PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysły na imiona i nazwiska Simów


Strony : [1] 2

ania500
21.01.2005, 17:59
ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki :):):):):):):):D:P

asiolin
21.01.2005, 18:17
ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki :):):):):):):):D:P
Temat chyba taki był,ale jesteś nowa i okej :D.
Ja różne daje..Zadko jednak tworze simów,bo nei chce mi sie potem ich zamieszczać w jakimś domu,bo musze umeblowywać..Ja zazwyczaj daje jakies pospolite,no ale czasem daje jakieś dzikei..ostatnio dałam:Norbert,Natalia,Monika,Marcin,Rafał,Roxana,E welina,Eurybia(nie dziwcie sie,bo to było w rodzinei Dziwaczewkich),Daniel,Anna,Agneiszka,Dominika,Kasi a,Stefania,Kundzia itp. :D

ajatakarozczochrana
21.01.2005, 18:20
Takich tematow bylo pelno a pozatym czy nie latwiej sobie wejsc np. na ta strone http://www.skarbczyk.com
A ja uzywam najczesciej takich imion :

Justyna Julka Emilia Iwona Dominika Weronika Zuzia Iza
lub:
Paweł Mateusz Igor Robert Rafał Bartek Norbert Darek
Przemek
:) :)

tinka
21.01.2005, 18:24
Takich tematow bylo pelno a pozatym czy nie latwiej sobie wejsc np. na ta strone http://www.skarbczyk.com
A ja uzywam najczesciej takich imion :

Justyna
(...)
:):)
Ja jestem Justyna:) A podoba ci się to imie?

Betaa
21.01.2005, 18:54
Dla kobiet: Tiffany, Jane, Jean, Amanda, Meg, Megi, Megan, Wendy, Kate, Lori, Emma, Emily, Amelia, Sarah, Lara, Kelly, Lilly, July, Donna, Tori, Emi, Nelly

Dla facetów: Jack, Dick, Quinn, Fred, Max, Zack, John, Tom, Kurt, Dan, Don, Alex, Jerry, Mathew, David, Coddy, Andy, Paul, Robbie, James, Brian, Woody, Phillip, Tommy, Ron, Harris, Aron, Hulk, Sam, Timothy, Mark, Stewart, Mel, Rod, Roger, Ivan

ReGiNa
21.01.2005, 19:12
hmmm:

Regina :D ,Katrina ,Karen ,Gretchien ,Wiola ,Monika ,Manuela,Ania,Sebastian,Barek,Grzesiek,Krzysiek,Da niel,MAGDA :D :P :D (moje imionko) ,Nicola ,Jagoda,Adam,
Dawid ,Daniel, Marta ,Jowita,Marzena,Marianna,Adrianka,Ada,Adrian, Patryk,Adrian.Inga,Ewa,Weronika,Malwina,Klaudia,Ma rlena, Karolina,Łukasz,Karol,
Kamil,Dominik,Norbert,Rubi,Ashley,Mery-Kate,Asia,Aneta.

Troszku ich dużo, ale te imionka nie są (chyba) często używane ;)

Artusek
21.01.2005, 19:16
Hmmm... :hmmm: To sa moje ulubione:
Zenskie:

Martyna Marta Lucyna Łucja Justyna Julia Jolanta Eulalia Liliana Maria Iwona Renata Cecylia Katarzyna Agata Dominika Beata Małgorzata Ludwika Majka Lidia Agnieszka Kasandra Kornelia Jokasta Kunegunda Ryszarda Stanislawa Rozalia Róża Magdalena Anna Karolina Felicja

Meskie:

Piotr Artur Władysław Henryk Witold Arkadiusz Alfred Hubert Stanisław Jacek Jarek Jurek Jan Andrzej Lech Aleksander Mariusz Marek Miron Honoriusz Łukasz Robert Dawid Filip Antoni Felicjan Lesław Czesław i wieeeeele innych ;).

Toxic
21.01.2005, 19:19
Sprawdziłem swoje imiona i kika moge napisać ( zagraniczne nie muszą sie one zgadzać z orginalną pisownią bo nie wiem ja ksie je pisze) : Lara , Jane ,Scot , Tom , Marco , Iwonka , Damian , Julia , Jorg , Marek , Lili , Megi , Helen , Bob , Maks , Max , Wiola , Violete . Lucjan , Halley , Britney , Pamela , CHristina . Krystian , Ola , Alex , Body , Ray , Cindy , Brenda , Theo , Sam , Glover , Misty , Mitsy , Cameron , Charly więcej nie pamiętam :)

nossace
21.01.2005, 20:12
Ja daje zawsze angielskie :D Nie bede je tu wymieniac bo tylko zasmiecam ;) Ale mam pare ulubionych :)

Ka
21.01.2005, 20:29
Ja zawsze wymyślam. Kombinuję z polskimi i zagranicznymi imionami, żeby było originalnie, i potem podoba mi się jak jest :) A najlepsze imiona wychodzą mi jak szybko piszę, i przez przypadek wcisnę nie ten klawisz ;)

Bazuka Rozi
21.01.2005, 21:44
No to ja daje zwykłe , ale często też po prostu np. Marylin,lub Jasmine itd..

Esi
22.01.2005, 08:28
Moje ostatnio ulubione imię (daję jej wszystkim nastolatkom ^^) Amadeusz. Jeżeli nie wiem jakie wybrać to klikam na oślep w klawiatruę i pokazuje mi się jakaś litera. DSzięki temu mam: Odettę, Czesława, Karola, Tamarę i (kocham to!) Stańczyka

nossace
22.01.2005, 08:50
OK JUZ PISZE PROPOZYCJE IMION: Hillary, Tiffany, Coraline, Katherinr, Harry, Simon, Bill, Andreas, Andrea, George, Nick, Michael, Steward, Jennifer.

kubasm
22.01.2005, 10:11
kobiece(troche dziwne)
Kahlan, Verna, Nikki, Addi, Ann, Pasha, Natasha, Abby, Keri, Elizabeth, Ursula, Wietta, Margarett
meskie
Richard, Zedd (albo Zeddicus Zu'l Zorander) Micheal, Tom, Jagang, ***edidah, Ofeliusz, Terry, Jerry, Warren, Benjamin, Reaffel, Eryk, Orlando, Peter, Russel, Jack..
wiecej nie pamietam
P.S wiekszosc imion jest z ksiazek T. Goodkinda..

Meliana
22.01.2005, 11:35
Ja dosyć często korzystam z tego generatora imion ;) :

http://www.welldressedsim.com/thesimsnames.php?numberofsims=7

Zielono_oka
22.01.2005, 13:29
Co do imion dla simów to ja nigdy (no prawie) nie daje polskich. Zagraniczne są fajniejsze np:
Kelly, Natalje (czyt. Natali), Mischel, Rachel (czyt. Rejczel), Anastazja, Karin itd itp.

Ale najfajniejsze jest takie które ma mój kot Nelly

witch-cool
22.01.2005, 14:04
Mnie podoba się imię Xsander (tak nazwałam ufolka urodzonego przez Paskala Dziwaka) Zabawne imiona to Kunegunda, Chermenegilda itd. :)

moniczka12
23.01.2005, 09:12
Ja najczesciej uzywam Cindy Kejsi Celly Jesica Julia Monika Kamila Karolinka IGor Tom Pitt Gib Dow maciek.... :tu: :tu: :tu: :flowers: :flowers:

-tamatha-
23.01.2005, 18:08
No to w moim FS będą takie imiona
Damskie: Thea, Noris, Roksana, Efrem, Hariett, Scarlett
Męskie: Ator, Dustin, Igor, Egbert, Erwim, Wadmin

taSEka
23.01.2005, 20:06
A ja mam takie dziwne: Agelonna, Michael, Romeos, anakin, Amidala, Selliat, Keennder, Ashigava, Mekatashi, Orasio :D

scorpio007
23.01.2005, 23:32
Widze ze sa imiona z Gwiezdnych Wojen to:

Dziwaczne np. z serialu Stargate SG-1: Delek, Ashrak, Hok'Tar, Teal'c, Selmak, Martouf, Kendra, Kynthia, Bra'tac, Rya'c, Rak'nok, Hathor, Narim, Skaara, Klorel, Lotar, Cassandra, Talia, Shyla, Tamsin, Drey'auc, Heru-ur, Kasuf, Sha're, Armin, T'akaya, Roham, Whitlow, .....

I duzo, duzo innych.

Foczki
24.01.2005, 08:46
Damskie : Lucy, Roksana
Męskie : Emanuel

Reiko
24.01.2005, 19:30
Moim simom daję imiona takie jak: Lena, Yasmin, Jolie, Amelia, Orube, Keira, Sailory, Will, Rachel, Chelsea, Nicole (moje imię :P), Vanessa, Reebeca

chwilka..

Bridget, Meg, Kimberly, Clover, Samanta


itp.itd.

AvE :w00t:

Z.G
24.01.2005, 20:24
Ja otwieram Władcę Pierścieni lub Silmarilliona (tak to się chyba pisze? :O ) na byle jakiej stronie, i jak jest imię to walę :D Ale moje simy mają nieziemskie imiona :)

Pinia
24.01.2005, 20:39
Męskie: Maksymilian, Miłosz, Mikołaj, Florian, Tymoteusz, Ignacy, Błażej, Feliks
Damskie: Miriam, Florentyna, Martynika, Maja, Amelia, Felicja, Adeliada, Apolonia, Oliwia, Żaneta

Wystarczy zajrzeć do kalendarza z imionami :D

kamaja
25.01.2005, 15:27
dziewczyny



Kamila Natalia Ewa Ewelina Elżbieta Róża Dominika Eliżabet Ala Klaudia Asia lub Joanna Kasia Danuta Monika Eryka Paulina Małgosia lub Gosia Malina Zuzia Ania Anita Anika Beata Dorota Weronika A teraz dziwne dla dziewczyn

Dream mare-kate anastazja (więcej nie znam i nie pamiętam)

chłopcy (tylko normalne imiona):
Kamil Klaudiusz maks Ewelin Paweł Adam Marcin Mariusz Marek Adran Sebastian Tomek Grześ Juzek Robert Bronisław Elvis(to trochę żartobliwe ale można się do tego uciec) Ewen Eryk Mateusz Anastazy to tyle więcej nie pamiętam i nie znam

Saga
25.01.2005, 17:02
Najczęściej daję simom takie imiona:
Laura, Nicole, Tracy, Stacy, Lucy, Karina,Martyna, Christina, Flora, Ivee, Maribell, Klara, Lily, Jessica, Tina, Nina, Gina itd.
Piotrek, Robert, Hans, Klemens, Adrian, James, Josh, John, Tomek, Samuel itd.

Maartynaa
26.01.2005, 09:19
Polskie:
żeńskie:
-Julia
-Amelia
męskie:
-Marcin
-Bartek
Zagraniczne:
żeńskie:
-Lara
Męskie:
-Kurtis

Ja takie daje :)

Foczki
26.01.2005, 10:45
Kobiece: Emily, Ashley, Lisa, Jillian, Stacie, Jen:P
Męskie : Greg, Matt, Mark, Fred:)

Afrodyta
26.01.2005, 13:09
ja zawsze daje imiona mi bliskie Np: moje , mojego chlopaka a dzieci nazywaja sie tak jak chcemy nazwac swoje :P mowie wam fajna sprawa, a wtedy napewno nikt nie bedzie katowal swojego sima :)

Nightmare
26.01.2005, 13:38
No cóz moje to :D :

męskie: Raffaello, Gambit, Echlodos

zeńśkie: (babcia) Leguminka, MIreta, Dress

milirodeo
26.01.2005, 13:49
Ja daję imiona nietypowe, ale występujące w mojej rodzinie np Milena

co o tym imieniu sądzicie

Afrodyta
26.01.2005, 16:40
Milena mi sie bardzo podoba sama sie zastanawialam nad nazwaniem tak mojego simsa :P

Ritta
26.01.2005, 17:30
do tej pory z nastolatek to stworzylam chyba... Gosie (mnie) Justyne, Marte, Magde, Eve, Shameeke,
moje ulubione:
Eve
Viktoria
Mirta
Toxica
Suzi
i wiele wiele innych

nike
26.01.2005, 21:49
ja tam nadaje imię jakie mi tylko chodzi po głowie, ale problem mam z nazwiskami... może macie pomysły na fajne nazwiska????

milirodeo
27.01.2005, 07:07
Ja daję imiona nietypowe np Milena, Cyprian

Zielono_oka
27.01.2005, 07:20
Ja np. kiedy grałamw gwiazdę zrobiłam Beyonce Knowles (czy jakoś tak). A w ts2 stwożyłam gościa na wzur Xibita :P . A ty możesz nazwaś sima jak swoją ulubioną aktorkę czy piosenkarke :D

mugzemet
27.01.2005, 09:18
JA nie daje polskich imion (zazwyczaj) ostatnio mam hiszpańską rodzinkę. Imiona wyszukałam se na google : (instrukcja) wchodzimy na www.google.pl i w wyszukiwarce wpisujemy female names (to były chyba damskie imiona) lub male names (męskie). Jak ktoś chce konkretnego państwa to dopisuje, np. spanish female names (hiszpańskie damskie imiona). JAk komuś sie nie chce szuka to zamieszczam fajną stronkę : http://www.20000-names.com/female_african_names.htm - afrykańskie damskie imiona.

P.S. Chyba nikt nie podawał ?

Maartynaa
27.01.2005, 10:10
Był temat na imiona dla simków, to ja zrobie temat z nazwiskami, pomuszcie mi bo ja nigdy nie wiem jakie robić nazwiska ;( !!
A takie daje:
-Croft
-Werner
-i...(nie pamiętam więcej)
Z góry :ty:

didaa13
27.01.2005, 10:20
Ja daje :
-Sinegal
-Jantar
-Olsen

35C4R00N
27.01.2005, 10:31
http://www.welldressedsim.com/thesimsnames.php
http://simprograms.com/programs.jsp -> "The Sims 2 Name Generator"

... było ...

