PDA

Zobacz pełną wersję : Chcecie mieć bliźniaki??


limonka_as
17.01.2005, 09:44
Na forum często pojawia się pytanie: co zrobić żeby mieć bliźniaki?
I często padają jakieś (jak dla mnie bardzo dziwne) odpowiedzi że trzeba jeść galaretki, ciasteczka itd....

Ja mam na to inny sposób. Ściągnęłam sobie urządzenie które nazywa się
InSIMenator i ma ono wiele funkcjii (można zrobić np. że małe dziecko staje się dorosłym, dodać punkty osobowości itd.)

Jedną z funkcjii tego urządzenia jest również- zajści w ciąże...może zajść zarówno facet jak i kobieta. Można wybrać czy to ma być:
a) kosmita (bliźniaki lub pojedyncze)
b) normalne dziecko (bliźniaki lub pojedyncze)

Można również wybrać z kim ma być to dziecko (np. jak facet zachodzi w ciąże to wybierami kto ma być matką tego dziecka)

Gdy już zajdziemy w ciąże to są jeszcze inne opcje np. możemy przyspieszyć ciąże, albo zatrzymać albo anulować...itd.

Mam nadzieję że pomogłam :D


tutaj można ściągnąć to urządzenie
------>http://modthesims2.com/showthread.php?t=33800&highlight=insiminator


Aha i jeszcze jedno...bo w zależności w które miejsce na tym urządzeniu klikniemy to wyświetlają się inne opcje, jeśli chcemy zajść w ciąże to trzeba kliknąć na środek urządzenia.

UWAGA!!!!!!!!!!!!
Tam są trzy pliki-można ściągnąć tylko jeden z nich bo inaczej gra może sie zrąbać (tak pisało na tamtej stronie) każda wersja czymś się rózni, tam jest napisane czym tylko że po angielsku!

Guralka
17.01.2005, 10:12
Czy nie lepiej byłoby napisać tego w tym temacie?
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=8017

limonka_as
17.01.2005, 10:18
Czy nie lepiej byłoby napisać tego w tym temacie?
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=8017


sorki nie zauważyłam tamtego tematu, a zresztą jak to będzie napisane w temacie a nie w jakiejś tam 50 odpowiedzi to to będzie lepiej widoczne :)

media
17.01.2005, 10:35
mam pytanko9 a gdzie wrzucic tego patch'a?? :D

limonka_as
17.01.2005, 11:16
mam pytanko9 a gdzie wrzucic tego patch'a?? :D

dajesz normalnie tam gdzie inne dodatki czyli do downloads, aha i to nie jest patch tylko to jest przedmiot------znajdziesz go gdy w trybie kupowania dasz-----elektorinczne urządzenia----wszystkie. :)

Iliga
17.01.2005, 11:20
dzienxs sicągnęłam ale jak go ROZPAKOWAĆ?? ;( ;( ;( :\ ;( :\

limonka_as
17.01.2005, 11:25
dzienxs sicągnęłam ale jak go ROZPAKOWAĆ?? ;( ;( ;( :\ ;( :\

no np. za pomocą winZipa tak jak rozpakowujesz inne dodatki,
plik ten musisz rozpakować do:
Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads


a ściągałaś już jakieś inne dodatki i rozpakowywałaś je???

Iliga
17.01.2005, 11:32
no np. za pomocą winZipa tak jak rozpakowujesz inne dodatki,
plik ten musisz rozpakować do:
Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Downloads


a ściągałaś już jakieś inne dodatki i rozpakowywałaś je???
tylko choinkę :D

Iliga
17.01.2005, 12:41
co to ma być ten Insmator czy jakoś tak rozpakowalam a tam notatnik i jakieś głuboty w nim i plik którego nie można otworzyć do d*** z tym xP xP ;P

Zerat
17.01.2005, 13:26
trzeba czytac pliki textowe
nie wiesz ze tam jest zwylke sporo ciekawych informacji ?

