PDA

Zobacz pełną wersję : Czy da się wgrać swoje mp3?


zx
16.01.2005, 15:49
W poprzedniej wersji dało się wgrać swoje mp3, tak że było je można słuchać w radiu podczas gry. Czy i w tej jest taka możliwość?

rainne
16.01.2005, 16:03
W poprzedniej wersji dało się wgrać swoje mp3, tak że było je można słuchać w radiu podczas gry. Czy i w tej jest taka możliwość?
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12744
aczkolwiek, przy niektórych, wgrywanych mp3 przeze mnie i po załadowaniu ich się w grze, gra się wyłączała. więc czekam aż ktoś mi wytłumaczy od czego to zależy :)

Mesmerize
16.01.2005, 16:04
mozna, wgrywasz wlasnie do moje dokumenty/ea games/sims2/music/ ... i tu do katalogu do ktorego chcesz, ja poki co wgrywalam r'n'b wiec w radiu jak zmienie na r'n'b to mam swoje mp3. jak juz tam wgrasz to tzreba w grze w opcjach muzyki powlaczac swoje mp3. i tyle.

edit: jak pisalam postu rainne jeszcze nie bylo.

UnknowN
16.01.2005, 16:23
W poprzedniej wersji dało się wgrać swoje mp3, tak że było je można słuchać w radiu podczas gry. Czy i w tej jest taka możliwość?A można se zrobić własną kategorie? Jak?

35C4R00N
16.01.2005, 16:24
[...] przy niektórych, wgrywanych mp3 przeze mnie i po załadowaniu ich się w grze, gra się wyłączała. więc czekam aż ktoś mi wytłumaczy od czego to zależy :)Gra jest gupia i nie obsługuje wszystkich formatów MP3. Ma być stały "bitrate" (nie VBR - variablebitrate), a w ogóle to najlepiej żeby był taki jak mają pliki już istniejące.
Przy utworze MP3 VBR / 256kbps gra "wywalała" się za każdym razem ....

zx
16.01.2005, 19:41
A jeszcze mi powiedzcie, czy mogą to być skróty, czy trzeba kopiować. Wiem, że sam mógłbym sprawdzić, ale simsów w domu nie mam i chcę już być gotowy na granie :)

rainne
16.01.2005, 19:46
A jeszcze mi powiedzcie, czy mogą to być skróty, czy trzeba kopiować. Wiem, że sam mógłbym sprawdzić, ale simsów w domu nie mam i chcę już być gotowy na granie :)
mp3, żadne skróty. czyli musisz kopiować.

karolina
16.01.2005, 19:53
a jak wgram i mi się gra wyłączy to strace coś, np dom czy rodzina? i czy moge potem ta piosenke wykasować i bedzie ok?

rainne
16.01.2005, 19:59
a jak wgram i mi się gra wyłączy to strace coś, np dom czy rodzina? i czy moge potem ta piosenke wykasować i bedzie ok?
nie stracisz, ale gra się nie zapisze.
no chyba, że ustawisz, ze ta piosenka będzie do usłyszenia w trybie np. budowy..., to wtedy, gdy zbudujesz sobie śliczny domek, a nie zapiszesz gry, a piosenka w tym momencie się załaduje, która nie jest odpowiednia, to domek Ci się straci.

Iliga
16.01.2005, 21:18
LUDZIE jak sie robi te obrazki obok pseudonimu!???

35C4R00N
16.01.2005, 22:01
LUDZIE jak sie robi te obrazki obok pseudonimu!???
Widzisz taki napis "Pomoc" na gorze strony?
Jeśli nie, to zmień ustwawienia przeglądarki.


http://forum.thesims.pl/faq.php?faq=vb_user_maintain#faq_vb_avatar_how