PDA

Zobacz pełną wersję : Dwuosobowa impreza??


Zielono_oka
20.01.2005, 19:12
Mój simek ma aspiracje związaną z popularnością. Dużo pkt trzepie za imprezki. Tylko jak klikam na telefon i wybieram przyjęcie (obojętnie czy domowe, czy urodzinowe) mogę zaprosić tylko 2 osoby ;( !!!! To bez sensu jak mozna się bawić w 2 osoby :\ JEŚLI KTOŚ ZNA KOD TO NIECH SIĘ ZLITUJE I PODA!!!!! Będę bardzo wdzięczna!!!1 :grin:



:ty: dzięki za kod !!!! super teraz mogę rowyć odjechane imprezki :happy2:

viper_88
20.01.2005, 19:23
Masz za słaby komp i dlatego możesz zaprosić tylko 2 osoby... Istnieje kod na wybraną przez gracza maksymalną liczbę gości, ale ja go nie pamiętam...

Zielono_oka
20.01.2005, 19:26
Ale to nietylko u mnie tak jest!!!!! Sprawdzałam u kumpeli i terz moą tylko 2 osoby ;( !!!!!!!!!!!!!

cornishonka
20.01.2005, 19:27
moim zdaniem to nie przez sprzęt, bo ja mam bardzo dobry, a też mam tylko 2 gości...

co do kodu - pamięta go ktoś? :P zależy mi :>

karolina
20.01.2005, 19:28
tez tak mam, dołączam sie do prosby o kod

viper_88
20.01.2005, 19:30
Brzmi on chyba tak: intprop maxnumofvisitingsims (liczba)

Ps. ja też mam dobry sprzęt i mam maksimum ustalane przez grę - 8 osób

tomik
20.01.2005, 19:55
sluchajcie to jak ja mam 120gb dysk to moge cala dzielnice zaprosic? niewiarygodne ... :D

Erin91
20.01.2005, 20:10
tomik ja zaprosiłam kiedyś cała dzielnicę:D Mam ściągniętą skrzynkę, dzięki której jest m.in. mozliwość zaproszenia całej dzielnicy łącznie z NPC. Gra się strasznie cięła i dlatego już tak nie robię.. Co do tych imprez.. Wydaje mi się ze zależy ile jest simów na parceli. Jeśli masz w domu juz gości i chcesz zrobić przyjęcie to mozna ich zaprosić mniej, bo masz już kilku w domu. Nie wiem jak u innych ale u mnie to się sprawdziło..:)

Toxic
20.01.2005, 20:13
Ja też moge tylko 2 osoby zapraszać a gra mi chodzi na zalecanych wymaganiach ale i tkanei lubie tych imprez robić .

viper_88
20.01.2005, 20:27
Ja też mam ten plik z dodatkowymi opcjami do skrzynki, alo co do tych maksimum 8 osób jestem jakimś ewenementem, czy co:O?

Ps. do Erin91: Ja raz miałem zaproszonego jednego Sima, a pomimo to, moglem zaprosić jeszcze 8 na imprezę. (Mam 4 osobową rodzinę, jeśli to też by się liczyło)

AsiA150
20.01.2005, 20:36
Co to tej imprezy to mi to troche przeszkadza ze moge tylko dwie osoby zaprosić, jednak najgorzej jak na weselu są dwie osoby :O totalna porażka. Ale żeby zrobić dobrą impreze to nie trzeba zaprośić 20 gości, wystraczy rodzinka i tych dwóch. Co prawda troche to śmiesznie wygląda. Ale nie ma nic gorszego jak ci goście pujdą telewizor oglądać :O na ślub przyjechali a zamiast imprezeować to ten z żutki gra :O . Ludzie co chwila musze ićh wołać żeby szli tańczyć :)

Pinia
20.01.2005, 20:50
ja też tylko 2 osoby moge zaprosić, po co więcej... lepiej nie robić przyjęcia tylko normalnie simów zapraszać :D

Trish
20.01.2005, 20:55
Co to tej imprezy to mi to troche przeszkadza ze moge tylko dwie osoby zaprosić, jednak najgorzej jak na weselu są dwie osoby :O totalna porażka. Ale żeby zrobić dobrą impreze to nie trzeba zaprośić 20 gości, wystraczy rodzinka i tych dwóch. Co prawda troche to śmiesznie wygląda. Ale nie ma nic gorszego jak ci goście pujdą telewizor oglądać :O na ślub przyjechali a zamiast imprezeować to ten z żutki gra :O . Ludzie co chwila musze ićh wołać żeby szli tańczyć :)


ty aśka 150 w pasie co ty sie bawisz w zlodziejke Av'ow??????????

