PDA

Zobacz pełną wersję : Biała mikstura???


lipa15
13.01.2005, 18:33
Przysięgam za wszystkie czasy, że u mnie na stole alchemika NIGDY nie ma "białej mikstury". Czy ona istnieje, czy to tylko plotka???

Fool
13.01.2005, 18:40
Nie można "stworzyć" białej mikstury na stole alchemika, kiedy twój sim jest zdrowy. Zapewniam Ci, że kiedy spróbujesz stworzyć białą miksturę, kiedy twój sim zachoruje to ci się uda.

Pozdrawiam.

lipa15
13.01.2005, 18:58
A kiedy można zachorować???

tutaj też (patrz niżej)

Fool
13.01.2005, 20:29
W the sims (1) o ile się nie myle jest tylko jedna droga do choroby. Wystarczy kupić swinkę morską i nie zajmować się nią ani jej klatką. Kiedy klatka będzie brudna a sim zacznie się bawić ze świnką, wtedy zwierzę go ugryzie i sim będzie chory.

Iceyy
14.01.2005, 11:27
A dzieci też mogą zachorować?

froggermile
14.01.2005, 14:36
oczywiscie, ze male simy( dzieci) moga zachorowac!!!! u mnie wszysctkie dzieci zachorowaly! ale nie mogą pic bialej mikstury...

LindSay
14.01.2005, 14:41
Ta mikstura jest, ale ja nie robię czegos, żeby świnkę morską głodziła w Simsach (mam słabośc to prosiaczków :) ). To prawda, że Simy jak zachorują, to moga taką miksturę zrobić...Nigdy jednak nie widziałam, żeby dziecko wypiło miksturę. Dziecko chyba nie może wypic miksturki i to jest właśnie głupie, bo mały Sim może umrzeć.

Fool
14.01.2005, 15:47
oczywiscie, ze male simy( dzieci) moga zachorowac!!!! u mnie wszysctkie dzieci zachorowaly! ale nie mogą pic bialej mikstury...
No to bardzo przepraszam, nie spotkałem się z takim przypadkiem :P

=)Cornelka(=
15.01.2005, 11:23
siemka;(wiecie co..wiedziłam że biała ratuje od choroby...... gdy moja simka zachorował odrazu kazałm jej zrobić napój....lecz zawsze wychodzł niebeski....prróbowałm cały czas a ona niechciał......a gdy kazałm jej zjeść obiad złapała sie za brzuch i upała na ziemie...a wtedy przyszła kostucha...wiecie co to znaczy...umarła;(

Cheeza
16.01.2005, 14:05
No mi tez sie tak kiedys dzialo. Moj sim zachorowal i tez chcialam aby stworzyl bialy napoj lecz niestety nie doszedl nawet do stolu .... Umarl :1smutny:

LindSay
17.01.2005, 13:01
Jesli Sim juz umiera to klika sie na kostuche z poleceniem " Plea" to wtedy mozliwe, że Sim nie umrze. Ale były u mnie takie przypadki, że Sim (zdrowy) nie zdążył poprosic kostuchę o życie dla umarłego Sima. No i Sim umierał... ;(

Reiko
24.01.2005, 14:28
W The Sims 1 mi sim zachorował kapiąc się w nocy wbasenie :\ Podejrzewam że był to jakiś ten ee błąd w grze
W The Sims 2 jak sim był chory i porwało go ufo to nie zaszedł w ciążę (mówię o osobniku płci męskiej) :1smutny:

Cocaine
25.01.2005, 18:56
Hmm...w sims 1 prośba o życie polegała chyba na grze w "nożyce papier kamień" a w sims2 po prostu błagasz o jej życie.

Mikstury również bywają bardzo różne. Kwadratowe i podłużne.

LindSay
26.01.2005, 13:10
Mikstura jest i mój Sim jak był chory to go zrobił za pierwszym razem (hm, może dlatego, że robił pare dni wcześniej dużo mikstur, ale wtedy nie był chory). Naprawdę miksturę da się zrobić, ale Sim musi być rzeczywiście chory i potrzeba do tego dużo cierpliwości!!!!!!!

milirodeo
26.01.2005, 16:09
a z jakiej przyczyny umarł

KubuS
27.01.2005, 19:28
W The Sims 1 mi sim zachorował kapiąc się w nocy wbasenie :\ Podejrzewam że był to jakiś ten ee błąd w grze
W The Sims 2 jak sim był chory i porwało go ufo to nie zaszedł w ciążę (mówię o osobniku płci męskiej) :1smutny:
I kolejna bujda... W The Sims 1 nie możesz wiedzieć kiedy sim zachoruje... :/ Jest tylko jedna przyczyna choroby!!!!!!!!!!! UGRYZIENIE PRZEZ ŚWINKĘ MORSKĄ !!

