PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wywołaniem okienka do wpisywania kodów po instalacji innego programu.


tinka
18.01.2005, 15:22
No więc tak:
Moja koleżanka miała niedawno zainstalowany jakiś program do tłumaczenia fimów, czy czegoś takiego. No i jak jest w grze, to gdy chce wywołać okienko kodów, pokazuje jej się jakieś okno z paskem do wpisania tekstu z jakimiś opcjami ("zapisz", "mów", "usuń"). No i jak ma to zrobić, by dało się wywołać to okienko, gdzie sie wpisuje kody?

35C4R00N
18.01.2005, 15:58
Dowiedz się co to za "jakiś program do tłumaczenia fimów, czy czegoś takiego.", bo szklana kula mi sie zepsuła.

Trzeba w opcjach tego programu wyłączyć kombinację klawiszy (najlepiej wszystkie), powinna byc taka możliwość w ustawieniach programu.

tinka
18.01.2005, 16:05
Dowiedz się co to za "jakiś program do tłumaczenia fimów, czy czegoś takiego.", bo szklana kula mi sie zepsuła.

Trzeba w opcjach tego programu wyłączyć kombinację klawiszy (najlepiej wszystkie), powinna byc taka możliwość w ustawieniach programu.
Nie mm pojęcia, co to był za program
Dzięki za pomoc:)

Pozdrawiam.:)

35C4R00N
18.01.2005, 16:33
Nie mm pojęcia, co to był za program

Naprawiłem szklaną kulę ... ale to nie pomogło.
http://www.subedit.prv.pl/
Shift+Ctrl+C - Tryb kolumnowego zaznaczania tekstu (dodatkowo z Alt'em i myszką)
Nie wiem jak w tym programie wyłączyć kombinację Shift+Ctrl+C , ale u mnie on jest zainstalowany a konsola w grze daje się uruchomić. Najprostsze wyjście - odinstalować SubEdit.