Erin91
27.01.2005, 10:42
Ja nazywam swoich simów:
1. Williams
2. Roberts
3. Robins
I prawie wszyscy maja tak na nazwisko:P

Oazis
27.01.2005, 10:56
Hehe ja zavytuje naziwska moich bohaterów z FS :D
- Verner
- Gray
- Harrison
- Taylor
- Gibson
- Chalerm
- Kasprowsky

I to chyba wszystko:D

milirodeo
27.01.2005, 11:01
Ja nazywam ich np
Ponek
Marcuccio
Picipella

Wymyslam po prostu

witch-cool
27.01.2005, 12:26
Ja biorę zwyczjne nazwiska:
Klonowski,
Zamoyski,
Andrusiak,
Faust,
Mongol,
i takie tam

Elún
28.01.2005, 13:43
Ja najczęściej nazywam moich simów imionami i nazwiskami gwiazd :grin: np. Anthony Hopkins, Marilyn Monroe, Julia Roberts, Cezary Pazura, Joanna Brodzik :grin:

malootka
29.01.2005, 12:45
Ja lubię nadawać imiona kobiece od męskich i na odwrót. Dodaje jakieś śmieszne końcówki i wtedy brzmią jakoą tak "dziwniej" i bardziej interesująco.
Np: Karol - Karola (nie Karolina)
Lucjan - Lucianna
Edgar - Garde
Anastazja - Nastek
Maria - Marichuan :P

Doris
29.01.2005, 14:37
Ja często daje imiona polskie a nazwiska na przykładzie przedmotów..takie jak..
-Patyczek
-Bagietka
-Dziobek
-Przybysz(to moja super rodzinka)
-kruszynka
-Konnik
-Kornik
A imiona czasem takie ,które istnieją albo zmyślam np.
-Elbaninia
-Tybyr
-Fanna
-Gierneta
Tak jest najlepiej ,możesz stwożyć swoje wymyslone imię, to naprawde dobra zabawa z imionami i sylabami wyrazów.......

Like you
29.01.2005, 15:12
Żeńskie:
polskie: Monika , Karolina , Balbina , Katarzyna , Kamila , Sandra , ...
krajowe: Kelly , Britney , Nely , Sarah , ...

Męskie:
polskie: Paweł , Jacek , Szymon , Andrzej , ...
krajowe: Mike , Jack , ...

najlepsze z najlepszych : Beata

Alexa
30.01.2005, 20:08
Ja staram się nie mieć dwóch simów o takich samych imionach. Najczęściej są to imiona zagraniczne, bo polskie średnio mi się podobają.
Oto moje ulubione:

Żeńskie - Alexa (a jak XD), BeeBee, Jen, Amanda, Honey, Virgin, Carol, Boo, Ann Marie (to jest jedno imię wbrew pozorom), Baby, Josie, Libie, Vera

Męskie - Michael, Thomas (Tom), John, Richard, Andrew, Jake, Daniel, Greg, Christopher (Chris), Adam

Nazwiska wymyślam XD

OlaSims2
31.01.2005, 07:23
Ja zawsze używam imiona:Natasza,Monika,Ania,Ola,Olga,Kasandra,Miran da,Anabell,Alicia,Elizabeth,Kelly,Sandra,Sylwia,Da ria,Kamila,Samantha,Tiffany,Wendy,Julia........... .
Chłopakami to raczej nie gram ale podam kilka: John,David,Elton,Władimir,Sławek,Przemek,Benedykt, Ambroży..........

Kargul
31.01.2005, 09:13
Ja jak nie mam pomysłu wymyślam z książek lub seriali:
Beggins; Burski; Granger; Weesly

tinka
31.01.2005, 09:48
Weesly
Weasley jak już coś...


Ja tam daję polskie imionka:
Żeńskie: Dorota, Julia, Dominika, Monika, Magda, Paulina, Kasia, Majka, Alicja, Agnieszka...
Męske: Maciej, Kuba, Michał, Wojtek, Tomek, Andrzej etc.

Więcej sobie nie przypomnę.

A nazwiska różne, zależy co mi akurat wpadnie do głowy, ale najczęściej składam je z sylab.

Kasia-Barbie
31.01.2005, 14:14
Najlepiej wziąść kalendarz do ręki i (bez patrzena) dotknąć jakiegoś miejsca, można wtedy trafić na całkiem zwyczajne i pospolite np. Ola, Monika.... Marcin, Łukasz.... ale też znajdują się i takie jak: Kunegunda, Helga.... i wiele innych. Można też wzorować się na bohaterach ulubionych książek, filmów... np. Hermiona, Harry, Ron, Pippin, Frodo....... Jeszcze zabawniejsze jest potem staranie się, żeby Frodo był do siebie podobny, a Kunegunda nie odstraszała widokiem (wystarczy imię............)

Sheep:)
31.01.2005, 14:40
A więc tak::)
Dla kobiet: Miranda Estefani, Britany Smith, Megi Evanses, Vannesa Bobek, Marry Finelus, Kornelia Nagłowek, Samantha Fox :P

A dla mężczyzn: :) Arnold Benković, Armar Black, Syriusz White :D, Faris Clinton, Johny Dixon, Luxmus Daved, John Movey :thumb:

No to tyle. Pozdrowienia :mbounce: :group:

HoUse_BabY
31.01.2005, 16:02
hmm.. no to u mnie tak:Dina,Nina(chyba wuadomo skąd:P),Jina,Tina,Olivka,Olka,Pia,Ulka,Judyta itp itd. dalej nie pamiętam :P a dla fecetów..? hmm... raczej gram babkami ;):D ale jak coś to bartek,Tomek,John,James.. hmm... mam słabą pamięc:P

SuperRose
03.02.2005, 17:31
Witam
imiona dla kobiet: Sabrina, Mona, Paty, Jesica, Klara, Stella, Weronika, Róża(moje imie), Kathrin, Bianca, Dora, Mindy, Trinity, Dona, Monika.

imiona dla facetów: John, Maciek, Brian, Neo, Dominik, Iti (kosmita), Włodek, Stefan, Morfeusz, Karol.
Mam ich sporo, ale nie wszystkie pamiętam jak znajdę przypomnę sobie jeszcze jakieś ciekawe to wpiszę (edytuję).
Pozdrawiam :D

moniczka12
03.02.2005, 18:24
Ja zazwyczaj daje takie: Monika, Róża, Sara, Kinga, Kamila, Karolina, Ania, Majka, Ola, Kejsi, Caty, Meg, Jennifer
A meskie: Maciek, Karol, Damian, Mateusz, Patryk, Łukasz, Tom, Matt, Brad, Mel itp

moniczka12
03.02.2005, 18:28
hmm.. no to u mnie tak:Dina,Nina(chyba wuadomo skąd:P),Jina,Tina,Olivka,Olka,Pia,Ulka,Judyta itp itd. dalej nie pamiętam :P a dla fecetów..? hmm... raczej gram babkami ;):D ale jak coś to bartek,Tomek,John,James.. hmm... mam słabą pamięc:P
*Mila* mi tez znika liczba postów bym miala juz 60 postow a mam dopieor tyle, wiesz mi tam to nie przeszkadza, ale no co. ajlepiej wziąść kalendarz do ręki i (bez patrzena) dotknąć jakiegoś miejsca, można wtedy trafić na całkiem zwyczajne i pospolite np. Ola, Monika.... Marcin, Łukasz.... Ja tez tak robie czasmai tak jak Kasia-Barbie

.::Vanillia::.
03.02.2005, 18:48
Ja swoich simów nazywam...spontanicznie;).
Nie mam żadnych ulubionych imion, wpisuje zawsze te, które przyjdą mi do głowy
(oczywiście z pewnymi ograniczeniami:D, nie nazwałabym sima np. kunegunda)
Bardzo rzadko, prawie wogóle nie daję polskich imion(są głupie)
Oto te, którymi nazwałam ostatnio moich simków:
-David
-Lara
-Cedrik
-Anakin
Z nazwiskami jest tak samo:
-Potter
-Impreza

maniaczka1
03.02.2005, 19:50
dziwi mnie ze wszyscy trzaskaja imiona AMERYKANSKIE (i nazwiska)... ;) ale nie mam osobiscie nic przeciwko. nasze polskie wydaja mi sie takie jakies dziwne i malo oryginalne :P a wiec ja glownie tworze mezczyzn. jak juz babe robie to imie daje Jennyfer albo polskie Agnieszka, Anna itp. A meskie to zawsze Tiger Woods ew Jim Carrey (ohh...) , Karry Kokoszko albo Mike Douglass ;/

Z.G
04.02.2005, 10:36
Ja imiona daję takie... nietypowe, ale polskie :P Np. Reinhold, Scholastyka, Innocent, Przedpełk, Agotnik, Rygoberg, Gościwit, Pulchieria, Machabeusz itd :D Nazwiska... Lokator, Sąsiad, Maxis :D , Praktykant... Cuś takiego ;)

Lapis_Lasuli
04.02.2005, 15:57
Nie wiem czy ktoś już pisł ale bardzo łatwo można zdobyć bardzo wiele nazwisk. Wystrczy wziąć do ręki układ okresowy pierwiastków i po prostu wybrać jedną którąś z nazw (oczywiście nie złoto czy srebro)np. Rutherford, Meitner, Lutet, Wolfram... Jeśli się nie podoba wystarczy zamienić jedną z literek, np. zamiast Lantan zrobić chociażby...Lanat czy coś :) Ja już w okolicy miałam prawie cały ukałd :)

Korinthiana
04.02.2005, 18:00
O to moje propozycje dla dziewczyn: Nadia, Alisia, Nichelle, Evalyn, Nadine,
Wiem ze nie jest ich duzo ale ja równiez nie znam wielu imion

nike
04.02.2005, 19:36
ja jak totalnie nie mam pomyslu, to biore gazete i moi Simowie maja nazwiska i iiona przestepców, psychologów, dziennikarzy, specjalistów od wszystkiego itp...
ale b. mi się podoba pomysł z pierwiastkami :D

Żuber
05.02.2005, 07:36
Hm... Ja tam głównie daję nazwiska polityków, sławnych ludzi (głównie sportowców) i modelek : P

Kash
05.02.2005, 14:31
1/Dlaczego temat sie "odkleił"? Kleju brakło?
2.Z pierwiast6kami całkiem dobry pomysł, ale ja znam tylko cztery, w końcu jestem w szóstej klasie podstawówki.
3.Moi Simowie mają na nazwisko, jak sobie wymyśle, ale zawsze daję takie, żeby się nie odmieniało, czyli np. Kasia Worek i Łukasz Worek, a nie Kasia Woreczyńska i Łukasz Woreczyńska. A imiona... zazwyczaj gdzieś usłysze jakieś interesujące i nazywam, np. Judyta wzięłam z "Nigdy w życiu".

moniczka12
06.02.2005, 08:14
Wiecie jak ja jeszcze robie mam pod reka jakis np. lek, patrze na sklad i juz mam fajne imie akurat to co mam pod reka to modem wiec np.send, receive, motorola :P :P

Adus
06.02.2005, 09:31
Nadaję imiona proste - takie polskie. Lubię imię Julia, Anna, Zuzanna, Maria, Wiktoria, Olga, Marianna (:P)
Dla mężczyzn zaś: Grzegorz, Dionizy (:P), Bartosz, Kamil... i to wszystko chyba.

AmazonkAA
06.02.2005, 10:05
ja daje rozne wymyslne imiona, zadko polskie, za to bardzo czesto zagraniczne i przyznam sie szczerze, ze czasami to ja daje za imie simowi nazwe czyjegos nicka z forum, o ile jest fajna :D

elaja2
06.02.2005, 21:56
nazwiska daje tematycznie i tak np w okolicy warzywna grządka mam kapustkę,brukselkę,kalaffiora itd imiona daje przeważnie polskie ale nieraz wysilam wyobrażnie i wczoraj stworzyłam solarię (bo świeciło słońce),kosmitka ma na imię lamia reno

Cocaine
07.02.2005, 07:56
No więc, nie chcę się wielce rozpisywać xD. Może już tu pisałam, może nie, a więc:
Na nazwiska daję im:
Warzywo, Minor, Kowalik, Machacz, Czacza, Cichuauha, Labrador, Lunak, Księżyc, Słońce, Saturn..(czyt. cały układ słoneczny)
A na imiona najczęściej:
Klara, Dominika, Małgosia, Magda, Selma, Kalia, Talia, Ela, Rachel, Phoebe, Ruth etc.

Majka :)
08.02.2005, 19:45
Moje ulubione imiona:
Żeńskie: Julia, Nicola, Natasza
Męskie: Dawid, Tomek, Michał
Wiem, że są takie zwykłe i normalne ale najczęściej takie daje :P

Moje ulubione nazwiska:
Fistaszek, Motylek, Konwalia, Malaga, Malinka, Sims, Blackburn, Słonko
No i to chyba na tyle :P

czasza
09.02.2005, 16:35
Nigdy nie daję polskich imion.
U mnie "szaleją":Norma,Anna,Jill,Wiliam,Carlos,Charles,Shatzi,Jaql inne Ann, Pola,Gladys,Eunice,Marilyn.