Amarae
27.01.2005, 19:32
Jeśli sim jest chory, to np. łapie się za głowę, kaszle czy kicha. Nie pamiętam, bo dawno nie grałam ;)

A co do zajścia w ciąże w TS2 ( chodzi o faceta ) to nic nadzwyczajnego. Wystarczy wejść do rodzinki Dziwak i tam facet jest już w ciąży..

sea-whisper
27.01.2005, 20:40
Biała mikstura istnieje. Jak już niektórzy wspomnieli, można ją zrobić tylko kiedy sim jest chory. Nie zawsze wychodzi za pierwszym razem, czasem jest już za późno. Są jednak inne sposoby na wyleczenie sima:

- Trzeba dużo odpoczywać (spać, drzemać itp.), a po jakimś czasie nasz podopieczny wraca do zdrowia.
- Wpisujemy kod moveobjects_on i... kasujemy sima. Po kliknięciu na jego twarz w panelu rodziny pojawi się już zdrowy.

Pozdrawiam :)

KubuS
28.01.2005, 11:34
Biała mikstura istnieje. Jak już niektórzy wspomnieli, można ją zrobić tylko kiedy sim jest chory. Nie zawsze wychodzi za pierwszym razem, czasem jest już za późno. Są jednak inne sposoby na wyleczenie sima:

- Trzeba dużo odpoczywać (spać, drzemać itp.), a po jakimś czasie nasz podopieczny wraca do zdrowia.
- Wpisujemy kod moveobjects_on i... kasujemy sima. Po kliknięciu na jego twarz w panelu rodziny pojawi się już zdrowy.

Pozdrawiam :)
To z odpoczynkiem nie zawsze działa. Za peirwzym razem jak moja simka zachorowała to cały czas leżała itd. I i tak umarła. Njlepiej jest sobie kupic ze 3 stoły alchemika i robić na przemian mikstury, a jak wyjdzie np. różowa, to sprzedać stół !!! A jeszcze lepszy sposób, to nie kupować świnki morkiej :P

Lapis_Lasuli
28.01.2005, 15:16
I kolejna bujda... W The Sims 1 nie możesz wiedzieć kiedy sim zachoruje... :/ Jest tylko jedna przyczyna choroby!!!!!!!!!!! UGRYZIENIE PRZEZ ŚWINKĘ MORSKĄ !!

No to bardzo ciekawe. Ja mając jeszcze grę The Sims (1) nie posiadałam świnki morskiej. Sim autentycznie po przyjeździe z pracy zaczął kichać i zmarł jeszcze tego samego dnia.
Inny przypadek: Sim wyszedł z tej pomarańczowej (?) wanny do kałuży na kafelkach. Zaczął kaszleć kichać więc zamknęłam go w pokoju bez drzwi żeby reszta się nie zaraziła. I nic to nie dało. cała rodzinka po kąpieli umarła. Beznadzieja. Nie kłamię-nie ma po co. Jeśli simy mogły chrować tylko od świnki, to znaczy że gra ma mase błędów.

A co do białej mikstury-nigdy nie słyszałam, ale możliwe że istnieje skoro tak piszecie.

Zielono_oka
29.01.2005, 12:34
ta... musisz być chory tylko wtedy jest szansa że zrobisz białą miksturę
:D

Corny
29.01.2005, 15:39
Ta mikstura jest, ale ja nie robię czegos, żeby świnkę morską głodziła w Simsach (mam słabośc to prosiaczków :) ). To prawda, że Simy jak zachorują, to moga taką miksturę zrobić...Nigdy jednak nie widziałam, żeby dziecko wypiło miksturę. Dziecko chyba nie może wypic miksturki i to jest właśnie głupie, bo mały Sim może umrzeć.
Może wypić gdy sie sciągnie z netu specialne dzwi i mały sim przejdzie przez nie i bendzie robił wszystko co dorosły sim!!!!!!!!!!! :P :P ;) ;)