PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie


Betaa
08.01.2005, 20:40
Chodzi o grafike :excl: :excl:
Nie jestem pewna czy działa ona u mnie poprawnie :( :(
Mam takie postrzępione krawedzie, a wygładzanie jest ustawione na max :\ :\
Oprócz tego gra działa poprawnie
Chciałam się dowiedzieć czy u Was też tak jest :hmmm: :hmmm:
Na nie których zdjęciach w necie krawędzie są ładne a na niektórych nie więc sama już nie wiem czy tak ma być ;( ;( czy może to wina mojej karty graficznej ;( ;(

Procesor: Intel Pentium 4 CPU 3.06 GHz
Typ karty: NVIDIA GeForce FX 5500, Integrated RAMDAC, 128 MB

35C4R00N
08.01.2005, 21:05
To nie wina karty graficznej, chociaż na GF5500 nie uzyskasz idealnie wygładzonych linii (nie ta generacja kart).
Pobaw sie opcjami sterowników grafiki pod windowsem, i koniecznie sprawdź czy są najnowsze!
Do sprawdzenia:
Właściwości ekranu ->
Zaawansowane ->
GeForce FX5500 ->
zakładka "Ustawienia wydajności i jakości" ->
"Ustawienia wygładzania obrazu" - "odptaszkować" "Pod kontrolą aplikacji" i dać suwak na najwyższą (nie zalecane, ale czasem działa lepiej niż sterowne przez grę)
"Filtr anizotropowy" - tak samo
"Wydajność systemu" - "Wysoka jakość"
Jak nie pomoże, to wróć do domyślnych (czyli "Pod kontrolą aplikacji")

Szynszyl
08.01.2005, 21:14
u mnie bylo tak ze jak ustawilem antyaliasing wymuszony to w simach nic nie bylo wygladzone, a wszystkie panele byly rozmazane :/
wiec dla simow trzeba ustawic wygladzanie w grze oczywiscie przy opcji pod kontrola aplikacji ;)

35C4R00N
08.01.2005, 21:18
u mnie bylo tak ze jak ustawilem antyaliasing wymuszony to w simach nic nie bylo wygladzone, a wszystkie panele byly rozmazane :/
A to tak różnie bywa, ale generalnie powinno być na ustawieniach "Pod kontrolą aplikacji". Tylko że instalka "The Sims 2" czasem nie wykrywa karty tak jak trzeba, i wtedy można jej "pomóc" - po następnym uruchomienu zaktualizuje właściwości karty graficznej i czasem obraz wygląda lepiej.

Betaa
08.01.2005, 21:28
POMOGŁO !! !! !! :D :D
Teraz krawędzie są gładkie :D :D
Sims0maniak jesteś kochany :* :*
WIELKIE THX za pomoc :* :*