PDA

Zobacz pełną wersję : simy znikają na zawsze...


Dorczenzo
07.01.2005, 19:01
Mam mały problem. Kiedy wpisuję kod "moveobjects on" i usuwam sima to nie da się go już póżniej przywrócić!!! W The Sims się dało ale w The Sims 2 nie!!! Słyszałem że trzeba pojechać do miasta (drugą osobą) , ale jeśli jestem sam??\Błagam pomóżcie!!! ;(
P.S. Przepraszam za tyle wykrzykników!!! ;)

rainne
07.01.2005, 19:03
Mam mały problem. Kiedy wpisuję kod "moveobjects on" i usuwam sima to nie da się go już póżniej przywrócić!!! W The Sims się dało ale w The Sims 2 nie!!! Słyszałem że trzeba pojechać do miasta (drugą osobą) , ale jeśli jestem sam??\Błagam pomóżcie!!! ;(
P.S. Przepraszam za tyle wykrzykników!!! ;)
nie znika... nie trzeba jechać... po prostu jak sima skasujesz kodem, to zapisz grę, następnie wyjdź z domku, a potem z powrotem do niego wejdź. sim będzie koło skrzynki na listy, czy jakoś tak, w świetnym humorze.

Fizzly
07.01.2005, 19:12
Hmm, czyli tak, gdyby się od nowa wprowadził. :) A czy zdobyte punkty nauki i aspiracji znikają?

rainne
07.01.2005, 19:16
Hmm, czyli tak, gdyby się od nowa wprowadził. :) A czy zdobyte punkty nauki i aspiracji znikają?
nie wiem, nie korzystam, za dużo wchodzenia i wychodzenia, a za mało... eeeee...

wolę obrazka z simchaotics.com ;)

Ania i Ewa Kropa
07.01.2005, 19:27
Wiesz kolega kupił sobie grę i pozwolił mi go ściągnąć przez internet , więc tak zrobiłam niestety nie mogę budować domów bo czegoś mi brak.Czy możesz mi jakoś pomóca? :D

rainne
07.01.2005, 19:28
Wiesz kolega kupił sobie grę i pozwolił mi go ściągnąć przez internet , więc tak zrobiłam niestety nie mogę budować domów bo czegoś mi brak.Czy możesz mi jakoś pomóca? :D
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=11531

Dalia
07.01.2005, 19:30
Mi kolezanka powiedziala ze jak sie skasuje sima to trzeba wyjsc i zapisac gre i ponownie wejsc :)

Dorczenzo
07.01.2005, 19:39
bardzo dziękuję za pomoc :)

Xia
07.01.2005, 19:43
Trzeba wyjść z domu do okolicy i weść ponownie a punkty umiejętności i aspiracji nie znikają daje to tyle że sim się lepiej czuje :) :)

Moonia
07.01.2005, 20:13
Hmm, czyli tak, gdyby się od nowa wprowadził. :) A czy zdobyte punkty nauki i aspiracji znikają?
Znikają, jeśli nie zapiszesz przed usunięciem Sima gry. Kiedyś się bawiłam w te kody, teraz są lepsze sposoby ;)

donika
07.01.2005, 21:34
Myslales ze jest tak jak w ts1 ze jak klikniesz na portret sima to powroci i to z doskonalym nastrojem....niestety w 2 czesci jest nieco wiecej komplikacji i moim zdaniem tak powinno byc! :)