PDA

Zobacz pełną wersję : Czarne lusterka i cenzurka


Still
11.01.2005, 18:05
Mam baaardzo powazny problem otóz zainstalowalem ponownie the sims 2 i mam taki problem ze canzurke oraz lustra mam cale czarne dlaczego !!!!??? POMÓŻCIE

lindeloth
11.01.2005, 18:09
Spruboj pogrzebac w opcjach gry... tam jest cos tajkiego odbicie swiatla czy cos w tym stylu.. a hjesli to nic nie da to moze ktos inni poradzi

Eveline
11.01.2005, 18:31
Still , spróbuj tu poszukać właściwych sterowników http://www.frazpc.pl/sterowniki/Karty_Graficzne/Nvidia

Pingwin
11.01.2005, 18:41
albo masz grafe która źle wyświetla(za słaba, nieodpowiednie stery)
albo nie masz w opcjach ustawione źle

stery www.nvidia.com jesli masz geforce lub rive(jak rive no to za słaba grafa jak nagre) albo www.ati.com jeżeli radeony (9200,9550,9600 itd)

ktos_77
25.01.2005, 16:10
Mam baaardzo powazny problem otóz zainstalowalem ponownie the sims 2 i mam taki problem ze canzurke oraz lustra mam cale czarne dlaczego !!!!??? POMÓŻCIE

ja mam taki sam problem ale od pewnego czasu. gralam w simy dosc dlugo i bylo wszystko ok dopiero od paru dni lustra sa czarne a cenzura jakas dziwna :\ :\ :\

35C4R00N
25.01.2005, 16:47
ja mam taki sam problem ale od pewnego czasu. gralam w simy dosc dlugo i bylo wszystko ok dopiero od paru dni lustra sa czarne a cenzura jakas dziwna
Coś musiało się zmienić w ustawieniach sterowników, albo w ustawieniach systemu.
Nie było ostatnio coś instalowane? jakaś gra, program graficzny , sterowniki do czegoś ...
Odbicia można włączyć w opcjach gry:
- ustawienia ekranu
-> efekty
Posprawdzaj jak to jest w tej chwili poustawiane, i zobacz czy pulpit (pod windowsem) jest ustawiony na "32bit kolor"

donika
25.01.2005, 18:57
sterowniki albo cos nie tak w ustawieniach gry :\ kazdy tak napisze ;)

35C4R00N
25.01.2005, 19:20
:\ kazdy tak napisze ;)
Bo to prawda. Gdybym miał dostęp do tego kompa o którym mowa, to "naprawa" nie zajęła by nawet pół godziny. A tak to mogę tylko zgadywać, i liczyć na to że pytający(-ca) będzie w stanie napisać coś konkretnego.

Pytania o problemy z grą nie zawierające opisu sprzętu są w ogóle ... bez sensu. Owszem, znamy kilkanaście błędów w grze na które od razu mozna cos poradzić. Ale reszta? Przecież każdy komputer jest trochę inny, choćby dlatego że są zainstalowane inne niż u mnie programy (o sprzęcie nie wspominam).