PDA

Zobacz pełną wersję : Helikopter


KubuS
08.01.2005, 19:20
Nie widzialem takiego tematu a nie ma opcji szukaj. Mam taki maly problemik. Przed chwila moj Sim dostal awans na generala. Przylatuje po mnie helikopter, i jak wyjde na pole, to sim pokazuje ze helikopter robi duzo halasu. Klikne na helikopter dam opcje: jedz do pracy. I nagle to znika, a sim stoi w miejscu. Wogole nie moge do niego wsiasc... (mam oryginalna gre) POMOZCIE !!!! :-(

rainne
08.01.2005, 19:39
Nie widzialem takiego tematu a nie ma opcji szukaj. Mam taki maly problemik. Przed chwila moj Sim dostal awans na generala. Przylatuje po mnie helikopter, i jak wyjde na pole, to sim pokazuje ze helikopter robi duzo halasu. Klikne na helikopter dam opcje: jedz do pracy. I nagle to znika, a sim stoi w miejscu. Wogole nie moge do niego wsiasc... (mam oryginalna gre) POMOZCIE !!!! :-(
a łatkę oficjalną masz? tylko jeden sim ma wejść do helikoptera aby pójść do pracy, czy więcej?

KubuS
08.01.2005, 19:55
a łatkę oficjalną masz? tylko jeden sim ma wejść do helikoptera aby pójść do pracy, czy więcej?
Nie nie mam zadnej latki. A do helikoptera ma wejsc tylko Kuba.

rainne
08.01.2005, 20:03
Nie nie mam zadnej latki. A do helikoptera ma wejsc tylko Kuba.
to proponuję ściągnąć oficjalną łatkę. albo przeprowadzić rodzinę. albo po prostu poczekać do następnego wyjścia sima do pracy i zobaczyć, czy wtedy grzecznie poleci. jak nie, to wariant drugi z przeze mnie proponowanych. a dopiero potem http://thesims2.ea.com/update/.

marza4
08.01.2005, 21:54
Fajnie macie, ja niemam żadnej łatki i u mnie spokojnie odlatuje helikopter jak i przylatuje:P

KubuS
08.01.2005, 21:56
Fajnie macie, ja niemam żadnej łatki i u mnie spokojnie odlatuje helikopter jak i przylatuje:P
U mnie tez spokojnie odlatuje i przylatuje... Tylko ze bez Sims :P Hehe

marza4
09.01.2005, 08:12
A u mnie z simem nawet z 2!! :)

-tamatha-
09.01.2005, 08:50
U mnie przed łatką też leciało 2 helikopterem, podobno były problemy kiedy trzech miało wsiąść