PDA

Zobacz pełną wersję : UfOlKa PiLnIe ZatRuDnIeM


Nacia
07.01.2005, 18:30
yyyy... no więc ja mam następujący problemik:
Jak uFo porywa mi ludziuffff to oni nie zachodzą w ciążę, a ja potrzebuję męża dla Eulalii Dziwak (nie śmiać się!) i tak se pomyślałam że jak by ktoś chciałbyć NAPRWADĘ miły to mam dla niego zadanie:
Niech mi mailem wyśle ( [email protected] ) taką rodzinę, żeby tam był gościu (albo gościówa) był(a) w ciąży z UfOlKiEm <MUSI MIEĆ NA NAZWISKO BULION, INNA SIĘ NIE NADAJE> i niech to dziecko nie będzie jeszcze urodzone (no chyba że ktoś się bardzo uprze: to ma chłopiec i ma mieć na imię Eulal <inny się nie nadaje>)
No więc mam nadzieję że będzie ktoś taki NAPRAWDĘ miły XD
Pozdro-Nacia i Eulalia Dziwak :D

Guralka
07.01.2005, 18:56
Ależ masz wymagania... Płci dziecka przed urodzeniem nie da się wybrać. Nie lepiej samemu zrobić?
Wchodzisz to tworzenia rodziny, naciskasz Shift+Ctrl+C. Wpisujesz kod boolProp TestingCheatsEnabled True i naciskasz Enter. Potem wciskasz Shift+N i masz debug mode. Możesz sobie stworzyć kosmitę

Nacia
08.01.2005, 10:32
To nie działa ;( Albo coś źle robię <to jest bardzo prawdopodobne>...help?

KubuS
08.01.2005, 11:05
Nie nie robisz nic zle tylko, ze guralka ci zle napiala. Jak juz dasz tworzenie rodziny, wciskasz ctrl, shift + c. i tam wpisujesz boolProp testingCheatsEnabled true WIELKOSC LITER MA ZNACZENIE. No a potem jak wybierasz sima naciskasz shift i n. Tam jak ybierasz skore to musisz nacisnac taki "kwiatuszek" i masz kosmite!!!! POZDRAWIAM

Guralka
08.01.2005, 11:06
u mnie wielkośc liter nie ma znaczenia. mogę mieć nawet same duże i też działa.

35C4R00N
08.01.2005, 11:27
u mnie wielkośc liter nie ma znaczenia. mogę mieć nawet same duże i też działa.
Wielkość liter nie ma znaczenia.
Ja to już kiedyś opisywałem, ale wyszukiwarka na forum nie działa ....

Napiszę jeszcze raz :
w dowolnym momencie przed tworzeniem rodziny wpisujemy kod " boolProp testingCheatsEnabled true "
wchodzimy w panel "Tworzenie rodziny"
klikamy na pole "Rotate & Zoom" (te strzałki i +/- w lewym dolnym rogu)
naciskamy jednocześnie SHIFT i N (wyłączenie opcji SHIFT M )

Guralka
08.01.2005, 13:10
Wielkość liter nie ma znaczenia.
Ja to już kiedyś opisywałem, ale wyszukiwarka na forum nie działa ....

Wiem, bo kiedyś czytałam. Jak była jeszcze wyszukiwarka, to tego szukałam, bo pamiętałam, że pisałeś, ale nie zajdowało mi. Cyba ktoś wykasował...

..:Pati-Pokemon:..
08.01.2005, 14:13
a u mnie to jest bez różnicy. chociaż jak napiszę MOTHERLODE to nie dziala a jak napiszę motherlode to dziala. yak samo jest z kodem "Aging off/on" tutaj wielkość liter tesh ma znacczenie

R@fcio
08.01.2005, 14:18
Wielkość liter w kodach raczej nie ma znaczenia.
Ja kody wpisuję zawsze z małych liter i działają.

Cocaine
08.01.2005, 17:50
A u mnie nie ma znaczenia wielkość liter....ale najgorsze to jest, że jak źle wpiszesz kod, to potem ci się otwiera to okno na pół strony

-tamatha-
08.01.2005, 17:52
U mnie wielkość liter ma znaczenie tylko w tych kodach boolProp....