Nazwiska???
Monroe,Murray,Travilla,Lee,Valentine,Baker

Sylka93
10.02.2005, 10:39
Ja jak tworzę rodzinę to patrzę do gazety z programem telewizyjnym i wypatruje imiona, które mi się podobają :P Ostatnio miałam Edith, Carla, Megan, Jerry, David.. i więcej nie pamiętam ;P


Inne przykłady imion:

męskie: Pedro, Andrzej, Peter, Cher, Eric, James, Joe, Kiefer, Grzegorz, Tomasz, Don, Cheech, Jeff, Jodi, Gabriel, Anthony, George, Benjamin, Chris, Yurek, Brandon, Kevin, Brad, Maximilian, Jackee, Mario, Daniel, Emanuel, Roland, Victor...

damskie: Monika, Estelle, Anne, Jane, Martha, Natalia, Grażyna, Edith, Ana, Julianna, Silvia, Tamara, Luna, Amy, Lucy, Elena, Eleonora...

Mysiula92
11.02.2005, 15:35
... albo Kaś. Ja też lubie mieszać imiona zagraniczne z polskimi. Przed chwilą przyszło mi do glowy imie Franceska, a kiedyś miałam takiego dzieciaka i nazwałam go Love... Jak jedni nazwali swojego ( w prawdziwym życiu) Apple, to chlopaka można nazwać Peach albo Berry. :) Carrot
Pinky( to dla takiego pankowego dzieciaka :D

ebo
11.02.2005, 17:23
A ja biorę program telewizyjny i wybieram imiona z argentyńskich tasiemców :P . Moi simowie nazywaja się: Eduardo di Silva, Manolo i Margeritta Oreiro, Alessando Rodrigez i takie tam podobne :)

kaś
11.02.2005, 18:14
Imiona, które Mróweczki lubią najbardziej to:
Konradyna, Kasia, Kordian, Kornel, Konrad, Arsen, Oskar, Zenon, Florencja (Takie telenowelskie :D), Kacper, Bernadetta :P Acha i Bazyl :D

ania500
12.02.2005, 15:23
ja daje imiona polskie i zagraniczne :) dzięki za tyle odpowiedzi, nie myślałam zakłądając ten temat, że osiągnie tak dużą popularność :):):) :P

Paula15
13.02.2005, 20:42
tu znajdziecie bardzo fajny program, który wybiera dla was imiona i nazwiska rodzin http://www.mikeinside.illusionfxnet.com/sims2/family/index.html
nazywa się family creator ;P

monabia
14.02.2005, 16:58
Ja najczęściej używam polskich imion np:
Julia, Magda, Anna, Mariola, Dorota, Danuta,
Adaś, Patryk,Marek,Piotr,Paweł,

I jeszcze zagraniczne-imiona aktorów których lubię:
Kevin,Robert,Edward,William,Alec,Andy,Nicole,Meg,H elen,

Khaterine
14.02.2005, 19:36
Ja zawsze mam orginalne imiona:
Fhara, Khethan, Jhacko, Hartej, Fockt, Sada itp. no i oczywiście:
Khaterine :D [Lubię literkę H]

Andromeda
14.02.2005, 20:06
Ja zawsze biorę nazwiska od aktorów,piosenkarek itd. :)
i imiona też. Czasami też nazywam swoich simów imionami z różnych fs. :P :snap:

Karro
14.02.2005, 20:33
Ja przeważnie silę się na własną wyobraźnię i wymyślam różne głupoty, bądź sięgam pamięcią do przeczytanych książek, obejrzanych filmów lub tego co lubię najbardziej – mang i anime. Ewentualnie imiona postaci z kreskówek (np. z Teen Titans).

ktosia93
16.02.2005, 14:45
ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki :):):):):):):):D:P
imiona męskie:
petr (sory że z małych liter), patryk, rudolf (:P), martin itp
żeńskie:
katherin, juliet, shopie (czyt. sofi), melania, andżelika, ilona, ivona (najwięcej podaje tu czeskich :D )
nazwiska:
maresza (moje ulubione lol), smaresza (:D), neal to są moje ulubione :P

nikt-szczególny
16.02.2005, 16:35
Właśnie ściągam ten Family Creator :D.
Moje ulubione imiona:
Żeńskie:
Doris, Julia, Maja, Ola, Anka, Jessica, Aurelia
Męskie:
Piotrek, Adam, Michał, Maciek
I nazwiska:
Pankiewicz(kiedyś w wiadomościach koleś o takim nazwisku coś gadał i zapamiętałam :D), Nowak, Trampek, Sadełko, Pluskacz, Sraliente (:P)

Goonie
21.02.2005, 16:28
;P :D W Dziwnowie lubię używać imion dla Simów za czasów starożytności np: Liwiusz, Monteskiusz, Artemida, Afrodyta, Hera, Paolino, Korneliusz,Hefajstos itp...
W Weronie imiona aktorów i piosenkarzy np:
Avril, Shakira, J.LO, Sandra Bullock, 50Cent, Pierce Brosman itp....
W MIłowie różnie bywa:
Imiona polskie i zagraniczne.

marii_kai
22.02.2005, 20:29
Nie przejrzałam dokładnie wszystkich imion ale zauważyłam, że więkrzość jest zagranicznych. Ja najczęściej wymyślam imiona sama albo z książek np. Słoneczko, Mia, Abi, Kri, Miu, itd.... no i obowiązkowo musi się pojawić moje imię czyli mój klon w simsach, moje imię jest żadkie więc może się wam spodoba i kolejne wasze dziecko albo sąsiadke w simsach nazwiecie mym imieniem a na imię mi Marika.

-tamatha-
22.02.2005, 20:59
A moja przyjaciółka ma na imię Marika :) . Strasznie mi się podoba to imię ja mam takie strasznie typowe Kasia XD

A do tematu to mi się podoba jescze imię Tamatha - może sobie zrobię taki nick? hmmm

Ja wchodzę do google i wpisuje names i znalazłam taką stronę (na samym początku gdzieś) i tam są takie imion a z każdego języka typa Greek, Latin, nawet Polish, ale tych nie używam - i tam było Thea hi hi hi

*Neina*
23.02.2005, 15:34
Ja daje jakies takie dziwne np.;dla pań Reachel Porshing ( :O )lub A gatha Mirlen.... dla panow Kenny Wibergs lub Pither Goling (:O) :laugh:

Simfanka#1
23.02.2005, 19:06
no ja tam raczej staram sie dac jakies ladne, ale raczej zagraniczne (np. Rachel Daniels czy cos...) chociaz czasami dla polewki daje takie glupkowate, np. Trzeszczyśnieg, hehe :D. moja kolezanka dawala kiedys takie debilne jak Kupa czy cos w tym stylu. ale ja wole normalne imiona :)

rainne
23.02.2005, 19:24
zbierałam, zbierałam, aż uzbierałam ;)
macie tu zestawik, zagranicznych w większości, dosyć oryginalnych imion w dwóch stylach (wersja starsza i bardziej nowoczesna).
no to lecimy:

wersja stara:
imiona kobiecie: Emily, Scarlett, Collette, Wiktoria, Sofia, Amelia, Norma, Anastazja, Claire, Laura, Julia, Oliwia, Ofelia, Vivianne, Lillianne, Moira, Annabelle, Nora, Sabrina, Elinor, Yvette, Gloria, Greta, Ingrid, Abigail, Lena, Larissa, Lysette, Rita, Klara, Sara, Cyntia, Elissa, Eve, Amy, Nicole, Alison, Audrey, Lucy, Veronica, Mia, Lillian, Nell

imiona męskie: Colin, Adrien, Aron, Craven, Jonathan, Rupert, Anthony, Grant, Holden, Crowe, Allan, Monroe, Dean, Bogart, Clift, Flynn, Gardner, Garland, Oliver, Harlow, Heston, Simonet, Artur, Adam, Alisander, Ariel, Moore, Aidan, Loren, Norton, Iwan, Evan, Edwin, Harry, Nathan, Michael, Cary, Leigh, Aiden, Sebastian.


wersja nowoczesna:
imiona kobiece: Elin, Eden, Aurora, Arielle, Arianne, Morganne, Elle, Airene, Athena, Amber, Laurainne, Althea, Linnea, Medea, Paris, Kelly, Alethea, April, Nelle, Heather, Lea, Lilith, Pearl, Ava, Kassandra, Selena, Arista, Iris, Kleopatra, Alara, Ivy, Lilly, Carrie, Angel, Angie, Viollette, Rain, Summer, Liberty, Hope, Faith, Rainbow, Love, Holly, Sunshine, Moonlight, Kylie, Joy, Destiny, Erin, Arwen, Tori

imiona męskie: Seth, Hunter, Dylan, Thunder, Xander, Narmer, Amon, Forrest, Arion, Berry, Mills, Olin, Iron, Farrow, Nolan, Elling, Sever, Phoenix, River, Storm, Max, Hedren, Ryder, Reeves, Avon, Raven, Dillon, Anden, Ethan, Robin, Kevin, Prot, Otis, Kint, Darin, Darrow, Sabian, Peace, Sparrow, Pain, Cole, Mike, Kyle, Sorrow, Tiger, Leaf, Owen, Lennox.


niektóry pewnie się domyślą skąd są niektóre zestawy imion, inni będą mieli zagadkę ;)

Esi
24.02.2005, 12:10
TAAAK bardzo ciekawe ^^. Co powiecie na Wieńczysław?

nathy
24.02.2005, 12:58
Jeśli potrzebuje jakiegoś fajnego zagranicznego imienia, lub nazwiska, to zaglądam do... no tej... jak to się nazywa *wali głową w monitor*... no tam, gdzie są imiona i nazwiska twórców gry... :P Jest ich tam masa :D

talvi
24.02.2005, 16:02
Dzięki Rainne, wśród tych, które podałaś jest kilka naprawdę fajnych imion.
Moje ulubione nazwiska to:
*Kler, *Klaus, *Rose, *Clov
A imiona:
*Keyra, * Lena, napradę jest tego baaardzo duuużo.

Simfanka#1
24.02.2005, 20:42
ja nie mam ulubionego nazwiska. zawsze daje inne, nigdy mi sie nie powtarzaja, chociaz rodznek juz mialam sporo :P nawet imiona staram sie rozne wymyslac :D

Margotka
25.02.2005, 15:54
ja używam imion zagranicznych takich jak:
Claire, Mary, Annette, Sharon, Cath, Lillian, Eleanor, Lucy, Marylin, Pauline, Rosie, Susan, Christine

Mark, Dan, Tim, Tom, Harry, Peter, William, Roger, George, Kevin

Nazwiska: Breathwaite, Gambler, Leaf, Flood, Clive, D'Bill ;-), Fox

Nefra
03.03.2005, 15:43
:idea: Ja tam zawsze lubie wymyslane samodzielnie imiona, albo wziete z kas skad nikt by sie nie spodziewał znalesc pomysłó na imiona i nazwiska simow....jednym z imion, które wymysliłam jest Dressie( moze i takie juz istnieje, ale o takim nie słyszałam...) ;P

*RaiNboW*
04.03.2005, 12:15
a ja nazwisko sobie zawsze robie jakies tam obojetne jakie a co do imien to otwieram kalendarz na jakim bądz miesiącu(przypadkowym) i nie patrząc losuję:D wtedy to imie które wylosuje (w kalendarzu przy kazdym dniu są imieniny) daje simce/simowi :P:P:D

didaa13
04.03.2005, 12:56
a ja nazwisko sobie zawsze robie jakies tam obojetne jakie a co do imien to otwieram kalendarz na jakim bądz miesiącu(przypadkowym) i nie patrząc losuję:D wtedy to imie które wylosuje (w kalendarzu przy kazdym dniu są imieniny) daje simce/simowi :P:P:D

Ja tez tak czesto robie, chociaz czasem losuja sie smieszne imionka np. Albertyna

Thorin
04.03.2005, 13:07
Nie wiem czy dawałem tutaj jakieś imiona, ale podam

Żeńskie :

- Halszka
- Laura
- Virginia
- Davida /Vida/
- Dobrawa

Męskie :

- Szymon
- Norbert
- Tobiasz
- Gordon
- Anthony

Nugate
17.05.2005, 11:35
Imiona żeńskie:
Nadin,Blanka,Julia,Emily,Keira,Mary,Ashley,Shayla( moja mała ufolka),Claudia,Stacie,Odeta,Nikki,Lucy,Skye,Mirta ,Neda,Oralee,Marva,Nilda,Nicole,Cindy,Amber,Samant ha,Madlene,Sarah,Grace,Victoria,Marion,Nora,Prisci lla(inaczej Prissy),Amanda,Nancy,Jessica,Lisa,Daryl,Clare,Cell y,Tammy,Verlene,Misty,Corey,Irma,Jenny,Sana,Marva, Nilda.....

Imiona męskie:
Marshall,John,Kevin,Bobee,Steven,Mike,Brian,Luke,H arry,Logan,Allan,Nick,Aron,Victor,Orlando,Alex,Val entine,Janis,Quentin,Fabian,Desmond,Ahmed,Vernon.. ..


Nazwiska:Keller (moje ulubione nazwisko),Catterfield,Verne,Cleer,Garnett,Tarranti no,Venegas...

Skate_misia
17.05.2005, 11:57
Iga, Michalina :D , Greta, Tim, Joe, Ginny, Hieronim, Jaromir, Sabina, Walentyna, Klarysa a nazwiska Bończyk, Smardzewska, Pietrykoś, Mulat...

Via
17.05.2005, 12:57
Ostatnio mam dziwny odchył tudzież manię wymyślania arcytrudnych do wymówienia nazwisk dla moich biednych simków. Tak więc: Przytrzyszczynka, Szczeszczotka, Szarszczyszrzewicz itd. itp.
Urocze, nieprawdaż? ;)

Nugate
17.05.2005, 18:11
Za pomocą generatora imion utworzyły mi się takie imiona i nazwiska...

