie gram, czyli rodzina Butik - Łukasz i Weronika, którzy biorą udział w moich 'eksperymentach'. :D

http://www.sims2resource.republika.pl/s2/para_eksperyment.jpg

Jak jeszcze coś wymyślę, dam znać. :D

Madison
29.12.2004, 09:19
Witam, jużnie chciało mi się czekać do jutra, więc oto obiecany eksperyment. :)

http://www.sims2resource.republika.pl/s2/eksperyment2.jpg

Jak widać w jacuzzi simy sami sobie dogadzają, zamiast wzajemnie. :D

A tutaj mam kolejny eksperyment, który mnie ciekawił:
Czy 'diamencik' widniejący nad simem jest częścią sima, czyli obiektu czy jest nowym obiektem? Okazało się, że jest to nowy obiekt. :P Można go 'wziąść', oczywiscie za pomocą kodu 'MOVEOBJECTS ON'. ;) Można go kasować do woli, bo automatycznie tworzy się nowy. :)

http://www.sims2resource.republika.pl/s2/eksperyment1.jpg

A tak przy okazji, to jest para, którą aktualnie gram, czyli rodzina Butik - Łukasz i Weronika, którzy biorą udział w moich 'eksperymentach'. :D

http://www.sims2resource.republika.pl/s2/para_eksperyment.jpg

Jak jeszcze coś wymyślę, dam znać. :D


Buahahahahahahahaha :clap2: :rofl:
Poprostu nie wytrzymam ze śmiechu, co oni tam w tym jacuzzi...
Gosh... rewela...

Fayy
29.12.2004, 09:32
no to zdjęcie to też jest dobre! :D :D :D

Osioł
29.12.2004, 09:37
No ludzie! Psujecie sobie tylko gre! Lepiej było nie wiedzieć, co robią pod kołdrą i Yakuzii. A tak wiemy, że programiści ograniczyli okres godowy :/.

milirodeo
29.12.2004, 09:51
ludzie z mzxisu przeciez mogli przewidzieć że będziemy robić takie eksperymenty

P,S, Ja zrobiłam tak jak ty czy;i wyjełam ich z łóżka z jaccuzji (czy jak to tak)
i z i ch cialem było wszystko ok czyli tak jak w rzeczywistości

Zaria
29.12.2004, 11:11
hehe :D

i tak o wiele lepiej wyglądają niż pod kołdrą - przynajmniej w jacuzi ich nikt nie połamał na TEN czas :D:D:D

Fizzly
29.12.2004, 11:18
Dlaczego psuć grę? Mnie to rozśmiesza, a nie ogranicza grę. :D Ani trochę mnie to nie zniechęca.

Iceyy
29.12.2004, 11:23
Ciekawe jest to, że kobiecie ręka wystaje z brzucha, w nogi faceta są ułożone... jakby na odwrót :P :D ;P Fajne zdjątko :] a ja jeszcze nie mam nietstey TH2! :(( ;(

Rosaly
29.12.2004, 13:58
Dlaczego psuć grę? Mnie to rozśmiesza, a nie ogranicza grę. :D Ani trochę mnie to nie zniechęca.

Niby dlaczego miałoby zniechęcać? Pamiętam, jakie ja rzeczy robiłam w jedynce, wyciągałam kobitkę, gdy skakała do basenu i ustawiałam gdzie indziej (że niby Matrix :D ) albo gdy drzemała, przenosiłam ją na krzesła... Wiele takich porobiłam, ale to już nie ten dział (tu jest o TS2). :) Takie eksperymenty bardzo poprawiają humor! :D

linkaa
29.12.2004, 15:33
Dobre to.. dobre dobre... widzicie jakiego mam zdolnego braciszka? ^^ Jestem z niego dumna... w koncu ma to po mnie :D

Ametyzd
29.12.2004, 15:55
Hehe Fizzly, ale odkrycie z tym diamentem. Odkryłam to przez przypadek w pierwszej części, kiedy zamiast Sima złapał mi się diamencik. Tylko, że ja tam mam napisane inaczej: w pierwszej części "Plump Bob Standard", a w TS2 bez "Standard". Albo źle przeczytałam :P . Ale odkrycie...normalnie... ale skąd miałeś o tym wiedzieć... Bidulek. ;) :D xP

Pinia
29.12.2004, 19:08
Hehe Fizzly, ale odkrycie z tym diamentem. Odkryłam to przez przypadek w pierwszej części, kiedy zamiast Sima złapał mi się diamencik. Tylko, że ja tam mam napisane inaczej: w pierwszej części "Plump Bob Standard", a w TS2 bez "Standard".
Ja też o tym diamenciku wiedziałam :D ale jakuzzi to bomba :D he he... w pierwszej części ja jeszcze jakieś portale znalazłam na granicach działki... nie wiem o co chodzi, złapałam je przez przypadek gy stwiałam i kasowałam choinki i inne drzewka

Shèène
29.12.2004, 20:32
Dobrze, że nie skasowałaś tych teleporterów. Bo by ci się goście klinowali na końcu drogi.

Ps. Z tym diamentem odkryłam 2 miechy temu

czolka
29.12.2004, 21:58
no to jeszcze pasowalo by wyciagnac sima z pod prysznica i zobaczyc czy sie grzecznie myje czy zapewnia sobie inne przyjemnosci ;P

Fizzly
29.12.2004, 22:16
Dobre to.. dobre dobre... widzicie jakiego mam zdolnego braciszka? ^^ Jestem z niego dumna... w koncu ma to po mnie :D
:D:D:D

Diamenciki już odkryliście, a no nie zdąrzyłem. :P Piod prysznicem się myją. ;)

Pinia
30.12.2004, 10:31
Jaki bedzie kolejny eksperyment?? ;) Może przymierzalnia... heheeh żartowałam z przymierzalnią sie nie da zrobić bo jest na starówce...

patenka
30.12.2004, 21:26
Też wyjełam simów z łózka ja "to" robili, ale mi inne cudeńka powychodziły:

http://p-patenka.webpark.pl/skret1.jpg

http://p-patenka.webpark.pl/skret2.jpg

mw00
30.12.2004, 21:47
Też wyjełam simów z łózka ja "to" robili, ale mi inne cudeńka powychodziły:

http://p-patenka.webpark.pl/skret1.jpg

http://p-patenka.webpark.pl/skret2.jpg
mhehehehe dobre! ale najbardziej sie usmiałem przy tym zdjęciu z jakuzzi-a dokładnie z komentarza B)

Blondi1989
31.12.2004, 09:50
Twórcy gry mogli sie bardziej postarać... :\ Co oni se myśleli ze popatrzeć sie nam nie bedzie chciało czy jak? :shifty:

Zaria
31.12.2004, 10:38
A moge wam coś zaproponować? A może ich wyjąć gdy robią to w miejscu publicznym???

Sajmon
31.12.2004, 11:09
WOW tego jeszcze niebyło super (zobacz gdzie jest jego głowa) :] :)

Z-I-E-L-A-K
31.12.2004, 11:12
WOW ten z wyciagnieciem z lozka 2 obrazek jest najlepszy ta babka to wogole..........jakas........czy ona wogole zyje??????

Fizzly
31.12.2004, 11:16
Fajne, może jeszcze sięokarze, że u każdego są inaczej powyginani? :D
W miejscu publicznym się nie da, bo nie można włączyć trybu budowania!

Slimak78
31.12.2004, 11:21
no chłopak ma racje... a z bójki ktos wyciągnął?!

AmazonkAA
31.12.2004, 13:03
no to ja sie dziwie, ze simy rodza sie pozniej pelnosprawne i normalne :)

patenka
31.12.2004, 14:15
WOW ten z wyciagnieciem z lozka 2 obrazek jest najlepszy ta babka to wogole..........jakas........czy ona wogole zyje??????

