PDA

Zobacz pełną wersję : Zazdrosna...o ojca!!


limonka_as
10.01.2005, 14:06
Mam bardzo dziwny problem. Mialam simowa parke- Irene i Arka, urodzila sie im corka Kasia, dopoki byla niemowlakiem i maluchem do bylo wszysko OK. Ale gdy stala sie dzieckiem...zrobila sie zazdrosna o swojego ojca!! Gdy on caluje sie z jej matka to Kasia zaczyna plakac i wrzeszczec a jej kontakty z rodzicami spadaja do -100 !!! Gdy ostatnio weszla do sypialni a jej rodzice spali w jednym lozku to tak zaczela ryczec ze nie chciala wyjsc z pokoju ;) (nie reagowala na moje polecenia pomimo ze ma wylaczana wolna wola) Moze ktos z Was tez ma taka zazdrosnice ??? Mam nadzieje ze takiego tematu jeszcze nie bylo :D

marza4
10.01.2005, 14:10
Fajnie...........nie maiłam czegoś takiego :\ głupio troche..........to weź jak rodzice coś tam se robią(cmok-cmok.....bara-bara) to weź usuń drzwi i ziecko nie wejdzie :D
albo spal dziecko(żart) :D

Królik
10.01.2005, 14:12
Jeszcze o takim czymś nie słyszałam :D Ona chyba naprawdę jest zazdrosna o swego ojca :laugh: A jakie ma z nim kontakty? :P

limonka_as
10.01.2005, 14:13
Fajnie...........nie maiłam czegoś takiego :\ głupio troche..........to weź jak rodzice coś tam se robią(cmok-cmok.....bara-bara) to weź usuń drzwi i ziecko nie wejdzie :D
albo spal dziecko(żart) :D

no szczerze mowiac to jest to dosc wkurzajace, bo za kazdym razem jak chce zeby sie pocalowali czy bara bara to musze uwazac zeby przypadkiem corka nie weszla do tego pokoju bo odrazu zaczyna plakac i wrzeszczec i spadaja jej kontakty ze starymi. Co to ma byc? :\

z ojcem ma kontakty: -80/55
a z matka -60/70

_GederoX_
10.01.2005, 14:24
A sprawdź dokładnie, jakie ma aspiracje, i jaki poziom aspiracji i samopoczucia...

Fayy
10.01.2005, 14:25
No nieźle mi się jeszcze coś takiego nie zdazyło..

limonka_as
10.01.2005, 14:30
A sprawdź dokładnie, jakie ma aspiracje, i jaki poziom aspiracji i samopoczucia...
__________________

aspiracje ma zlota a samopoczucie bardzo dobre (jak jest zle to uzywam obrazu energetyzujacego :) )

rainne
10.01.2005, 14:46
__________________

aspiracje ma zlota a samopoczucie bardzo dobre (jak jest zle to uzywam obrazu energetyzujacego :) )
a mi się to zdarzyło i to dziecko nie jest zazdrosne, a zawstydzone. tak samo jak dziecko by weszło do pokoju rodziców gdy posuwają się do czegoś więcej niż tylko pocałunków. niektóre dzieci reagują aprobatą na okazywanie czułości pomiędzy rodzicami, inne są zawstydzone. sprawdź raczej punkty osobowości. otwarte simy nie powinny mieć problemów z tym, nieśmiałe pewnie tak.

Nikee
10.01.2005, 14:48
Ile jeszcze osob bedzie mowic ze im sie cos takiego nie zdarzylo?

limonka_as
10.01.2005, 14:52
zawstydzona?? a ja myslalam ze ona temu tak placze bo jest zazdrosna o ojca :\
tyle ze ona raczej nie jest niesmiala bo ma 9/10 punktow otwartosci i jej oboje rodzicow rowniez sa bardzo otwartymi simami

ale to dlaczego mialaby odrazu tak plakac z zawstydzenia??? bardziej mi tu pasuje zazdrosc...

kubasm
11.01.2005, 15:38
dziwne mnie sie jeszcze cos takiego nie przytrafilo moze to z powodu jej osobowosci albo jakiegos zlego wspomnienia:P

ReGiNa
11.01.2005, 17:50
:D :D To raczej musiało być spowodowane że dziecko kiedy sie urodziło to ojciec sie wiecej opiekował to chya to :\

Rosaly
18.01.2005, 19:11
Kurczę, jak ja dawno tu nie byłam... Net się zepsuł i nie mogłam. :( A co do tematu: mnie matka była zazdrosna o córkę, jak ta się ściskała ze swoim chłopakiem. Pewnie nie zazdrosna, ale może uważała, że ta jeszcze jest za młoda. :D

kamaja
19.01.2005, 16:34
zazdrosna jej ale ona jest to jej ojciec i matka nie powinna być zazdrosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lewy
19.01.2005, 16:38
heh dziwne:P mnie sie tak nie trafilo nigdy B)

shenna
19.01.2005, 17:54
U mnie dzieci płaczą ale tylko jak widzą że rodzic całuje się z jakąś obcą osobą

Apple
19.01.2005, 20:27
Kurczę, jak ja dawno tu nie byłam... Net się zepsuł i nie mogłam. :( A co do tematu: mnie matka była zazdrosna o córkę, jak ta się ściskała ze swoim chłopakiem. Pewnie nie zazdrosna, ale może uważała, że ta jeszcze jest za młoda. :D
Tak matki są bardzo wrażliwe na punkcie gorących pocalunków swoich dzieci i innych czułości w stosunku do klegów...tyle tylko,że matka nie jest zazdrosna tylko zła i próbuje skarcić sima-dziecko :) ...a mi się zawsze brechac chce jak te dzieciaki smiesznie reaguja na czułości swoich rodziców ..zasłaniaja twarz rękoma i sie tak smiesznie drą...:D