PDA

Zobacz pełną wersję : Skrzynka na listy ..zaczarowana???[MailBox HACK}


Marta 13
27.01.2005, 08:04
Hej! :D Kiedy ściągnęłam obraz do robienia różnych rzeczy z simami (np. polepszania nastroju) i samochód o podobnych właściwościach, moja skrzynka zaczęła wariować. Prawdę mówiąc nie przeszkadza mi to, bo w skrzynce (oprócz wyjęcia poczty) są różne polecenia, np. "Make Friends For Me", albo "Make me know everyone". Nawet mi się to podoba, bo jak nacisnę "Make Friends For Me" kilku wybranych simów jest przyjaciółmi mojego sima. :D Chcę was zapytać, czy u was też tak jest?

Fayy
27.01.2005, 08:11
Najprawdopodobniej ściągełaś jakiego hacka. ;)

Karo
27.01.2005, 08:16
Hej! :D Kiedy ściągnęłam obraz do robienia różnych rzeczy z simami (np. polepszania nastroju) i samochód o podobnych właściwościach, moja skrzynka zaczęła wariować. Prawdę mówiąc nie przeszkadza mi to, bo w skrzynce (oprócz wyjęcia poczty) są różne polecenia, np. "Make Friends For Me", albo "Make me know everyone". Nawet mi się to podoba, bo jak nacisnę "Make Friends For Me" kilku wybranych simów jest przyjaciółmi mojego sima. :D Chcę was zapytać, czy u was też tak jest?



Normalnie to tak nie ma . Razem z tymi rzeczami ściągnęłaś sobie jakiegoś hacka , albo z domkiem.

Guralka
27.01.2005, 08:36
Taką opcję uaktywnia się również kodem boolProp testingCheatsEnabled true

Fayy
27.01.2005, 08:54
Nowłaśnie czy te hacky nie są groźne dla gry?? :\ A może dla komputera?? :huh:

Z tegoco wiem to są groźne dla gry bo np. sim nagle moze przestać chceć jeść ;)

Marta 13
27.01.2005, 09:49
A może trzeba ściągnąć te rzeczy, które ja ściągnęłam??? :D

Guralka
27.01.2005, 10:18
Jak już wpiszesz kod, to musisz wcisnąć Shift i wtedy nacisnąćna skrzynkę

35C4R00N
27.01.2005, 10:24
Konkretnie to z jakimś domem sciągnął się "MailBox Hack" . To nie jest akurat najbardziej niebezpieczny z tych "hacków", ale może powodować problem z zapisaniem gry ... i pewnie parę innych o których nie wiem.
Wszystkie tego typu "dodatki" które powodują zmiany w skryptach gry są potencjalnie niebezpieczne, dlatego na górze tego forum przykleiłem topic
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=12706
Nie są to wirusy czy inne robale, ale w grze potrafią narobić bałaganu. Wybór należy do was - hacki albo bezpieczeństwo. Co nie znaczy że gra bez takich dodatków nie może się "wysypać", aż tak dobrze to nie ma :(