Hehehehe żyje i ma się dobrze.

Pinia
31.12.2004, 15:12
a może da sie wyciągnąć niemowlaka z brzucha ciężarnej kobiety? :shifty: nie wiem, ale zdaje mii sie że raczej sie nie da ale warto spróbować :D

Slimak78
31.12.2004, 15:34
nie da sie bo niemowlak jest wew. ciała matki a nie da sie rozciąć:)

ssparrow
31.12.2004, 15:43
a może da sie wyciągnąć niemowlaka z brzucha ciężarnej kobiety? :shifty: nie wiem, ale zdaje mii sie że raczej sie nie da ale warto spróbować :D
Ha! Akurat by zrobili taką dopracowaną gra :P :D Skąd, przecież dziecko powstaje dopiero jak kobiecie już znika brzuch :P

Ametyzd
31.12.2004, 16:25
To miała być ironia wydarzeń w grze? Czy niewiedza? :P Nie no, żartuję...

W centrum (a nie na Starówce - to było w jedynce) można wejść do przebieralni z bardzo zblizonym widokiem. Ale nie warto, bo Sim nagle znika na czas przebierania, a tam jest kamera i niby że gwiżdże, w tam nikogo nie ma...

A wyjąć z brzucha matki dziecka się nie da... A spróbuj jakiejść ciężarnej babce wsadzić rękę do brzucha...zbije cię torebką... :rant: :|<<puk, puk

Toxic
01.01.2005, 12:08
Troche to głupio wyglda cali są tacy powykrzywiani a bara bara w jacusi w TS2 jest bez sensu bo oni w strojach kompielowych to robią zresztą postaraj sie o dzieckow jacusi tak samo

pantera007
01.01.2005, 14:18
BUAHAHAHAHAH ale się uśmiałam :D lol :tu: :mbounce: ale najlepsze to jest jackuzzi ... i ten text, że sami sobie robią dobrze zamiast wspólnie! Dziex Fizzly rozbawiłeś mnie nieźle :)

Vavill
01.01.2005, 22:58
dobre!! ja tez wyjme moich i zobacem jakie brajery tam wyprawiajom...

ps. patenka tobie to wyszło lepiej niz figury które babcia w simach robi gdy medytuje :P

mw00
01.01.2005, 23:15
a skąd wy wiecie, że w czasie ciąży w TS2 dziecko jest w brzuchu? Może poprostu twórcy gry rozdęli simce brzuch, i jest pusty w środku, a dziecko pojawia sie dopiero przy narodzinach. hę? B)

patenka
01.01.2005, 23:30
a skąd wy wiecie, że w czasie ciąży w TS2 dziecko jest w brzuchu? Może poprostu twórcy gry rozdęli simce brzuch, i jest pusty w środku, a dziecko pojawia sie dopiero przy narodzinach. hę? B)

Tak się zdaję że ssparrow dawno już to odkryła , przeczytaj sobie to:

Ha! Akurat by zrobili taką dopracowaną gra :P :D Skąd, przecież dziecko powstaje dopiero jak kobiecie już znika brzuch :P

Fizzly
02.01.2005, 11:50
BUAHAHAHAHAH ale się uśmiałam :D lol :tu: :mbounce: ale najlepsze to jest jackuzzi ... i ten text, że sami sobie robią dobrze zamiast wspólnie! Dziex Fizzly rozbawiłeś mnie nieźle :)
Nie ma sprawy. :D

'mw100' czytaj najpierw zanim coś napiszesz.

Ametyzd
02.01.2005, 12:03
Patenka, ssparrow to dziewczyna... :|
A próbowaliście dać Simom "Bara-bara" i zrobić mocne zbliżenie (najlepiej w trybie kamerzysty) pod kołdrą? Ja próbowałam... Jak sie umieszcza filmiki? :O

nike
02.01.2005, 12:30
buahahahaha!! :-D
muszę koniecznie spróbować ich wyjąć!!
świetny temat!!!! lol!!