Lea
20.01.2005, 21:01
Ilość gośc zależy od ilości ramu. Odkąd mam 512 mogę zapraszać 8 osób. Z poprzednimi 256 też tylko 2 osoby. Goście którzy już są w domu nie liczą się do imprezy. Inaczej się zachowują. I jak się kończy impreza nie wychodzą razem z resztą.
I ktos pisał że się źle zachowują bo nie chcą tańczyć. Cóż... impreza jest po to żeby się bawić. Jeden sim dobrze się bawi grając w rzutki drugi tańcząc. Grunt żeby się bawili a nie na przykład jak kiedyś u mnie jeden poszedł się kąpać a drugi spać :)

Fool
20.01.2005, 21:07
Ilość gośc zależy od ilości ramu. Odkąd mam 512 mogę zapraszać 8 osób. Z poprzednimi 256 też tylko 2 osoby. Goście którzy już są w domu nie liczą się do imprezy. Inaczej się zachowują. I jak się kończy impreza nie wychodzą razem z resztą.
I ktos pisał że się źle zachowują bo nie chcą tańczyć. Cóż... impreza jest po to żeby się bawić. Jeden sim dobrze się bawi grając w rzutki drugi tańcząc. Grunt żeby się bawili a nie na przykład jak kiedyś u mnie jeden poszedł się kąpać a drugi spać :)
Co do tego ramu, to wielkie nieporozumienie. Ja mam 256ramu i mogę zaprosić gości dokładnie tylu ilu znam (i tak zawsze zapraszam jednego i zawsze mam ocenę: Balanga :D) Nie wiem co może być przyczyną... może po porstu znacie zbyt mało osób? ;)

Zielono_oka
20.01.2005, 21:35
he he :ty: kodzik mi działa teraz to dopiero mozna robić imprezki :D :D

Angeo
20.01.2005, 21:45
ja moge zaprosic do 15 osób, nie wiem od czego to zalezy. prosze bardzo o strone z ktorej mozna pobrac latke do sims2 ;(

35C4R00N
20.01.2005, 22:03
ja moge zaprosic do 15 osób, nie wiem od czego to zalezy.Od tego jak instalator gry ocenił możliwości komputera, no i od ilości "znajomych"
prosze bardzo o strone z ktorej mozna pobrac latke do sims2 ;(Oficjalną?
http://thesims2.ea.com/update/

Angeo
20.01.2005, 22:15
Dziekuje ci bardzo :) coz moze nawet moge zaprosic wiecej gosci bo mialam tylko ok 15 znajomych... Dzieki jeszcze raz za linka do latki mam sporo bledow w grze i staram sie tak poustawiac (nowy z reszta) komputer zeby simy dzialaly mi na medal :D

Osioł
20.01.2005, 22:34
Ilość gośc zależy od ilości ramu. Odkąd mam 512 mogę zapraszać 8 osób. Z poprzednimi 256 też tylko 2 osoby.Jakoś ja mam 512mb ddr i nie mogę zaprosić tylu simów. Max udało mi się 3-4 zaprosić, a więcej nie mogę. To chyba nie może być wina sprzętu.

35C4R00N
20.01.2005, 23:04
To chyba nie może być wina sprzętu.Może!
Instalator ocenia możliwości sprzętu, i zapisuje w plikach *.ini pewne ograniczenia. Dla ograniczenia ilości gości których można zaprosić brane są pod uwagę procesor pamięć i karta graficzna. Wystarczy że jeden z tych elementów bedzie "za słaby" żeby ogólne możliwości kompa zostały zaklasyfikowane o szczebel niżej. Tak działają skrypty instalatora, ale można to obejść używając kodów (już ktoś podał).

Jednego tylko szukam odkąd mam grę, i nie mogę znaleźć ... ograniczenia wielkości rodziny. Pewnie że umiem zrobić większą (SimPe), ale to nie to ...
Musi być jakieś polecenie konsoli które zmienia tą magiczą "8" na inne wartości.

