PDA

Zobacz pełną wersję : podczas wlaczania gry restartuje mi sie komputer! co sie dzieje?


kes
26.01.2005, 17:20
zainstalowalam gre- rzadnych problemow. wlaczam ja, najpierw leci ta zapowiedz, pozniej melodyjka z napisami na dole i nagle... komputer mi sie restartuje! dzieje sie tak za kazdym razem! co jest grane?? moze byc to wynikiem tego, ze moj komp jest troche przestarzaly? no ale przeciez sie zainstalowalo... ehhh POMOCY!! bede wdzieczna za kazda porade.

Guralka
26.01.2005, 17:34
Podaj parametry kompa. Stwoerdzenie "przestazrały" niewiele mówi. Jaki sprzęt i jaki system!

kes
26.01.2005, 20:25
a wiec mam windows xp, procesor intel inside celeron 697 MHz, 256 RAM, karta: ASUS AGP-V6800 DDR SGRAM v.379
i jeszcze cos...
ktos na forum radzil aby zainstalowac virtual daemona, postapilam wedlug wskazowek i nie skutkuje :(

35C4R00N
27.01.2005, 11:36
a wiec mam windows xp, procesor intel inside celeron 697 MHz, 256 RAM, karta: ASUS AGP-V6800 DDR SGRAM v.379
i jeszcze cos...
ktos na forum radzil aby zainstalowac virtual daemona, postapilam wedlug wskazowek i nie skutkuje :(
Już ktoś pisał na forum o problemach ze sterownikami karty Asus, co prawda tam gra się ładowała ale były problemy z wyświetlaniem.
Sprawdź czy nie będzie lepiej po zainstalowaniu tych sterowników:
http://www.asus.com/support/download/selectftp.aspx?l1_id=9&l2_id=2&l3_id=3&m_id=3&f_name=Win2KXP+44.03.zip~zaqwedc
Jesli nie, to można jeszcze sprawdzić najnowsze ze strony www.nvidia.com (ale najpierw Asus).

Resetownie komputera może też byś spowodowne uszkodzeniem pamięci. Masz podobne problemy z innym grami/ programami?