PDA

Zobacz pełną wersję : "Aktualizacja gry"-wystąpił błąd podczas instalowania??


zanetchen
04.01.2005, 19:02
sciagnelam sobie tzw kopie bezpieczenstwa. i w pewnym momencie jak probuje ja wgrac-wyskakuje mi okienko-wystapil blad podczas instalowania!!
dodam tylko ze mam orginalne simsy i pozatym ostatnio przy kazdej juz rodzince wyskakuje mi podczas gry:aplikacja zostanie zamknieta....
moze ktos ma na to rade?????

35C4R00N
04.01.2005, 19:08
sciagnelam sobie tzw kopie bezpieczenstwa.dodam tylko ze mam orginalne simsy
W którym miejscu piszesz prawdę?

Primek111
04.01.2005, 22:38
.............Nie rozumiem ciebie jak możesz mieć kopie bezpieczeństwa i orginalne simsy, nie rozumiem nistety................ wiec pomóc nie mogę... napiosz prawde: albo jedno albo drugie, bo jak masz orginalne to po co ci kopia bezpieczeństwa?

zanetchen
05.01.2005, 16:50
SORRRYYYYYYYYY- POMYLILAM DWA POMIECIA. SCIAGNELAM AKTUALIZACJE GRY!!! i niechce mi sie ona zainstalowac. chcialam ja zainstalowac w nadzieji ze moze ramka"Aplikacja zostanie zamknieta" ze ten problem tez przez to sie moze rozwiaze.
zaczyna mnie to juz powoli wkurzac-zrozumialabym te problemy gdybym miala pirata...

Mesmerize
05.01.2005, 17:07
jak aktualizacja sie nie chce instalnac, to najczesciej chodzi o to ze masz jakiegos nudepatcha wgranego. albo cos co zmienilo plik sims2.exe.

na plycie nr 4. jest ten plik w katalogu tsbin. wgraj go na normalny. powinno sie zainstalowac.

co do Twojego drugiego problemu to masz http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12130

tam sa linki do takich tematow.