Angeo
20.01.2005, 23:42
Ja mam karte Radeon 9250 jakaś tam podwójna szybkość, Procesor 3 GHz. Maksymalnie w moich grach osiąga do 2,5 GHz i mam 512 RAM i moge chyba do 20 gości zaprosić teraz zainstalowałam nowy sterownik do karty i nawet mi się nie zacięły tzn raz bo z trybu budowania od razu kilklam w tryb rodziny naciskając na przyciski i zakłóciło to działanie gry. Mam nowy komputer i chodzi wiele lepiej mam teraz bardzo dobrą płyte główną i wpłynęła pozytywnie na działanie gry myśle że to też ma duży wpływ na to ilu gości możemy zaprosić . W każdym bądź razie teraz u mnie chodzą simy bez przeszkód(odpukać :D)

Madziuch
21.01.2005, 07:49
Ja mam maksimum 4 osoby:/

Blondi1989
21.01.2005, 09:35
Masz za słaby komp i dlatego możesz zaprosić tylko 2 osoby... Istnieje kod na wybraną przez gracza maksymalną liczbę gości, ale ja go nie pamiętam...
Bez urazy ale co ma piernik(komputer) do wiatraka(liczby gości). To zależy od gry... :closedeye

Blondi1989
21.01.2005, 09:42
Masz za słaby komp i dlatego możesz zaprosić tylko 2 osoby... Istnieje kod na wybraną przez gracza maksymalną liczbę gości, ale ja go nie pamiętam...
Bez urazy ale co ma piernik(komputer) do wiatraka(liczby gości). To zależy od gry... :closedeye

Artil
21.01.2005, 10:30
ja mam 7 osób ale to ze względu na słabą karte

Natka92
21.01.2005, 11:13
Bez urazy ale co ma piernik(komputer) do wiatraka(liczby gości). To zależy od gry... :closedeye

Może!
Instalator ocenia możliwości sprzętu, i zapisuje w plikach *.ini pewne ograniczenia. Dla ograniczenia ilości gości których można zaprosić brane są pod uwagę procesor pamięć i karta graficzna. Wystarczy że jeden z tych elementów bedzie "za słaby" żeby ogólne możliwości kompa zostały zaklasyfikowane o szczebel niżej. Tak działają skrypty instalatora, ale można to obejść używając kodów (już ktoś podał).

Jednego tylko szukam odkąd mam grę, i nie mogę znaleźć ... ograniczenia wielkości rodziny. Pewnie że umiem zrobić większą (SimPe), ale to nie to ...
Musi być jakieś polecenie konsoli które zmienia tą magiczą "8" na inne wartości. Sims0maniak napisal to kilka postow wczesniej
jak dowiesz sie jak zmieniac liczbe osob w rodzinie to napisz o tym!

viper_88
21.01.2005, 15:15
Sims0maniak napisal to kilka postow wczesniej
jak dowiesz sie jak zmieniac liczbe osob w rodzinie to napisz o tym!
Widocznie nie WSZYSCY czytają WSZYSTKIE posty (Mam na myśli Blondi1989:P)
Może!
Instalator ocenia możliwości sprzętu, i zapisuje w plikach *.ini pewne ograniczenia. Dla ograniczenia ilości gości których można zaprosić brane są pod uwagę procesor pamięć i karta graficzna. Wystarczy że jeden z tych elementów bedzie "za słaby" żeby ogólne możliwości kompa zostały zaklasyfikowane o szczebel niżej. Tak działają skrypty instalatora, ale można to obejść używając kodów (już ktoś podał).
Ale czy w takim razie istnieje jakaś określona maksymalna liczba gości?

Ps. ja podałem kod:)

35C4R00N
21.01.2005, 15:26
Ale czy w takim razie istnieje jakaś określona maksymalna liczba gości?
Konsola nie przyjmie wartości większej niz 256 (jak wpiszesz po kodzie większą wartość to polecenie nie zostanie wykonane). Realnie to chyba pomiędzy 16 a 100. Widziałem gdzieś screen z ~100 Simów, nie mam pojęcia na jakim kompie zrobiony. Na tym którego używam teraz już przy 20 Simach grać się nie da ... czyli 4 osoby rodziny + 10 gości + 2 NPC (barman i tancerka - jest taki mod).

Erin91
21.01.2005, 15:38
Konsola nie przyjmie wartości większej niz 256 (jak wpiszesz po kodzie większą wartość to polecenie nie zostanie wykonane). Realnie to chyba pomiędzy 16 a 100. Widziałem gdzieś screen z ~100 Simów, nie mam pojęcia na jakim kompie zrobiony. Na tym którego używam teraz już przy 20 Simach grać się nie da ... czyli 4 osoby rodziny + 10 gości + 2 NPC (barman i tancerka - jest taki mod).
A jaki mod?:D Mógłbyś podać skad go masz?:P Ja mam 512 RAM i mogę 8 osób zaprosić. Chociaż kiedyś mi się zdarzyło że tylko 7, a było to w tej samej rodzince..

35C4R00N
21.01.2005, 15:45
A jaki mod?:D
http://forums.modthesims2.com/showthread.php?t=25557&highlight=dancer+nina
... ale uprzedzam że to beta, i ma swoje "narowy". Gry mi nie uszkodziła, ale jest kapryśna jak prawdziwa gwiazda ...
Potrzebny jest jeszcze "DMA Teleport", też do ściągnięcia z tego topica który podałem (pakiet HouseNPCs ...).

Iliga
21.01.2005, 16:24
wy u piszecie ile macie RAM-u a ja chce KOD! :D

35C4R00N
21.01.2005, 16:28
wy u piszecie ile macie RAM-u a ja chce KOD! :DA w ucho chcesz? Przeczytanie topica nie boli!
... masz, i więcej nie krzycz ...
intprop maxnumofvisitingsims X - wpisuj nie więcej niż 8 w miejsce "X", bo gra może strasznie zwolnić.

viper_88
21.01.2005, 17:28
http://forums.modthesims2.com/showthread.php?t=25557&highlight=dancer+nina
... ale uprzedzam że to beta, i ma swoje "narowy". Gry mi nie uszkodziła, ale jest kapryśna jak prawdziwa gwiazda ...
Potrzebny jest jeszcze "DMA Teleport", też do ściągnięcia z tego topica który podałem (pakiet HouseNPCs ...).
A jak się nazywa ta tancerka, w tym "DMA Teleport"? (Bo nie mogę rozgryść niektórych skrótów zawodów;))

asiolin
21.01.2005, 17:31
[QUOTE=viper_88]Brzmi on chyba tak: intprop maxnumofvisitingsims (liczba)
Pisze sie do ze spacja (te liczbe)???np: intprop maxnumofvisitingsims 5 ??
A aj chciałąm powiedzieć,że mam bardzo dobrego kompa i też mam 2 osoby,wiec od tego to nie zależy. A pamiętacie tego linka od skrzynki??

viper_88
21.01.2005, 17:43
[QUOTE=viper_88]Brzmi on chyba tak: intprop maxnumofvisitingsims (liczba)
Pisze sie do ze spacja (te liczbe)???np: intprop maxnumofvisitingsims 5 ??
A aj chciałąm powiedzieć,że mam bardzo dobrego kompa i też mam 2 osoby,wiec od tego to nie zależy. A pamiętacie tego linka od skrzynki??
Rozszyfrowując ten tekst dochodzę do wniosku, że chodzi ci o spację między kodem, a liczbą, tak? - Jeśli o to chodzi, to tak, daje się spację

Eveline
21.01.2005, 17:49
A pamiętacie tego linka od skrzynki??
Chodzi Ci może o to? http://www.modthesims2.com/showthread.php?t=15178&highlight=post+box

asiolin
21.01.2005, 17:56
Rozszyfrowując ten tekst dochodzę do wniosku, że chodzi ci o spację między kodem, a liczbą, tak? - Jeśli o to chodzi, to tak, daje się spację
Och..sorki bardzo,ze moze cos nei wyraźnei,ale mam zepsuta klawiaturę i staram sie dobzre psiać,ale nei zawsze wychodzi.
Dzieki za odpowiedzi,a Eveline to o to chodziło chyba,ale dlaczego nei moge nic ściagnąć z tej strony?? pojawia mi sie okeinko z pobeiraniem i nagle znika.
czemu ten (gościu)-to coś na tym zdjeciu tak wygląda..Znacie moze skąd tak wyglada?> PS:Sorki,ze trcohe nei an temat..JUż sie3 podporządkówuje i ajk wiecie to proszę o kontakt na PM-a.

Eveline
21.01.2005, 18:18
Och..sorki bardzo,ze moze cos nei wyraźnei,ale mam zepsuta klawiaturę i staram sie dobzre psiać,ale nei zawsze wychodzi.
Dzieki za odpowiedzi,a Eveline to o to chodziło chyba,ale dlaczego nei moge nic ściagnąć z tej strony?? pojawia mi sie okeinko z pobeiraniem i nagle znika.
czemu ten (gościu)-to coś na tym zdjeciu tak wygląda..Znacie moze skąd tak wyglada?> PS:Sorki,ze trcohe nei an temat..JUż sie3 podporządkówuje i ajk wiecie to proszę o kontakt na PM-a.
Może nie jesteś zalogowana? http://www.modthesims2.com/index.php? - strona główna. Wejdź i się zaloguj (względnie zarejestruj, jesli jeszcze nie jesteś).

asiolin
21.01.2005, 18:22
Może nie jesteś zalogowana? http://www.modthesims2.com/index.php? - strona główna. Wejdź i się zaloguj (względnie zarejestruj, jesli jeszcze nie jesteś).
Nie moge się zalogować i zarejestrować... Może nei tam dgzie trza>?? Ale wątpie..To samo ma moja koelzanka tzn.. jest zrejestrwoana i nei moze ściągnać..
Odpisz na PM..

35C4R00N
21.01.2005, 18:37
Nie moge się zalogować i zarejestrować... Może nei tam dgzie trza>?? Ale wątpie..To samo ma moja koelzanka tzn.. jest zrejestrwoana i nei moze ściągnać..
Odpisz na PM..
Jeśli nie działa rejestracja, to sprawdź czy na tej stronie da się założyć nowe konto:
http://forums.modthesims2.com/index.php?

Możliwe że i tam się nie da - połowa IP z Neostrady ma w tej chwili "bana" na MTS2 ... paru dowcipnych tak narozrabiało że trzeba było zablokować całą klasę IP. Niedługo blokada będzie zdjęta, sprawdź za kilka godzin.
A jak się nazywa ta tancerka, w tym "DMA Teleport"? (Bo nie mogę rozgryść niektórych skrótów zawodów;))Taka sprytna chlopaka, a czytać nie umii ...
:D
showthread.php?t=25557&highlight=dancer+nina

Link widział? koncówkę szczególnie ... Pokreśliło się coś na stronie po wejściu pod ten adres? No!

asiolin
22.01.2005, 11:33
[QUOTE=Sims0maniak]Jeśli nie działa rejestracja, to sprawdź czy na tej stronie da się założyć nowe konto:
http://forums.modthesims2.com/index.php?

No nei moge i w tym problem,a ja nei mam z neostrady..

35C4R00N
22.01.2005, 11:53
No nei moge i w tym problem,a ja nei mam z neostrady..Wiem.
Dokładny link do rejestracji na forum MTS2 jest taki:
http://forums.modthesims2.com/register.php?
Na pierwszym ekranie wybierasz datę urodzenia (musisz podać)
Następnie jest regulamin forum, trzeba "zaptaszkować" przy "I have read, and agree to abide by the mod the sims 2 rules" (Przeczytałem i zgadzam się ...)
-> przycisk Register
Potem jest typowy formularz
"User Name" (nick, nazwa uzytkownika)
"Password" (wpisujesz swoje hasło do konta , w okienku obok ma być identyczne)
"Email Adress" (twój adres @, ma być działający. Powtórka w okienku obok)
-> Complete Registration
Jeśli wszystko było wpisane poprawnie, to na tym kończy się rejestracja
Najczęstszym błedem jest "zła" nazwa użytkownika -> komunikat "That username is already in use. If you are XXXXXX and you have forgotten your password, click here. " W takim przypadku zmieniasz nick i próbujesz jeszcze raz.

viper_88
22.01.2005, 13:00
Jeśli nie działa rejestracja, to sprawdź czy na tej stronie da się założyć nowe konto:
http://forums.modthesims2.com/index.php?

Możliwe że i tam się nie da - połowa IP z Neostrady ma w tej chwili "bana" na MTS2 ... paru dowcipnych tak narozrabiało że trzeba było zablokować całą klasę IP. Niedługo blokada będzie zdjęta, sprawdź za kilka godzin.
Taka sprytna chlopaka, a czytać nie umii ...
:D
showthread.php?t=25557&highlight=dancer+nina

Link widział? koncówkę szczególnie ... Pokreśliło się coś na stronie po wejściu pod ten adres? No!
Rozpakowałem wszystkie pliki z tego pierwszego posta, ale w tym "DMA Teleport", w menu "Service NPC's", nie ma żadnej tancerki Niny;)