Osioł
02.01.2005, 12:54
Hmm...mnie jakos nie rozmieszają te screeny, ukazują tylko ukrytą nie doróbkę gry...no dobrze tylko z łóżkiem mi sie podoba trochę, bo wyglądają jak, by mieli uraz. Może wyjmijscie tego kierowce auta, który odwozi sima do work.

patenka
02.01.2005, 16:13
Patenka, ssparrow to dziewczyna... :|
A próbowaliście dać Simom "Bara-bara" i zrobić mocne zbliżenie (najlepiej w trybie kamerzysty) pod kołdrą? Ja próbowałam... Jak sie umieszcza filmiki? :O

Ups sorry juz poprawiam!

-tamatha-
03.01.2005, 16:15
Hmm...mnie jakos nie rozmieszają te screeny, ukazują tylko ukrytą nie doróbkę gry...no dobrze tylko z łóżkiem mi sie podoba trochę, bo wyglądają jak, by mieli uraz. Może wyjmijscie tego kierowce auta, który odwozi sima do work.

Już wyjełam nic specjalnego poprostu siedzi sobie jakby na krześle i będzie tak długo do póki go nie skasujesz albo nie włożysz do pojazdu. J awsadzałam po dwóch kierowców do jednego pojazdu

http://img136.exs.cx/img136/2522/simwsimie6rv.jpg



Kierowca autobusu, a ten na dole to pilot helikoptera

trawka
04.01.2005, 14:34
temat swietny screeny tez :):)
jak wyjda mi jakies fajne zdjecia to moze je wstawie na forum :):) :P:P
i pomyslec ze po "bara-bara" simowie sa szczesliwi...
po takich wygibasach ja bym byla obolala :D :D

KubuS
05.01.2005, 10:16
A robowal ich ktos "wyciagnac" z basenu??? Jak robia bara-bara, to znaczy te smieszne "fikolki" Hehehe To tez musi byc zabawne :P :ashoot:

CeZaReK
05.01.2005, 10:51
W jedynce miałem w domu ściągniętą przebieralnie i oni tam To robili i tesh wyciągałem to kodem i zwała była. Ta głowa do góry nogami to naprawdę hardcore:-)

Calthaniel
05.01.2005, 12:00
heh slyszalem gdzies ze gra "sims2" bedzie ograniczona wiekowo, ze wzgledu, na takie wlasnie sytuacje, a moshe to tylko plotki, nie wiem. Chociaz do tych "lozkowych" animacji mogliby sie bardziej postarac. :\

KubuS
05.01.2005, 13:12
heh slyszalem gdzies ze gra "sims2" bedzie ograniczona wiekowo, ze wzgledu, na takie wlasnie sytuacje, a moshe to tylko plotki, nie wiem. Chociaz do tych "lozkowych" animacji mogliby sie bardziej postarac. :\
No wlasnie. Zwlaszcza ze powinni przewidziec jacy "ciekawscy sa ludzie" i ze jest taki kod moveobjects on Hehe. A mowia ze Simsy 2 sa baaaaardzo realistyczne :| :ashoot:

Zerat
05.01.2005, 13:43
simy sa realistyczne ... my "oficjalnie" nie widzimych tych ... karkołomnych wyczynów no a reszta gry ma sie bardzo dobrze do realizmu

rainne
05.01.2005, 13:51
No wlasnie. Zwlaszcza ze powinni przewidziec jacy "ciekawscy sa ludzie" i ze jest taki kod moveobjects on Hehe. A mowia ze Simsy 2 sa baaaaardzo realistyczne :| :ashoot:
heh, ale poprawcie mnie jeśli się mylę, ale simsy to chyba gra prorodzinna, a nie pro... załóżmy seksualna. gry w takiej tematyce również wychodzą i można je kupić. zresztą wiedzieliście jak będzie, nawet zanim gra wyszła do sklepów.

