PDA

Zobacz pełną wersję : Filmiki


Dalia
07.01.2005, 18:28
To co pisze raczej chyba nie mozna nazwac problemem. Otóż jak już wcześniej wspominalam mam oryginalne TS2 .Jak bylam u mojej kolezanki(ktora ma tez oryginalne TS2)to zauwazylam ze ona ma takie bardzo fajne filmiki np. jak sima porywaja kosmici,jak sie dziecko rodzi itp.(te filmiki poprostu pokazuja swojego sima w akcji).Ja nie mam zadnych takich filmikow i jestem strasznie oburzona ze wydalam 129 zl. a te simsy wygladaja jakby byly nie oryginalne!!!Prosze o szybka odpowiedz!!! :( :wacko: :(

35C4R00N
07.01.2005, 18:32
!!Prosze o szybka odpowiedz!!! Przeczytaj instrukcję - tam jest napisane jak włączyć "filmiki" i inne efekty graficzne. Prawdopodobnie twój komp spełnia wymagania gry "na styk", dlatego niektóre opcje zostały automatycznie wyłaczone przy instalacji.

Xia
08.01.2005, 16:25
To co pisze raczej chyba nie mozna nazwac problemem. Otóż jak już wcześniej wspominalam mam oryginalne TS2 .Jak bylam u mojej kolezanki(ktora ma tez oryginalne TS2)to zauwazylam ze ona ma takie bardzo fajne filmiki np. jak sima porywaja kosmici,jak sie dziecko rodzi itp.(te filmiki poprostu pokazuja swojego sima w akcji).Ja nie mam zadnych takich filmikow i jestem strasznie oburzona ze wydalam 129 zl. a te simsy wygladaja jakby byly nie oryginalne!!!Prosze o szybka odpowiedz!!! :( :wacko: :(
No tak ja też tak mam u rodzin orginalnych czyli tych już gotowych są filmiki a u tworzinych przez ciebie nie będzie ja u np.Biedaków jak mi się dziecko rodziło to miałam filmik a u innych nie mam :1smutny: