PDA

Zobacz pełną wersję : trzecie pokolenie simów


m_myszka_a
28.01.2005, 09:12
O października mam TS2 i zawsze wszystko działało mi dobrze! Ale od kiedy w jednym z domów gram już 3 pokoleniem niektóre rzeczy się zacinają. Np. telefon gdy do kogoś dzwonie to ta osoba ukazuje mi się obok tej co dzwoniła po czym jak znikła ta już nie gadała przez telefon. Z innych domów też do tych simów nieszło dzwonić bo sie rozłączało. Niewiem co mam z nimi zrobić. Telefon jest mi potrzebny a nie idzie dzwonić. Już wywaliłam ich z tego domu i wprowadziłam na nowo ale dalej robi się to samo! Czy ktoś spotkał się już z takim czymś???

Karo
28.01.2005, 11:07
Dziwne :O mi sie nigdy nic takiego nie przydarzylo! Jesli masz oryginalna gre to najlepiej sciag sobie ze strony oficjalnej jakiegos patcha aby naprawić ten błąd!Pozdrawiam :)


:P patch tutaj nic nie pomoże.PO prostu im więcej pokoleń tym gorzej się gra.Przy 4 pokoleniu to już ciągle się tnie.I podobno nawet na extra sprzęcie.

Sesca
28.01.2005, 11:33
Jeżeli masz sporą obecną rodzinę + duchy w ogrodzie + duży dom, to się dziwię. Może zmniejszysz rodzinę, wprowadzisz do mniejszego domu i wywalisz duchy? ;)
A już w ostateczności zainstaluj patcha. Może coś da.

Linka - ona już pisała, że się wyprowadzała.

mugzemet
28.01.2005, 12:25
Linka - ona już pisała, że się wyprowadzała.

A nie chodzi jej o to, żeby wyprowadzi kilka osob na inna paracele ?

Lea
28.01.2005, 22:36
O października mam TS2 i zawsze wszystko działało mi dobrze! Ale od kiedy w jednym z domów gram już 3 pokoleniem niektóre rzeczy się zacinają. Np. telefon gdy do kogoś dzwonie to ta osoba ukazuje mi się obok tej co dzwoniła po czym jak znikła ta już nie gadała przez telefon. Z innych domów też do tych simów nieszło dzwonić bo sie rozłączało. Niewiem co mam z nimi zrobić. Telefon jest mi potrzebny a nie idzie dzwonić. Już wywaliłam ich z tego domu i wprowadziłam na nowo ale dalej robi się to samo! Czy ktoś spotkał się już z takim czymś???
Ja tak miałam zanim ściągnęłam oficjaną łatkę do gry. Wstawali mi od stołu i właśnie był problem z dzwonieniem. Zwłaszcz\a do rodziny. Masz ściągniętą łatkę?

m_myszka_a
29.01.2005, 08:25
Ja tak miałam zanim ściągnęłam oficjaną łatkę do gry. Wstawali mi od stołu i właśnie był problem z dzwonieniem. Zwłaszcz\a do rodziny. Masz ściągniętą łatkę?


Nie mam. A skąd ją moge ściągnąć???

rainne
29.01.2005, 13:21
Nie mam. A skąd ją moge ściągnąć???
http://www.thesims2.com/update/
trzeba mieć tylko oryginalną grę.