-tamatha-
05.01.2005, 18:14
No dobra wyjęłam z bójki chyba tu jeszcze tego nie było

No to tak wygląda kiedy simy są zakryte tą kłębką dymu i nc nie widć tylko słychać odgłosy

http://img41.exs.cx/img41/6779/bjkanadole7wh.jpg


A tak kiedy ukazują nam się na zewnątrz np. Widzimy jak jeden sim skacze na drugiego.......

http://img41.exs.cx/img41/8159/bjkadogry6tz.jpg

Niestety simów wyciąga się pojedynczo i trzeba ich odpowiednio do siebie dopasować :) oczywiście kodem boolProp snapObjectsToGrid false

Nie myśleć, że ja jestem jakaś zboczona zrobiłam sima i chciałam zobaczyć jak wygląda ten skin.......... bez ubrania, a nadażyła się okazja do bójki :lol:

nossace
06.01.2005, 17:01
WYGLADAJA BARDZO ( EHHH.. ) smiesznie? :D
JA jeszcze nie probowalam z niczego wyciagac ;)

ola_x_tbg
06.01.2005, 17:19
Prze masakra:shock: :D Dajcie nastpne ciekawe photo to poziejemy! Jak sama cosik u siebie zmontuje to to dodam obrazek :ofm:

Z-I-E-L-A-K
06.01.2005, 18:44
a probowal ktos jak sie przebieraja tzn. jak np. nacisne na wanne i wezme wez prysznic to wtedy oni sie rozbieraja robiac taki obrot to w tej chwili moglby ktos wyciagnac :D

Pytak
07.01.2005, 12:03
Próbowałem simki z bójki wyciągnąć i mi nie wyszło. A jak wyciągne to walne screena.

===>AsIuNiA<===
07.01.2005, 13:40
No dobra wyjęłam z bójki chyba tu jeszcze tego nie było

No to tak wygląda kiedy simy są zakryte tą kłębką dymu i nc nie widć tylko słychać odgłosy

http://img41.exs.cx/img41/6779/bjkanadole7wh.jpg


A tak kiedy ukazują nam się na zewnątrz np. Widzimy jak jeden sim skacze na drugiego.......

http://img41.exs.cx/img41/8159/bjkadogry6tz.jpg

Niestety simów wyciąga się pojedynczo i trzeba ich odpowiednio do siebie dopasować :) oczywiście kodem boolProp snapObjectsToGrid false

Nie myśleć, że ja jestem jakaś zboczona zrobiłam sima i chciałam zobaczyć jak wygląda ten skin.......... bez ubrania, a nadażyła się okazja do bójki :lol:

Hihi zabawnie to wygląda ale widać tu własnie niedokładność do każdego szczegółu w grze i błedy jakie się ujawniły..... :P :P Z-I-E-L-A-K ja probowałam takie coś zrobić ze swoim kuzynem ostatanio ale jakoś mi nie wychodziło ale bedziemy probówać dalej:):):)

rainne
07.01.2005, 13:41
Hihi zabawnie to wygląda ale widać tu własnie niedokładność do każdego szczegółu w grze i błedy jakie się ujawniły..... :P :P Z-I-E-L-A-K ja probowałam takie coś zrobić ze swoim kuzynem ostatanio ale jakoś mi nie wychodziło ale bedziemy probówać dalej:):):)
jaka niedokładność? jakie błędy? przecież nie zauważyłabyś tego, gdyby nie kod. jeeeeju.... no trzeba upraszaczać niektóre rzeczy i skupić się na innych.

===>AsIuNiA<===
08.01.2005, 11:55
jaka niedokładność? jakie błędy? przecież nie zauważyłabyś tego, gdyby nie kod. jeeeeju.... no trzeba upraszaczać niektóre rzeczy i skupić się na innych.