35C4R00N
22.01.2005, 13:16
Rozpakowałem wszystkie pliki z tego pierwszego posta, ale w tym "DMA Teleport", w menu "Service NPC's", nie ma żadnej tancerki Niny;)Bo to nie jest w pierwszym (głównym) menu, szukaj pod "NPC" albo na liście mieszkańców. Zresztą po zainstalowaniu DMA można wezwać tancerke telefonicznie -> Usługi :D

Kamirurosu
22.01.2005, 15:19
ja tez mogę zaprosic tylko 2 gosci ;/ a myslałem ze mam dobrego kompa:(

taSEka
22.01.2005, 17:09
A ja moe też do 8 osób, ale wieżcie mi większa ilość osób na imprezie tym większa klapa przyjęcia bo z każdym zaproszonym musisz porozmawaiać, wznieść toast itp.

marysia93
22.01.2005, 18:54
u mnie mogą być najwięcej osiem, ale też zależy na co :) na ślub (o ile dobrze pamiętam) jest więcej niż na zwykłej imprezie chyba 10 czy jakoś tak

Kash
22.01.2005, 19:02
Ja też mogę zaprosić tylko dwóch ;(
Ale jakoś mi z tym dobrze, bo moja ulubiona rodzinka Kawik (zaś o niej pisze)ma właśnie dwóch przyjaciół, których zaprasza na wszystkie urodziny!
Czasami używam tego kodu, ale uważam, że dwóch gości to wystarczająca liczba, żeby zrobić dobrą imprezę typu balanga.

Neo3DSMax
24.09.2005, 13:20
Ja tez moge 2 osoby. ;(

A mam kompa takiego: AMD Athlon 64bit 2.0GHz na pl. glownej Gigabyte K8NS PRO, Gigabyte GF 6600 128/128 DVI Turbo Forces i 2x512 DDR Dual Chanell, HDD 120GB.

I w czym problem. Poprzednio mialem ATI Radeon 9600XT 128/128, tylko ze mi sie zjaral, bu chodzenie zle przylegalo.

berata
24.09.2005, 15:03
Ja tez moge 2 osoby. ;(

A mam kompa takiego: AMD Athlon 64bit 2.0GHz na pl. glownej Gigabyte K8NS PRO, Gigabyte GF 6600 128/128 DVI Turbo Forces i 2x512 DDR Dual Chanell, HDD 120GB.

I w czym problem. Poprzednio mialem ATI Radeon 9600XT 128/128, tylko ze mi sie zjaral, bu chodzenie zle przylegalo.
Nie odświeżaj wszystkich tematów odnośnie 2 osób na imprezie. Wystarczy, że w jedym napiszesz.

Mgiełka
24.09.2005, 16:52
No to jak już odświerzyła to ja się wyżalę.
Otóż wciskam Shift+Ctrl+C, piszę ten cały kod Intprop maxnumofvisitingsims 8 i nic! :1smutny: dalej tylko mogę dwie osoby zaprosić ;( Już próbowaam kilka razy i nic. :O

sims_rules
30.09.2005, 13:24
Hm... ja z kolei mam kompa no nie wiem, wydaje mi się, że takiego ok.

Procesor Celeron (:/) 2,8GHz
Ram: 512
karta graf.: GeForce 5500 128


hmm, no i 5 gosci max mogę zaprosić :/ widoczenie za słaby procek. Chociaż nie wiem :/. Nie wiem czy to normalne, bo moja koleżanka, która ma 256 RAM, kartę taką jak ja, a procesor chyba Pentium nie wiem, chyba 2,4GHz może zapraszać po 8 osób oO.

Lea
01.10.2005, 12:17
No to mam ten sam problem Po wgraniu NŻ z moich 8 osob gosci zostalo tyko 2. Radze sobie zapraszajac ich oddzielnie ale.... to strasznie meczace. Wie ktos dlaczego tak mi sie stalo? Komputer jest ten sam przeciez....

semus
14.10.2005, 09:12
Ja raz mogę zaprosić 4 osoby, raz 2, chociaż komp mam dosyć dobry i w ogóle. Jak już to zależy tylko od pamięci ram. A atk w ogóle moja kumpela mogła też zaprosić 8 osób bez kodu, a komp ma gorszy od mojego. :1smutny:

pieska_SzKoLnA^
14.10.2005, 15:00
a probowalas juz zrobic ta impre?? moze jakby sie udala to byl mogla zapraszac wiecej gosci .zrob impre i zrob dobra zabawa albo balange.to tylko przeczucie od wesela mojego sima nie robilam przyjec wiec nie sprawdzalam czy liczba gosci sie powiekszyla :| .pozdrowka