PDA

Zobacz pełną wersję : fajna impreza


brutuseq
07.01.2005, 13:57
Siema wszystkim. Jak zrobić jakas bardzo dobrą impreze, bo jak robie to co najwyrzej mam "może być", a robie co moge, i nie mam juz wiecej pomyslow. Za odpowiedź z gory dziekuje.

rainne
07.01.2005, 14:01
Siema wszystkim. Jak zrobić jakas bardzo dobrą impreze, bo jak robie to co najwyrzej mam "może być", a robie co moge, i nie mam juz wiecej pomyslow. Za odpowiedź z gory dziekuje.
zależy jaka... jak przyjęcie domowe, to kupić drogi sprzęt grający, włączyć muzykę, kupić jacuzzi, kupić mishuno, zamówić barmana, zrobić drinki, zakupić szampana, wznosić toasty na czyjąś cześć, kupić rzutki, pograć, kupić tv rogi, włączyć i oglądać, kupić bufet, balony...

a najprościej ściągnąć obrazek z www.simchaotics.com, wybrać opcję needs > max > all in a lot i nie przejmować sie bzdurami ;)
no chyba że ktoś lubi grać uczciwie :)

brutuseq
07.01.2005, 14:18
aha. dzieki. A co do tych "needsow" to to widze ze ze jest fajna opcja, ale troche tego nie rozumiem(kiepsko mi idzie angielski). moglabys mi dogłębniej troche opisac instalacje tego czegos? Za instrukcje z góry dziękuje.

rainne
07.01.2005, 14:32
aha. dzieki. A co do tych "needsow" to to widze ze ze jest fajna opcja, ale troche tego nie rozumiem(kiepsko mi idzie angielski). moglabys mi dogłębniej troche opisac instalacje tego czegos? Za instrukcje z góry dziękuje.
heh... http://www.simchaotics.com/Files/MerolaSims2/ME_MultiPainting.zip ściągasz ten plik, rozpakowujesz, wkładasz do downloads w moich dokumentach > ea games > the sims 2. następnie włączasz grę w dekoracjach pojawia się nowy obraz oznaczony taką jakby gwiazdką, wieszasz go na ścianie. i teraz w zależności w który punkt trafisz, wybierzesz jakieś opcje. pierwsza część obrazu (znaczy 1/3 jego powierzchni) odpowiedzialna jest za wiek sima, zmianę jego imienia, itd, druga część, czyli środek, odpowiedzialna jest za zainteresowania i umiejętności, ostatnia 1/3 obrazka odpowiedzialna jest za potrzeby. klikasz więc na koniec obrazka, pojawią Ci się opcje, klikasz na Needs max, następnie na all in a lot i to wszystko. tak w ogóle, to te polecenia są naprawdę łatwe, więc poradzisz sobie nawet korzystając z tłumaczenia z najprostszego słownika przy wyjaśnianiu ich.

kubasm
07.01.2005, 14:49
mam dorobne pytanko, moze co prawda nie dotyczace "jak zrobić dobrą imprezkę" tylko ilu simow mozna max zaprosic na impreze?

Moonia
07.01.2005, 14:52
mam dorobne pytanko, moze co prawda nie dotyczace "jak zrobić dobrą imprezkę" tylko ilu simow mozna max zaprosic na impreze?
Gra automatycznie dobiera odpowiednią liczbę gości do parametrów Twojego komputera. Im są one lepsze, tym więcej gości możesz zaprosić.

kubasm
07.01.2005, 14:56
dzieki bardzo za szybkie udzielenie odpowiedzi:)

UnknowN
07.01.2005, 15:28
mam dorobne pytanko, moze co prawda nie dotyczace "jak zrobić dobrą imprezkę" tylko ilu simow mozna max zaprosic na impreze?
a propos, co zrobić, żeby zaprosić więcej gości? mam dostępnych tylko 2, a ja chcę więcej! da się to wykonać??

Moonia
07.01.2005, 16:15
a propos, co zrobić, żeby zaprosić więcej gości? mam dostępnych tylko 2, a ja chcę więcej! da się to wykonać??
Istnieje kod: intProp maxNumOfVisitingSims X - x to liczba gości, jaką chcesz zaprosić. Nie przesadzaj jednak, bo jeśli masz słabego kompa, może Ci się szybko zaciąć ;) I jeszcze jedno - kod wpisz w widoku okolicy, bo inaczej nie będzie działał ;)

UnknowN
07.01.2005, 16:37
Istnieje kod: intProp maxNumOfVisitingSims X - x to liczba gości, jaką chcesz zaprosić. Nie przesadzaj jednak, bo jeśli masz słabego kompa, może Ci się szybko zaciąć ;) I jeszcze jedno - kod wpisz w widoku okolicy, bo inaczej nie będzie działał ;)
dzięks
:D :D :D
:ty:

Cocaine
07.01.2005, 17:54
Nom ja też mogę zaprosić tylko dwie osoby, z czego zawsze jedna nie przychodzi...............................*wścieka się* a kodu nie chcę używać bo mi się gra zatnie :D