No to ja wiem że trzeba się też skupić na innych rzeczach a napisałam że to są niedokładności ale nic do nich nie mam tak zrobili i tak jest no wiec spoko i tak nie widac tego jak to sie dzieje jak sie nie uzyje kodu.........

Meginia
08.01.2005, 13:34
Ok. Ja rozdzieliłam simów jak się całowali, uważam że też nieźle wyszło:D

http://madziak16.fm.interia.pl/snapshot_2dae895f_aebcf5fe.jpg

tinka
08.01.2005, 14:04
Meg => Dobre;) Dobrze, że przynajmniej usta otwieraja ;)

Xia
08.01.2005, 14:05
Ok. Ja rozdzieliłam simów jak się całowali, uważam że też nieźle wyszło:D

http://madziak16.fm.interia.pl/snapshot_2dae895f_aebcf5fe.jpg
A rozdziel sobie jak się całują na kanapie to dopiero widok :D

..:Pati-Pokemon:..
08.01.2005, 14:27
kurde jesteście w tym dobrzy!!! ale chyba kod jest moveobjects on prawda? i trza tesh mieć kod na cenzure intprop censorgridsize off :D :D :D

Liar
08.01.2005, 14:51
Po co na canzure? :O Ja ui siebie robilam i nic takiego nie potrzebowalam...

-tamatha-
08.01.2005, 15:18
kurde jesteście w tym dobrzy!!! ale chyba kod jest moveobjects on prawda? i trza tesh mieć kod na cenzure intprop censorgridsize off :D :D :D


Może jej chodziło oto, że mój sim był nagi. Ale to jest zrobine w body shopie jako ubranko

SimsManka
31.03.2005, 18:45
A mnie sie njie wyswietla...buu

LindSay
01.04.2005, 14:48
Ja nie widzę tego zdjęcia ale już widziałam u siebie jak tam robią "bara bara" w łóżku. Byłam w szoku :O , ale przynajmniej jako tako wygląda, jest lepiej niż w The Sims 1, bo tam simowie jakoś nic nie robią.... :)

*RaiNboW*
01.04.2005, 15:18
YYy niestety nie widzę obrazka:/ ale w jedynce też tak robiłam:P:D

Jillian
01.04.2005, 15:50
A sprobujcie zobaczyć sobie jak to wygląda w takiej wannie co sie kupuje za punkty aspiracji :P Tylko musicie sie dokładnie przyjrzeć. Facet siedzi na dnie z nogami do góry a baba robi wygibasy i nawet sie na niego nie patrzy hahah :D

Trunks
01.04.2005, 17:56
bah straszne seks simow zagrajcie soibe w singlesow (wg mnie nie za madry ten temat) :wacko:

gruszka.
05.04.2005, 15:26
Fizzy mogł byś zapodać linki do zdjęć bo mi się nie otwierają...

Aga:-)
05.04.2005, 20:42
Fajnie. Jak moje simy TO robią to poprostu najkierowuję na to zakraplaczem i już!

Dream
12.04.2005, 21:47
Czasami te simy potrafią robić dziwne minki :P Podczas np. gdy razem baraszkują na kanapie ... ;)

http://dangerousexpedition.webpark.pl/seks1.jpg
http://dangerousexpedition.webpark.pl/seks2.jpg
http://dangerousexpedition.webpark.pl/seks3.jpg
http://dangerousexpedition.webpark.pl/seks4.jpg
http://dangerousexpedition.webpark.pl/seks5.jpg
http://dangerousexpedition.webpark.pl/seks6.jpg

:D Pozdrawiam!

mar(tunia)
13.04.2005, 14:27
Czasami te simy potrafią robić dziwne minki :P Podczas np. gdy razem baraszkują na kanapie ... ;)


:D Pozdrawiam!

Jak zrobiłeś, że są tylko w spodniach??? U mnie się da tylko z facetami, jak zrobiłeś z kobitką?

