PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Dom-> Zawieszenie kompa -> Brak domków!!


Myszka-99
02.01.2005, 14:18
Ściągnęłam z internetu 2 domy. Uswawiłam je na parceli. Później komp mi się zawiesił- zresetowałam. Gdy znów weszłam w simy domków nie było! W tym katalogu z domkami też nie!
Może ktoś miał podoby przypadek?
Oczywiście domki wezmę z neta jescze raz, tylo jestem ciekawa dlaczegotak się stało, heh...

Karo
03.01.2005, 11:07
:O Ściągnęłam z internetu 2 domy. Uswawiłam je na parceli. Później komp mi się zawiesił- zresetowałam. Gdy znów weszłam w simy domków nie było! W tym katalogu z domkami też nie!
Może ktoś miał podoby przypadek?
Oczywiście domki wezmę z neta jescze raz, tylo jestem ciekawa dlaczegotak się stało, heh...

:O Aż tak to nie miałam.Jak ja ściągnęłam domki z netu to ich w ogóle w grze nie było, chociaż było napisane,że produkt stworzony przez użytkownika został poprawnie zainstalowany na twoim kompie. Dziwne nie? Podobnie jest z choinką i tymi świecznikami z ts2.com.I też nie wiem dlaczego? :wacko:

Myszka-99
03.01.2005, 15:34
No u mnei też nie było tych zreczy z EA games, dopiero później, gdy moze 3 raz instalowałam to było.

A te domki to wogóle je na parcele wstawiłam! i chciałam w nie wejść, ale akurat mi się komp zawiesił... i nie było już później, bo na poczatku byly...