żeńskie:Lynsey ,Jamee, Margarette, Minnie, Diana, Gina, Nubia, Gracia, Meredith, Darlene, Esther, Sheri, Laverne, Sue, Margie, Mildren, Lynette, Sally, Melanie, Elvira, Shari, Rita, Olivia, ...


męskie:
Marco, Kenny, Gustavo, Timmy , Ellis , Emon, Garrett, Trevor, Elijah, Blake, ...


nazwiska:
Armstead, Hazel,Aldrich,Wood, Coronado, Rutherford..

Później dodam jeszcze kilka imionek i nazwisk...

Dream
17.05.2005, 19:05
zbierałam, zbierałam, aż uzbierałam ;)
macie tu zestawik, zagranicznych w większości, dosyć oryginalnych imion w dwóch stylach (wersja starsza i bardziej nowoczesna).
no to lecimy:

wersja stara:
imiona kobiecie: Emily, Scarlett, Collette, Wiktoria, Sofia, Amelia, Norma, Anastazja, Claire, Laura, Julia, Oliwia, Ofelia, Vivianne, Lillianne, Moira, Annabelle, Nora, Sabrina, Elinor, Yvette, Gloria, Greta, Ingrid, Abigail, Lena, Larissa, Lysette, Rita, Klara, Sara, Cyntia, Elissa, Eve, Amy, Nicole, Alison, Audrey, Lucy, Veronica, Mia, Lillian, Nell

imiona męskie: Colin, Adrien, Aron, Craven, Jonathan, Rupert, Anthony, Grant, Holden, Crowe, Allan, Monroe, Dean, Bogart, Clift, Flynn, Gardner, Garland, Oliver, Harlow, Heston, Simonet, Artur, Adam, Alisander, Ariel, Moore, Aidan, Loren, Norton, Iwan, Evan, Edwin, Harry, Nathan, Michael, Cary, Leigh, Aiden, Sebastian.


wersja nowoczesna:
imiona kobiece: Elin, Eden, Aurora, Arielle, Arianne, Morganne, Elle, Airene, Athena, Amber, Laurainne, Althea, Linnea, Medea, Paris, Kelly, Alethea, April, Nelle, Heather, Lea, Lilith, Pearl, Ava, Kassandra, Selena, Arista, Iris, Kleopatra, Alara, Ivy, Lilly, Carrie, Angel, Angie, Viollette, Rain, Summer, Liberty, Hope, Faith, Rainbow, Love, Holly, Sunshine, Moonlight, Kylie, Joy, Destiny, Erin, Arwen, Tori

imiona męskie: Seth, Hunter, Dylan, Thunder, Xander, Narmer, Amon, Forrest, Arion, Berry, Mills, Olin, Iron, Farrow, Nolan, Elling, Sever, Phoenix, River, Storm, Max, Hedren, Ryder, Reeves, Avon, Raven, Dillon, Anden, Ethan, Robin, Kevin, Prot, Otis, Kint, Darin, Darrow, Sabian, Peace, Sparrow, Pain, Cole, Mike, Kyle, Sorrow, Tiger, Leaf, Owen, Lennox.


niektóry pewnie się domyślą skąd są niektóre zestawy imion, inni będą mieli zagadkę ;)

Heh, rainne niektóre imiona, jakie wymieniłaś istnieją jako nazwiska =) np. Flynn, Moore, Forrest, Love, Moonlight :> No, no fajnie =)
A niektóre imiona kojarzą mi się z osobami, które mają takie nicki na forum ;)

Pozdrawiam!

Moje wersje imion i nazwisk są różne. Nie teraz czas na ich wymienianie. Może później. Jak wrócę z małej przerwy ;)

Aga:-)
17.05.2005, 19:16
Ja najczęściej wymyślam imiona. No, ale z nazwiskami większy kłopot. Ja robie głupawe nazwiska: Rondok, Fot, Ser :D , Marchewka, Jabko, Róż, Chorągiewka, Pies.
Imiona dla dziewczyn: Nicolle (Nikol), Nally (Neli), Natallie (Natali), Nasha (Natasza) Wiem, wiem ,że przesadzam z imionami na "N".


Dla faceta: Rex, Max, Azor<-- :laugha:

kes
17.05.2005, 20:37
ja zazwyczaj nazwiska daje w obcym jezyku. te polskie brzmia mi tak zbyt normalnie np. ania nowak- bleee. wszystko zalezy od charakteru rodziny. oto przyklady:
strange: rodzina gdzie byl wampir, geisha, kosciotrup i robot
neverland: rodzina motylow i wrozek
gdy uczylam sie na przyslow na lacine, to dalam jakas sentencje. cos w stylu "festina lente" hehe

viper_88
17.05.2005, 20:40
Ja stosuję w zasadzie sama zagraniczne imiona i nazwiska:

Ulubione żeńskie imiona:

- Lisa,
- Liesel,
- Clara,
- Rose,
- Kim.

Ulubione męskie imiona:

- Brad,
- Matt,
- Chris,
- Justin,
- Kieron,
- Walerian,
- Keanu (ja wręcz kocham to imię :D :wub: )

Nugate
18.05.2005, 10:09
Ktoś tu mówił że ma problemy z nazwiskami...no więc podaje kilka nazwisk:

-McMahon
-Flood
-Monaco
-Tolliver
-Cavazos
-Brewer
-Pritchett
-Douglas
-Milton
-Dove
-Espinal
-Devlin
-Cage
-Crockett
-Cormier
-Soto(nazwiska zostały stworzone za pomocą generatora imion i nazwisk)
http://www.welldressedsim.com/thesimsnames.php?numberofsims=7

Adi
18.05.2005, 10:45
Klitnajmestra, Polifem, Tynderaos, Leda, Mefitofeles, - nikeóre ają fane brzmienie

Irish
18.05.2005, 15:26
Dla kobiet: Tiffany, Jane, Jean, Amanda, Meg, Megi, Megan, Wendy, Kate, Lori, Emma, Emily, Amelia, Sarah, Lara, Kelly, Lilly, July, Donna, Tori, Emi, Nelly

Dla facetów: Jack, Dick, Quinn, Fred, Max, Zack, John, Tom, Kurt, Dan, Don, Alex, Jerry, Mathew, David, Coddy, Andy, Paul, Robbie, James, Brian, Woody, Phillip, Tommy, Ron, Harris, Aron, Hulk, Sam, Timothy, Mark, Stewart, Mel, Rod, Roger, Ivan
Sarah :) ja mam na imię Sara :D a podoba ci się to lipniaste imię :huha:


EDIT : ja używam prostych imion np. dla kobiet : Alina Marta Karolina Kinga Donata Eliza Iza Sara ;) Estera (żadkie imię) :P Apolonia Magda Dorota Kamila Róża Linda Anglickie : Nola Lara :D Kate dalej nie wiem bo z anglika jestem najsłabsza ;P

dla facetów mało mam : Janusz Marek Tomasz Wiesław :P Roman Damian Karol Dawid Bartek Marcin :P i jakieś Angielskie czyli : John ;)

saya
18.05.2005, 16:07
ja nigdy, ale to przenigdy nie używam polskich imion, czy tez nazwisk (bleh!) to takie... zwyczajne :\ ponieważ jakieś 11 lat siedzę w mandze i anime, używam japońskich przydomków :) moje ulubione, to:

-imiona żeńskie:

*Saya
*Sakura
*Suzuka
*Kei
*Pai
*Kaori
*Tori

-imiona męskie:

*Taro
*Itsuke
*Kintaro
*Tetsuo

-nazwiska:

*Suzuhara
*Shimetta
*Kobayashi
*Satou

Zdarza mi się również korzystać z amerykańskich imion i nazwisk, jednak zostały już wymienione, więc nie będę powtarzać :)

Cocco
18.05.2005, 16:12
Nie lubię kiedy w okolicy jest kilka powtarzających się imion, a ostatnio używam :

Naomi, Tamara , Shaidy, Natasza

MADZIAA
19.05.2005, 18:00
Siemka jestem tu nowa!!! Mam pare pomysłów na imiona i nazwiska dla Simów =P
Amelia Silverstoon
Alice Kaliene
Ana
Anastazja

Możesz też nadawać przeciesz imiona i nazwiska róznych gwiazd :) :D

Sushi007
22.05.2005, 15:46
ja mam normalne mam imiona np: Ola ewelina ale lubie tesz takie jak anastazja konstancia

apes666
22.05.2005, 18:35
Ostatnio stworzyłam Francuzkę, nazywa się Magde i jest niezła, nie wiem czemu wyszła mi bardzo podobna do Ani Muchy ;d wspieram ją eliksirem życia, bo jestem dumna z tego, że nie używam żadnych hacków ;d

najprostszy sposób to wziąć po rpostu gazetę telewizyjną i powypisywać z niej imiona, praktycznie do każdego filmu przypasowanych jest sporo imion i nazwisk..

efciaq
22.05.2005, 18:39
Ja stosuję w zasadzie sama zagraniczne imiona i nazwiska:

Ulubione żeńskie imiona:

- Lisa,
- Liesel,
- Clara,
- Rose,
- Kim.

Ulubione męskie imiona:

- Brad,
- Matt,
- Chris,
- Justin,
- Kieron,
- Walerian,
- Keanu (ja wręcz kocham to imię :D :wub: )

Walerian to polskie imie...... Walerian Antosiuk.... moj od reli:) :w00t: :w00t: :geek: :angry:


Żeńskie:
Amanda(moje ulubione), Jenny, Karolina, Carolina, Keyla, Barbie(lol B) ), Kasia (is cool B) ), Amy itd.

Męskie:
Matt(superowe czadowe), Lubomir(lol B) ), Piotrek, David, Brad(Pit :O ), Fanthomas (dopiero mi przyszlo do glowy xP ), Rychu, Zenek

Nazwiska:
No nigry nie powtazam. ale te moje najfajniejsze: Widelec (is cool :ofm: ), Jordan (orygin :wacko: alne), Tencza, Bendentenden (skoplikacja xP )

Mam slabosc do fajnych imion i nazwisk. ten temat mi sie bardzo przyda.

Moj sposob na fajne imiona:
klikam se na trzy kropeczki (tam gdzie sie wychodzi z gry) i na autorzy(znaczek MAXIS chyba). tam sa kozackie imionka. :| a fajny nastroj wprowadza muza :P :P :P :P to to dopiero :P

Moriquendë
22.05.2005, 18:40
Dziwny temat trochę. W końcu imiona i nazwiska są podobne jak u ludzi.... Ale mniejsza :) Teraz robię okolicę co wszystko jest po angielsku. Nazwiska i imiona przekształcam z polskiego na angielski. Te nazwiska do przekształcenia biorę z życia. Tak więc jedną rodzinę zrobiłem tak: Jerry(Jarek), Betty(Beata), Margaret(Gośka), Anne(Anna), Joseph(Józef), na nazwisko Cryer(Ryczek)

viper_88
22.05.2005, 19:18
Walerian to polskie imie...... Walerian Antosiuk.... moj od reli:) :w00t: :w00t: :geek: :angry:
No, cóż... Powedziałem "...w zasadzie...", więc czasami może wypaść coś innego :)

***Silye***
23.05.2005, 17:57
Jeśli już o tym mowa... Ja zazwyczaj robię rodzinkę o nazwisku Cherry ( nie wiem, jakoś tak wyszło) imiona: Samantha, Marco i Oliwie... :)

mar(tunia)
24.05.2005, 09:14
Dobra - opiszę moją rodzinkę (mam nadzieję, że nie będę miała kłopotów):
Rodzina 27ŁWDH
Senior rodu ;) - Brzoza (Brzoza, nie morduj)
Tatuś - Zuzia :P
Mamusia - Lideczka
Dzieci - Tunia, Pati, Wojtuś i Maciuś (wyprowadzili się - są już na studiach), Lisek i Damian

Za tego seniora, mamusię i tatusia zostanę zamordowana, więc już mówię wam "papa"... Pogrzeb w niedzielę...

Nisinën
24.05.2005, 13:45
Ja imiona i nazwiska dla moich Simów biorę ze słownika j.angielskiego lub wymyślam :P W słowniku mam wypisane różne imiona i popularne nazwiska angielskie.
Np.
Nazwiska:
- Addison
- Bradshaw
- Carson
- Dalton
- Edison
- Fletcher
itd.

Imiona:
- Andrew
- Nancy
- Basil
- Diana
- Eugene
- Felix
itd.

Często też nadaję Simom polskie imiona i nazwiska :P

Bar-bar-ka
24.05.2005, 20:52
Często daję Simom imiona i nazwiska z ostatni czytanej książki. Najbardziej podobają mi się:
Męskie:
Durnik, Belgarath, Garion,Hetter, Kheva, Yarbelk, Javelin, Kheldar, Silk, Kheldon, Geran, Anheg, Zandramas, Aldur, Torak, Lelldorin,Mandorallen,Beldin,Ulfgar,Cherek
Żeńskie:
Ce'Nedra, Polgera, Poledra, Porenn, Liselle, Cyradis, Arell, Ce'Vanne, Adara, Merel, Ariana, Islena, Layla, Vella, Beltira i Belkira(bliżniaczki), Taiba i Beldaran :)

mar(tunia)
25.05.2005, 11:05
Sukces! Jeszcze mnie nie zabili! A co do imion, to jak mi się w simsach urodzi dziecko, to biegnę sprawdzić, kto w tym dniu ma imieniny i takie imię daję. Gorzej, jak urodzi się dziewczynka, a są same imione męskie... Wtedy zmieniam własnie męskie na zńskie (nie wiem, czy ktoś słyszał o imieniu Piotra albo Grzegora :P ). Nazwiska mają po rodzicach xP .

~ !!!Parker!!! ~
25.05.2005, 12:34
Ja tam zawsze biore imiona i nazwiska zagranczne albo od jakiś gwiazd :sly: :rofl:

Trish
25.05.2005, 15:10
Najczęściej ostatnio używam nazwiska:
Marshall
Morkisz
a moje ulubione imiona to:
Chris
Marisa
Trish
Matt

Jamaica
30.06.2005, 12:54
moje ukochane rodzinki:
Kopytko,
Rokita,
Lol,
Bryy,
Bambucia.
^^'

krowunia
30.06.2005, 13:15
Widzę samych patryjotów na tym forum mamy :) Ja daję ZAWSZE imiona polskie, a simów miałam już tyle, że w końcu zabrakło mi imion i sięgałam do ksiązki. A jeśli chodzi o nazwiska, również polskie, np. Grabie, Kupag, Kopper, Rudzik itp.

apes666
30.06.2005, 13:32
Ostatnio zaczęłam kreować simy na kartce, gdyz jak wszystkim wiadomo drugi dysk mi siadł :P tak więc utworzyłam dość sympatyczną murzynkę o imieniu Ardelia, a jezeliby ktoś był na tyle uprzejmy i wyszukał mi charakterystyczny rodzaj włosów, a potem wysłałby mi adres takowego na private, byłabym bardzo wdzięczna ;)

Włosy te mają wyglądać tak : bardzo krótkie, ale gęste. Takie a'la sistars, tyle że kręcone, grube i murzyńskie. Z góry dziękuję za współpracę ;-)

Chmielok
30.06.2005, 13:33
Imiona daje zawsze polskie :
Dariusz
Mariusz
Katarzyna
Urszula
Helena
Henryk
Kunegunda
Eleonora
Paweł (ja sam mam tak na imię :P )
Aleksandra
Irena
Tatiana (z tym ma wątpliwości czy to polskie )

Grasant
30.06.2005, 14:09
Ja zazwyczaj daje imiona z książek fantasy, np. Emhyr var Emreis czy Bilbo Baggins. :D

ShiinaLP
08.07.2005, 16:09
Jessie Ramirez (to mężczyzna)
Alysson Sanchez
Solange
Mike Minoda
Manja Rock
April Wisconsin
Kenji Kobayashi

Evan, Serij, Minsc,

wogóle po angielsku imieniem może być każde słowo.. Jak April.. to kwiecień a takie imie naprawdę istnieje..

kitka
08.07.2005, 16:24
U mnie wygląda to bardzo prosto: daję imiona bohaterów literackich, a później staram się, aby przygody moich simów były podobne do przygód osób, do których dane imiona należały. Tak więc w mojej kolekcji posiadam: Scarlett, Julię, Robrojka, Legolasa, Idę, Słoneczko, Cypiska, Noelkę, Konstantego, Melanię, Retta, Anielkę, Kaja, Majkę itd... A wszyscy mają jedno nazwisko - Poeta, ponieważ na całej planszy jest tylko jedna, olbrzymia rodzina ( mieszkają w Zakątku Poetów).

Andromeda
08.07.2005, 17:04
Wiem, już tu pisałam, ale trudno:
uwielbiam gdy w imieniu żeńskim jest L :p np. Lilly, Nelly, Kelly, Mell, Laura itd.
a męskie fajnie jak mają V :p Kevin, Travis itd.
Howk.

Margierytka
08.07.2005, 17:59
ej sorki jestem tu nowa, więc może taki temat już był, ale chciałam sie zapytać: czy macie pomysły na imiona dla simów??? bo znudziły mi sie kasie i basie... daje casem zagraniczne imiona. z góry dzieki :):):):):):):):D:P

Hmmm najlepiej sobie zerknąć na http://www.babynames.com/. Moje simy nazywaja się zwyczajnie. np. January Baranowski, Szymon Kaliński, Jagoda Kalinowska, Magdalena Zalewska itp.

Kissiel
08.07.2005, 19:04
U mnie wygląda to bardzo prosto: daję imiona bohaterów literackich, a później staram się, aby przygody moich simów były podobne do przygód osób, do których dane imiona należały. Tak więc w mojej kolekcji posiadam: Scarlett, Julię, Robrojka, Legolasa, Idę, Słoneczko, Cypiska, Noelkę, Konstantego, Melanię, Retta, Anielkę, Kaja, Majkę itd... A wszyscy mają jedno nazwisko - Poeta, ponieważ na całej planszy jest tylko jedna, olbrzymia rodzina ( mieszkają w Zakątku Poetów).

Bardzo to fajne! Hehe, Robrojek, Ida, Noelka, skąd ja to zna, ho, ho :D
No to teraz ja się wypowiem :D
W Miłowie: Mam zwykłe rodziny, które się przyjaźnią. imiona daję polskie, a nazwiska...hm, kieruję się własna wyobraźnia. Tworze je spontanicznie. Moje nazwiska to: Polowiec (lol), Pień (lol2), Miłek (lol3) i takie tam głupoty
W Dziwnowie: nie lubię tam grać, więc grają tam wszyscy znajami, którzy do mnie przychodzą :D
W Weronie: tworze FS
W Piernikowie: Tam jest kraina made by Miss_Lonely i tam najbardziej lubię grać :) Skąd ta nazwa hie, hie tajemnica :p

kitka
08.07.2005, 19:30
Bardzo to fajne! Hehe, Robrojek, Ida, Noelka, skąd ja to zna, ho, ho :D
No to teraz ja się wypowiem :D
W Miłowie: Mam zwykłe rodziny, które się przyjaźnią. imiona daję polskie, a nazwiska...hm, kieruję się własna wyobraźnia. Tworze je spontanicznie. Moje nazwiska to: Polowiec (lol), Pień (lol2), Miłek (lol3) i takie tam głupoty
W Dziwnowie: nie lubię tam grać, więc grają tam wszyscy znajami, którzy do mnie przychodzą :D
W Weronie: tworze FS
W Piernikowie: Tam jest kraina made by Miss_Lonely i tam najbardziej lubię grać :) Skąd ta nazwa hie, hie tajemnica :p

Jeżycjada górą! ( ortografia zresztą też)
A tak poza tym, to bardzo piękna nazwa dla miasteczka: Piernikowo. Nie wiem dlaczego, ale od razu kojarzy mi się to ze Świętami Bożego Narodzenia, z tym nastrojem, zapachami... Cudownie... W ,,Noelce" są podobne klimaty, prawda?

Violaa
08.07.2005, 23:16
u mnie to imienia są dość normalne (Anna, Daniel, Damian, Monika, Ola, itp), ale nazwiska jakieś dziwne :P Mruk, Urlik, Juan, itd :D Czasami to dosłownie nie mam weny :D

Kissiel
09.07.2005, 16:46
Jeżycjada górą! ( ortografia zresztą też)
A tak poza tym, to bardzo piękna nazwa dla miasteczka: Piernikowo. Nie wiem dlaczego, ale od razu kojarzy mi się to ze Świętami Bożego Narodzenia, z tym nastrojem, zapachami... Cudownie... W ,,Noelce" są podobne klimaty, prawda?

Och, zawiodę Cie, ale niestety to nie ma związku z Jeżycjadą :( Trzeba być w naszej klasie, a może tylko pośród paru osób, aby wiedzieć co i jak :)Piernikowo (albo jak kto woli: Pierników)... Mnie się osobiście też podoba ta nazwa, więc tak właśnie nazywa się moje miasteczko, gdzie mieszkają wszyskie sweet pierniki (czyt.: Moje ulubione Simy) :*

Avrilcia_Korny
11.07.2005, 13:06
Moje Simy są jedne (tylko jedną rodziną gram): Imiona: Gertruda, Gerten, Somber, Rebirth, Avorla, Bravenka, Sossy, Vilenka, Roberten, Sosmen, Kokan,
A nazwiska dziwne; Hrenczerss, Krenczers, Dommasss, Revelka, Idiot, Servern, Koke

olk@
12.07.2005, 20:42
Nie wiem, czy ktoś już dawał taką wskazówkę, ale ja proponuję złapać za kalendarz z imionami i strzelać imię na chybił trafił. Zawsze tak robię z moją qmpelą jak gramy w Simsy (roxx :P). A jeżeli nie, to wyszukaj w necie w pierwszej lepszej wyszukiwarce czegoś, co mogłoby "ułatwić" Ci pracę, jeśli chodzi o imiona Simów :D PoZdRo :)

will11@vp
27.07.2005, 13:55
zapomniałaś o Mike , Brad , Joshua , Alek i Caleb...może byc też Cedrik, ale zależy komu się podoba ! :O

Dagmara
27.07.2005, 14:04
Mam dylemat jak mam wymislic jakies imie dla mojego Sima !
Dziekuje wam za te wszystkie imiona ;)
A ja od siebie dam np:
Wiktoria (Wiki), Sharon, Mercedes, Róża, Andrea, Dolores to tych z damskich ;)

Nugate
31.07.2005, 17:01
Ja mam baaaardzo dużo imion dla simów...Spisuje je sobie na kartke z filmów,zawodów,seriali.. (ogólnie mówiąc z telewizji) Mam właśnie świeżuteńką dostawe imion:

Girls:Avery, Margot, Agnes, Misty, Lindsay, Sheena, Felicity, Amber, Lashinda, Cynthia, Semira, Sharleen...

Boys:Kenneth, Noel, Scott, Trevor, Collin, Railly, Toby, Ian, Mander, Rashid, Richie, Nathaniel, Lex, Eamon...

Agnes
31.07.2005, 20:47
Jak gram np: z przyjaciółka to jak -
nie mozemy zrobić nazwiska bo mamy inne to
zawsze robimy sobie nazwisko Sims .

marandile
03.08.2005, 04:54
Angielskie imiona zenskie: Ashley, Alyssa, Cassidy, Daiane, Sarah, Charlotte, Lydia, Nicole, Samanta, Lindsay, Natasha, Joanne, Juliette, Olivia, Keira, Jamie, Patricia, Mary, Jastine, Melody, Nancy, Lynn, Andrea, Amber, Auri, Alexapuzz, Bree,
Brenda, Carol, Clover, Cheyence, Casey, Clarissa, Vanessa, Violette, Nicki, Tasha, Tammy, Tiffany, Trine, Shanon, Sharon, Sophie, Sanne, Stephanie, Sandra, Sacha, Sheryl, Reene, Rachel, Raquel, Rebbeca, Razzy, Rose, Paige, Peaches, Principessa, Pilar, Pirret, Phoenix, Peggy, Polly, Penny, Omaira, Natalie, Nina, Nissi, Nethaly, Nidia, Nady, Nikki, Morgan, Melanie, Marsell, Monica, Rodriguez, Marieke, Miriam, Misha, Malery, Maleeri, Megan, Maggie, Linda, Liz, Lizzie, Lyndall, Likethis, Lito, Lisa, Erchel, Leeanea, Koes, Kelly, Kiterria, Cathy, Kathreen, Carolyn, Katie, Katy, Crystal, Melsey, Kezzie, Kayla, Kristein, Christina, Kerstin, Kristin, Krischell, Jean, Yennifer, Jennifer, Jeyle, Jenette, Jory, Juicy, Janine, Jenee, Josie, Jayley, Jessica, Jason, Jaleyda, Jasmin, Jasmine, Jotina, Jackie, Julian, Joelyn, Juan, Ingrid, Ingerbord, Ivi, Isabele, India, Ilena, Hannah, Holly, Haylea, Hilary, Hilde, Heather, Helen, Hattie, Hunter, Huseby, Hermania, Hugrun, Giselle, Gabriella, Gamze, Gilian, Grace, Gariella, Gerthruda, Galderia, Nadin, Galija, Gretchen, Falicia, Philippe, Fierra, Foda, Fabianne, Faty, Franchica, Flora, Fancisca, Florencia, Eden, Emma, Emmy, Eline, Ell, Eliseth, Emily, Estera, Estella, Stella, Stamy, Sufrelle, Eveline, Ellis, Ellie, Elise, Emmie, Duerre, Else, Debbie, Darian, Doris, Dewi, Danielle, Dawn, Darcy, Dotothy, Lucida, Lucine, Diamantina, Ester, Deolinda, Dulcineide, Diane, Dani, Ditzy, Angel, Angelina, Densy, Phoebe, Mandy, Audrey, Delta, Calista, Virginie, Naomi, Carmen, Lilian, Victoria, Isabel, Claudia, Tyra, Demi, Charlize, Amy,
Penelope, Samaire, Slama, Michelle, Raven, Hilary, Gwyneth, Denise, Mariah, Scarlett, Judy, Suzy, Susan, Tasha, Abigail, Elizabeth, Betty, Beth, Tesca, Tessa

Angielskie imiona męskie: Dave, David, Andrew, Thomas, Alan, Justin, Peter, George, Ryan, Steven, Stephen, Scott, Robin, Alien, Alex, Juan, Harisson, John, Johnny, Stephen, Sasey, Jim, Al, Patrick, Viggo, Tobey, Todd, Jack, James, Joss, Josh, Michael, Dennis, Bill, William, Colin, Sam

Aha i podam wam sposoby na zdobywanie imion:
- Chodzenie na strony, gdzie są modelki, aktorki itp.
- Oglądanie napisów po amerykańskim filmie itp.
- Oglądanie amerykanskich filmow itp.
- Czytanie książek napisanych przez anglików itp.

sim222
04.08.2005, 18:10
ja daje zazwyczja takie imiona

żeńskie :
Julia , Rose , Róża , Alicja , Amelia , Olga , Atena , Afrodyta , Kirke , Minerwa ,
Desdemona , Beyonce , Gwen , Amy
męskie :
Max , Alex , Thomas , Guy , Scott , Rob , Jean-Guy , Lucyfer

Kissiel
04.08.2005, 19:46
Aha i podam wam sposoby na zdobywanie imion:
- Chodzenie na strony, gdzie są modelki, aktorki itp.
- Oglądanie napisów po amerykańskim filmie itp.
- Oglądanie amerykanskich filmow itp.
- Czytanie książek napisanych przez anglików itp.

Tia, a ja znam łatwiejszy sposób xP Imiona angielskie, niemieckie, francuskie, hiszpańskie, włoskie, afrykańskie etc. a nawet polskie xP Wszystko znajdziecie na http://www.behindthename.com/ miłego wybierania ;)

Cocco
05.08.2005, 10:04
Ja mam sposób na nazwiska:
bierzemy 2 słowa (ja mam z opakowania chusteczek) np. BALSAM i WYCIĄGIEM.
Bierzemy pierszą sylabę jednego słowa: BAL i ostatnią drugiego: GIEM. I mamy Balgiem!

Sekunda
05.08.2005, 11:28
Uch... co za pytanie :)

Ja zawsze daję zagraniczne... Nienawidzędawaćpolskich imion swoim simom, tak samo jak znazwisk xP Czasami niekoniecznie istniejące, żeby tylko ładnie brzmiały ;P Najlepiej francuskie i angielskie ;) Zawsze mam problem z nazwaniem facetów, nie wiem czemu :O . Zwykle to jest David albo Steven, hahahaha ;P Dziwne. nie? Bo mnie to dziwi. :D

Nie przejmujcie się tą wiadomością, dostałam głupawki :wacko:

Louise
07.08.2005, 21:54
damskie: Inez, Louise <lol>Colette, Trisha, Lily, Lara, Nadine, Fay, i pozatym dużo ale nie będe powtarzać ^^ no i Natasza

a męskie: Jack, Matt, Nick

Nazwiska np. wolf, fox, cat, albo biorę jakieś z napisow na końcach filmów

simsomanka
12.08.2005, 09:06
KOBIETY: Lara, Amelia, Martyna, Klara...
Mężczyźni: Marcin, Rafał, Tom, Brad, Jack, Toby...
Teraz nie przypomne se wszystkich :D

Velixica
23.08.2005, 15:28
No ja szczerze nie lubie dawać polskich nazwisk i imnion wole jakieś angielskie albo jakieś oryginalne.A oto mała lista moich ulubionych imnion:
Tamara,Margaro,Rayne(czytaj.Rajn),Flora,Dulcia,Rox i,Victoria,Lola,Lena,Emilia,Emily(czytaj Emili),Lona,Melania,Megi lub Meg,Tania,Amanda,Christine(czytaj Ksistin),Aurelia,Amelia,Alexa lub Alexis,Alice(czytaj Alis),Camillia lub Camilla(czytaj Kamilia lub Kamila),Cara(czytaj Kara),Cassandra(czytaj Kasandra),Cleo(czytaj Kleo),Cristal(czytaj Kristal),Esme(czytaj Esmi),Evelyn(czytaj Ewelin),Holly(czytaj Holi),Amy(czytaj Ami),Justine,Lana,Laura,Madeline,Margaret,Ruby(czy taj Rubi),Melanie(czytaj Melani),Nita,Nola,Ruth,Sabina,Sara.No to chyba wszystkie,aha a z tym czytaniem to dawałam po to jakby ktoś nie wiedział jak to sie czyta,ale sądze że na tym forum są mądre osóbki i jest to zbędne.

thomek-rex
25.08.2005, 11:26
Męskie-Charllie, Pete,Tomas,Paul,John,Sanders byle nie polskie takie ja Radzio itp
Damskie-Amy,Michelle,Kim,Beatris,Liana itp
Nazwiska-Tors,Wilczak, Polann,Crook,Hale,Neveaux

i to wszystko :O

SIMSOMANIAK
13.09.2005, 12:09
Dla kobiet:Żytosława,Zyta,Konegunda,Barbabagunda
Dla mężczyzn:Żytosław,Ziemowit,Zenobiusz
:D

Asiunia_10
19.09.2005, 14:51
SIMSOMANIAK yyy... Dziwne imiona, heh :D

Korba
21.09.2005, 14:50
A ja mam świetny sposób:Kiedy nie wiem jakie dać imie bądź nazwisko borę książeczkę z simsów(obojętnie jakich) i wpisuję imiona lub nazwiska twórcow.Jakie to proste!Heh,simy mają imiona swoich twórców,niezłe....

_Shea_
23.09.2005, 17:50
Nie ma to jak być twórczym :w00t: Ja też mam 'kosmiczne' imiona dla swoich simów, ale nie będę ich zdradzać, zazwyczaj sama je wymyślam: np. tak, że biore imię z jakiejś książki (najczęściej typu fantasy) i wpisuje, albo często też przerabiam ;) Całkiem dobra zabawa...

sasha fierce
23.09.2005, 18:55
Moje ulubione to: Samantha, Tamara, Keira, Amelia, Shell, Nina, Lass

Lizzie8
01.10.2005, 09:35
polskie: ola, marta, julia, didi, beata, barbara, aga (agnieszka) , anastazja,ada (adrianna), itd
angielsie:betty, kate (katherine), cassie (cassandra), monica, rachel, phoebe, erica, erika, itd :D
Bylam w ameryce przez 3 lata i znam takie, ktore sa dziwne!np. Fatoumata Bah, Singa Maillot, Paris DeGatanto, i inne dziewczyny. Znam je wszystkie, (fatka jest czarna, reszte biale) ale mozesz jak chcesz, oczywiscie B)

Ryder18
06.10.2005, 15:44
"Moje" pomysły na imiona i nazwiska na razie 4 simów płci męskiej to Carl Johnson, Sean Johnson (bracia) Lance Wilson i Melvin Harris

Nadine
08.10.2005, 14:15
Ja imiona zazwyczaj wyciągam z książek :)
a nazwiska? Biorę słownik polsko-angielski i na oślep
szukam byle czego ostatnio wyszło mi "Team"

stotkaa
08.10.2005, 19:46
Nathalie Imbrugiline... tak zazwyczaj nazywam simki. ;) A jej drugą połówkę... Piotr Stolarz lub Kever K., lol ;D Tak... z sentymentu ;)

Pawlq
08.10.2005, 21:17
Mick,Mick,Mick
Tak jakoś wpadło mi do głowy
Mam już 8-pokoleniową rodzinę Micków :P

Dzaga717
09.10.2005, 09:02
Kto zna jakieś fajne imiona i nazwiska japońskie? Jak ktoś zna to wypiszcie!!!

stotkaa
09.10.2005, 09:06
Ayumi Hamasaki :P

madziaq
09.10.2005, 09:39
Tsubasa Ozora :P z cala druzyna :P

koma
09.10.2005, 10:10
Imiona najczęściej biorę z mitologii greckiej i rzymskiej. Mam taką śliczną książkę w której jest pełno ślicznych imion ;). no i oczywiście z książki telefonicznej, na chybił trafił :P. A ostatnio brałam z autorów The Sims :)

madziaq
09.10.2005, 12:06
Jest tyle intrygujacych polskich imion ze nie trzeba szukac za granica. ja mam wydrukowana liste dopuszczalnych, niektore sa niesamowite, nikogo nie obrazajc np,: Eberhard, Asta, Cyrus, Gotard, Innocenta, Kwiryn, Melecjusz, Niemir, Pulcheria, Radosta, Stojan, Symplicy, Trojan :P, Wszemiła.
jak ktos woli obco brzmiace wystarczy zmienic sz na sh :P hehehe

choc musze przyznac ze mozliwosc stworzenia wampira zainspirowala mnie do nazwania malego sima imieniem hrebiego Draculi: Vlad III :P

Spiderman
09.10.2005, 16:53
Możesz dac


Kobietom:
Celina,MAGDALENA,ALICJA,AGNIESZKA,OLA,ELA,EWA,BOGU SIA,JULIA,IZA,MARTA,
MARTYNA,HANNA,FELICJA,EDYTA,DANUTA,DARIA,GABRIELA, KRYSTYNA,WŁĄDYSŁAWA,
KAZIMIERA,STANISŁAWA,ZDZISŁAWA,



Mężczyznom:
JACEK,DAMIAN,DAREK,MAREK,JAREK,AREK,GABRIEL,KAROL, JAN,PAWEŁ,PIOTREK,
MARIUSZ,MATEUSZ,MIREK,PATRYK,KAMIL,ŁUKASZ

I tak dalej

12.10.2005, 16:38
Na przykład mmmm... może
żeńskie: Kiti, Rouge(rogłej), Jean (dżin),Mistig, Alex, Sam, Clover,
męskie: Alex, Scot, Logan, Xawier, Court (kurt), Sonix, Peter, Polink, Henk, Darq, Grulen, Filip, Gabryiel, Max, Mixon,

kajuta09
11.08.2006, 13:52
Ja na imię moim simom daję zwyle albo bardzo nietypowe imiona albo tej najczęstsze. Np. Iva, Magnolie, Allegra, Viva, Maria, Mary, Tom, Kelvin, Malvin itp. Niektóre z nich są w prawdzie beznadziejne ale cóż... :D

ewkaewik
11.08.2006, 14:04
staram sie raczej wybierać normalne imiona chociaż czasami jak mnie cos najdzie to mam i sporo zagranicznych.

Jak grałam jeszcze w ts1 miałam multum rodzin o nazwisku:
- Carter
- Makalister

Fajnie robi się też sławnych simów czyli naszych aktorów.

Neillé
11.08.2006, 18:47
Ja też mam problem z imionami dla simów. Jednak bardziej wolę im dawać angileskie imiona, bo są ładniejsze. Oto kilka z nich: Adalbert, Agatha, Agnes, Aileen, Alexander, Alexandra, Alice, Andrew, Ann,
Anthony, Antonina, Arthur, Bartholomew, Bridget, Camilia, Caroline, Casimir,
Catherine, Charles, Christina, Christopher, Denis, Dorothy, Edith, Eleanor,
Elizabeth, Emily, Eve, Frances, Francis, George, Gladys, Gregory, Henrietta,
Henry, Humphrey, Isabella, James, John, Joseph, Judith, Lewis, Louisa, Lucas,
Lydia, Margaret, Mark, Martha, Martin, Mary, Matthew, Michael, Monica,
Nicholas, Nicola, Particia, Paul, Paula, Peter, Ricarda, Richard, Siegfried,
Sigismund, Silvia, Sophia, Stanislaus, Stephen, Thaddeus, Thomas, Ursula,
Veronica. Dodam jeszcze, że są to polskie imiona przetłumaczone na angileski (chyba wiecie o co mi chodzi :smirk: ).

flawia
12.08.2006, 18:23
Daję różne imiona ale nie takie "pospolite" jka Kasia czy basia.ostatnio dawałam
dla dziewczyn:Daria,Dominika,Karina,Karolina,Weronika, Julia,Iza czy np.Luiza
dla facetów:Karol,Kajtek (beznadzieja wiem),Tomasz,Olaf

Joniss
13.08.2006, 23:43
Ja daję Simom baardzo różne imiona i nazwiska. Simowie o jasnej karnacji dostają Polskie, angielskie, francuskie imiona i nazwiska, jak np. Darek Wagner, Kasia Adamczyk, John Danaher, Lindsay Norrington, Jacques Petit, Fleur le Paroir itp. zdarzają się też chińskie, japońskie, koreańskie itp. np. Yoko Shao-mei. Simom o ciemniejszej karnacji daję latynoskie imiona i nazwiska jak np. Milagros Esposito itd. Reszta zależy od pogody i mojego humoru :P

Olexa
14.08.2006, 11:56
Hmm... To zależy od postaci! Jeżeli tworząc sima zakładam, że będzie to nowoczesny, wyluzowany ziomal, to na pewno nie dam mu na imię Zdzisław (jak to robię w przypadku emerytów). Młodym simom daję najchętniej angielskie imiona lub takie wymyślone przeze mnie :D , a starszych obdarzam tradycyjnymi polskimi imionami.

Enid
14.08.2006, 15:03
żeńskie:
Ada, Adela, Ana, Aldona, Albina, Aerie, Clear, Caitlin, Dorota, Diana, Ceara, Ciar, Clara, Eithne, Ellie, Eva, Erin, Enid ;P Feme, Fianait, Ionait, Ida, Iwona, Ingrid, Ines, Joanna, Justyna, Julia, Jane, Kalina, Kinga, Katie, Kally, Laura, Lora Lucy, Lisa, Lea, Lena, Marga, Mealla, Marie, Neasa, Nelly, Nina, Niamh, Osnait, Olivia, Riona, Roksana, Rowena, Rita, Róża, Sonia, Sophie, Sarah, Samantha, Sabina, Seare, weronika, Wiola, Teafa, Zyta

męskie:
Abhan, Aleksander, Aron, Alwin, Brion, Benedykt, Ben, Cian, Cairell, Coral, Cezary, Dallan, Daniel, Dawid, Dylan, Eoghan, Edgar, Ethan, Eryk, Finenn, Fechin, Fial, Felix, Lonan, Lewis, Irial, Igor, Ivo, Iwan, Jakub, Klemens, Karol, Konrad, Ksawery, Kyle William, Wit, Vlad, Oisin, Maolan, Morann, Murchu, Marek, Se, Szczepan, Sebastian, Sylwester, Robert, Roch, Roland, Naithi, Norbert, Tom, Harry, Tytus, Ultan

jeśli nadal będziesz miała problemy z nazwaniem simów to weź w ręce kalendarz lub otwórz książkę czy gazete na przypadkowej stronie i przeczytaj pierwsze imie jakie zauważysz. ja nigdy nie miałam problemu, co śmieszne miałam problemy z wzięciem imiona, bo miałam ich tyle do wyboru (na kartce wszystkie ładne wypisałam) że narobiłam simom tyle dzieci, że... i tak wszystkich jeszcze imion nie wykorzystałam ;P ;P :D :D ;P ;P :D :D

natalioza100
16.08.2006, 16:55
Ja zawsze daje niemieckie imiona np Heidi,Anja,Fabian....

krzysiek372
18.08.2006, 08:47
naprzyklad Bonisław Melon czy Stefan Meler

myszka95
25.08.2006, 07:52
naprzyklad Bonisław Melon czy Stefan Meler

Dulcynea Kurnik, Eliza Violetta Katar, Kunegunga grzyb, Steffan Seler, Klotyda Kukurydza, Beatrycze Zsyp...

Anulka13
02.09.2006, 14:56
mOŻESZ DAWAĆ SIMOM IMIONA GWIAZD TV ITD. :D
:) JA NAPRZYKLAD DAJE NA IMIE MARY-KATE ITP. ZMIENIAM NAZWISKA :D
POZDRO

krolik1995
02.09.2006, 15:12
mOŻESZ DAWAĆ SIMOM IMIONA GWIAZD TV ITD. :D
:) JA NAPRZYKLAD DAJE NA IMIE MARY-KATE ITP. ZMIENIAM NAZWISKA :D
POZDRO No. A ja gdy rodzi mi się dziecko zawsze albo zamkam oczy i celuje w palcem w klawiature i jaka litera mi wyjdzie to na nią zaczynać ma się imię dziecka, albo litery pokolei z klawiatury począwszy od w,e,r,t, :D

anthea
09.01.2007, 16:44
Zygfryda,Atena,Jowena,
Margaretta,Apolonia,Maurycy,
Teofila,Eveline,Claudine,Geana,
Sophie,Oscar,Marietta,Marika,Lusja,
Karina,Carmella,Nicky,Vicky,Gertruda,
Vanille,Chocolate,Miquella,Juliette.

Baorti
09.01.2007, 18:25
Agnieszka, Megan, Ola, Jola

gabi199313
16.01.2007, 10:25
Ja najczęsciej używam:
Ewelina, Inesa, Magda, Tamara, Sara, Anastazja, Jessica, Sina, Klara, Agnes, Angela, Scarlett, Daria, Margaret, Michelle, Nadia, Vanessa, Wiktoria

Kacper, Konrad, Darek, Sebastian, Filip, Arek, David, Fabian, Igor, Nicholas, Oscar, Patrycjusz, Damian.

lusia
19.01.2007, 21:42
hmmm:

Regina :D , ,Karen ,Gretchien ,
Te masz z "Mean Girls" ?? :D

Rubi,Ashley,Mery-Kate


A to jest Rubi z serialu i Olsenki xD hehe fajniee :D

A imona można poszukac gdziekolwiek .. choćby w jakiejś księdze imion ;))

Monitkowa
27.01.2007, 20:31
Ja mam trochę nazwisk ktore mają moje rodzinki:

A: Alba, Anta, Astra, Ariva :P
B: Bittel, Barbie, Bond, Bistro, Bingo
C: Cool-t, Chambie, Connor, Corny, Cassanova
D: Dallas, Dagas, Daisha, Daktyl, Dorris
E: Ecrie
F: Felix, Francis
G: Granda, Guy, Garner
H: Honey, Horny, Hekate
I: Irokez, Iramitzu
J: Jaśmin, Jarry
K: Krauzen, Knowless, Kaszmir
L: Lear, Lexy, Lady
M: Maskara, Mutuya
N: Nucles, Night
O: Olexy :P, Olay, Oquoleo
P: Parys, Peasy, Panda, Pergie, Pretty, Puppy
R: Raymondo, Ronaldo, Randy
S: Szafir, Spears, Sexy, Susała, Sudała
T: Tomalaos, Tindo, Textoy
U: Ukrainka, Uya
W: Will, Wouge, Wasel, Wenedy
V: Vixen, Venus
X: Xavier, Xenne
Z: Zandy, Zeneda, Zlazzy

:)

kornelia911
07.02.2007, 15:34
Marta,Natalia,Monika,KasiaAgnieszka,Ala,Magda,
Patryk,maciek :p ,Ricardo,Rolando,Martin xD ,Ronaldo xD buheheh ;P

Eámanë
07.02.2007, 20:51
Ostatnio gram rodzinką, której członkowie mają imiona od tytułów piosenek :P I tak: matka - Angie (The Rolling Stones - "Angie"), córka - Mary (Pearl Jam - "Crazy Mary"), syn - Jeremy (Pearl Jam - "Jeremy"), druga córka - Polly (Nirvana - "Polly").

Monitkowa
08.02.2007, 16:30
Ja stworzyłam nową parcelę mieszkalną: MIKALAND
Wszyscy mają tam owocowe nazwiska: Cherry, Maracuya, Apple, Orange, Guanabana, Salak oraz rodzinka którą teraz gram - Winogronek (pomyliło mi się i zrobiłam po polsku)

Natix
08.02.2007, 20:26
Dla pan
Tayla,Toulyn,Rose,Rosie :P ,Ave,Vanille,Tolin,Xizna,Laura,Lili,Lola,Lilianna, Anastazia,Klementyna

Dla panow

Robert,Andrzej,Bartek,Sean :P ,Aiman ;P ,Jan (Dżan) ;P ,Tuinez,Xin


Nazwiaska

Kwiat,Moulin,Toul,Tanio,Polishe,Mil,Qiu,Roberts,Le ight


Kiedy jest takie cos ;P ;P lub takie cos :P to znaczy ze imie jest albo z Irlandi albo z Malezji albo z Filipin.
Natix

karolina36
18.02.2007, 21:41
Więc np Kim Passeble to dla astolatki najlepiej ;) Brad Sue ;) Sandra , Sylwia Sistars i inne trzeba mieć wyobraźnie :D

Monitkowa
24.02.2007, 15:01
Więc np Kim Passeble to dla astolatki

Chyba raczej Kim Possible to dla nastolatki ;)
Ja moją nową simkę nazwałam Tanisha Tikaran a jej siorkę Abigail Tikaran B)

Alatáriël
10.03.2007, 21:31
Ja bardzo lubie imiona:
Victoria, Kate, Mary, Jane
James, Martin, John

A nazwiska:
Dark, Dream, Klein

rzezU
11.03.2007, 09:32
U mnie najfajniejsze imiona wychodzą w taki sposób, że zamykam oczy i naciskam jakąś literke, potem drugą itd. Ostatnio miałam naprzykład rodzine (rodzice i dziecko) i nazywali sie tak:
Mama: Traimia
Tata: Lofrys (hahaah xD)
Dziecko: Madkly (wg mnie to sie czyta Madklaj :D)
A na nazwisko mieli: Sopklaya (heeh.. głupio ;p)

vanity
11.03.2007, 11:18
Ja polskich imion nie daje nigdy :D Zawsze to jakies amerykanskie, najczesciej slawnych osob, np: Ashlee, Jessica, Mary-Kate, Misha, itp,itd :D Nazwiska to czasami sama cos wymyslam, ale czesto tez biore nazwiska slawnych osob :)

Caesum
11.03.2007, 13:09
Ja daje różne imiona, angielskie polskie

Czasami uzywam po prostu programu z imionami, są ciekawe jako imiona i nazwiska ^^

EBON - Ciekawy zbiór imion (http://www.rpgmaker.pwii.pl/download/programy/ebon.rar)

Polecam



___________________________

Forum pada ;( ;( ;( ;(

Turquoise
11.03.2007, 14:56
A ja używam najczęściej skandynawskich imion :D (Biorę z drzewek genealogicznych w sagach islandzkich ;) )
Więc mam kobietki takie jak: Irsa, Villemo, Sol, Svanevit, Lindis, Sunniva, Annabella, Synnove, Branja, Malin, Tova...itd
I mężczyzn typu: Sindre, Finn, Heike, Radagais, Roderick, Tariej, Svein, Ivar... itd
Nazwiska już bardziej losowo, po prostu wymyślam albo biorę takie jakie mi wpadnie w oko ;)

Vegeta
15.06.2007, 17:12
Ja Zawsze Jak Szukam JakiegoŚ Imienia...ide Do Kalendarza Tam Jest Mnostwo Imion Chwila Np.(niektore Sa Troche Dziwne Bo "starsze")
Barbara Feliks Lucjan Alina Urszula Jola Laura Antoni Marek Daniel Krzysiek Marta Paulina Jacek Danuta Tomek Łucja Leon Maryla Emila PaweŁ Piotr Halina Lucyna Marian Ireneusz Jagoda Anatol Teodor Malwina Cyryl Edgar Elzbieta Karolina Agata Serafin Gertruda Grzegorz Roman Salomela Roman Itp. Uff Sorry Ze Bez Przecinkow Ale Zapomnialam (jak Chcecie Wiecej Imion Do Piszcze :) )

Nasti
16.06.2007, 16:03
Ja zawsze używam polskich imion, a oto kilka moich ulubionych :D

DAMSKIE:
Oliwia, Amanda, Amelia, Nina, Nicola, Anastazja (może dlatego bo to moje imie :P ), Aurelia, Sandra, Sabina, Sabrina, Andżelika, Diana, Malwina, Jagoda, Alicja, Bryida, Edyta, Emilia, Gabriela, Flora, Konstancja, Inga, Laura, Lidia, Luiza, Judyta, Mariola, Olga, Nora, Tatiana, Wioletta, Roksana, Wanda, WIktoria, Zuzia/Zuzanna, Zosia, Julia, Julianna, Kornelia, Lilia

MĘSKIE
Alex, Borys, Bartek, Bruno, Czarek, Damian, Dawid, Fabian, Filip, Igor, Kuba. Grzesiek, Krzysiek, Mateusz, Michał, Norbert, Kornel, Ksawery, Kamil, Maksym, Przemek, Tomek, Sebastian

WifeFaraon'a
16.06.2007, 18:15
JA raczej ta zwyczajnie nazywam swoich simów.
Damskie: Marcelina, Nina, Malwina, Balbina, Konstancja, Lila, Gabriela, Lidia, Natalia,

Męskie: Konstanty, Stefan, Krzyś, Grzegorz, Tomasz, Maciek, Mariusz, Ivan, Zenek, Kuba

Nazwiska: Haniewicz, Mata, Goraś, Gruchowicz, Stodoła, Lampa, ....

Olutek_eMo
17.06.2007, 10:37
A ja nazywam swoich simów raz po Polsku raz po Angielsku. Ostatnio musiałam odinstalować i zainstalować na nowo Cztery pory roku bo był jakiś problem :/ Wszystko co zrobiłam PRZEPADŁO!! Zrobiłam se nowe otoczenie i zrobiłam pare rodzinek, teraz się nazywają tak Trishia, Shira Donde
Zofia, Marian, Basia Farmer, Shou Fang, i inne ;)

Skrzat
25.06.2007, 21:12
ja różnie. daje to co mi przyjdzie do głowy

ostatnio stworzony sim nazywa sie maciej laik a jego pies to malwa.

mam taką jedna rodzine gdzie już mam któreś pokolenie i wygląda to tak:

nikodem i eliza
ich córka-> józefina (mąż kazik ale sim był juz w grze)
syn józefiny -> aleksander (jego żona z gdy melisa)
córki bliźniaczki aleksandra to -> gabriela i jasmina
gabriela ma córke (adoptowana, juz miała imie)-> angelika
jasmina ma syna (również adoptowany, już miał imie) -> marek

jeszcze mam rodzine taką troche ciekawą
matka nazywa się Monika Derta
córka (z dariuszem marzycielem) dorota
córka (z danielem przyjemniaczkiem) sabina
syn (z mortimerem ćwirem) andrzej
syn (z donem lotario) czarek
córka (z dariuszem marzycielem) amanda
synowie, bliźnięta (z donem lotario) maciej i bernard

raczej nadaje takie zwykłe imiona

Ylva
26.06.2007, 20:29
Ja mam dwie rodzinki... Pierwsza:
Nazwisko: Szyszka. Simka Nadzieja, Sim Mateusz, dzieci: Hania i trójka adoptowanych (Waldemar, Agata, Magdalena).
Druga:
Nazwisko: Ściółka (normalnie jakieś leśne upodobania mam :D) Simka Hania, Sim Radek, siostra Radka Marysia. Planuję dzidziusia, a raczej blizniaki: Mikołajka i Basię :P

Odyn
26.06.2007, 21:46
Przewazają u mnie imiona zwiazane ze starozytnym wschodem. Lilith, Isztar, Adam, Seth, Rachel. Duzo jest tez imion innych różnych bóstw.

Nadiya
29.06.2007, 21:23
Ja tak ogólnie cały czas daje dwa. Mojego imienia nie lubie, ale czasem je daje(to było co do kobiet).Do męszczyzn mam troche więcej....

Dla Kobiet:Natasza ;( (moje) i Monika (chciałabym)

Dla męszczyz: Filip, Mateusz, Paweł, Tomek, Wojtek

nossace
29.06.2007, 21:53
Ja tak ogólnie cały czas daje dwa. Mojego imienia nie lubie, ale czasem je daje(to było co do kobiet).Do męszczyzn mam troche więcej....

Dla Kobiet:Natasza ;( (moje) i Monika (chciałabym)

Dla męszczyz]: Filip, Mateusz, Paweł, Tomek, Wojtek

męszczyzn - mężczyzn

wracaj do swojego modemu dziecko neostrady =)

Nadiya
30.06.2007, 13:37
Ups, mały błąd :shy: ale o co chodzi z tym dzieckiem neostrady?

Deeta
30.06.2007, 17:26
Miśka,Helly,Grannie,Vincy,Martha,Iva,Breenie,Claud iva.Trochę dziwaczne ale oryginal:)

psujka
30.06.2007, 17:35
Ja pisałam taki poradnik . Były tam dziwny imiona wymyślane przezemnie ;P .
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=36764&highlight=Imiona to mój mały poradnik morzesz też wpisać imiona w szukaj i tam ci wyświetli :smirk:

Alene
11.07.2007, 23:43
jestes nie miła i nie skromna :( :con: (w opisie tez)

imiona damskie:Karina,Karolina,Ilona,Natasza,Klara,Sylwia ,Susan,Ame lee,Aśka,Patrycja,Gabryśka,Iwona,Iza,Luiza,sara,Am anda,melisa,Angelika,Olga,Lilianna(nie liliana)Emilia,Kaja(moje imie :P wiem brzydkie.wole maja ),Maja,Kamila,Weronika,Nika,Elizabeth,Tola,Pola--->Pola i Tola dałam jak miałam blizniaczki :) LENA,Magda,Ania,Anka,Fiona,Wiola,Wiolka,Martyna,Ju lia,julka,Jennifer,Zoriana,Roksana lub Roxana,...wiele moge wymawiac ale juz koniec :smirk:

imiona meskie:Maciek,John,marcin,Maks,Max,Filip-->ładne nie prawdaż :P :smirk: :con: :) :shy: Kevin,Hubert,Klaudiusz,Harry,leo,Mateusz,łukasz,sz ymon,Tomek,Miłosz,"$hrek" :D żarcik.

wiele bym mogła wypisywać imion ale...
WIELE IMION Z MOJEJ KLASY TU JEST...PoZdRo

Kinqua
12.07.2007, 11:18
Edek, Kazik , Fiś, Mirtek, Erek to najlepsze xD :D ;) :P

Kasiunia14lat
14.07.2007, 18:30
Ja swoją ulubioną simkę nazwał NATALIE :)
Ale podobają mi się z polskich: Edyta, Aneta, Marianna, Anastazja, Joanna, Anna, Hania, Gabrysia, Antosia, Amelka, Gosia, Marysia, Marianna, Zuzanna...

A męskie to... Michał i Paweł :)
No ewentualnie: Jan, Antoni, Stanisław :P Takie wytworne co nie :P?

Pozdrawiam
Kasia

Galuna
14.07.2007, 18:53
Właściwie, to dawno już nie grałam, ale mam niesamowitą słabość do imion:
Laura & Lauren ( :love: ), Nadia & Nadine, Julia oraz Anabella :shifty: .
Facetów tworzę rzadko i zazwyczaj uśmiercam, ale jak już to Marcin bądź Łukasz.

Miałam też okres, kiedy tworzyłam simów - odpowiedników moich kolegów i spotykały ich różne nieprzyjemności.

Bonawentura
15.07.2007, 08:02
Ja wolę dość śmieszne i dziwne imiona :D
Męskie:
- Onufry
- Innocenty (imię mojego sąsiada :D )
- Anatol
- Wacek
- Pankracy
- Dezyderiusz
- Bazyli
- Feliks
- Rudolf
- Tymon

Żeńskie:
- Amelia
- Helga
- Genowefa
- Marcjanna
- Eulala :O :D
- Kunegunda
- Pelagia
- Balbina
- Zyta B)

Neillé
25.07.2007, 14:10
Jak komuś zależy na japońskich imionach i nazwiskach to polecam tę stronkę ---> http://www.gildia.pl/rpg/systemy/l5r/rokugan/imiona/japonia
Znajduje się na niej dosyć dużo imion męskich jak i żeńskich i tego masa nazwisk i wszystko japońskie! Więc jak widzicie, warto tam zajrzeć. Ja chyba też z niej skorzystam ;)

Kolejorz
25.07.2007, 14:22
Imię mojego sima to :)

Seweryn Przychlast ;D nie miałem co wymyślić ;) ...

juice
20.08.2007, 11:48
Mirinda, Mel

Stokrotka
21.08.2007, 17:30
Ja daję wszystkie, które mi tylko przyjdą do głowy, ale tylko polskie! Zagraniczne brzmią tak... dziwnie :-)

adka
21.08.2007, 20:02
ja daje imiona piosenkarek mam dwie Rihanny 3 Nelly 1 Jessice u mojej koleżanki ( bo nie mam zwierzaków ;( ) mam kota o imieniu Mika :P

Byczu
22.08.2007, 06:29
Marta,Marcin,Kasia,Gosia - te ostatnio właśnie używam a nazwisko( troche zryte to:Sim

Gabi313
12.09.2007, 16:50
Moi Simowie nazywają się tak: Lilly, Alex, Susie i Kitty:)

Majka96
12.09.2007, 18:33
Dzieki za pomoc!

shezza
12.09.2007, 19:28
Nie wiem, czy to ci pomoże, ale na podanej niżej stronce możesz ściągnąć program, który generuje imiona i nazwiska simów. Żeby pobrać, znajdź plik o nazwie TS2 Name Generator i kliknij na obrazek obok opisu. http://www.simprograms.com/programs_sims2_character-editors.php

Byku, jak miło... :) Dajesz simom moje imię... ^^

Beep
23.09.2007, 22:34
Ja imiona daję żeńskie: Sarah <3 , Ashley, Summer, Jessica, Nelly
męskie: Max, Marc, Alex, Patrick
a nazwiska-moje ukochane Steyner ;)
poza tym różne z Harrego Pottera, np. Riddle, Lestrange;)

IgaAnne
28.09.2007, 15:15
Imiona żeńskie: Kina, Ibis, Natalie, Ashley, Natasha, Jessica, Anne, Nadline, Svenja, Nelly, Lilly i wiele innych w większości angielskich i Amerykańskich. Nigdy nie daję polskich imion, bo mi się... nie podobają. o.O
Imiona męskie: Andrew (najczęściej), Johny, Patrick i w większości są to imiona różnych gwiazdorów. :)
Nazwiska: Anderson, Simpson, Scherzinger, Halliwell... po prostu nazwiska gwiazd. :) Ostatnio jeszcze spodobały mi sie nazwiska takie jak Whatever, Steam, About, Way i takie tam najróżniejsze angielskie słowa. XD

aerodynamic
07.10.2007, 13:33
U mnie rodzina ma na nazwisko Kasza a imiona to Jęczmienna Przeterminowana czy Manna :P

Hoop cola ^.^
11.09.2009, 15:24
A może Katrin ?

Rademenes_
27.09.2009, 17:26
Lupita i Zee Ramos

:-)

zelkam
27.09.2009, 17:30
Oł, zawsze miałam trudności z naswiskami xD
Obacnie gram Gruszka, Śledzikiem i Garnkiem xD
A z imion to typowo amerykańskie (Scarlett, Giselle) lub zwyczajne polskie (Ania, Jacek, itp.)

Fatamorgana
27.09.2009, 17:32
Imiona biorę zwykle angielskie - George, Vivian, Pixie, Macy, Lucy, Alekey, Clark, James, Heather, Curt. Polskich nie lubię.

Yao
27.09.2009, 18:27
UP ja też ;p

Ja często wybieram:

Stefanie, Angelina, Justin, Robert

Łezka
27.09.2009, 19:09
Ja uwielbiam polskie imiona szczególnie jak trzeba kogoś oszpecić imieniem bez obrazy dla ludzi je noszących. :P Jeśli chodzi o nazwiska to wszelakiej maści od Wojtyla przez Korthals, Fiorentino po Kłos heheh.

balloon
27.09.2009, 19:45
Zazwyczaj biorę imiona angielskie, francuskie lub greckie. Nazwiska bardzo rzadko daję polskie kiedy nie mam weny (np. Drzewo, Dom, Farma, Wino)

Keramzyt
28.09.2009, 21:28
A ja tak:
Dziewczyny: Josephina, Ernestyna, Irmina. Dziewczyn z reguły robię mało, bo w miastach jest ich pełno ;)
Chłopaki: Jax, Jude, Spike, Malcolm, Zen.
Nazwisko: MacOlderin, Lisowski, Snorelax...
To chyba wszystko :D

Godfex
23.10.2009, 17:19
W większości przypadków nazywam nowo narodzone simy imionami, które tego dnia występują w kalendarzu. No chyba, że mam w głowie jakieś śmieszne lub ciekawe to nadaje inne. :)

Sherlock
29.10.2009, 21:26
Rozalia... XD

Liv edit: O nieee...
I zapomniałes o czymś- a Twoje cudne simowe nazwiska? ;D

Luna
13.11.2009, 10:48
imiona: żeńskie: Phobe, Gwen , Lauren, Angela, Connie, Cindy, Olivia , Lilly, Header, Misty, Ashley, Suzan, Katie, Alice, Patricia, Vivan, Ingrid, Kimberly, Wendy, Luisa, Megan...

męskie: Bill, Ben, Dick, Zack, Colin, Marck, Cody, Tom, Jackob, Michael, Dean, Roby, Brad, Justin...

nazwiska: Collatay, Roshe, Marlynnen, Ferrero, Glass, Tea, Love...

nati760
13.11.2009, 12:57
Imiona żeńskie: Rachel, Phobe, Monika, Nikola, Nina, Gosia, Ania, Kasia, Jill, Amy, Sandra, Lilly, Lisa i jeszcze więcej ;)

Męskie: Ben, Dan, Brad, Justin, Jon, Jack, Patrick, Adam, Matt, Gary, Peter, Mark, Piotr, Kuba itd.

Nazwiska: Wymyślam np. Drzewo, Kula, snow, verbs coś tego typu :)

misterio
20.11.2009, 16:46
Ja czesto biore z ksiazek, ktore czytam, zarowno imiona jak i nzawiska. :)
Przewaznie sa to imiona i nazwiska zagraniczne.
A imiona ktore mi sie podobaja : Scott, Colin, Trevor, Austin, Ryan, Jesse, Paul, Connie, Gwen, Sue (susannah), Carmen, Veronica, Rachel, Heather, Kirsten, Tawny, Tracy, Shannon, Grace
A co do nazwisk to polecam to : http://pl.wikipedia.org/wiki/Najpopularniejsze_nazwiska_na_%C5%9Bwiecie bardzo przydatne ;)

Kociak
03.06.2010, 20:07
Żęskie : Alex , Sara , Lola , Carolina , Christina , Vanessa , Cler , Coka , Gabriela
Męskie : Sam , Dany , Luiz , Carol , Chris , Zene , Varen , Jens , Coss , Gabriel

zelkam
03.06.2010, 21:10
Ostatnio używam takich :


Kobiece zagraniczne : Jeniffer, Alyson, Danielle, Jasmine, Rebecca, Violet, Heather
Kobiece polskie : Monika, Alicja, Ania, Gosia
Męskie zagraniczne : Jack, John, David, Justin
Męskie polskie : Tomek, Piotr, Paweł, Robert, Marcin

Łezka
03.06.2010, 22:02
Ja ostatnio nadałem takie imiona:
Żeńskie: Natalia, Bożenna, Weronika, Nina, Antonina, Lilia, Sabrina, Marietta
Męskie: Piotr, Filip, Roger, Bazyl, Kosma, Salwin, Jan Maria ;)

GaGasz
03.06.2010, 22:05
Po kilka ; ]
Męskie: Daniel,Damian, Dan, Jared, Alejandro (xD) ,Freddie, Alex
Żeńskie: Rose, Rosa, Mallory, Diana, Bella (:>) ,Violetta ,Jennifer

ultraviolence
05.06.2010, 12:26
* Żeńskie: Claire <3, Florence, Madeline, Rebeca, Maria, Clemence, Morrigan, Bella, Alicja, Helena (:D), Paulina, Wioletta, Laura, Grace, Lidia, Julia (ew. Juliet), Gabrielle, Angela, Lea, Aurelia, Amelia, Blanka, Celine, Charlotte, Diana, Elizabeth, Felicja, Łucja, Hanna, Isabel (ew. Izabella, Izabelle)...

* Męskie: Ethan, Nathaniel, Alistair, Marcus, Eryk, Mateusz, Piotr, Daniel, Darek, Krystian (ew. Christian), Patryk, Amadeusz, Lucjusz, Robert, Wiktor (ew. Victor), Blake, Drake, Gabriel, Hektor, Louis, Bernard, Adam, Cezar, Gerard, Jacques, Jason, Julius...

TeczowaPanienka
19.06.2010, 20:57
Ja zawsze daję jakieś imię z kalendarza, akurat takie, na jakie mi wzrok padnie.
Nazwiska? W większości polskie, takie, żeby się odmieniały dla mężczyzn i dla kobiet
np. Widelec, Sofa, Kabina, Kabanos, Karabin, Kuchenka
Swoją drogą to zabójczo brzmi :
Tadek Karabin
Emilia Kuchenka
; )
pozdro

blablabla
19.06.2010, 23:34
Ja zawsze daję jakieś imię z kalendarza, akurat takie, na jakie mi wzrok padnie.
Nazwiska? W większości polskie, takie, żeby się odmieniały dla mężczyzn i dla kobiet
np. Widelec, Sofa, Kabina, Kabanos, Karabin, Kuchenka
Swoją drogą to zabójczo brzmi :
Tadek Karabin
Emilia Kuchenka
; )
pozdro

Ja tak samo :D.
Imiona biorę z kalendarza lub listy imion, a nazwiska biorę od przedmiotów. Mam np. Bognę Spinacz i Elizę Wiertarkę.

Wiktoria__07
20.06.2010, 15:21
Eliza Wiertarka :D szczere ja:
żeńskie-Iza,Bella,Rose,Lily,Maja,Ewa,Kamila,Adrianna,W(V)i ola,Jola itd.
męskie-Don(:D:D:D:D:D:D:D),Vic(Victor),Josh,Marek.Bartek, Mateusz itd.