Artusek
13.04.2005, 14:58
Jak zrobiłeś, że są tylko w spodniach??? U mnie się da tylko z facetami, jak zrobiłeś z kobitką?
pewnie sciagnal ubranka z jakiejs strony... wejdz na Google (http://www.google.pl/) i wpisz "nude skins".

Dream
13.04.2005, 16:32
Nie, no coś ty Artusek. Sam w Warsztacie to zrobiłem ;) Mogę przesłać "nagą bluzkę".

Trunks
13.04.2005, 19:35
daj ubranie do sciagniecia plz jednak sie skusze sorki za tamto xD
ps ale lataja tu pornosy :P

Dream
13.04.2005, 20:14
No dobra. Nie wiem czy można tu umieszczać bezpośrednie linki, chociaż są z mojego serwera. Jeśli nie, powiadomcie mnie to wykasuje. Na razie daje ten link, do ubrania, gdzie simka jest bez bluzki i ma wszystko na wierzchu :P W przenośni. Zdjęcia : 4 posty wyżej ;)

http://members.lycos.co.uk/simsy2/golaska.rar

Wiecie gdzie wrzucić plik po rozpakowaniu? Oczywiście, że do Downloads. B)

Dream
14.04.2005, 18:28
ej w dowloads rozpakowac?? czy gdzie ej gdzie w simsach pliku to rozpakowac dokladnie

No przecież napisałem, że do Downloads ;) Chyba wiesz gdzie jest ten folder?!

... Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads

..::PIRATKA::..
14.04.2005, 18:30
jaaaaki dziki temat :O dream co za zdjątka ;) też kiedyś próbowałam wyjąć moich simów z łóżka podczasm kiedy oni robili bara bara xP ale jazdy heheh

Migan
15.04.2005, 08:39
Witam po raz kolejny, tym razem chcę przedstawić, jak wygląda seks simów pod pierzynką, czyli to, czego normlanie widzieć nie powinniśmy. Takiego tematu chyba nie było? :D
Oto jak świetnie bawią się nasi simowie:
Simka bez głowy, ręce i nogi powykręcane chyba z 10 razy w osi, 'głowa do góry nogami', po prostu świetne... :\

http://www.sims2resource.republika.pl/s2/seks.jpg

Się postarali, żeby zmieścić całe postacie pod taką ciastą pierzyną... ;P Dla nieuświadomionych 'wyjąłem' simów z łóżka kodem "moveobjects on". Fajnie się można uśmiać jak się na nich patrzy gdy nie są w tym łóżku. ;) Wygibasy jak niewiem.

Ps. Oczywiście to kolejny mój eksperyment, nie jestem żadnym erotomanem. :)
A jak ja dałam kod move_objects on i jak chciałam odsunąc łóżko to simy razem z tym łóżkiem sie przysuwają i nie widze :1smutny: czemu?

lay
15.04.2005, 09:39
A jak ja dałam kod move_objects on i jak chciałam odsunąc łóżko to simy razem z tym łóżkiem sie przysuwają i nie widze :1smutny: czemu?

Bo musisz złapać za jakąć wystającą kończynę sima... i mieć pauzę... Inaczej się nie da...

Mozna jeszcze zbudować specjalny domek - sypialnię otwrtą u góry (po prostu - brak podłogi na następnym piętrze) i oglądać simów z tego następnego piętra... Znikaja przdmioty, simy zostają (pokój ten jest gdzieś w Dziwnowie, w domu z Nerwusem Jakimś)....

