PDA

Zobacz pełną wersję : Gra zawiesza się przy włączaniu


Królik
02.01.2005, 15:12
Miałam formatowanie dysku, więc Simsy musiałam zainstalować od nowa. Gdy już je zainstalowałam, i chciałam sobie pograć, zawiesiły się jak miał się pokazać znaczek EA Games ;( (przy włączaniu się) :( Mam oczywiście orginał. Czy ktoś wie przez co tak się robi??? ;(

Narya
02.01.2005, 15:58
ale tak sie robi caly czas czy probowalas tylko raz?
Bo ja uwazam ze powinnas jeszcze raz sprobowac, chociaz wiem ze to jest okropne

Królik
02.01.2005, 16:00
Prubowałam kilka razy i cały czas staje w tym samym momencie :(

Osioł
02.01.2005, 16:03
Po formacie jesteś tak? A sterowniki najnowsze już ściągnełas?

Narya
02.01.2005, 16:03
Prubowałam kilka razy i cały czas staje w tym samym momencie :(
Radze Ci : ja tez tak mialam... Trzeba jeszcze raz wgrac... Jezeli to nie pomoze to ja juz nie wiem

matikk92
02.01.2005, 16:22
jak masz powyżej 200mb ram t niewiem co to jak masz poniżej to sobie kup albo zainstaluj Service Pack 2

Mesmerize
02.01.2005, 16:48
matikk gdzie tylko nie popatrze to Twoje posty wygladaja tak : "ja mam tyle i tyle ramu, dokup sobie"

ja mam 640mb i sie tym nie chwale. przeciez pisala ze jej przed formatem dzialalo!!! i co, nagle ramu za malo? daj spokoj.

krolik, a Ty zrob tak jak napisal osiol, zainstaluj najnowesze stery,.


ps. a directx 9.0c (jest na plytce z simsami) zainstalowalas???

Królik
02.01.2005, 18:30
Zainstalowałam Simsy odnowa tak jak radziła ..::Szyszunia::.. i.................
Działa!!! Huraaaa!!! :happy2: :D Dzięki za pomoc!!! ;)

apes666
02.01.2005, 18:37
PROBLEM: Gra zawiesza się tuż po uruchomieniu.
Niektóre sterowniki NVIdia nie działają prawidłowo przy aktywnej w procesorze funkcji hyperthreadingu. Spróbuj zaktualizować sterowniki w pierwszej kolejności. W przypadku niepowodzenia, prawdobnie wyłączenie funkcji Hyperthreadingu w BIOSie spowoduje rozwiązanie problemu. Jeżeli nie wiesz czym jest BIOS lub Hyperthreading, nie rozwiązuj tego problemu samodzielnie i skontaktuj się z producentem karty graficznej.


- readme ;-)

Michelle
02.01.2005, 21:13
Wyczerpująca odpowiedz:) Czasami tak się zdarza.Jak miałam tak samo z simsami 1 ,że nie chodziły mi chociarz wszytsko było okey.Zainstalowałam drugi raz i juz wszytsko gra jak trzeba.Trzeba proobować :)