PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedać Dzieło Literacki!?


renata14
20.01.2005, 14:28
Hejka:)

Pytanie w tutule!:) :P

Bardzo Proszę o Pomoc...Bo moi simowie...Pragną tego..bardzo ja razem z nimi :P
Niesety nie umiem..Im tego...pragnienia wypełnić...Bo nie wiem..gdzie i jak!?
Bu...

35C4R00N
20.01.2005, 14:31
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12928

Po napisaniu powieści pojawia się opcja "Sprzedaj powieść".

renata14
20.01.2005, 14:41
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12928

Po napisaniu powieści pojawia się opcja "Sprzedaj powieść".


Okey..dzięki...i sory,że się to powtórzyło...
Właśnie też moi...pisali i pisali..no i nic..dzięki..teraz będę czekała na telefon!:)Pozdro :*

35C4R00N
20.01.2005, 17:06
Okey..dzięki...i sory,że się to powtórzyło...
Właśnie też moi...pisali i pisali..no i nic..dzięki..teraz będę czekała na telefon!:)Pozdro :*To nie tak. Ja już dawno nie kazałem żadnemu simowi pisać powieści, ale jeszcze coś pamiętam. Po napisaniu najpierw pojawia się komunikat (w lewym górnym rogu ekranu, taki jak wszystkie inne komunikaty gry) "Twoja powieść została ukończona .... bla bla ...". Dopiero po tym komunikacie jest dostepna jeszcze jedna opcja "Sprzedaj powieść" (-> po kliknięciu na komputer używany do pisania), a dopiero jak wybierzesz tą opcję dzwoni telefon (niedługo po tym). Problem w tym, że jak Sim nie ma kreatywności i (chyba) logiki "na max", to może pisać powieść tygodniami ... a ciągle nie będzie ukończona!

Iliga
21.01.2005, 16:17
To nie tak. Ja już dawno nie kazałem żadnemu simowi pisać powieści, ale jeszcze coś pamiętam. Po napisaniu najpierw pojawia się komunikat (w lewym górnym rogu ekranu, taki jak wszystkie inne komunikaty gry) "Twoja powieść została ukończona .... bla bla ...". Dopiero po tym komunikacie jest dostepna jeszcze jedna opcja "Sprzedaj powieść" (-> po kliknięciu na komputer używany do pisania), a dopiero jak wybierzesz tą opcję dzwoni telefon (niedługo po tym). Problem w tym, że jak Sim nie ma kreatywności i (chyba) logiki "na max", to może pisać powieść tygodniami ... a ciągle nie będzie ukończona!
no ja pisałam,pisałam,pisałam,piosałam,pisałam i pisałam i NIC 3 dni pisze (z przerwami sen,WC,posiłek i.t.p) :\ :\

Maga
22.01.2005, 12:38
No bo to dość długo trwa.Kilka dni.

PS.Ja pisałam,skończyłam nic nie naciskałam i telefon zadzwonił. :O