.:Karmelia:.
23.06.2005, 19:46
Ja już dużo razy to widziałam...Przynajmniej w jedynce..hehe jak oni mogą tak robić...

sasha fierce
23.06.2005, 19:49
Musisz dokladnie wycelowac w kursosrem sima, zeby ich wyciagnac ;)

Lapis_Lasuli
23.06.2005, 21:23
Ja chciałam sprawdzić, czy możnaby było wyjąć ich z przebieralni (wiem, że t. kupowania jest nieaktywny) podczas bb. Ale jak podjechałam do wewnątrz kamerą (z góry nic nie widać), okazało się, że simów nie ma w środku :w00t:

kes
23.06.2005, 22:21
to oni w przebieralni tez moga?? :O czego ja sie dowiaduje o tej grze...

liliana_przyjemniak
24.06.2005, 10:53
mi sie nie wyswietla zdjecia, ale ja robie tak, ze klikam na gorne pietro (ktore jest mniejsze od dolnego i jest taka dziura-nie umiem tego wytlumaczyc) a oni sa na dole i wtedy nie widac kołdry :D

Art
24.06.2005, 12:05
Hihi ja też tak kiedys robiłam. Niestety można ich wyciągnąć tylko jak im jakaś kończyna wystaje.
Kiedyś próbowałam wyciągać z dużej wanny i wyciągnęłam rękę sima, ale....bez ciała! Samą kończynę :D to się uśmiałam :D

dzioooushka
24.06.2005, 12:31
o Wy zboki.... :laugh: :clap2: hehe...

Art
25.06.2005, 20:42
Dołączam fotki
http://img104.echo.cx/img104/7580/snapshot2d7b33720ee03cb51yg.jpg (http://www.imageshack.us)
http://img104.echo.cx/img104/8678/snapshot2d7b33722ee03d0d0mr.jpg (http://www.imageshack.us)
http://img104.echo.cx/img104/9399/snapshot2d7b33722ee03cb08jt.jpg (http://www.imageshack.us)
http://img235.echo.cx/img235/1108/snapshot2d7b33722ee03d517tn.jpg (http://www.imageshack.us)
To moje simy po wyjęciu z łóżka :D
A tak wogóle to JASIEK i OFELIA z Dziwnowa :P

Swift
26.06.2005, 08:40
Po pierwsze: O MATKO JAK JA TU DAWNO NIE BYŁEM :O !!
Czy ktoś mnie w ogóle tu jeszcze pamięta... (ahh te dawne czasy, przed premierą TS2... ;( )
Od razu tłumacze że zacząłem jeździć na deskorolce (a kogo to obchodzi :\ ) i przez to nie bywłałem na tym forum.... ale ostatnio patrze na dysko TS2 i se pograłem i jak narazie tu też będe sie udzielał ;)

Po drugie: Hehe.. mi nawet nie wpadło do głowy żeby odglądać (w 1 było tak oczywiście... ale w 2 już mi się nie chciało ;) ) i przecież to nie jest gra do... do.. znaczy się nie dla dorosłych a dla dzieci, a jakoś do łóżka simy musiały się zmieścić...

Po trzecie: Ja psze w tym temacie, chyba tylko dlatego żeby się pokazać, a nie żeby coś wnieść... choć jakby ktoś się przyczepił, to zawsze da się z tegowyciągnąć xP

Po czwarte: Dobra kończe bo pisze już bez sensu :D

martencja
30.08.2005, 10:37
jak dzieci, jak dzieci :P wystarczy, żeby simy się kochały naprzeciwko dużego okna, na parterze, nastepnie dajemy na wyższe piętro, a gra automatycznie kasuje obiekty, a pozostawia simy - o ile szybka wam nie przeszkadza, to możecie sobie oglądać, jedna wielką simową masę :D ładnie wszystko widać :) jak w telewizji :D

nucca
31.08.2005, 09:52
A ja nie widzę zdjęcia :D.

Kati_Simka
31.08.2005, 13:01
niezłe, ale zdjęcia niektóre (te dawniejsze) mi sie ie pojawiają

BlEyPeRulz
31.08.2005, 18:31
ja niestety nie widzę zdjęć ;(

klakla999
03.09.2005, 15:24
dobre B) bardzo dobre B)