AmazonkAA
17.01.2005, 14:04
a ja mam jeszcze pytanko: bo tam na tej stronie to sa trzy podobne do siebie pliki do sciagniecia, i czy trzeba sciagnac je wszystkie, czy tylko mozne jeden (jak tak, to ktory)??????

ssparrow
17.01.2005, 14:12
Pewnie kiedyś otworzyłaś plik podobnego typu (którego zresztą nie da się otworzyć niczym, oprócz simPE) notatnikiem. Po prostu wsadź to do downloads i nie otwieraj... :\

aquamarine
17.01.2005, 14:21
Ale jak??!! Ja i tak nic nie rozumiem

Shady
17.01.2005, 14:52
co to ma być ten Insmator czy jakoś tak rozpakowalam a tam notatnik i jakieś głuboty w nim i plik którego nie można otworzyć do d*** z tym xP xP ;P
oj chlopczyku bystry to ty nie jestes

limonka_as
17.01.2005, 15:43
oj chlopczyku bystry to ty nie jestes

zgadzam sie z tobą Shady :)

Iliga to że nie umiesz pliku rozpakować to nie moja wina, ja jakoś normalnie rozpakowałam plik i mi wszysko chodzi.

Do Amazonki:
możesz ściągnąć tylko jeden z tych plików, bo jak ściągniesz to to nię będzie kompatybilne!!!!!!!

AmazonkAA
17.01.2005, 15:55
a jest jakas roznica znaczniejsza roznica poiedzy tymi plikami?

limonka_as
17.01.2005, 16:06
jest jakas roznica znaczniejsza roznica poiedzy tymi plikami?
nie jestem pewna ale chyba jakiejś znaczącej róznicy nie ma....nie wiem, ja ściągnęłam ten co miał największy rozmiar (nie pamiętam który to był z koleji)
różnią sie niektórymi opcjami, ale wszyskie 3 mają tą opcję z ciążą....

Iliga
17.01.2005, 17:01
do limonka:dobra zrobiłam wszystko jak pisałaś i jak babka zajdzie w ciąze gdzie będzie można to wszystko ustawić(ciąża z bliżniakiam ufo i inne?)
:mbounce: :mbounce: :mbounce: :nuke:

limonka_as
17.01.2005, 17:32
do limonka:dobra zrobiłam wszystko jak pisałaś i jak babka zajdzie w ciąze gdzie będzie można to wszystko ustawić(ciąża z bliżniakiam ufo i inne?)
:mbounce: :mbounce: :mbounce: :nuke:


Facetką która NIE jest wciąży (lub ewentualnie facetem) klikasz na środek urządzenie i pojawia ci sie:

Alien pollination... - ciąża ufo
Make baby with... - mieć pojedyncze dziecko z...(wybierasz imie z kim chesz to dziecko
Make twins with... - bliźniaki z....(wybierasz imie kto ma być ojcem)

Gdy już usłyszysz melodyjke że facetka zaszła w ciąże to wtedy na środku urządzenia masz takie opcje:
Accelerate pregnancy -przyspieszyć ciąże
Abort pregnancy -przerwać ciąże
Suspend pregnancy -zatrzymać ciąże
Resume pregnancy -?

Iliga
17.01.2005, 17:40
dzienxs jesteś spox :ty: :ty:

limonka_as
17.01.2005, 17:53
dzienxs jesteś spox :ty: :ty:

dzieki :D
jakbyś miała jeszcze jakiś problem z tym urządzeniem to napisz, pozdro :)

Kama2002
17.01.2005, 18:10
A ja wolę naturalne sposoby, żeby nie zaśmiecać gry niepotrzebnymi dodatkami :P I właśnie dlatego popieram doszukiwanie się "domowych" metod, czyli np. jedzenia ciastek i spaghetti :P Ale każdy robi jak uważa :)

Iliga
17.01.2005, 18:18
fajnie jak wybiera się opcje na łużku to karzda opcja to ŚMIERĆ ;( a ja chce mieć bliźniaki! :1smutny:

Hubi_90
17.01.2005, 18:55
Ja mam bliźniaki i nie jadłem żadnych galaretek i innych żeczy. Naturalnie.

limonka_as
17.01.2005, 18:57
fajnie jak wybiera się opcje na łużku to karzda opcja to ŚMIERĆ a ja chce mieć bliźniaki!

co??? ja czegoś takiego nie miałam!! a który z tych trzech plików ściągnęłaś??

