PDA

Zobacz pełną wersję : Praca w simsach2


kewe967
18.01.2005, 13:45
:D Czy rodzaje prac w simsach2 są ttakie jak napisano na stronie http://thesims.pl/index.php?id=19 ???
Czy może są inne?? Jak inne to moglibyście mi wypisać tak jak na tej stronce?? B) Bo nie wiem czy takie prace są w simsach1 czy wsimsach2!! :1smutny: :(((

Shady
18.01.2005, 13:49
to sa prace do TS1 a do TS2 nie znam ale pamietma ze gdzies byly sprubuje znalesc

kewe967
18.01.2005, 13:56
dzieki Shady za pomoc :D !! mam nadzieje ze znajdziesz!! Bo wiesz chciałabym sobiie wypbrac prace ze jakbym dostawała awans to zeby byla jak najbardziej platna!! :D :) ;)

limonka_as
18.01.2005, 14:48
jeszcze na mod the sims 2 można sobie ściągnąć różne kariery do TS2 np. kariera modelki ale z tego co tam pisało to jest to dość niebezpieczne (gra sie może zrąbać!) więc ja nie ściągałam

UnknowN
18.01.2005, 15:11
ja mam jakieś dodatkowe, np. film, moda(Po angielsku) itp. , ale to pewnie zainstalowało się razem z jakimś domkiem...

35C4R00N
18.01.2005, 15:55
ja mam jakieś dodatkowe, np. film, moda(Po angielsku) itp. , ale to pewnie zainstalowało się razem z jakimś domkiem...Dokładnie tak, gra "dokłada" wszelkie modowane kariery do każdego zapisywanego (pakowanego) domu.
To jest problem, znam co najmniej kilka przypadków kiedy takie "mody" spowodowały uszkodzenie gry - nie dało się wejść do żadnego domu!
Na 99% takie cos powoduje "Hitman Career Mod" i "Model Career Mod", ale inne też nie sa do końca bezpieczne.
Jedyna rada to używnie do instalacji domów programu S2PCI (przyklejony topic), ale to też nie jest 100% zabezpieczenie (baza danych tego programu zawsze będzie za mała, nie da sie do niej wpisać każdego "moda" w dniu jego publikacji).