PDA

Zobacz pełną wersję : boolProp constrain...czy coś


Lapis_Lasuli
17.01.2005, 21:49
Hej
tych tematów o kody było już multum, wiem, ale takiego nie znalazłam. No więc znalazłam gdzieś taki kod: boolProp constrainFloorElevation true/false, i mi to nie działa!! A można kombinować z tym z podłogą czy tam ścianami... ;( Wymyślać jakieś cuda...Ponoć jest też taki podobny BoolProp testingCheatsEnabled true czy coś takiego (przeczytałam na forum). Chodzi o to samo? Jak nie to na co ten 2-gi kod? Proszę, help... :( Tak bardzo chciałabym pokombinować i zbudować jakiś zakręcony domek... ;(
PS. kod jest spisany tak jak go znalazłam. może tam był błąd :help: :please:

Artusek
17.01.2005, 22:06
Hej
tych tematów o kody było już multum, wiem, ale takiego nie znalazłam. No więc znalazłam gdzieś taki kod: boolProp constrainFloorElevation true/false, i mi to nie działa!! A można kombinować z tym z podłogą czy tam ścianami... ;( Wymyślać jakieś cuda...Ponoć jest też taki podobny BoolProp testingCheatsEnabled true czy coś takiego (przeczytałam na forum). Chodzi o to samo? Jak nie to na co ten 2-gi kod? Proszę, help... :( Tak bardzo chciałabym pokombinować i zbudować jakiś zakręcony domek... ;(
PS. kod jest spisany tak jak go znalazłam. może tam był błąd :help: :please:

1. Hmmm... A moze ty wpisywalas najpierw "true"... bo zeby kod dzialal musisz wpisac "boolprop constrainfloorelevation false".
2. Nie, to nie jest to samo.

limonka_as
18.01.2005, 09:46
boolprop constrainfloorelevation

aco robi ten kod???

Fayy
18.01.2005, 09:51
Ja też mam problem z kodem wpsuje i nic nie mam tych ciuchów Jak mam to zrobić???!!

limonka_as
18.01.2005, 10:11
Linka: bo jak jesteś w tworzeniu rodziny to wpisujesz w okienko na kody:
boolProp testingCheatsEnabled true i klikasz shift N

a nie wiesz czasem na co jest ten kod co napisałam wyżej???

Guralka
18.01.2005, 10:16
boolprop constrainfloorelevation false pozwala na większe manewry ze ścianami. Można dzięki niemu budować poziomowe domki, np. podłoga na wysokości gruntu i małe schodki na półpietro.

Fayy
18.01.2005, 10:28
Linka: bo jak jesteś w tworzeniu rodziny to wpisujesz w okienko na kody:
boolProp testingCheatsEnabled true i klikasz shift N

a nie wiesz czasem na co jest ten kod co napisałam wyżej???

no i własnie tak robię i nic :(

Guralka
18.01.2005, 10:55
no i własnie tak robię i nic :(

A zamknęło się okno kodów? Uważałaś na wielkość liter? A najechałaś myszką na kółko ze strzałkami?

Fayy
18.01.2005, 11:00
A zamknęło się okno kodów? Uważałaś na wielkość liter? A najechałaś myszką na kółko ze strzałkami?

1 Nie zamkneło sie
2 Tak
3 nie

Guralka
18.01.2005, 11:20
1 Nie zamkneło sie
2 Tak
3 nieNo właśnie. Po prostu źle robisz. Poszukaj tematu Dziwne zdarzenie i zrób wszystko po kolei a nie od razu krzycz, że nie działa.

Lapis_Lasuli
18.01.2005, 13:02
Dzięki wszystkim za odpowiedzi...coś popróbuje może jeszcze sie uda...te schodki są super, można "skręcać" a nie budować takie wielkie, proste schodziska... :|

lay
18.01.2005, 18:31
No właśnie. Po prostu źle robisz. Poszukaj tematu Dziwne zdarzenie i zrób wszystko po kolei a nie od razu krzycz, że nie działa.
W tym temacie coś było, że można zmieniać ubrania w domu za pomocą tego kodu (nie trzeba nigdzie jechać). No to wiem, e można czyścić przedmioty, zmieniać figure, załatwiac przyjaciół (nie polecam) ale nadal nie wiem, jak zmieniac ubrania :1smutny: . I czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć te polecenia na simie... :(

Guralka
19.01.2005, 08:28
Ja wiem, że można zmieniać ubrania tym kodem, ale tylko na ubrania takie, w jakich chodzi się do pracy, albo NPC. Nie wiem gdzie można zmienić np. bieliznę, nie kupując jej wcześniej.

lay
19.01.2005, 13:31
Ja wiem, że można zmieniać ubrania tym kodem, ale tylko na ubrania takie, w jakich chodzi się do pracy, albo NPC. Nie wiem gdzie można zmienić np. bieliznę, nie kupując jej wcześniej.

A jak to zrobić?? I co znaczą te polecenia, które pojawiają się po kliknięciu na sima?? :please:

Shèène
19.01.2005, 17:23
A może ktoś podać strone z fajnymi truotialami? Wiem ktoś już kiedyś podawał, ale nie moge znalezc!