Iliga
17.01.2005, 18:59
wszystkie i wgrałam (na dodatek jak masz opcje podejdz tu ta masz tam coś po angielski i pojawia cie sie maszyna do robienia leków a jest ona TYLKO dostępna jak masz szczyt kariery MEDYCYNA) :\

limonka_as
17.01.2005, 19:03
wszystkie i wgrałam (na dodatek jak masz opcje podejdz tu ta masz tam coś po angielski i pojawia cie sie maszyna do robienia leków a jest ona TYLKO dostępna jak masz szczyt kariery MEDYCYNA) :\


no przecież napisałam że NIE można ściągnąć wszyskich trzech plików, że można tylko jeden z nich!!!!!

zobacz w temacie!!! musisz je wykasować i zostawić tylko jeden z nich!!!

Iliga
17.01.2005, 20:03
no przecież napisałam że NIE można ściągnąć wszyskich trzech plików, że można tylko jeden z nich!!!!!

zobacz w temacie!!! musisz je wykasować i zostawić tylko jeden z nich!!!
aha spróbuje skasować dwa i po sprawie ;) :D :) :P

Iliga
17.01.2005, 20:31
aha spróbuje skasować dwa i po sprawie ;) :D :) :P
skasowałam i został 1 ale dalej tak jest! ;( ;( ;( ;(

Iliga
17.01.2005, 21:17
skasowałam i został 1 ale dalej tak jest! ;( ;( ;( ;(
udało sie mam BLIŹNIAKI a te opcje mam je na przyżądzie do robienia lekarstw zamiast na łóżku! :D :D :D :D :D :D :D :d:d:D

limonka_as
18.01.2005, 09:39
no PRZECIEŻ pisalam że ta opcja jest na urządzeniu a nie na ŁÓŻKU!!!!!!
Iliga mam prośbę -pierwsze przeczytaj co napisałam, a później działaj OKI???
żeby później nie było takich problemó jak np. z tym że wgrałaś wszyskie trzy pliki i gra sie zrąbała!

Selena
08.09.2005, 09:12
ja mam jedno pytanko, bo jestem nie kumata <cry> ;(
Gdzie jest to urządzonko? Ściągnęłam sobie pierwszy z nich. Jest to plik, więc umieściłam w downloads. I gdzie on jest w grze? Za pomocą kodu boolProp testingCheatsEnabled true czy nie? Wybaczcie za takie pytania, ale ja naprawdę nie rozumiem, jak mam "otworzyć" tę opcję

P.S. Czy tylko mnie te uśmieszki na forum nie chcą działać? ==' Nawet nie wiem, jak je wpisać, by działało == ja pie****e!

Rainbow
11.09.2005, 07:22
No na rany boskie!Ściągnijcie sobie Total Commander'a i już!Po sprawie!!!Zaznaczyć prawym przyciskiem mysy to coś i dać tam gdzie trzeba!!!

♪Suzka♪
11.09.2005, 10:07
erghm...ja mam tylko takie jedno male ostrzezenie :
jesli macie the sims 2 na studiach , to mozecie sobe ten INSIMenator czy jak to tam odpuscic, bo jak nie to z chodzenia na wyklady nici :con:
oczywiscie, to tylko zalezy od Was, ale zeb y ktos po sciagnieciu tego nie narzekal, ze jego student nawuklady chodzic nie moze...prawdopodobne tez jest, ze opcja pojscia an egzaminy koncowe bedzie nieaktywna, ale to sie raczej rzadziej zdarza (moja kolezanak tak miala) .
Dla mnie najlepsza jest galaretkowata opcja :D